Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887643 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Genal

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 69
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #880 Dátum: 2008. Június 18. - 21:49:21 »
nahát megnéztem énis a Hithetetlen Hulk filmet.Nem fűztem hozzá sok reményt így kellmes csalódásban lett részem.Az előzményről nemis beszélek,ez nem folytatás...bár én ezt nem is bántam.Jól belerakták,ahogy Bruce próbál harcolni a Hulk ellen,visszatartani.Nagyon nagy volt Stan Lee szerepe a filmben :lol:.Az egész filmben Blonskyt bírtam a legjobban,akárki mondhat bármit szerintem Tim Roth nagyot alakított.Ross tábornok sem volt vészes,szokásos...Bettyt viszont kivételesen bárgyúnak találtam.A Dr.Sámsont??? játszó szinészt egyszerűen nemtudom elképzelni zöld hajjal és izmosan ;D de ez lehet az én hibám.Az iskolánál a Hulk vs hadsereg eléggé ütött,bár engemis idegesített h Hulk egyszerűen csak roncsokkal bunyózik,lehet h ezzel akarták látványosabbá tenni de engem ez zavart.A CGI-től nagyonféltem,de úgytűnik hiába még a helikopter is tűrhető volt.Külön röhögtem mikor Blonskyt oda b@ssza a fához.Samuel Strens szereplése is tetszett,főleg h belőle lessz a Vezető.A végső bunyó pedig egyenesen állat volt,ezt hiányoltam az első Hulk filmből,VISZONT ez a "hulk zöldököl" akkora baromság h az már fáj :oh: :stupid: :lol:komolyan mondom röhögnöm kell rajta.Ilyet kitalálni :lol: egyszerűen szánalmas.Idegesített h Hulk csak akkor lessz ideges ha Betty veszélyben van,igenis ő Hulk legyen már ideges mikor pofánvágják egy láncal vagy mikor egy hangágyúval lövöldözik.Örültem h életben hagyta a Förtelmet,kár lenne egy ilyen karaktert veszni hagyni.A vége pedig erősen érzékeltette h a következő részben már egy talán beszélő,tudatosan cselekvő Hulkot láthatunk.Én is hiányoltam h Hulk nem ugrál a háztetőkön,v eggyáltalán :headscratch:node sebaj majd legközelebb ;).A végén hülyén éreztem h nemjutottunk egyről a kettőre,mintha a film elején lennénk.Banner továbbra is bújkál,bár igazából nemtudom mit várok mivel Hulknak ez a sorsa.
Öszességében nekem tetszett a film,jobban mint az egy,ezt valahogy úgymond "képregényhűbbnek" éreztem,persze ebbe is bele lehet kötni és közel sem hibátlan de valjuk be,de azért jobb mintha hagyták volna a francba,,bőven jobb.... ;) ;D

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #881 Dátum: 2008. Június 18. - 22:07:43 »
Igen , ezt elfelejtettem leírni, hogy a Ross tábornokot játszó színész is zseniális volt, neki volt egy olyan jelenete, amit annyira reálisan játszott el , olyan jól , hogy az hihetetlen.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #882 Dátum: 2008. Június 18. - 22:25:23 »
Mivel annyian annyi pozitívumot írtatok erről a filmről, hogy mostmár muszáj lesz megnéznem, monjuk rajongói kötelezetségemnek is érzem!  ;D

Genal

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 69
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #883 Dátum: 2008. Június 18. - 23:27:49 »
alap ;D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #884 Dátum: 2008. Június 20. - 13:42:20 »
Na akkor, miután tegnap megnéztem, összefoglalnám a filmes véleményemet:

Egyrést sok dolgoban egyet értek molzoval. Ha ezt egy Hulk filmenk nézem, akkor abszolút gagyi. Az első sokkal jobb volt. Ha viszont úgy nézem, hogy egy viszonylag közönségcsalogató akciófilm, akkor már teljesen más a helyzet!
Kezdeném a pozítivumokkal: egyrészt nagyon jó volt, hogy végre emberi méretű volt a Hulk és nem valami 5-6 méteres behemót. Emellett nagyon tetszett, hogy sok képregénybeli szereplő feltünt a filmben, különösen nagyon jól esett, hogy még Jim Wilson is! :D Mindamellett az akció jelenetek is jók voltak és a Hulk vs. Förtelem bunyó is egész jól sikerült. Nagyjából ennyi a pozitívum.
Negatívumok: kb. hetven nemlétező izomcsoport volt a Hulkon. A Förtelemrőől már inkább nem is beszélek, ő vele abszolút nem tudok megbarátkozni. Aztán ott van a Leonard Samson, mint Betty Ross fiúja dolog. Ez kiakasztott, de kegyetlenül. Vagy, hogy a Vezető egy tudós és nem egy vízvezeték szerelő, mint a képregényben. Aztán tényleg nagyon zavaró, hogy a végén nem tud egy rendeset ugrani és úgy mozog a háztetőkön, mintha Pókember lenne. :drying: Ja és ami a legjobban fájt. Ha az előző filmben volt valami, ami zseniális volt, akkor az Ross tábornok megformálása. Ez most teljesen eltünt. Helyette kaptunk egy Ross tábornokot, aki inkább hasonlított Rykerre. És ha már Ryker. Az egész filmről süt, hogy a rendező vagy a forgatókönyvíró csak a The Incredible Hulk vol3. sorozatot lapozgatta és annak is csak az első kb. 60 számát. A legnyilvánvalóbb ötletlopás belőle a Mister Green-Mister Blue levelezés a lapotopon, mai egy az egyben így ment a Bruce Jones éra alatt...
Na, de összességében nem volt rossz, persze, ha nem Hulk rajongóként tekintek rá. ;) 

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #885 Dátum: 2008. Június 20. - 21:39:35 »
Emellett nagyon tetszett, hogy sok képregénybeli szereplő feltünt a filmben, különösen nagyon jól esett, hogy még Jim Wilson is! :D
Idézet
Az egész filmről süt, hogy a rendező vagy a forgatókönyvíró csak a The Incredible Hulk vol3. sorozatot lapozgatta és annak is csak az első kb. 60 számát. A legnyilvánvalóbb ötletlopás belőle a Mister Green-Mister Blue levelezés a lapotopon, mai egy az egyben így ment a Bruce Jones éra alatt...
Tehát pozitívum, hogy mennyi képregényszereplő van a filmben, de negatívum, ha magából a Hulk képregényből is vannak benne dolgok?  :roll: Szerintem közel nem ötletlopás volt, hanem kinyúlás a rajongók felé.  ;) Ez az, amivel az előző Hulk-film nem büszkélkedhet.  :drying:
Idézet
Aztán ott van a Leonard Samson, mint Betty Ross fiúja dolog. Ez kiakasztott, de kegyetlenül.
Vajon miért, kedves Samson doki?  :D
Idézet
Idézet
Vagy, hogy a Vezető egy tudós és nem egy vízvezeték szerelő, mint a képregényben.

Na ez vajon miért zavart? Hát nem tök mindegy, mi a foglalkozása? Az előbb negatívum volt, hogy Mr. Blue benne van. Pedig lehetett volna Mr. Purple is.  :D

Genal

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 69
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #886 Dátum: 2008. Június 20. - 22:27:02 »
a doki szerintem arra célzott h bár feltüntek,de nem úgy ahogy kellene.örüljünk h egyáltalán belerakták őket,vagy mégse? :headscratch:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #887 Dátum: 2008. Június 20. - 22:29:48 »
Én mindkét filmből Rick Jones-t hiányoltam.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #888 Dátum: 2008. Június 20. - 22:31:10 »
Nekem nem hiányzott, de mondjuk a 4. résztől már jöhetne.  :D

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #889 Dátum: 2008. Június 20. - 22:45:29 »
Amúgy én azt tippeltem a film közben, hogy ez a srác, akinek a számítógépeknél odaadja a pizzát Bruce, az esetleg Rick Jones volt.

Kaine: nem az a baj, hogy a sorozat egy meghatározott szakaszára épít, csak azt mondtam, hogy nagyon látszott. A Vezetőhöz meg: ha Osborn mondjuk egy koszok csavargó lett volna, téged nem zavart volna a Pókember filmben? ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #890 Dátum: 2008. Június 20. - 22:54:52 »
Alapvetően bizony nem. Legfeljebb azért, mert akkor honnan lett volna ennyi cucca, de ha mondjuk betörés útján szerezte volna meg, akkor azt mondanám, hogy a Vészmanóhoz hasonlít jobban az eredete.  :D

Genal

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 69
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #891 Dátum: 2008. Június 20. - 22:55:57 »
Amúgy én azt tippeltem a film közben, hogy ez a srác, akinek a számítógépeknél odaadja a pizzát Bruce, az esetleg Rick Jones volt.

Kaine: nem az a baj, hogy a sorozat egy meghatározott szakaszára épít, csak azt mondtam, hogy nagyon látszott. A Vezetőhöz meg: ha Osborn mondjuk egy koszok csavargó lett volna, téged nem zavart volna a Pókember filmben? ;)

ebben van valami ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #892 Dátum: 2008. Június 24. - 17:42:26 »
A következő weboldalon a Gotham Tonight című műsor Bruce Wayne-el foglalkozó adását lehet megnézni. Ez nem fog szerepleni a filmben, viszont nagyon érdemes megnézni mert kiváló áttekintést ad Wayne úrfiról:
http://gothamcablenews.com/gotham_tonight.aspx

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #893 Dátum: 2008. Június 24. - 21:55:35 »
5 perc a Gotham Knightból. A Gotham Knight még a The Dark Knight bemutatója előtt jön ki, de csak dvd-n. A történet a Batman: Kezdődik és a következő Batman film között játszódik. Nálam már azzal elvágta magát hogy animés:
http://www.mtv.com/overdrive/?id=1589879&vid=252052

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #894 Dátum: 2008. Június 25. - 11:32:01 »
Ez a Gotham Knight olyan semmilyen. :roll:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #895 Dátum: 2008. Június 25. - 11:46:45 »
Valamilyen szinten tetszett a videó, mármint az akció meg a sztory .... de a stílusa meg a rajzok... az nagyon nem jött be :roll:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #896 Dátum: 2008. Június 25. - 11:49:41 »
De miért van ilyen idióta maszkja? Nem látták az első részt vagy mi? :-\
De a hang az király, újra Kevin Conroy a batsy.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 25. - 11:51:24 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #897 Dátum: 2008. Június 25. - 12:43:05 »
Nekem  kifejezetten tetszett, nagyon frankó kis hangulata van, kicsit olyan misztikus, mint a régi Burton filmekben. Még , jó , hogy berendeltem már. ;)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #898 Dátum: 2008. Június 25. - 17:36:07 »
Igen, azt én is megakarom venni, de még a régi sorozat második kötete sincs meg. :roll:

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #899 Dátum: 2008. Június 25. - 17:45:00 »
Én is egyszerre rendeltem őket. :)