Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887105 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2060 Dátum: 2009. Február 27. - 10:29:47 »
He, az utsó kép baromi jó :wolverine:
Hugh mintha erre a filmre jobban kidolgozta volna magát.
Köszi Ben.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2061 Dátum: 2009. Február 27. - 10:39:56 »
Hát azért szerintem az első képen még biztos nincs retus, eléggé látszik még mindig hogy az ott műkarom, és hogy nem a bőre alól jön ki. De amúgy jó képek.  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2062 Dátum: 2009. Február 27. - 12:11:00 »
Mondom én, hogy a Rozsi-film nagy tanulsága az lesz, hogy a(z itt már nem) törpe kanadai még a slozira is kivont karmokkal megy. :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 27. - 17:57:31 írta talgaby »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2063 Dátum: 2009. Február 27. - 13:40:33 »

 ;D ;D
Nos kiderült mi lesz a Wolverine mozi magyar címe: X-Men Eredet: Farkas
Na ez nem meglepő. És szinkronos lesz.

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2064 Dátum: 2009. Február 27. - 13:43:06 »
Jajj, na ez a kép gááááz....... :drying:

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2065 Dátum: 2009. Február 27. - 13:53:44 »
Jók a promo képek, köszi Ben.

Ez a slozis kép nagyon-nagy! :lol: :lol:

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2066 Dátum: 2009. Február 27. - 14:32:18 »
MOnn, hogy a Rozsi-film nagy tanulsága az lesz, hogy a(z itt már nem) törpe kanadai még a slozira is kivont karmokkal megy. :lol:
:lol:
Mellesleg szerintem jobb akkor, amikor nem feszíti be az izmait, így olyan, mint egy biztonsági őr.  ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2067 Dátum: 2009. Február 27. - 19:03:12 »
Bryan Tayler a Dragon Ball Evolution zenéjének szerzője ad egy 4 perces ízelítőt a film anyagából:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2068 Dátum: 2009. Február 28. - 08:04:10 »
Na bumm, ezt is megkaptuk :roll:

Rozsomák vs. Farkas
"Annak idején sok képregény-rajongót felhördülésre késztetett, hogy kedvenc Wolverine-jük a mozikban Farkas néven futott be a Rozsomák helyett, s mint kiderült, az új Hugh Jackman-mozi is az X-Men kezdetek: Farkas címet fogja viselni. Az okokat az Intercom elárulta.

Az Intercom részéről Dési András művészeti vezető megerősítette azt, amit szerte az interneten is tapasztalni lehetett azok részéről, akik a filmekből ismerik az X-Ment, s mikor meghallották Rozsomákként emlegetni az adamantitkarmú lényt heves röhögésben törtek ki.

Az április végén nálunk is bemutatásra kerülő film, az X-Men Kezdetek: Farkas címe természetesen a következetesség miatt az, ami, de érdemes tudni, hogy 2000-ben, még az első X-Men bemutatója előtt a forgalmazó végezett egy kis felmérést arról, mennyire ismert állat Magyarországon a rozsomák. Arra az eredményre jutottak, hogy a többség számára teljesen ismeretlen, ha pedig mégis rémlik valami, akkor egy kistestű, aranyhörcsögszerű rágcsálóra tippelnek. (Na, igen, angolul könnyebb a helyzet, az eredeti név, a Wolverine minden angolul beszélőnek sugallja, hogy ez az állat farkasszerű, vagyis biztosan nagyobb egy hörcsögnél, vad és veszélyes.)"


Forrás Sg.hu
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2069 Dátum: 2009. Február 28. - 08:08:11 »
akik a filmekből ismerik az X-Ment, s mikor meghallották Rozsomákként emlegetni az adamantitkarmú lényt heves röhögésben törtek ki.

Anutájukat.  >:(

2000-ben, még az első X-Men bemutatója előtt a forgalmazó végezett egy kis felmérést

Engem nem kérdeztek meg... és titeket? :drying:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2070 Dátum: 2009. Február 28. - 08:15:28 »
Engem sem. Úgyhogy a Pézsmapatkány rágja meg a logójukat.  :finger:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2071 Dátum: 2009. Február 28. - 10:17:40 »
Engem sem, de bármennyire is haragszom a Farkasért, és mindenkivel próbálom közölni aki így hívja, hogy valójában nem ez a neve, ez a névcsere kifejezetten korrektnek mondható szerintem.
Ami továbbra is felfoghatatlan számomra, hogy a Vihar nevet mi a túróért kellett Ciklonra cserélni?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2072 Dátum: 2009. Február 28. - 10:23:35 »
Röhögés, hét kösz. :drying: Nem mi tehetünk róla, hogy akkora parasztok, nem tudják mi az. :drying:

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2073 Dátum: 2009. Február 28. - 10:46:49 »
De legalább kaptunk egy elfogadható magyarázatot...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2074 Dátum: 2009. Február 28. - 12:44:22 »
Ami továbbra is felfoghatatlan számomra, hogy a Vihar nevet mi a túróért kellett Ciklonra cserélni?
Nekem pont, hogy azzal nincs az égvilágon semmi bajom, a Farkastól kapok szemrángást. A Ciklon legalább valami egzotikusabb dolog, de a farkasnak nem sok köze van a rozsomákhoz azon kívól, hogy szőrös állatok, amik húst esznek...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2075 Dátum: 2009. Február 28. - 12:58:00 »
Hétfőn, az amerikai Entertainment Tonight című műsorban mutatnak be pár jelenetet a Terminator Salvation-ből, de már ma kiadtak hozzá egy promót:
http://www.movieweb.com/video/VINc8OOOE8dgQW

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2076 Dátum: 2009. Február 28. - 17:19:55 »
Azért van némi köze, a farkas szóról az embernek általában egy magányos FARKAS típus jut az eszébe, Logan meg az első rész alapján pont ilyennek hihető.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2077 Dátum: 2009. Február 28. - 21:51:19 »
Biztos az a baj, hogy nem vagyok totális X-fan, de engem olyan nagyon sosem érdekelt, hogy mi a neve. Elsőre fura volt, de azóta tökre megszoktam már, hogy ezen kiakadjak újra és újra. A magyarázat teljesen érthető (sőt, magyarázat nélkül is kitalálható), a rozsomákot, mint állatot pedig a nagy többség alapvetően az X-Menből ismeri, a képregény előtt nem hiszem, hogy sokan tudták volna, mi is az. Tehát szerintem nem hülye a "nagy többség" azért, mert nem olvastak képregényt eddig.  ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2078 Dátum: 2009. Február 28. - 21:57:27 »
Háttőő ezen a Farkason szerintem csak a hardcore Wolverine fanok akadnak ki újra és újra. Legalábbis remélem.

Annyit megér a dolog, hogy ha valaki Farkasnak hívja, felvilágosítsuk, hogy valójában nem ez a magyar neve, de eléggé nyilvánvaló volt, hogy most sem lesz Rozsomák.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2079 Dátum: 2009. Február 28. - 22:02:48 »
Hát nem tudom, én nem vagyok nagy X-fan, de máig nem tudtam megszokni ezt a Farkast. Elfogadom persze, úgyse lehet mit tenni, meg igazából nem is volt meglepetés, hogy az új filmben sem változtatnak rajta, de ettől függetlenül zavaró. Meg a Ciklon is zavar, úgy hangzik, mintha valami mosógépmárka lenne vagy nemtom... ;D A Vihar sokkal jobban hangzott.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.