Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887020 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9780 Dátum: 2016. Augusztus 12. - 08:08:40 »
Szerintem nem az volt a gond, hogy kevés szerep jutott neki, ennyi is sok volt belőle. :lol: Pedig Leto, anno azt mondtam, hogy a legalkalmasabb fiatal színész a szerepre...
És egyetlen pillanatra feltűnt a klasszikus Joker Harley duó, csak azért, hogy aztán láthassuk, hogy mennyivel rosszabb lett, amit kaptunk helyette.  :lol:
És mindig nyitva volt a szája, Joker a férfi Kristen Stewart. :lol: Valszeg amúgy ezzel véget ért az érdeklődésem a DC filmek irányában, a maradékot esetleg otthon nézem meg, de moziban tuti nem. A Man of Steel sem volt túl jó, de azóta csak alulmúlták. Gyenge kezdés után erős visszaesés.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 12. - 08:32:59 írta Todd »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9781 Dátum: 2016. Augusztus 12. - 08:52:52 »
A lehúzós kritikák ellenére én meg voltam elégedve a filmmel és cseppet sem bántam,hogy Joker Leto első debütálása ilyen felemásra sikeredett, mert az önálló Batman filmben még bőven lesz lehetősége jobbat alkotni. Éppen emiatt nem fikáztam a Suicide Squad-ot sem, mivel ez még csak az első része volt a franchise-nak és eleve zéró elvárásokkal ültem be a moziba! Úgyhogy azt kell mondjam a Sup vs Batman-ben történt rémségek után a modernkori piszkos 12 egy kifejezetten kellemes élmény volt.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9782 Dátum: 2016. Augusztus 12. - 09:05:02 »
Vagyis ez volt a 3. filmje a franchise-nak. ;) Amiből kettő egészen rossz, egy pedig csak nem volt kifejezetten jó.
Habár még nem döntöttem el, hogy ez volt-e a rosszabb, vagy a BVS, összességében azt hiszem nem is lényeges ez.
És bakker, most olvasom, hogy David Ayer írta a Kiképzés forgatókönyvét, akkor mégis hogy a toszban van ez, hogy egy tehetséges író, jó színészekkel sz*r filmet csinál, én ezt nem is értem... :roll:
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 12. - 09:24:35 írta Todd »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9783 Dátum: 2016. Augusztus 12. - 09:49:24 »
És bakker, most olvasom, hogy David Ayer írta a Kiképzés forgatókönyvét, akkor mégis hogy a toszban van ez, hogy egy tehetséges író, jó színészekkel sz*r filmet csinál, én ezt nem is értem... :roll:

Az úgy történt kérem szépen,hogy a forgatókönyvírónak a szokásos időtartam helyett mindössze 6 hét állt a rendelkezésére. Bármennyire is Ayer-t okolják a film negatívumai miatt akkor sem az ő hibája,hogy a Warner fejesei folyton folyvást szabotálják a munkát, mert mindenáron be akarják érni a Marvel filmes univerzumát...
A Superman vs Batman sem Snyder látnoki víziója miatt lett kaki hanem a Warner kotnyeleskedésének köszönhetően :drying:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9784 Dátum: 2016. Augusztus 12. - 09:53:45 »
Tudom, most mindenki részéről nagyba megy a mosakodás, meg a magyarázkodás, hogy kinek a hibája, vagy kié nem, szerintem ez a legtöbb nézőt egyébként egyáltalán nem érdekli.
Amúgy az igazi Öngyilkos osztag itt nem is ők voltak, hanem a csapat kommandós, akiket odaküldtek velük. :lol:

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9785 Dátum: 2016. Augusztus 12. - 10:33:11 »
Slipknot-ot se felejtsd ki akit nagyon helyesen már a film első 10 percében kinyírtak ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9786 Dátum: 2016. Augusztus 12. - 11:05:03 »
Őt már annyira kifelejtettem, hogy el is felejtettem. :lol:
Nem elég, hogy késve érkezett, de rögtön meg is halt, akkor az volt az első gondolatom, hogy őő, oké meghalt, de ez amúgy ki volt? Igazi dramaturgiai bravúr.
De amúgy télen néztem meg az Assault On Arkham-ot, és emlékszem még itt is írtam, hogy nem volt egy nagy durranás, de esküszöm, jobb Suicide Squad film volt, mint ez. :roll:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9787 Dátum: 2016. Augusztus 12. - 11:39:45 »
Mert az legalább igazi sztorit kapott, és olyat mint amilyennek ennek kellett volna... egy megtervezett lopakodós-ellopos-feltörős akciós filmnek kellett volna lennie...
Kb. mint mondjuk az Ocean filmeknek...  :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9788 Dátum: 2016. Augusztus 12. - 11:44:48 »
Szerintem tökmindegy,hogy mennyit szerepelt mielőtt meghalt mert alapból ellenszenves volt a karaktere és örültem mikor kinyírták ;D Abban viszont muszáj egyetértenem veled,hogy a rajzfilmes Öngyilkos Osztag sokkal közelebb állt a képregényes alapanyaghoz mint a film! Habár annak a sztorija is olyan felemásra sikeredett és a meghatározó karakterek közül sokat hiányoltam a filmből. Ebből a szempontból pl a film jobban teljesített és tudom ez kiveri nálad a biztosítékot,de a főellenség is durvább volt mint az Assault on Arkham-ban ahol igazából nem volt konkrét főgenya csak egy sz@rkavaró Joker akit viszonylag hamar kivonnak az egyenletből :lol:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9789 Dátum: 2016. Augusztus 12. - 11:57:31 »
tudom ez kiveri nálad a biztosítékot,de a főellenség is durvább volt mint az Assault on Arkham-ban ahol igazából nem volt konkrét főgenya
Jó hát a semmitől minden több, ezzel nem tudok vitába szállni. ;D

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9790 Dátum: 2016. Augusztus 13. - 18:58:48 »
Filmen valami ilyesminek kellett volna lennie Jokernek:


Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9791 Dátum: 2016. Augusztus 13. - 20:05:37 »
Nagyjából ilyen volt. De nem tök mindegy, akármilyen Jokert csinálnak, a többségnek úgyse fog tetszeni.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9792 Dátum: 2016. Augusztus 13. - 20:59:09 »
Nem Joker külsejével volt baj. A klasszikus bohóc megjelenés szerintem se igazán működne manapság.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9793 Dátum: 2016. Augusztus 13. - 21:58:03 »
A klasszikus bohócfej még hagyján,de amit balogh44 linkelt az valami bitangpusztulatosan f*sul néz ki ;D Pedig nekem is az Arkham videójátékban szereplő Joker a favorit mégis túlzásnak érzem azt a groteszk arcberendezést ami van neki. Ez egy elvont Batman adaptációba tökéletesen passzolna,de semmiképp sem a DCU-ba.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9794 Dátum: 2016. Augusztus 23. - 07:55:42 »
Megnéztem én is a Szuicid Szakaszt. Sajnos csak szinkronnal sikerülz, ami nagyo rossz volt. Mondom úgy, hogy em vagyok a szinkron ellen alapból, de ez a szinkrongárda azokra az olcsó tv filmekre emlékeztet... amit már hallottam valahol ☺
Rick Flagg és a barátnője kapcsolata kissé erőltetett volt.
Meg a legtöbb karakter létjogosultsága. Harley megüti a démont a baseballütőjével?  :hehe: Azt mondták ezek metahumánok és képességeik vannak. Egyedül Diablonak és a Boszorkánynak van...
Kötél miért volt benne egyáltalán a filmben???
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 23. - 20:07:28 írta VTomi »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9795 Dátum: 2016. Augusztus 23. - 08:13:27 »
Hogy valakinél felrobbanjon a bomba, de erre ne menjen rá egy "fontos" szereplő sem. ;)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9796 Dátum: 2016. Augusztus 23. - 20:09:56 »
Hogy valakinél felrobbanjon a bomba, de erre ne menjen rá egy "fontos" szereplő sem. ;)
Mármint képletesen? Mert őt csak lelőtték nem? Vagy mi is volt? El akart menekülni aztán csak lógott a fejjel lefelé. De még eredet sztorit sem kapott mint a többiek.
És ha már bomba! Szegény Eastwood gyerek csak úgy felrobbantotta magát a szakaszával? :headscratch: Szóra sem méltatták. Előtte sem mondták, hogy ez öngyilkos akció lesz és most heroikusan mártírhalált fognak halni?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9797 Dátum: 2016. Augusztus 23. - 20:14:07 »
Hát, a címbe is benne van, ők voltak a valódi Öngyilkos Osztag  :hehe:

És egen, Kötél csak amiatt kellette, hogy rajta szemléltessék nyakbombát, lerepült a feje, "fejjel" lefele lógott, úgy hogy már nem volt feje.
Amúgy leforgatták az előtörténetét, csak természetesen kivágták... asszem raszista is volt, meg nőverő, ezért is verte pofán a katona csajt amikor kiszállt.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9798 Dátum: 2016. Augusztus 23. - 22:14:26 »

És egen, Kötél csak amiatt kellette, hogy rajta szemléltessék nyakbombát, lerepült a feje, "fejjel" lefele lógott, úgy hogy már nem volt feje.

Bakker ez nekem kiesett.
NA jó de akkor miért nem valamelyik SQ tag robbantott. Meg miért ölte meg a bomba a szörnyet, ha semmi nem ártott neki?
Amúgy a poénok néha nagyon gyerekesek voltak. A Marvelé  jobbak. Egyszer vicces volt, hogy Bumeráng kapitány rányomul Katanára, de kétszer, aztán harmadszor Krok Wallerre. Ez a vicc?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9799 Dátum: 2016. Augusztus 23. - 22:32:30 »
He, ők nem hiszem, hogy beáldozták volna magukat az ügy érdekekében, hogy még fel is dobják a talpukat.
Egy kemény kommandós-katonánál ez hamarabb elvárható, hogy így áldozza fel magát. Bár, ha azt nézzük Krok is velük ment, de már nem volt annyira hülye, hogy ott maradjon  a végéig.  :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL