Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887331 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10500 Dátum: 2018. Október 05. - 13:23:24 »
Én is megnéztem. Sima eredetsztori, akcióval, full klisé. De azt nem bírom megérteni, hogy hogy lehet a gyilkolásból jópofáskodást csinálni, azzal az erőltetett indokkal, hogy valaki "rosszfiú", az halhat megfele... Eh... Mert, oké gyilkoljon a főhős, de úgy mint a Megtorló, ahol ezt nem is próbálják morálisan tisztára mosni, épp ellenkezőleg... Vagy, akkor ha meghal valaki, az tényleg legyen annyira gonosz, hogy nincs más kiút. Ja ez itt egy emberevő lény, rendben. De Eddie nem az, Akkor vagy gyötörje az őrületbe a gyilkolás gondolata, vagy legyen ő is pszichopata.

Apró zavaró dolgok:
A szimbiótát nem egy olyan zárt cellában kéne ráereszteni az alanyokra, mint amikben laktak is az alanyok? Ott bezzeg egy ágy sem volt, de ahol kiengedték a szimbiótát, egy berendezett labor volt, mindenféle cuccal. Hogy kapják el, ha elszabadul? Még zsilipajtó sincs. Amúgy hány szimbióta volt? Mert ha nem stimmelt az alany, a lény is megmurdelt. vagy osztották őket?

Eddie barátnőjén paróka volt? Hogy nézett már ki?  :lol:

Az első bónuszjelenetnél Woody Harrelson bohóckodta Vérontót. De ez a haj? Ez komoly? Csak nekem ugrott be róla inkább ő:
https://vignette.wikia.nocookie.net/simpsons/images/0/0a/Robert_Terwilliger_Tapped_Out.png/revision/latest?cb=20171118020924

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10501 Dátum: 2018. Október 05. - 15:08:07 »
Ha belegondolsz, a 80-as években tök természetes volt, hogy gyilkolni jópofa, humoros és cool dolog. :)
Arnold és Stallone egész karrierje ebből állt, és ott sem csak feltétlen annyi volt, hogy lőnek egymásra, és a bénább meghal. :lol: Nagyon sokszor öltek meg vidám beszólások közepette, legyőzött, fegyvertelen ellenfelet.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10502 Dátum: 2018. Október 06. - 12:54:33 »
Bakk, olvasgatva a kommenteket, szööörnyű látni, hogy  legtöbb hozzászóló úgy mond pozitívumot a filmről,h ogy tök vicces volt, jól szórakozott az egész mozi  :hehe:
Azért, sose gondoltam volna, hogy egy Venom filmnél ezt fogják kiemelni  ;D
Hejj, a végén még tényleg sikeres lesz , és kapjuk sorba a Sony további agymenéses univerzumos vackait...  :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10503 Dátum: 2018. Október 06. - 14:11:33 »
Romantikus komédia Vérontóval!

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10504 Dátum: 2018. Október 06. - 16:48:01 »
Kifelejtettem, hogy legifjabb John Jameson III. ezredes is feltűnt a filmben egy rövidebb szerep erejéig.
This is a joke. A real practical Joke.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10505 Dátum: 2018. Október 07. - 19:32:22 »
Jahjah... nem jött be a Dizney-neka lejárató taktika... még így is tódultak a Venomra... így 205 milliót hozott első hétvégén... 80-at odakint, 120 körül meg világkörül... :roll:
Szal, bukás sajnos már nem lesz, talán még egy nagyobb visszaesésre van remény, de hogy ennek a szotyuknak lesz folytatása már az is ziher, és valszeg jön a többi agymenésük is...  :'(
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10506 Dátum: 2018. Október 07. - 19:52:18 »
A Disney lejárató taktikája? Lemaradtam valamiről? Én biztos voltam benne, hogy azért tolja nagy erőkkel az utóbbi 1-2 évben a Disney a Venom képregényeket, mert a Pókember miatt most jó a kapcsolat a Sony-val.

Ha a Venom nem bukta, akkor lehet örülni, annál valószínűbb, hogy Hardy megy az MCU-ba, és lehet közös kaland Pókemberrel.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10507 Dátum: 2018. Október 07. - 20:13:02 »
A Disney lejárató taktikája? Lemaradtam valamiről?
Nop, de sztem a durva kritikai  fogadtatáshoz van némi közük...

Ha a Venom nem bukta, akkor lehet örülni, annál valószínűbb, hogy Hardy megy az MCU-ba, és lehet közös kaland Pókemberrel.
Hajhaj... jó az nekünk, ha egy ilyen vicceskedő Venomot kapunk a vicceskedő Póki mellé?
Nem tom, én nem nagyon tom elképzelni, hogy ezt a kettőt egymásnak eresszék... mi lenne az ok?  :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10508 Dátum: 2018. Október 07. - 22:19:04 »
Nop, de sztem a durva kritikai  fogadtatáshoz van némi közük...

Megnyugtató, hogy nem csak én gondolom, hogy a Disney-nek van ráhatása a kritikákra :D Mindenesetre nem hiszem, hogy ezt ilyen formában meg tudnák csinálni.

Hajhaj... jó az nekünk, ha egy ilyen vicceskedő Venomot kapunk a vicceskedő Póki mellé?
Nem tom, én nem nagyon tom elképzelni, hogy ezt a kettőt egymásnak eresszék... mi lenne az ok?  :-\

Még nem láttam a filmet, úgyhogy erre nem tudok mondani semmit.

Azt el tudom képzelni, hogy olyasmi legyen a kapcsolatuk, mint a Totális vérontásban. Együtt dolgoznak, de percenként egymás torkának esnek. Vagy például egy következő Venomban lesz Pókember is, aki egy helyzetet félreértve belekeveredik a történésekbe, és máris egymás ellen harcolnak egy fél filmen át. Esetleg valamelyik Pókemberben Venom vadászik a pók egyik ellenfelére, és azért harcolnak egy fél filmen át. Ilyesmi ötleteim vannak.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10509 Dátum: 2018. Október 08. - 08:09:09 »
Hogy esnének egymásnak? Pl. találkoznak. :lol:
Venom lehet, hogy a saját mércéjével antihős lett a mostani filmben, főgonosz helyett, de attól még pókember, vagy bármelyik hős szemében továbbra is egy emberevő szörnyeteg, akit meg kell állítani.  ;)
Habár a filmben kérdéses, hogy pókembernek célja-e minden gyilkos megállítása, mint a képregényben, elvégre Vasemberre egyenesen példaképként tekint, sőt az infinity Warban együtt ölik meg az egyik ellenlábasukat. ;D
« Utoljára szerkesztve: 2018. Október 08. - 08:19:16 írta Todd »

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10510 Dátum: 2018. Október 08. - 08:21:59 »
BuB, szerintem ezt a Venom filmet nem neked találták ki. :)
Nem hiszem, hogy a disney lejárató kampányt csinált volna, hiszen az MCU-val közreműködve készült a film! Saját maguk alatt vágták volna az ágat.
Ha összehozzák Venomot Pókemberrel, akkor nem egymás ellenfelei lesznek, max egy bunyó erejéig, ahogy a szuperhős társadalomban a találkozásokat el szokták intézni. Mindkettő főszereplő, szóval nyilván együtt fognak harcolni valaki ellen, és Venomot is pozitív irányba próbálják tolni, ahogy azt a képregényben is megpróbálták.
A személyes véleményem meg az, hogy az egész filmben a vég stáblista közepén lévő jelenet tetszett talán a legjobban, úgyhogy várom a második részt, mert bírom Woody Harelsont, és szerintem rohadt jó lesz abban a szerepben.
This is a joke. A real practical Joke.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10511 Dátum: 2018. Október 09. - 09:31:20 »
BuB, szerintem ezt a Venom filmet nem neked találták ki. :)
Nem is terveztem megnézni, nálam már az alapötlettel elvágták magukat...  :-\

BuB, szerintem ezt a Venom filmet nem neked találták ki. :)
Nem hiszem, hogy a disney lejárató kampányt csinált volna, hiszen az MCU-val közreműködve készült a film! Saját maguk alatt vágták volna az ágat.
Hát, én kinézem belőlük, mert nekik az lett volna a legjobb, hogy megbukjon, a Sonynak meg elmenjen a kedve az egésztől, így hátha ezek a jogok is visszavándoroltak volna hozzájuk...
mert így lássuk be, ez sikeres lett/sz(?),(azért várjuk meg a 2. hétvégi esést... bár olyan 400 milla már sajnos borítékolható, mondhatni hogy nem bukás, a marketing valszeg jókora összeg volt szintén a 100 gyártási mellett) soha a nem fogunk kapni egy képregényes venomot... főleg, hogy a marvelnél a legtöbb hősnek már ott van a joga, kitudja, lehet láttunk volna vmikor egy Titkos Háborút :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10512 Dátum: 2018. Október 09. - 10:29:08 »
Képregényes venomot nem fogsz kapni így se, meg úgy se. Mindegy, hogy ez sikeres lesz-e. Még egy rajzfilmben se ugyanazt adják vissza, mint a képregényben, nemhogy egy ilyen filmen. Nem véletlenl van az összes marvel filmben csomó minden megváltoztatva.
Nálam meg pont Venom volt az a karakter, akinél el tudtam tekinteni ezektől a változtatásoktól.
This is a joke. A real practical Joke.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10513 Dátum: 2018. Október 09. - 10:38:48 »
Persze, tom, nekem amúgy ugyanolyan szimpi/ meg jó ötlet a meteoros megoldás is, csak most hogy minden kari visszatért az anyacéghez, tényleg lóghat a levegőben egy Titkos Háború is...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10514 Dátum: 2018. Október 09. - 11:32:01 »
Komolyan kíváncsi lennél egy TH filmre? 2 órán át bunyózzanak vég nélkül?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10515 Dátum: 2018. Október 09. - 11:39:50 »
Szerintem simán. Most készült egy Infinity War, ami szó szerint ugyanez a recept, és baromi nagy siker lett.
Csak szerintem még túl friss az IW emléke, de mondjuk amikor pár év múlva, amikor ismét kell egy nagy össznépi esemény, elő lehet venni azt is. :)

Amúgy én nem hiszem, hogy a Marvel halálra aggódja magát Venom miatt, akkor emelik be az univerzumukba, amikor akarják. :)
« Utoljára szerkesztve: 2018. Október 09. - 11:42:20 írta Todd »

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10516 Dátum: 2018. Október 09. - 11:53:15 »
Nem hiszem, hogy a disney lejárató kampányt csinált volna, hiszen az MCU-val közreműködve készült a film! Saját maguk alatt vágták volna az ágat.

Ez szóló Sony projekt volt, minden érintett többször kijelentette, hogy nincs köze az MCU-hoz. Persze mindig ott volt, hogy ha elég jó és/vagy sikeres lesz a cucc, később összehozhatják őket.

Hát, én kinézem belőlük, mert nekik az lett volna a legjobb, hogy megbukjon, a Sonynak meg elmenjen a kedve az egésztől, így hátha ezek a jogok is visszavándoroltak volna hozzájuk...

Benne van a pakliban, hogy jobban örült volna a Disney egy buktának, bár maguktól a jogok akkor sem mennek sehova, mert minden Pókemberhez van kötve. A pók filmek kapcsán már elkezdtek együtt dolgozni, és az szépen tejelt, így pedig az egész csomag marad a Sony-nál. Igaz, amíg a Pók filmek jól mennek, addig a Disney alkudozhat, hogy adjanak nekik karaktereket.

Mindenesetre lehetetlennek tartom, hogy a komplett kritikus réteget olyan szinten megvették kilóra, hogy azok parancsra rossz kritikát írnak, és senki nem köp. Azt el tudom képzelni viszont, hogy a Disney filmeket maguktól felszopják, nehogy véletlenül "feketelistára" kerüljenek, és bukják a sajtós privilégiumokat.

mert így lássuk be, ez sikeres lett/sz(?),(azért várjuk meg a 2. hétvégi esést... bár olyan 400 milla már sajnos borítékolható, mondhatni hogy nem bukás, a marketing valszeg jókora összeg volt szintén a 100 gyártási mellett) soha a nem fogunk kapni egy képregényes venomot... főleg, hogy a marvelnél a legtöbb hősnek már ott van a joga, kitudja, lehet láttunk volna vmikor egy Titkos Háborút :D

A 400 borítékolható, de kb. csak onnantól kezd el egyáltalán hasznot hozni. Viszont szerintem épp ezért 400-tól kezdve biztos a folytatás, mert a visszajelzések nem rosszak, és ha a merch is fogyogat, azon is szépen kereshetnek, sőt egy Vérontóval van potenciál a folytatásban.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10517 Dátum: 2018. Október 09. - 12:12:41 »
Komolyan kíváncsi lennél egy TH filmre? 2 órán át bunyózzanak vég nélkül?
Hmhm, de olyat még nem láttunk, hogy gonoszok összeállnak és egy csapat hős ellen bunyóznak.
Bár, ha tényleg megy Kapi meg Tony, akkor úgyse lesz olyan már az egész...  :'(
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10518 Dátum: 2018. Október 09. - 13:32:25 »
Bár, ha tényleg megy Kapi meg Tony, akkor úgyse lesz olyan már az egész...  :'(
Kapitány és vasember jó eséllyel lesz akkor is, ha már Tony és Steve nem. Megjegyzem Tony eredetileg sem vett részt benne, csak Rhodey. :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10519 Dátum: 2018. Október 09. - 13:57:39 »
Na, mondjuk ja, kérdés, hogy Don Cheadle marad e a 4. rész  után..  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL