Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887032 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10540 Dátum: 2018. Október 10. - 20:53:38 »
Egy Feige interjúban benne volt, hogy még legalább 10 évre van tervük. De, ahogy itt is írta korábban valaki, már megbánták, hogy ennyire előre bejelentettek mindent, mert elvette az aktuálisan moziba küldött produkciótól a hype-ot.

Nem hiszem, hogy jó darabig még rebootban kellene gondolkozni (főleg a két Chris esetében... relatíve fiatalok, rájönnek, hogy a pénz számukra itt terem).

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10541 Dátum: 2018. Október 11. - 08:25:25 »
Ezekből gondolom azt, hogy 2020 utánra nincsenek még kiforrott terveik. Már tavasszal is ezeket lehetett tudni, hogy lesz még 2018 után egy Avengers film, egy GoG, Egy Spider-man és egy Captain Marvel és slusszpassz, ennyi, coca zero, nincs több, nothing more.
A miben gondolkoznak szerintem sosem egyenlő, a mit jelentenek be résszel, elég abszurd lenne, ha egyszerre több mint 4 filmet is marketingelnének.
Ez ugye kb. két évnyi adag. Jelenleg ennyit találtam (nyilván minél későbbi, annál bizonytalanabb). :)

Captain Marvel (March 8, 2019)
Avengers 4 (May 3, 2019)
Spider-Man: Far From Home (July 5, 2019)
Black Panther 2 (TBD)
Guardians of the Galaxy Vol. 3 (TBD)
Black Widow Movie (TBD)
Doctor Strange 2 (TBD)
Ms. Marvel (TBD)
The Eternals (TBD)
« Utoljára szerkesztve: 2018. Október 11. - 08:36:23 írta Todd »

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10542 Dátum: 2018. Október 11. - 19:51:28 »
Megnéztem a Venomot, és sokkal jobban tetszett, mint amire számítottam. Venom gyerekkori kedvencem, de ha őszinte akarok lenni, soha nem voltak igazán jó sztorijai, sokkal inkább azért szerettem, mert nagyon durván nézett ki és veszélyesebb volt Pókemberre, mint bárki más. Ezek után adja magát, hogy pókmentesen semmi jót nem vártam a filmtől. És mégis.

Tom Hardy játéka állati jó, megkockáztatom, hogy az egész filmet ő viszi a hátán. Elképesztően túljátszotta a jeleneteket, azok mégis szórakoztatóak maradtak, nem fordultak át szánalomba, és ez talán senki másnak nem ment volna. Ja, és Michelle Williamsszel tök jól játszottak együtt.

A sztori alapvetően nagyon egyszerű, és a karakterek sem érződnek igazán valóságosnak (vagy pont ettől mégis?), de eltalált valamit az író, mert az események fenntartották az érdeklődésemet az egész film alatt. És utáltam, akit kellett, és kedveltem, akit kellett, és megértettem mindenkit, és az egészbe valahogy furcsán beleillettek még a leharapott fejek is, és nem rontották el a szórakozásomat. Itt megjegyezném, hogy amúgy nem szeretem az ilyesmit.

Sokan lehúzzák a filmet, és azt meg is adom, hogy pofonegyszerű és sok szempontból furcsa. Mégis tetszett, mert nem tudom, hogy mitől, de nagyon szórakoztató.

Ja igen, Venom nagyon hasonlóan vicceskedik a klasszikus képregényekben is, szóval ez a része a cuccnak talán a leginkább hű az eredeti karakterhez az egészben :D

Ui: Én a második post credit scenere nem maradtam volna bent, ha tudom, hogy csak egy reklám a Spider-versehez.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10543 Dátum: 2018. December 27. - 19:42:39 »
Ez az új Predátor film....atya úúúúr isten...annyira borzalmasan rossz,hogy én végig azt hittem ,valami paródiát nézek...
Eszméletlen sötétség az egész forgatókönyv,.....a poénok.....
Kegyetlen fos.
BATMAN,Spawn,Star Wars

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10544 Dátum: 2018. December 27. - 22:52:11 »
Igen, ennél még a legutóbbi Predators is jobb volt.
Titkon reméltem, hogy a Betondzsungelt filmesítik meg, de továbbra sem akarnak azon az irányon elindulni. :(

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10545 Dátum: 2019. Január 02. - 10:37:57 »
Titkon reméltem, hogy a Betondzsungelt filmesítik meg, de továbbra sem akarnak azon az irányon elindulni. :(
De hát azt már megfilmesítették 1990-ben. :headscratch:

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10546 Dátum: 2019. Január 02. - 16:38:02 »
Pedig mennyi jó könyv van....
AvP könyvek is....
BATMAN,Spawn,Star Wars

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10547 Dátum: 2019. Január 15. - 15:22:36 »
A harmadik Pókember 2 trailer-e.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10548 Dátum: 2019. Január 15. - 16:31:18 »
Tök jó. :)  :spidey: Az is, hogy előbb van trailere, mint az Angyaloknak.  ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10549 Dátum: 2019. Január 15. - 16:38:03 »
Igen, nekik már tavaly kijött.  ;) :cavinton:
Mindenki dobjon el mindent! :D

« Utoljára szerkesztve: 2019. Január 15. - 16:44:03 írta Todd »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10550 Dátum: 2019. Január 15. - 17:28:49 »
Tényleg.  :)

gabo04

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10551 Dátum: 2019. Január 15. - 17:34:51 »
Imádom! Igaz csak a 3-dik legjobban várt film a Bosszúállók és Marvel Kapitány után!  :spidey:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10552 Dátum: 2019. Január 15. - 19:52:22 »
Jó, csak még mindig spoileresnek érzem a Bosszúállókra. De az tény, hogy nem várhattak az első előzetessel tavaszig.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10553 Dátum: 2019. Január 15. - 20:56:50 »
Jó, csak még mindig spoileresnek érzem a Bosszúállókra. De az tény, hogy nem várhattak az első előzetessel tavaszig.
Szerintem, ha nem mondták volna el, hogy közvetlenül az Avengers után fog játszódni, akkor ebből az előzetesből nem derülne ki, és simán menne most a találgatás, hogy vajon előtte vagy utána játszódik-e. :D

Nekem a legjobban a trailerben a felújított Pókember főcímzene tetszett, és csak remélni merem, hogy a sztori nem lesz olyan kiszámítható, mint amilyenre elsőnek tűnik, mert már az első részt is unalmasnak találtam. Btw, csak én érzem úgy, hogy Tom Holland akcentusán hallani, hogy brit? Az első részben nem tűnt fel, de most ennél a trailernél valahogy igen.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10554 Dátum: 2019. Január 15. - 22:11:01 »
Titkon reméltem, hogy a Betondzsungelt filmesítik meg, de továbbra sem akarnak azon az irányon elindulni. :(
De hát azt már megfilmesítették 1990-ben. :headscratch:

Ja, a Predator 2.-re gondolsz? Hát, max a drogos-rendőrös párhuzam, meg a metrós jelenet, más nem nagyon. Pedig jó lenne ha tovább vinnék azt a szálat, és megmagyaráznák hová is lett Dutch.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10555 Dátum: 2019. Január 16. - 07:50:19 »
Befutott a szinkronos előzetes is. Egy kicsit más, mint az eredeti. Van ami pluszba van benne. van ami kikerült belőle:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10556 Dátum: 2019. Január 16. - 08:40:34 »
Jó, csak még mindig spoileresnek érzem a Bosszúállókra. De az tény, hogy nem várhattak az első előzetessel tavaszig.
A film puszta jelenléte spoiler. Egyszerűen halott karakterekkel filmet bejelenteniük se kellett volna, nemhogy trailerezni. A saját komolyan vehetőségüket ássák alá, mármint nyilván azon réteg felé, akik számára egyáltalán van még ilyen (a laikusok még nem tudják, hogy a Marvelnél a halál az kb. egy nátha).
A másik fele az, hogy ez így az Endgame trailer után egyszerűen komolyan vehetetlen, mármint ott a mérhetetlen letargia, és a gyász megy, itt meg hirtelen minden szpi-szuper, és van vidáman poénkodó peter. Persze Tony pl. nincs, de ha az lesz, amire gondolunk (és a Marvelnél többségében az van), akkor Peternek nem épp gyászolnia kéne?
Nem tudom, hogy tényleg akkora érvágás lett volna a Marvelnek ha ez a film mondjuk 3 hónappal később jön, és az Endgame után kezdik el promózni, miért nem volt elég addig a Captain Marvel?

Ja, a Predator 2.-re gondolsz? Hát, max a drogos-rendőrös párhuzam, meg a metrós jelenet, más nem nagyon. Pedig jó lenne ha tovább vinnék azt a szálat, és megmagyaráznák hová is lett Dutch.
Pontosan. Amikor elolvastam a Betondzsungelt, az az érzésem volt, hogy ez egy fantáziátlan Predator 2 utánzat, aztán valahol féltávon utána néztem, mikor írták, és megnyugodtam, hogy nem, hanem a Predator 2 ennek az adaptációja. Amúgy szerintem pont a pót-Dutch szál nem sokat tett hozzá.

Btw, csak én érzem úgy, hogy Tom Holland akcentusán hallani, hogy brit? Az első részben nem tűnt fel, de most ennél a trailernél valahogy igen.
Oh, erre eddig nem gondoltam, most már tudom, miért tűnt szexinek. :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2019. Január 16. - 08:44:26 írta Todd »

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10557 Dátum: 2019. Január 16. - 09:53:14 »
A másik fele az, hogy ez így az Endgame trailer után egyszerűen komolyan vehetetlen, mármint ott a mérhetetlen letargia, és a gyász megy, itt meg hirtelen minden szpi-szuper, és van vidáman poénkodó peter. Persze Tony pl. nincs, de ha az lesz, amire gondolunk (és a Marvelnél többségében az van), akkor Peternek nem épp gyászolnia kéne?

Ugyan már, nem hiszem, hogy olyan nagyon gyászolnia kéne Pista századost. Egyszer bunyóztak három éve, azóta semmi, és várhatóan eleve meg lesz dögölve, mire Petike megint él majd. Én rá fogadok, nem Anti bácsira.

Idézet
Nem tudom, hogy tényleg akkora érvágás lett volna a Marvelnek ha ez a film mondjuk 3 hónappal később jön, és az Endgame után kezdik el promózni, miért nem volt elég addig a Captain Marvel?

A Disney valószínűleg minden további nélkül átrakja az őszi szezonra, ha rajtuk múlik. Viszont együttműködés ide vagy oda, a pók még mindig a Sonyé. Márpedig azt nagyon megértem, hogy ők a Disney elspoilerezése miatt nem akarták átrendezni a komplett éves tervezetet. Arról nem beszélve, hogy:

Idézet
A film puszta jelenléte spoiler. Egyszerűen halott karakterekkel filmet bejelenteniük se kellett volna, nemhogy trailerezni.

Márpedig ezt még a Bosszúállók 3 előtt ellőtték, és nem csak a Pókkal, hanem a Black Pantherrel és a Guardiansszal is. Sőt, talán Doctor Strange-dzsel is? Ha Sony lennék, én se erőlködnék, hogy ne terjedjen tovább az infó, amit már eleve elterjesztett a hülye Disney.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10558 Dátum: 2019. Január 16. - 22:03:50 »
A másik fele az, hogy ez így az Endgame trailer után egyszerűen komolyan vehetetlen, mármint ott a mérhetetlen letargia, és a gyász megy, itt meg hirtelen minden szpi-szuper, és van vidáman poénkodó peter. Persze Tony pl. nincs, de ha az lesz, amire gondolunk (és a Marvelnél többségében az van), akkor Peternek nem épp gyászolnia kéne?

Ugyan már, nem hiszem, hogy olyan nagyon gyászolnia kéne Pista századost. Egyszer bunyóztak három éve, azóta semmi, és várhatóan eleve meg lesz dögölve, mire Petike megint él majd. Én rá fogadok, nem Anti bácsira.


Sztem TOdd nem Steve-Amcsi Kapira gondolt, hanem Tony-ra... télleg furi, hogy ha meghal/t nem lenne ilyen happy a gyerek...  :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10559 Dátum: 2019. Január 16. - 23:57:45 »
Szerintem is rá gondolt, azért mondom: én Pityu halálára fogadok, nem Tóniéra. Vajon van ilyen fogadóiroda? Ha jók az oddsok, megraknám :D :D