Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887630 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1860 Dátum: 2008. December 16. - 18:46:49 »
Pedig volt. A Csodabogár, a Kardhal, a Szóljatok a Köpcösnek, a Csak Lazán, a Zavaros Vizeken, stb. Nagyon is jó színész, csak sokan nem kedvelik, de attól még igenis jól játsza a szerepeket. Őt tudom idézni a Kardhalból: "könnyű a színészeket szidni, a hülye forgatókönyvírók helyett."
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 16. - 18:49:58 írta Sepi »

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1861 Dátum: 2008. December 16. - 19:04:54 »
Na meg ott van a Pulp Fiction is.Bár nem tudom, hogy az Ál/Arc előtt vagy után volt.Inkább előtte.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1862 Dátum: 2008. December 16. - 19:10:07 »
Az bőven előtte volt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1863 Dátum: 2008. December 16. - 20:13:58 »
A Csodabogár és a Pulp Fiction tényleg jó film tőle, de azok is az Ál/Arc előtt készültek. A Kardhal se miatta volt jó, márha jónak lehet nevezni azt a filmet, mert szerintem erősen közepes. Az én véleményem szerint az Ál/Arc volt nála az a vízválasztó, mert az utána készült filmjeinek 80% pocsék volt.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1864 Dátum: 2008. December 16. - 20:16:49 »
Na látod, haladsz, most már csak 80% nem tetszett.  ;D Neked ezek szerint nem jön be, nem baj ez, van ilyen. Az én nézőpontom szerint voltak jó filmjei azóta is. Persze az Ál/Arc az egyik legnagyobb filmje, de nem ahoz kell mérni a többit, mert az a film sok szempontból nagyon jó volt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1865 Dátum: 2008. December 16. - 20:20:15 »
Egy félreértést úgy tűnik szét kell oszlatnom, én nagyon szeretem John Travolta színészi munkásságát, és talán ezért is vagyok vele szemben kritikusabb. 

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1866 Dátum: 2008. December 16. - 20:22:37 »
Akkor nincs vita, veled van a hiba.  ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1867 Dátum: 2008. December 16. - 20:24:20 »
Akkor állj be szépen a húgom mögé, mert szerinte is gyárilag vagyok hülye.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1868 Dátum: 2008. December 17. - 11:15:53 »
A Kardhal se miatta volt jó, márha jónak lehet nevezni azt a filmet, mert szerintem erősen közepes.
Szerintem jó volt. Legalábbis a félig mögöttes szál, ami arról szólt, hogy lehet megtéveszteni az embereket. ;) A Hackelős rész persze hülyeség volt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1869 Dátum: 2008. December 19. - 19:09:06 »
December 25-én kerül a közönség elé a The Spirit, amely Will Eisner művéből született, és Frank Miller rémálommá változtatta, legalábbis a kritikusok szerint, akik a sajtóvetítésen a sárga földig lehordták a filmet, és felajánlották Frank-nek, hogy filmezés helyett menjen inkább krumplit kapálni. Íme néhány gyöngyszem, és mégcsak nem is a legsúlyosabbak:

"Frank Miller’s solo writing-directing debut plunges into a watery grave early on and spends roughly the next 100 minutes gasping for air. Pushing well past the point of self-parody" - Variety

"Okay, Mr. Miller. Let’s get it on." ..."You clearly don’t have any idea what you’re doing. Someone, ANYONE, over at Lionsgate should have known this. F**k, it’s their JOB to know this. But they didn’t." ..."Folks, this movie is that bad." - AICN

"I won't bore you with too many details or jokes because my job is to inform you on the quality of a feature, not do stand-up comedy. 'The Spirit' is a film that no matter how bad it looked or how bad I heard it was I still went into with an open mind. I wound up getting my mind blown and not in the fashion I like. This film is a complete mess from frame one and not even worth the film it was recorded on which should be burned immediately to save the participants from further embarrassment." - Latino Review

Frank kedvét - aki már-már Uwe Boll-i magasságokban jár a filmezésben - a lesújtó kritika sem szegheti, mert a vetítés után azonnl bejelentette, hogy ő lesz a direktora és forgatókönyvírója a Buck Rogers remake-nek is.  :stupid:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1870 Dátum: 2008. December 19. - 19:21:09 »
Idézet
Frank kedvét - aki már-már Uwe Boll-i magasságokban jár a filmezésben - a lesújtó kritika sem szegheti, mert a vetítés után azonnl bejelentette, hogy ő lesz a direktora és forgatókönyvírója a Buck Rogers remake-nek is.
Khm... :torkot köszörül:
NEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1871 Dátum: 2008. December 19. - 19:46:12 »
Szegény Spirit filmben már a trailerek alapán is csak Eva Mendes volt az érték.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1872 Dátum: 2008. December 19. - 20:44:54 »
Idézet
Frank kedvét - aki már-már Uwe Boll-i magasságokban jár a filmezésben - a lesújtó kritika sem szegheti, mert a vetítés után azonnl bejelentette, hogy ő lesz a direktora és forgatókönyvírója a Buck Rogers remake-nek is.
Khm... :torkot köszörül:
NEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

 :lol: :lol: :lol: :lol:
This is a joke. A real practical Joke.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1873 Dátum: 2008. December 21. - 17:23:23 »
Sajnos szembesültem vele, hogy az új Punisher filmet nem adják a mozik. Kár. DVD megjelenésre lehet számítani?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1874 Dátum: 2008. December 21. - 18:25:26 »
Nem.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1875 Dátum: 2008. December 22. - 12:04:39 »
Sajnos szembesültem vele, hogy az új Punisher filmet nem adják a mozik. Kár. DVD megjelenésre lehet számítani?
Ezt honnan szedted? Eszedbe se jutott, hogy még nem jutott el hozzánk? A Fűrész 5 is október-november debütált, hozzánk így is csak jövőre jön. ;)

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1876 Dátum: 2008. December 23. - 07:36:57 »
Köszi, csak a legtöbb film az amerikai premier után kb. egy héttel megérkezik, ez meg nem.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1877 Dátum: 2008. December 23. - 09:16:19 »
Ez inkább csak a nagy blockbusterekre jellemző, de azok közül sem mindre. Azért még mindig nagy többségben heteket kell várni a magyar bemutatóig.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1878 Dátum: 2008. December 26. - 14:31:11 »
Mai nappal megnéztem én is a sötét lovagot szinkronosan, és azt kell hogy mondjam, baromira tetszett Stohl András szinkronja, eszméletlen volt.  Nagyon eltalálták. És még másodszor is lenyűgöző volt a film.
This is a joke. A real practical Joke.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1879 Dátum: 2008. December 29. - 00:32:06 »
Lehet hogy csak túl sokszor néztem meg eredeti szinkronnal a filmet, de nekem nem tetszett Stohlbuci szinkronja, gyerekes és vagánykodó lett szerintem. :roll: Az a sajátos beszédstílus, amit Ledger kidolgozott Jokerhez, zseniális volt.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.