Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887028 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #760 Dátum: 2008. Június 11. - 20:51:54 »
"Hulk zúz!" szokott lenni, nem? Nem biztos, hogy megtartják, szinkronok közben szoktak figyelni a szájmozgásra is, az e és az ú pedig elég máshogy néz ki.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #761 Dátum: 2008. Június 11. - 23:09:40 »
Áh, ide látom, hogy nem érvényes.  ;)
:lol: :hehe:

molzo

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 127
    • CHRONOPOLIS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #762 Dátum: 2008. Június 12. - 20:36:05 »
Ja 'Hulk zúz' nem igazán értettem, hogy tényleg ezt mondja-e biztos valami hasonlót. Ezen kívül sokkal többet nem is beszél, előtte még van, hogy hagyják békén.
Na de a kritika: mi az hogy a zöld behemót nem képes egyből felugrani egy háztetőre? Ugrál a ház oldalán mint a farkasemberek az Underwolrdben. Arról nem beszélve, hogy a testalkatát @&°#%-ul elrontották, anatómiailag egy ekkora karokkal rendelkező 'embernek' nem lehet ilyen keskeny hátizma, fűrészizma. Csak meg kell nézni a posztert, olyan mintha Hulk nem irdatlan termetű lenne, hanem egy hosszú karú testépítő.
Egyébként a film jó lett, de nem mondanám, hogy veri a sima Hulk címűt. :hulky:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #763 Dátum: 2008. Június 12. - 20:39:39 »
A rottentomatoes-ojn 75%ot adtak rá eddig, ami nem rossz.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #764 Dátum: 2008. Június 12. - 20:43:25 »
Sokadik Batman spot


Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #765 Dátum: 2008. Június 13. - 10:33:12 »
Megérkezett a Punisher War Zone első hivatalos trailere:



Az elő képekből úgy tűnik, hogy itt is átmosták kicsit az eredetet az első filmhez képest.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #766 Dátum: 2008. Június 13. - 10:50:36 »
Nekem eddig tetszik.  :punisher:

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #767 Dátum: 2008. Június 13. - 12:02:05 »
Szerintem se rossz, de több képet/klipet ebből sem nézek meg, majd csak a filmet.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #768 Dátum: 2008. Június 13. - 14:03:35 »
Voltak kételyeim a színészváltással kapcsolatban, de most minden eloszlott, jó lesz ez!

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #769 Dátum: 2008. Június 13. - 19:52:55 »
 :punisher: hmm nem rosz nem rosz :D szívesen megnézném :D

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #770 Dátum: 2008. Június 13. - 22:40:55 »
Ezek alapján ütös filmre számíthatunk. Nagyon remélem, hogy az is lesz.
A félelem nélküli

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #771 Dátum: 2008. Június 13. - 22:55:51 »
 :D
Pedig semmi extra. Akár "Karcsi bácsi legyakja a rosszfiúkat" is lehetne a címe. 100 ilyen film volt már.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #772 Dátum: 2008. Június 14. - 08:22:02 »
Igen, de Karcsi bácsi nem Megtorló. ;) Ezt már beszéltük, hogy igazából sok pluszt nem tudnak hozzáadni az ilyen akciófilmekhez, mivel lerágott csont Hollywoodban. Ami meg fogja menteni a filmet az az, hogy Frank Castle-ről szól.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #773 Dátum: 2008. Június 14. - 12:34:23 »
Nem rossz, itt egy másik is:

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #774 Dátum: 2008. Június 14. - 14:22:19 »
100 ilyen film volt már.
Nekem is kb ez a véleményem a Punisherről... nem értem, miért érdekes.
Na jó, az elsőben a tűzvsap valami zseniális volt! ;D De azon kívül sima akciófilm.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #775 Dátum: 2008. Június 14. - 14:38:11 »
Megnéztem a Hihetetlen Hulk-ot, most értem haza, úgyhogy még teljesen friss az élmény. De mielőtt belekezdenék spoilereket felvonultató gyatra kritikámba, egy fontos SEPI-érdekű közlemény márha ezt elolvassa mert valamiért nem tudok privit küldeni.
SEPI, megvan a Vasemberes poszter amit kértél kiváló állapotban, ezt ki se tették, egyenesen a raktárból hoztam el. Elküldjem a címedre, vagy kivárod a Marvel Klubot, márha jössz?

Naszóval a Hulk  :spoiler:

Mint ahogy azt már sokszor megemlítettem a film félig-meddig folytatásnak tekinthető. Emiatt nem is malmoznak sokat a zöld óriás eredet történetével, hanem belecsapnak a lecsóba. Csak a dinamikus főcím alatt vázolják fel gyorsan Bruce Banner félresikerült kísérletét, amit teljesen re-dizájnoltak az első részhez képest, aztán hirtelen egy brazil városban találjuk magunkat, ami egyszerűen ledöbbenti az embert, mert kolosszális és kusza. Itt Banner bujdosik az amerikai hadsereg elől, valamint igyekszik megfékezni a benne lakozó szörnyeteget. Ehhez némi segítséget is kap Mr. Blue személyében aki a képregényből ismert másik főgonoszt takar, persze nem ezen a néven, de emiatt is érdemes megnézni a mozit. A baj természetesen hamar utoléri hősünket, és onnantól kezdve felpörögnek az események. A nem túl bonyolult algoritmus a következő: Banner menekül a katonák elől, majd mikor a pulzusa eléri a 200-at, a katonák menekülnek Hulk elől.

Na ekkor lép elő Blonsky, aki harcedzett GI Joe módjára jön lát és a falhoz kenődik. Tim Roth egyszerűen ragyogó erre a szerepre, sajnos a Förtelem esetében ez már nem mondható el, ahogy az lenni szokott nem hagytak elég időt a szörnyeteg jellemének kibontakozására. Mindegy Roth Blonsky-ja tökéletes. Hála az égnek a filmben pont megfelelő arányban van a menekülés, a pszichológia és a kőkemény akció. Erre nem lehet panasz. Kevesebb humorral operál mint a Vasember, de azok betalálnak.

A film női főszereplője számomra olyan mint a régi King Kong mozikban a szőke csaj, aki megszelidíti a szörnyeteget, mégis keveset hoztak ki a karakterből, bár Liv Tyler mindent bevet.

Természetesen nem maradhatnak ki a Marvel Stúdió utalásai, így Stan Lee sem, akit először személyesen, majd csak névileg látunk egy róla elnevezett pizzéria kapcsán.

Na és Tony Stark. Oh jeah. Ahogy a trailert megnézők már láthatták, olyan laza hogy majd szétesik, de a trailerben látottnál többet nem is nagyon mutat. Lényegében azt az ajánlatot hozza, amit neki Nick Fury vitt a Vasemberben.

Fura, de a kedvenc részem a filmben, amikor a régi Hulk, Lou Ferrigno mintegy áldását adja Norton-ra. Viszont az érdekes, hogy a stáblista szerint Hulk angol hangját, továbbra is Ferrigno szolgáltatja. Ez kedves tiszteletadás. Na lényegében ennyi így első blikkre. És bocsánat azoktól akik a méretes spoiler tábla ellenére felelőtlenül beleolvastak és esetleg lelőttem nekik valamilyen poént.

SPOILER VÉGE.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #776 Dátum: 2008. Június 14. - 14:44:02 »
Nah szóval jó ha megnézzük mi? :D köszi a részletes infót  :lol:
( vasember pószteren mi van??)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #777 Dátum: 2008. Június 14. - 14:44:34 »
SEPI, megvan a Vasemberes poszter amit kértél kiváló állapotban, ezt ki se tették, egyenesen a raktárból hoztam el. Elküldjem a címedre, vagy kivárod a Marvel Klubot, márha jössz?
Köszi szépen.  :D Bár még nem tudom, hogy tudok-e menni a következő klubra is, mivel nincs pontos dátum, nem tudom, hogy dolgozok-e akkor vagy nem. De inkább akkor hozd el nekem, nem merem a postára bízni ezt az ereklyét. ;)

( vasember pószteren mi van??)
Szerintem ki nem találnád, de Vasember.  ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #778 Dátum: 2008. Június 14. - 14:59:16 »
A poszteren ez van:



Oké akkor ha minden ősszejön és találkozunk a Klubbon adom oda, ha esetleg meggondolog magad és mégis postán küldjem jelezz. A Klubb idejére meglesz a Hulk-os poszter is, abból kétfélét is tudok majd hozni. Talán még Batmanest is sikerül szereznem ha kell, de ez utóbbi még nem 100-as.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #779 Dátum: 2008. Június 14. - 15:03:37 »
Nah ez jó kis pószter, amúgy hogy szerzed őket, ismerősök vagy csak "benyalsz" a mozisoknak?  :lol: