Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887272 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10160 Dátum: 2017. Október 19. - 13:49:23 »
Ahogy elnézem a DC filmes univerzum eddigi állását, everyone will be her bitch! ;D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10161 Dátum: 2017. Október 19. - 15:22:55 »
"Mindenki a ribanca lesz." ?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10162 Dátum: 2017. Október 19. - 17:01:13 »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10163 Dátum: 2017. November 02. - 18:09:01 »
Van a Thor Ragnarök végén bónusz jelenet? Ha igen, mikor és hol?

Szerk. Találtam egy cikket, amiben kettőről írnak.
« Utoljára szerkesztve: 2017. November 02. - 18:29:00 írta Sepi »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10164 Dátum: 2017. November 02. - 18:37:16 »
Igen, van. Két jelent van benne. Az egyik szokásosan az animált stáblista után, a másik a feliratok legvégén.
Egyébként az utóbbi időben azt lehet észrevenni, hogy a legutolsó ilyen bónusz jelenetnek szinte semmi extra tartalma nincs, semmit nem adnak a filmhez, nem vetítenek előre semmit. Pedig az elején ezért érte meg végig maradni, de most már szinte csak poénkodásra használják el. Lásd például Vasember 3, Pókember - Hazatérés, Galaxis Őrzői 1-2 vagy akár most a Thor 3. Konkrétan már elkezdtem azon gondolkozni, hogy nem éri meg végigvárni a felirat végét a moziban, majd inkább megnézem amikor kijön DVD-n a film. Elég csak az animált stáblistát kivárni, ott van az érdemleges bónusz jelenet, aztán el lehet indulni haza.

Amúgy nem tudom ki hogy van vele, de nekem tetszett az új Thor film.  :D Már alig várom, hogy megjelenjen, hogy újra megnézhessem.  :)
« Utoljára szerkesztve: 2017. November 02. - 18:40:08 írta Sepi »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10165 Dátum: 2017. November 03. - 09:42:06 »
Nagyon jó volt a film. A bónusz jelenetek tényleg semmit nem érnek. Az első még jelent valamit, de nem érteni mit, a második meg csak egy poén, de nem jó poén.
Nagyon tetszik, hogy a film első jelentős része, még nem az a színes világ, mint az előzetesben. Az csak akkor kezdődik, amikor a Scarifra kerülnek. Ott aztán elgurult a látványtervezők gyógyszere. Nagyon jó lett. Jeff Goldblumnak minden perce aranyat ér. Azok a profán poénok, amik amúgy is jellemzik a filmet, nagyon szórakoztatóak.
Kiderült, hogy egy másik kronani harcost rúgott szét Thor a második részben és nem Korgot, emert ő itt szerepel. Azóta a faj új dizájnt és méretet kapott  :hehe:
« Utoljára szerkesztve: 2017. November 03. - 10:12:30 írta VTomi »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10166 Dátum: 2017. November 03. - 10:53:38 »
Kiderült, hogy egy másik kronani harcost rúgott szét Thor a második részben és nem Korgot, emert ő itt szerepel. Azóta a faj új dizájnt és méretet kapott  :hehe:
Erre a jelenetre egyszerűen nem is emlékeztem, újra rá kellett keresnem, és csodálkoztam, hogy jé, volt ilyen? Szerintem annak a filmnek kb. a kétharmada kitörlődött a fejemből. XD

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10167 Dátum: 2017. November 03. - 16:38:36 »
Az csak akkor kezdődik, amikor a Scarifra kerülnek.
Mármint a Sakaarra gondolsz?  ;)

Kiderült, hogy egy másik kronani harcost rúgott szét Thor a második részben és nem Korgot, emert ő itt szerepel. Azóta a faj új dizájnt és méretet kapott  :hehe:
Akkoriban mindenki ezt hitte, de hát ez is egy külön faj, és náluk is feltételezhetjük, hogy nem mindenki néz ki egyformán. Így engem nem zavart különösebben. Külön poén, hogy maga a rendező bújt bele abba a maskarába.  :D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10168 Dátum: 2017. November 03. - 16:46:31 »
Az csak akkor kezdődik, amikor a Scarifra kerülnek.
Mármint a Sakaarra gondolsz?  ;)

Hopá! Az a star wars!  :lol:
Jajj nekem nagyon tetszett, hogy kiköszörültek egy apró csorbát!. Ugyebár anno a Thor 1 ben a kincsestárban ott volt a háttérben a Végtelen Kesztyű. Csak díszletnek. És később találták ki, hogy az egész a Végtelen Kövekre, -Kesztyűre és -Háborúra fusson ki. Ezt most egy jó poénnal oldották meg

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10169 Dátum: 2017. November 04. - 15:49:33 »
Thor : Ragnarök

Nem nagyon tudok benne hibát találni. Messze a legjobb Thor film. Persze a Sötét világot könnyű leelőzni, de jó ötlet volt a karaktert lazábbra venni.
Ami fura volt hogy egy két jelenet máshol és máshogy jelent meg a teaser és a trailer -ekben. Pölő a Mjölnir összetörése.
A legjobb poén (számomra) amikor Thor próbálja a Quinjet-et beindítani és találgatja a jelszót. Az Executioner karaktere szerintem felesleges volt. A képregényekben Ő a Varázslónő kőkemény pribékje itt viszont egy elismerésre vágyó sértett kis 'takarító" aki 'hősi" halált hal miután nem úgy jöttek össze a dolgok.
Loki best evör alakítása, simán Thor partnere ebben a filmben, nem pedig egy karakter aki a háttérben elmuzsikálgat. Korg meg egyszerűen zseniális.
Hulk/Banner karaktere azt hittem felesleges lesz (semmi magyarázat hogy került Sokovia légteréből egy egy távoli galaxis légvégén lévő pontjára, azonkívül hogy ott zuhant le .... de nagyon odapasszolt az egészbe. Banner és Thor jeleneti (már megy le a nap, már megy le a nap) stb. nagyon adják.
Legjobb poén (számomra) Bannner ki ugrik az Commodere -ból hogy Hulk legyen de belecsapódik a szivárvány hídba,még mindig Banner-ként.
Ami még kegyetlenül meglepett az Thor szemének az elvesztése volt. A karjára számítottam.. A másik furcsasság? ezzel kapcsolatban hogy Hela (ha nézzük a filmet) akkor a jobb szemét vágja ki. Viszonta későbbi jelenetekben már a (mintha) a bal szemén lenne a tapasz. Rosszul emlékeznék ?
És ami a legfurcsább a Végtelen háború kamerás előzetesében a YT-bon amikor Mantis felébreszti Thor-t akkor a szemének kutya baja..... Pegi a VH a Ragnarök után van...... Vagy nem ?
Mondjuk az első stáblista utáni jelenet nekem se teljesen tiszta. Az milyen űrhajó volt?
« Utoljára szerkesztve: 2017. November 04. - 19:39:03 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10170 Dátum: 2017. November 04. - 17:13:33 »
Az milyen űrhajó volt?
Szerintem Thanos vagy valamelyik csatlósának az űrhajója, ami valószínűleg rommá lövi Thor űrhajóját, és feltehetőleg így fog majd repülni az űrben Thor, mielőtt összeszedik őt az Őrzők, ahogy az Avengers 3 előzetesében lehetett látni.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10171 Dátum: 2017. November 04. - 18:33:07 »
Szerintem az ragadt meg a fejedben, hogy a tükörben nézi magát.
Majd visszanő valahogy. Elég családbarát lett a sebe. Nem látszódott a feketeségben semmi.
Nekem is kellemetlen volt Karl Urban karakterének jelenléte. De a sima verőemberhez képest érdekesebbé tették. Ha már sima verőember: Goldblum testőre az a nagydarab nő, habár nem volt több egy ilyen sima kidobónál, attól hogy egy nagydarab, középkorú nő, olyan abszurd volt, hogy már attól nevetnem kellett.
Plusz egy poén: A lassan csúszó sárkányfej, abban az oldalsó beállításban  :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2017. November 04. - 18:36:09 írta VTomi »

Kacsi01

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10172 Dátum: 2017. November 05. - 21:20:49 »
Sziasztok!

Szerintetek mennyire lehetséges, hogy az Igazság Ligája filmben feltűnjön Zöld Lámpás? vagy akárcsak egy Zöld Lámpás? :-)
Esetleg egy stáblistás jelenetben...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10173 Dátum: 2017. November 05. - 21:21:53 »
Nem kizárt, hogy a legvégén beköszönjön.

Kacsi01

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10174 Dátum: 2017. November 05. - 21:23:46 »
hát igen én is reménykedem, bár több fórumon is olvastam, hogy benne lesz egy zöld lámpás aki se nem Hal Jordan se nem John Stewart...
Abin-Sur-ra tippelnek sokan... azért az elég durva lenne, ha így eltudnák titkolni

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10175 Dátum: 2017. November 06. - 10:40:36 »
Onantól kezdve, hogy említik a létezésüket, léteznek valahol a film univerzumában. Szóval behozhatják őket. Vagy most, vagy később.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10176 Dátum: 2017. November 07. - 08:21:04 »
És ami a legfurcsább a Végtelen háború kamerás előzetesében a YT-bon amikor Mantis felébreszti Thor-t akkor a szemének kutya baja.....
Talán csak ugyanazért amiért a plakátokon sem látni a sérülést. Egyszerűen nem akarják elspoilerezni, és te magad írtad, hogy több jelenet eltérő a trailerben mint a végleges filmben.
Majd visszanő valahogy. Elég családbarát lett a sebe. Nem látszódott a feketeségben semmi.
Ez egy olyan univerzum, hol farzsebből rántanak elő tökéletesen emberszerű androidokat, akkor kap új szemet, amikor csak akarja. Mondjuk lehet utána Racket tőle is elkéri.  :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2017. November 07. - 08:25:37 írta Todd »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10177 Dátum: 2017. November 07. - 10:10:58 »
Sólyomszemet is simán helyreállították az Ultron korában, így elméletben könnyen tudnak szemet csinálni Thornak. Bár az is igaz, hogy abban a filmben meghalt a csaj, aki ezt megtudta csinálni.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10178 Dátum: 2017. November 07. - 10:19:16 »
Valószínű, hogy a trailerben direkt nincs spoiler szeme :) De az is, hogy nem marad félszemű, bármennyire is szép hasonlóság Oinnal (a mészárossal...)., mivel a felmérések szerint az izmos felsőtestére izgulnak a Disney Channelen tápozott csajok , míg az undi fogyatékosságra nem.

BenGee

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10179 Dátum: 2017. November 07. - 19:54:56 »
Nem az én hozzászólásom lesz most a legnépszerűbb, sőt, lehet, hogy az egyetlen, de leírom a véleményem. Nekem óriási csalódás a Ragnarök. Egy trailert néztem csak meg a film előtt, pont azért, hogy ne tudjanak sok poént lelőni, és ezzel a trailerrel engem megvettek kilóra. Ráadásul a cím számomra már adott volt egy jó képregényes filmhez, mivel tisztában voltam azzal, hogy mit jelent a Ragnarök. Nagyon nagy elvárásokkal ültem be a moziba, és komolyan azt hittem, hogy ezt nem lehet elrontani. Tévedtem...  :( Azt hittem, hogy a Marvel végre összedob egy kicsit komolyabb hangvételű filmet a címből adódóan, amiben természetesen van néhány Marvel féle humor. Ehhez képest kaptunk egy paródiát, a képregényes filmek Horrorra akadváját, abból is a rosszabbik fajtából, tele rengeteg szánalmasan erőltetett poénnal. Persze volt 1-2 nagyon ütős és jó poén is, de számomra elég is lett volna annyi. A történet átlagos, talán az átlagos alatt egy kicsivel, az akciójelenetek nagyon jók voltak, a látvány remek! A főellenségben nagyon nagy lehetőség lehettek volna, erre kaptunk a Marveltől megint egy szokásosan szánalmas ellenséget, aki nagyon jól kezdett Thor Mjölnir kalapácsának adarabokra törésével, de a sereg előtti poénokkal számomra szánalmasra redukálták..... Számomra óriásian nagy csalódás a film, pedig tényleg úgy ültem be a mozi székébe, hogy azt hittem, hogy ez lesz a legjobb Marvel film amit eddig néztem....