Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887096 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9940 Dátum: 2016. November 07. - 08:27:42 »
Vává, A Winterben nem azt modnták, hogy Zola megmutatta hogy kell olvasni a jeleket, a leendő veszélyforrásokat?
Szal, simán lehetett, hogy látták hogy mivé válik majd a sebész doki...  :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9941 Dátum: 2016. November 07. - 19:29:02 »
Hehe! Tudtátok, hogy Dormammut is Benedict Cumberbatch játszotta? ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9942 Dátum: 2016. November 07. - 20:57:43 »
Tényleg? :) Poén. :)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9943 Dátum: 2016. November 10. - 20:22:04 »
A Doki a mid credit jelenetben (az első bónusz jelenet) megkapta a nagy sárga kesztyűt. Bőr kesztyűt. Kicsit viccesen nézett ki. De maximálisan képregényhű volt az egész gönc, úgyhogy erre nem lehetett panasz :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9944 Dátum: 2016. November 12. - 19:34:39 »
Én is túl vagyok rajta.

Hu, hát a sztori nem volt nagy pukk, eredet sztori, a mágia, lelkes rész viszont szép volt. A gonosz ismét egy tucat lett, de Middleston jó volt, mondjuk abban a kis pinduri szerepben...  :hehe:
A látvány viszont odab@$#ott rendesen...  :o  nagyon kreatív volt az egész és magával ragadó...
A köpeny poén volt, már belefutottam a film előtt egy spoieleres képbe, hogy Aladdin szőnyegéhez hasonlították, és téééényleg  ;D
A képregényben is így van? Külön személyisége van a köpenynek?  :headscratch:

A Doki a mid credit jelenetben (az első bónusz jelenet) megkapta a nagy sárga kesztyűt. Bőr kesztyűt. Kicsit viccesen nézett ki. De maximálisan képregényhű volt az egész gönc, úgyhogy erre nem lehetett panasz :)
Az nagyon tetzsett, jobban mint a legvégi jelenet... megkaptuk a Thor 3 felvezető kis szösszenetet. Thor micsoda szakállat növesztett ezúttal. Vajon ez az egész benne lesz a filmben is? Akkor Benedict ott is szerepelni fog? Mármint céloztak rá, hogy feltűnik, amikor azon a helyszínen forgattak, de nem gondoltam, hogy az Odin keresésnél Loki és Thor mellé fog csapódni...

Amúgy hihetetlen, hanyadik film ez már a marveltől? 7-8? És még mindig kb. az50-60 emberből jó ha 10-en maradtak bent a jeleneteket megvárni... ennyire nem tudják, vagy ennyire menekülnek a filmről? De a mozik se képesek kiírni... nálunk legalább a legutsó jelenethez már odatekertek...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9945 Dátum: 2016. November 12. - 20:24:18 »
Amúgy hihetetlen, hanyadik film ez már a marveltől? 7-8?
14.
de nem gondoltam, hogy az Odin keresésnél Loki és Thor mellé fog csapódni...
Ez érdekes, mert elvileg Loki tűnt el, de valójában Elfoglalta Odin helyét és valóban eltűntette Odint. Biztos kiderült már azóta ez...

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9946 Dátum: 2016. November 24. - 23:52:00 »
Eszembe jutott az az elmélet, hogy a Végtelen Köveket rejtő cuccok kezdőbetűi majd kiadják a Thanos szót. (Maximum ez egy belső geg lehetne, mert a történet szempontjából nem lenne értelme.)

Valaki már be is illesztette az idő kövét a Doctor Strangeből. Sikerült beleerőltetni, a "nyaklánc" szóval, mivel az Agamotto eye nem passzolt :)
Na de Heimdall és a lélek kő? Ők hogy jönnek össze?

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9947 Dátum: 2016. November 25. - 00:01:21 »
Sehogy, ráadásul Heimdall nevét se sikerült leírnia rendesen...  ;D

Szerintem a Fekete Párduc gyűrűje lesz a Lélek kő. Ami ugye a Wakandai uralkodóknál száll apáról fiúra. És ők egyfajta lelki síkon válnak Párduccá, legalábbis a Viharral való esküvőjüknél úgy mutatták be a folyamatot.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9948 Dátum: 2016. November 25. - 00:53:04 »
És ez adja a szupererőt?

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9949 Dátum: 2016. November 25. - 08:49:43 »
Kb minden évben újra kéne néznem az összeset,mert a franc se emlékszik már ennyi mindenre. :-[
BATMAN,Spawn,Star Wars

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9950 Dátum: 2016. November 25. - 09:20:27 »
agamotto szeme -> nyaklánc  ;D
ja most látom hogy Tomi írja is, későn olvastam
« Utoljára szerkesztve: 2016. November 25. - 09:27:57 írta Pádi »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9951 Dátum: 2016. November 25. - 10:22:04 »
Én most néztem újra az Ultron korát. Ott végre összefoglalják Thor látomásában az addigi négy követ. Hogy valójában mire jók azt nem mondja meg csak az Elme Kő esetében:
Jogarral manipulálták az emberek agyát és ez adja Vízió...tudati struktúráját...Ez egy számítógép, amibe tudatot töltöttek..?-->Elme kő. Igazából mintha nem lett volna még meg a hat végtelen kő koncepciója és a jogar csak a Kockából táplálkozó eszköz lett volna.
Tesseract---> Tér kő. Nem emlékszem miért az. Hajlítottak vele teret? Vörös Koponya kizuhant az űrbe vele, másra nem emlékszem. Csak egy nagy energiájú reaktor volt, amivel puskát tudtak építeni. Később Stark lemásolta és ez lett az ARC reaktor, de ez is csak találgatás, ha jól tudom.
Aether--->Ez a valóság kő, mert átjárót nyitott a párhuzamos valóságok között.
Orb(Galaxis Őrzői)---> Erő Kő, mert naaagyon erősen kell tartani, hogy nem robbanjon vagy mi...
Agamotto szeme--->Idő kő. Na ez végre tiszta sor. :)
És még a lélek kő nem bukkant fel.

A Kockának kéne lennie az Erő kőnek és az Orb-nak a Tér kövének.
« Utoljára szerkesztve: 2016. November 25. - 10:24:27 írta VTomi »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9952 Dátum: 2016. November 25. - 10:40:58 »
Azért ez így nem pontos megfogalmazás. Egy-két helyen helyesbítenék.  ;)
Tesseract---> Tér kő. Nem emlékszem miért az. Hajlítottak vele teret? Vörös Koponya kizuhant az űrbe vele, másra nem emlékszem.
A Tesseracttal nyitották meg a kaput is, amin át özönlöttek a csiturik (ezeknek a nevét sose tudom hogy kell leírni) a földre.

Aether--->Ez a valóság kő, mert átjárót nyitott a párhuzamos valóságok között.
A Thorban úgy fogalmazták meg, hogy Malekith fegyvert kovácsolt a sötétségből és azt nevezte el aethernek. "...Amíg a legtöbb ereklye kőből van, az Aether folyékony és folyton változik, és mindenből sötétséget csinál..." Szóval, hogy ebből hogy lett valóság kő, az nem derül ki.

Amúgy anno én is láttam ezt a képet, és már akkor látszott, hogy csak bele erőltették a Thanos szót, mert az is hat betű és hat kő van, stb. Elég csak az "orb"-ot nézni, ennyi erővel a Tesseract lehetne "dice" is.  :D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9953 Dátum: 2016. November 25. - 12:59:15 »
Persze hagyjuk is ezt a szójátékot, hogy Thanos.
A Thorban úgy fogalmazták meg, hogy Malekith fegyvert kovácsolt a sötétségből és azt nevezte el aethernek. "...Amíg a legtöbb ereklye kőből van, az Aether folyékony és folyton változik, és mindenből sötétséget csinál..." Szóval, hogy ebből hogy lett valóság kő, az nem derül ki.
Az Aether erejével nyitotta meg a kilenc vagy hány világ kapuját egyszerre. Thor is egy párhuzamos valóságból jött, nem csak a mi terünk egy távoli bolygójáról.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9954 Dátum: 2016. November 25. - 20:35:13 »
Kb minden évben újra kéne néznem az összeset,mert a franc se emlékszik már ennyi mindenre. :-[

...és hogy őszinte legyek, nem is érdekel annyira, hogy hogy fogják összehozni a köveket. :roll:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9955 Dátum: 2016. November 27. - 14:58:18 »
Most meg a Civil Wart nézem újra és egy kicsit sántít, hogy Tony csak akkor hiszi el, hogy nem Bucky a merénylő és hinni kéne a Kapitánynak, amikor megtalálják a halott pszichológust a hotelban az arcprotézisekkel amikkel Buckynak adta ki magát Zemo. Ehhez nem volt elég a Kapitány szava?

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9956 Dátum: 2016. November 27. - 18:20:23 »
Látod,hogy nem. :)
BATMAN,Spawn,Star Wars

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9957 Dátum: 2016. November 27. - 18:24:03 »
:)
Azért az a jelent, amikor megnézik a videót Tony szüleiről állalti kemény. Csak azt nem értem, miért rendelték meg úgy az akciót, hogy a kamera lássa és a végén lövi ki a kamerát, , hogy egyértelmű legyen ki volt.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9958 Dátum: 2016. November 27. - 19:05:48 »
Az nekem is nagyon tetszett!Kb a film legjobb jelenete.
A kamerás részen mi is elmosolyodtunk. :)

Mondjuk az egész film...ááh nem tudom,jó meg minden.De nem tudom.Annyi akciójelenet volt benne....a Hangyát bírtam benne. :brow:
BATMAN,Spawn,Star Wars

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9959 Dátum: 2016. November 27. - 23:33:13 »
Nyilván, hülyeség a tett után kilőni a kamerát, épp ezért kell hogy szándékos legyen. Épp ott kellett megtörténnie, ahol kamera van (az erdőben.. :headscratch:), és csak a végén kilőni. De akkor meg minek? Hogy látszódjon az arca.
De nem utaltak ilyesfajta szándékosságra. Akkor ez mégis csak egy hülyeség?