Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887329 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2120 Dátum: 2009. Március 03. - 10:58:56 »
Éjszaka ? Minek ? A T-k "mindent látnak".

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2121 Dátum: 2009. Március 03. - 11:05:02 »
Minek kell egy ilyen filmbe romantikus rész?  :roll:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2122 Dátum: 2009. Március 03. - 11:06:01 »
Áh, rohadt rég láttam az első részt, de mintha Reese mondott volna valami ilyesmit, hogy éjszaka jobb harcolniuk.
Én nem vagyok hardcore fan, csak egy-két hozzászólást olvastam :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2123 Dátum: 2009. Március 03. - 11:10:35 »
Mivel 1 órája egy miskolci rádió műsorában nyertem két jegyet a Watchmen-re (az volt a kérdés, hogy ki a rendező) nagy örömömben mutatok egy weboldalt, amely a Watchmen reklámkampányának újabb állomása.
http://6minutestomidnight.com/
Első lépésként beírjátok a nevetek, és utána jön némi intro, majd Rorsach, aki rorsach képeket mutogat, amelyekről ki kell találni mit ábrázolnak. Az alsó sorba be kell írni mit láttok (a képek gyorsan folynak át egymásba, de ha kitaláltok egyet nyugodtan írjátok be) és jutalmul videókat kaptok a filmből.
Ha esetleg nem akartok a képek kitalálásával vesztegetni az időt, bár remek móka spoilerbe leírom sorrendben:
Smile
Gun
Hat
Girl
Glasses
Helicopter

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2124 Dátum: 2009. Március 03. - 11:11:43 »
Gatyaszaggató ez a trailer! :o
Anyám...nem kellett volna megnéznem! Eddig igyekeztem elhatárolódni a dologtól, nem túlzottan beleélni magam nehogy megint keményne pofára essek, de ez az előzetes mindent elpusztított most. Kegyetlen!
Idézet
Hmmmmm, egész jó ez a trailer. Viszont én valamit sose értettem a Terminátor filmekkel kapcsolatban. Minek vacakolnak azzal, hogy a múltba küldjenek vissza gépeket. Miért nem nyírja ki a Skynet az emberiséget mondjuk valami biológiai vagy vegyi fegyverrel?
Egyrészt, mert a rakétákat rá tudta küldeni az emberiségre, de az ilyen dolgokat automatikusan nem tudta rászabadítani a világra, nem volt hozzáférése. Végülis hogy engedett volna ki egy vírust mondjuk egy kutatótelepből, úgy hogy a katonai dolgokhoz volt hozzáférése, de még ha katonai laborról van is szó, az ilyen dolgoknál nagyon erős az emberi közreműködés, nem fért hozzá.
A másik, hogy szüksége volt emberi munkaerőre, mert amikor létrejött a gépek még közel sem álltak olyna fejlettségi szinten, hogy elláthassa magát, hogy kiépítse a biztonságát, hogy j telepeket létesítsen stb.stb. Ezért is gyűjtött be embereket, tudósokat akik kényszerítve bár, de segítkeztek a skynet tökéletesítésében.  amikorra meg már odáig juott a dolog, hogy ráuszíthatta volna a működőképes terminatorokat egy vegyi üzemre mondjuk, az emberek nyilván már eltűntették ezeket addigra, nehoyg ellenük fordíthassák. Legalábbis ha volt egy kis eszük, akkor biztosan ezt tették.
Ha meg rakétákat lövögetett volna az ilyen laborokba azzal nem sokat ért volna el, az organizmust is elpuszította volna.

Romi rész? Hát t1-ben is volt. t2-ben is volt hasonló, csak ott apa-fiú kapcsolat. Meg Connornak lesznek gyerekei, szóval szaporodnia kell...ráadásul gondolom szeretei a feleségét, szal néha meg is kell csókolnia. ;D Persze ha esze van a rendezőnek nem fogja túlzásba vinni a romantikát.

A sok nappali jelenet engem is zavar.

Idézet
Komolyan nincs ötletük? Berakják a nagy TF robotot a terminátorba... drying
Meg a hardcore fanok azon vannak a legjobban kiakadva, hogy miért nappal akcióznak az emberek?
wtf??? Mi köze a harvesternek a trafó robotjaihoz? Hogy nagy?  hát bakker, nyilvánvaló volt, hogy az embereket nem arial killer, meg hunter killer közreműködésével vagy t1-es golyószóróssal gyűjtötte össze a skynet, hanem valami két lábon járó mondstrummal, ami lehetőleg ne egy vékoyn ksi karosszéria legyen már azért, mert azt könnnyű elpusztítani. A Harvester ráadásul magában tárollja is a begyűjtött embereket. Plusz az is nyilvánvaló, hogy nem fejlesztett ki a skynet kapésból egy t800-ast, hanem csak nagyobban tudta megvalósítani a két ábon járó robot koncepcióját, ezt kellett lekicsinyítenie folyamatosan. Ezért is batárabb a t600 sokkal, mint a t800, mert fejletlenebb.



Összevont üzenet ideje: 2009. Március 03. - 11:14:15
De máker vagy Ben. Amúgy az előzetes kritikák azt mondják, hogy Snyder nagyon hűen megpróbálta filmre vinni a dolgokat, de a film bizobyítja, hogy a watchmen túl nagy anyga, túl komplex és túl sokrétű ahhoz, hogy filmre lehessen vinni, és az alkotás inkább megelvenedett kép-adaptációk tömege, de filmként nem működik igazán jól.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 03. - 11:14:15 írta pepo05 »
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2125 Dátum: 2009. Március 03. - 11:20:31 »
Új Watchmen trailer  :roll:

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2126 Dátum: 2009. Március 03. - 12:02:25 »
WATCHME  :lol: egész pofás kis cucc.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2127 Dátum: 2009. Március 03. - 12:18:44 »
De máker vagy Ben. Amúgy az előzetes kritikák azt mondják, hogy Snyder nagyon hűen megpróbálta filmre vinni a dolgokat, de a film bizobyítja, hogy a watchmen túl nagy anyga, túl komplex és túl sokrétű ahhoz, hogy filmre lehessen vinni, és az alkotás inkább megelvenedett kép-adaptációk tömege, de filmként nem működik igazán jól.

A poén az az egészben, hogy Miskolcon ez lesz az egyetlen vetítés, mert amúgy a Watchment egyetlen itteni mozi sem vette fel a műsorára.  :o Úgyhogy ha most nem nyerek jegyet, nagyvalószínűséggel várnom kellett volna amíg DVD-n kijön, de félek, hogy túl tömény lesz egyszeri megtekintésre.  :-\

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2128 Dátum: 2009. Március 03. - 13:22:03 »
Pedig csomó moziban vannak kint promo plakátok. :headscratch:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2129 Dátum: 2009. Március 03. - 13:56:00 »
Egyrészt, mert a rakétákat rá tudta küldeni az emberiségre, de az ilyen dolgokat automatikusan nem tudta rászabadítani a világra, nem volt hozzáférése.
Ez egy elég erőltetett magyarázat. Sőt, nagyon is. Ha képes volt kilőni az atomrakétákat, amihez amúgy nem ártana az Elnök is (nem azért, mert ő tudja a kódot, hanem nála van az, amivel egyáltalán aktiválni lehet a rendszert), akkor az annál alacsonyabb védelmi szinten őrzött fegyverekhez is gyerekjáték lenne hozzáférni. A Terminátor-univerzumban egyébként azért hülyeség hibákat keresni, mert az egész egy tudományos ökörségre alapul, szóval innentől nagyon enm érdemes beleveszni a részletekbe, mert csőstül jönnének.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2130 Dátum: 2009. Március 03. - 14:36:04 »
Az hogy manapság még nem tudják elképzelni az önfejlesztő processzort, olyan minthogy 1492 előtt nem tudták elképzelni, hogy létezik máshol egy másik kontinens. :)
Majd egyszer feltalálják. :)
This is a joke. A real practical Joke.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2131 Dátum: 2009. Március 03. - 17:32:52 »
De egy rakétának aktiválód a gyújtórendszerét leveszed róla a biztonsági tartó elemeket, vagy tudom is én miket, de egy laborban tárolt, 7 lakat alatt őrzött vírust ki fog kiszabadítani? Ki húzza ki a kémcsőből a dugót a skynet helyett? Fizikailag képtelen volt az ilyeneket megcsinálni.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2132 Dátum: 2009. Március 03. - 17:38:25 »
Nem kötözködésből, de szerintem a modernebb víruskutató intézetekben a tenyészeteket robotkarokkal és egyéb ügyes játékszerekkel viszik a vizsgálatok helyszínére, és nem a védőruhába öltözött remegő térdű tudósnak kell egy tucat kémcső ebolával cammognia a tárolóhelységből a vizsgálóba.
De ha nem is így van, szvsz akkor is elég sok gépet használnak amire a Skynet biztosan rá tudott volna csatlakozni és általuk akár ott helyben kiengedni egy vírust, ami helyből terjedhet.  :headscratch: :nemtudom:

Persze az is lehet, hogy az atomtámadások során szimplán elpusztultak az ilyen intézetek, és a hőség elégette a vírus mintákat. :nemtudom:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2133 Dátum: 2009. Március 03. - 18:54:19 »
Ez a trailer baromi jó volt! :oh: Eddig is vártam, de most még jobban. :D
A jegyekért meg hatalmas gratula Ben! ;)

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2134 Dátum: 2009. Március 03. - 19:08:02 »
Pepo, annak idején lehet, de most már ott vannak a robotok, akik megcsinálják neki. ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2135 Dátum: 2009. Március 03. - 20:03:12 »
Jó, akkor legyen.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2136 Dátum: 2009. Március 03. - 22:48:17 »
Vagy beküldik az egyik terminátort, és kihúzza a dugót.  :D

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2137 Dátum: 2009. Március 03. - 22:49:08 »
3 ( de lehet, hogy csak nekem) új Rozsomák előzetes:
http://www.marvel.com/news/moviestories.7080

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2138 Dátum: 2009. Március 04. - 09:11:24 »
Ez a korábbi 3 TV spot, a főoldalon be voltak linkelve amíg nem ment a fórum, de jobb így, hogy ide is felkerültek.  :)

Összevont üzenet ideje: 2009. Március 04. - 15:25:27
A Terminator Megváltás szinkronos előzetese
http://videa.hu/videok/film-animacio/terminator-megvaltas-elozetes-trailer-xPKEpdCAW5b0dfrn
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 04. - 15:26:32 írta Ben Reilly »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2139 Dátum: 2009. Március 04. - 16:33:33 »
A Terminator Megváltás szinkronos előzetese
Na és hol a letölthető verzió?  ;D