Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887045 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1660 Dátum: 2008. Szeptember 13. - 14:48:00 »
Upsz.. akkor gyorsan visszaszívom.... Boics JU nem nem akartalak megbántani. :(
köszi Mike a javítást :) látszik hogy nem láttam az 1 et... még egyszer bocsi JU!

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1661 Dátum: 2008. Szeptember 13. - 15:22:16 »
Ehez nem kell látni a filmet, most már azért szerencsére minden film úgy jelenik meg nálunk, hogy rajta van a szinkron. Az idősebbek még emlékeznek arra, hogy ez régen nem volt így. Viszont nem minden filmet adnak szinkronosan a moziban, soknál csak a DVD kiadásra készül el a szinkron.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1662 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 15:31:44 »
Sajnos bejött az, amitől féltem: Nálunk (egyelőre) nem lesz kapható a Hulk 3 lemezzel. :(
http://www.xpress.hu/dvd/keres.asp

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1663 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 15:49:01 »
Hazudnék ha azt mondanám hogy meglepődtem. De végülis az a lényeg, hogy a 2 lemezes változaton is rajta van a 70 percnyi extra jelenet. Ahogy nézem 3990 Ft, de néhány hónap alatt úgyis lemegy a felére.  ;)

http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=9633

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1664 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 15:52:27 »
Látom, de az az én nagy-nagy bajom, hogy ezeket nem lehet majd a film közé illeszteni.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1665 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 16:14:38 »
Miért, a háromlemezes kiadásban úgy lett volna? Pedig azt én is jobban szeretem az ilyen filmeknél. Vagy pedig úgy lenne megcsinálva, mint pl az Alien filmek rendezői változata, ahol lehetett választani, hogy melyik verziót akarod nézni, a mozisat, vagy a bővítettet, mert mindkettő változat rajta volt a lemezen. Persze ott meg azt rontották el, hogy a bővített változaton nem volt szinkron, pedig azóta már sikerült megszereznem szinkronosan is az egész bővített filmet.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1666 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 16:12:29 »
Nekem így a Penge 3 van meg. :D És igen, még Ben linkelte be valahol.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1667 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 16:33:43 »
Nekem is megvan úgy, de rohadjak meg, én semmit nem vettem észre, hogy valamelyik jelenet nem lett volna benne a másik verzióban is, az elején leszámítva egy félperces részt, amin nem volt szinkron.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1668 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 16:36:25 »
Tényleg? :headscratch: Nálam pl a vége más: az egyikben Penge átváltozik a hullaházban Drake-ké, a másikban meg Penge szeme kinyílik és lekaszabolja az emberkéket és más a szöveg is alatta.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1669 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 16:40:24 »
Az nem az alternatív befejezések között volt?  :headscratch: Már rég láttam a filmet meg kell néznem. Mindenesetre azért ha csak ennyi a különbség a rendezői változat és a mozis változat között, akkor nagyon bepalizták a vásárlókat a DVD-vel. :roll:
De mondjuk emlékszem, hogy az extrák között van egy olyan befejezés is, hogy a vámpírok után elkezdenek a farkasemberekre vadászni Pengéék.  ;D

Ja, és egy off, csak most látom, hogy közben megvolt az ötezredik hsz-em.  ;D  :5000hsz:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1670 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 16:44:54 »
Nem csak ez volt, de most ez jutott hirtelen eszembe, bár tényleg nem sok a különbség. Ez a vérfarkas nálam kimaradt...
Off: Gratula!

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1671 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 19:25:47 »
énnekem egyedül az x-men1-ből van olyan dvd-m amibe beilleszthetők a kimaradt jelenetek a lejátszásba, de elég béna, mert azokon meg nincs szinkron és nem is pontos a beillesztés.
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1672 Dátum: 2008. Szeptember 15. - 19:36:57 »
Nekem meg a Fantasztikus Négyesben van ilyen.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1673 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 10:05:30 »
Én csak az x-men 1-nél láttam ilyet, meg is lepődtem rajta. Különben a Stigmata dvd-n lehet még választani, hogy a film végére a mozis vagy az alternatív befejezést illessze, és ez szerintem tökjó ötlet, nem is lehet nehéz megcsinálni.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1674 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 12:48:55 »
Vagy pedig úgy lenne megcsinálva, mint pl az Alien filmek rendezői változata, ahol lehetett választani, hogy melyik verziót akarod nézni, a mozisat, vagy a bővítettet, mert mindkettő változat rajta volt a lemezen. Persze ott meg azt rontották el, hogy a bővített változaton nem volt szinkron, pedig azóta már sikerült megszereznem szinkronosan is az egész bővített filmet.
Ez tudtommal csak az Aliens (Bolygó neve: halál  :stupid:) esetében van így, ugyanis ahhoz eredetileg csak a bővítetthez készült magyar szinkron, ugyanis régen ez a verzió jött ki VHS-en, aztán persze TV-ben leadáshoz leszinkronizálták a simát is.
Csak valami ökör állatt úgy döntött, hogy inkább nem rakja fel a DVD-re az extra szinkront, mert akkor rinyálnának, hogy a többin miért sincs.
Hiába, észt nem lehet adni...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1675 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 12:58:40 »
Nem mondod, hogy a rendezői változat jelent meg nálunk régen videókazin? Mert én amikor azt láttam először, akkor azon is a vágott-mozis verzió volt. A rendezői változatot pedig eddig én csak az új szinkronnal láttam.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1676 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 13:04:48 »
Pedig így igaz, én még így is láttam először.
Aztán persze még egy rakásszor kiadták, talán amikor a Trilogiás verzió került ki, akkor abban már a sima volt, de ebben már nagyon nem vagyok biztos. :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1677 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 15:53:17 »
A Végső Állomás 3 DVD-n pedig, mint egy videójátéknál, te döntheted el, hogy megmentesz-e benne szereplőket, ezzel befolyásolva a film végét. :) :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1678 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 17:37:48 »
Tényleg a hosszabb verzió jelent meg nálunk először. Amúgy kint is az sokkal elterjedtebb, mint a sima, szhóval nem olyan meglepő.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1679 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 19:41:49 »
A Bolygó nevét még annó a TV3-on láttam először, nagyon tetszett. Mikor kb 3 éve megkaptam dvd-n a fejemet fogtam, hogy kihagyták azt a jelenetet, mikor a kislány a családjával vizsgálja a hajót + rátapad az apára az egyik arcmászó. :drying: