Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887604 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9360 Dátum: 2016. április 03. - 13:40:44 »
Nem tudom, az olyanok nem zavartak titeket, mint mondjuk, hogy Batman akarta a kriptonitot, hogy legyen fegyvere Superman ellen, ha szükséges, de ettől még nem gondolnám, hogy vérgőzös fejjel megy, hogy azonnal végezzen vele. Amikor pedig már elborult fejjel ott áll előtte, elég annyi, hogy ugyanúgy hívják az anyjukat, és máris minden rendben lesz? Majd megígéri Szupinak, hogy bízza rá nyugodtan az anyját, menjen. Senkire sem bíznám az anyám megmentését, nemhogy olyan valakire, aki 1 perce még meg akart ölni.  :nemtudom:
A többi csak röviden: az elején Bruce szólt a beosztottjának, hogy mindenkit küldjön ki az épületből (mintha bárki maradt volna, különben), de az a pali a végén ott maradt? Amikor Végítélet egy lökéshullámmal lebontott konkrétan néhány emeletet, Batman bebújt egy kőlap alá, ami megvédte ugyanettől? A végén hogyan halt meg Clark Kent? Lois elmondta a szerkesztőségben, hogy a romok maguk alá temették? A többieknek meg bemesélték, hogy Superman teste eltűnt a végső harc során? Mi lesz, amikor visszatér Clark? Mert ugye temetés előtt van egy hét hullaház. Batman nem félt, hogy Martha kiszabadításakor bármelyik sortűz a nőt is eltalálhatja? Amikor Lexék elhozták a hajóról (a hajó neve volt a keresett név. A világ legnagyobb detektívje egy Lextől lopott fájlról tudja meg, a google korában?) a nagy kriptonitot, Batman megy érte, én nem tudom, mire számítottak Lexék egy egyszerű szállításkor. Negyven fegyveres, rakétavetők, stb. Mire föl?

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9361 Dátum: 2016. április 03. - 14:20:19 »
VTomi: Emily Bluntot én Captain Marvel-nek akarom, senki mást nem tudok elképzelni az ő szerepében :D

Kaine: Ezek tipikusan olyan dolgok, amik minden szuperhős/akció/és egyéb blockbuster filmekben tömegével előfordul. Nézz meg pár Everything wrong with.. videót pár Marvel filmmel kapcsolatban, azok is ilyenek. Szóval csak ennek a filmnek a számlájára nem írnám fel, ha máskor meg elnézünk felette.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9362 Dátum: 2016. április 03. - 14:22:19 »
Nem tudom, két oka lehet. Vagy itt sokkal nyilvánvalóbb, mint a többi helyen, vagy egyszerűen a feszültség, a történet érdekességének hiánya miatt jobban feltűnnek.

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9363 Dátum: 2016. április 03. - 14:30:59 »
Mondjuk ezt aláírom, így, hogy ezerrel készül az Igazság ligája film és folyton hangsúlyozva van, hogy ez ágyaz meg neki, nehéz végig izgulni a karakterek miatt.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9364 Dátum: 2016. április 03. - 14:48:34 »
Kaine:

Nekem is a temetés zavart... meg a korai halál... még mindig úgy érzem ez a JLA part 1 végén sokkal-de sokkal nagyobbat szólt volna... plusz ott már lett volna egy Liga, ami könnyebben eltudta volna intézni Clark-Supi halálának utóhatásait. A képregényben is így volt, ott nem Marsi fejvadász alakult át Supinak, vagy Clarknak a temetésén,vagy vmi ilyesmi megoldás volt a képregényben. Meg ez a megoldás jobban bemutatta volna, hogy milyen csapat/család szerű a JLA tagság.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9365 Dátum: 2016. április 03. - 15:29:09 »
Egy dologra tudok magyarázatot Kaine, azért ment vérgőzös fejjel, mert Supi lerombolta Waine épületét benne az embereivel. A többit aláírom, de nem tűnt fel elsőre.
Engem a temetés zavart. Mégpedig, hogy az "S"-betűs koporsóban kellett volna lennie testnek és nem Clakéban. Úgy logikus. Az is erre utalt, ahogy Bruce mondja: "Mekkora felhajtás egy üres láda miatt." és ezt Clark temetésén mondta.
Spoileres képet linkelek, vigyázat :D
Erről bárki felismerte, hogy Flash volt?: http://www.kepfeltoltes.hu/160403/flsh_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9366 Dátum: 2016. április 03. - 15:54:16 »
A "maszk" miatt, meg, hogy Szabó Máté volt a hangja. (azt is csak a stáblista miatt)  :hehe:

De amúgy, ja, nem igazán lehet rájönni, hogy ő lenne az... bár mint írtam a maszk hasonlóság megvan, plusz ő tud egyedül utazni az időben.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9367 Dátum: 2016. április 03. - 15:58:56 »
Clarkot temették ,nem Supermant ,nem? :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2016. április 03. - 16:05:32 írta ZoliZoltán »
BATMAN,Spawn,Star Wars

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9368 Dátum: 2016. április 03. - 16:04:39 »
Rakjad spójlerbe Zoli!
Mindkettőt, csak Supi koporsója üres volt

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9369 Dátum: 2016. április 03. - 16:06:36 »
Hopp!Bocs mindenki.

Újra kell néznem,na. :brow:
BATMAN,Spawn,Star Wars

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9370 Dátum: 2016. április 03. - 19:20:01 »
Az nem Flash volt, aki a boltban megakadályozott egy rablást?

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9371 Dátum: 2016. április 03. - 19:27:15 »
Nem tudom, az olyanok nem zavartak titeket, mint mondjuk, hogy Batman akarta a kriptonitot, hogy legyen fegyvere Superman ellen, ha szükséges, de ettől még nem gondolnám, hogy vérgőzös fejjel megy, hogy azonnal végezzen vele. Amikor pedig már elborult fejjel ott áll előtte, elég annyi, hogy ugyanúgy hívják az anyjukat, és máris minden rendben lesz? Majd megígéri Szupinak, hogy bízza rá nyugodtan az anyját, menjen. Senkire sem bíznám az anyám megmentését, nemhogy olyan valakire, aki 1 perce még meg akart ölni.  :nemtudom:
A többi csak röviden: az elején Bruce szólt a beosztottjának, hogy mindenkit küldjön ki az épületből (mintha bárki maradt volna, különben), de az a pali a végén ott maradt? Amikor Végítélet egy lökéshullámmal lebontott konkrétan néhány emeletet, Batman bebújt egy kőlap alá, ami megvédte ugyanettől? A végén hogyan halt meg Clark Kent? Lois elmondta a szerkesztőségben, hogy a romok maguk alá temették? A többieknek meg bemesélték, hogy Superman teste eltűnt a végső harc során? Mi lesz, amikor visszatér Clark? Mert ugye temetés előtt van egy hét hullaház. Batman nem félt, hogy Martha kiszabadításakor bármelyik sortűz a nőt is eltalálhatja? Amikor Lexék elhozták a hajóról (a hajó neve volt a keresett név. A világ legnagyobb detektívje egy Lextől lopott fájlról tudja meg, a google korában?) a nagy kriptonitot, Batman megy érte, én nem tudom, mire számítottak Lexék egy egyszerű szállításkor. Negyven fegyveres, rakétavetők, stb. Mire föl?


+1

Ami tényleg tetszett a filmmel kapcsolatban, az a Superman féle Isten-kultusz körüljárása volt, az olyan dolog, ami a valóságos szuperhősökkel kapcsolatban, nagyon is érdekes téma. Plusz Eisenberg Lex Luthor karaktere, az nagyon jól ki volt találva. ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9372 Dátum: 2016. április 03. - 19:31:19 »
Az nem Flash volt, aki a boltban megakadályozott egy rablást?

Ő is, meg az időutazó is ő volt.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9373 Dátum: 2016. április 03. - 23:31:04 »
Na nekem a hősök anyaga, az az egy 1-1 videófelvétel nem annyira tetszett. Jobban árnyaltam volna.
Flashnél, hogy egymás mellé volt vágva a srác közelről és a rabló. Lehetett volna csak a rabló vagy esetleg a háttérben egy ember aki eltűnik egy pillanatra.
Aquamannél meg nem kellett volna fél percig pózolni a kamera előtt. Amikor sötétben megvillan a szeme és utána ahogy kilő mint a torpedó elég lett volna.
Cyborg jelenete meg olyan volt, mint egy rajzfilmben.

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9374 Dátum: 2016. április 04. - 10:58:34 »
Befejezték a Doctor Strange forgatását :) Elő is került pár kép Mikkelsen-ről :D


Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9375 Dátum: 2016. április 04. - 11:01:22 »
Úgy látom, belépett a Kiss-be.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9376 Dátum: 2016. április 04. - 11:42:18 »
Az a jobboldali kép csak egy photoshop terv a sminkről ugye?  :o

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9378 Dátum: 2016. április 04. - 12:09:34 »
ilyen egyszer használatos, egysíkú, érdektelen instant gonosznak tűnik mint úgy a marvel filmek gonoszainak kilenc tizede
kár, mert mikkelsent meg bírom
« Utoljára szerkesztve: 2016. április 04. - 12:16:56 írta Pádi »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9379 Dátum: 2016. április 04. - 12:30:48 »
Sajnos. Titkon reménykedem, hogy Vörös Koponya visszatér az Avengers 3-ban. Végül is nem halt meg...
Kíváncsi leszek, hogy mi indokolja ezeket a mongól ruhákat a 21. sz-ban egy nagyvárosban. Kicsit olyan lesz, mint a Thorban amikor Thor társai átjöttek?