Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887331 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2460 Dátum: 2009. április 03. - 19:51:57 »
Érdekes infó derült ki a Wolverine film nyers verziójának netre kerülésének körülményeiről. A Fox nyomozást kezdeményezett a hatóságoknál, ami azt a megdöbbentő eredményt hozta, hogy a Fox maga szivárogtatta ki a munkakópiát, ezért van az, hogy DVD minőségű és nincs benne sem órajel, és meg is van vágva. Szóval úgy fest, amit mindenki hatalmas kitolásnak vélt a készítők irányába, a jelek szerint egy orbitális vírusmarketing része.  :o
A dolog úgy tűnik bevállt, mert egy nap alatt több mint 75 ezren töltötték le a nyers verziót.
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 03. - 19:53:52 írta Ben Reilly »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2461 Dátum: 2009. április 03. - 20:03:22 »
He, vhogy volt egy ilyen gondoltam, de mérget nem vettem volna rá. :roll:
Jó kis reklám volt az tuti.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2462 Dátum: 2009. április 03. - 20:37:35 »
Hát majd kiderül a kasszáknál, mennyire vált be nekik.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2463 Dátum: 2009. április 04. - 14:07:52 »
Ahogy vártuk: Zack Snyder még februárban úgy nyilatkozott, ha márciusban jól mennek a dolgok és a Watchmen sikeres lesz, akkor egy hosszabb, bővített és brutálisabb változatot is be fognak mutatni a filmből még a DVD megjelenés előtt. A bemutató megvolt, de eléggé a várakozáskon alul nyitott a produkció, aztán hétről-hétre egyre nagyobb mértékben csappant meg az érdeklődés a képregényfilm iránt, jelenleg az év egyik legnagyobb buktája Amerikában.

Ettől függetlenül Snyder azt mondta, hogy nagy a valószínűsége annak, hogy limitáltan New Yorkban és Los Angelesben júliusban újra bemutatják az alkotást. Afilm 2 óra 40 perces volt, a limitált Watcman 1.2 változat már három óra 10 perces lesz (és majd jön egy 3 óra 30 perces is, szerintem ez már csak dvd-n lesz látható). A bővített változatban az eredeti hős csoport (pl. Nite Owl, Hollis Mason) tagjaira nagyobb hangsúlyt fektetnek és a haláluk is látható lesz.
http://www.slashfilm.com/2009/04/03/zack-snyder-on-watchmens-box-office-and-directors-cut-theatrical-release/#more-23949

A következő hír is a slashfilm-ről és Michael Bay blogjáról származik, és kötődik picit a Watchmen-hez.
A sikeresnek mondható Péntek 13 remake után az Elm utca kozmás képű réme is a remake gyártás áldozatául esik, Michael Bay produceri felügyelete alatt érkezett már néhány horror, jelenleg pedig a a Rémálom az Elm utcában feltámasztásán is ügyködik. Tehát Jason mellett feltámad az egyik legismertebb sorozatgyilkos, Freddy Krueger is. Anno a figura Robert Englund nevével forrt össze, aki hétszer alakíthatta a szerepet és a színésznek ez máig a legismertebb filmje és szerepe. Hogy ki lesz majd az új Freddy? A döntés megszületett, maga Rorschach megtestesítője, Jackie Earle Haley rémisztgetheti a tininket álmaikban. (Korábban Robert Knepper nevét emlegették a szerep kapcsán).

Az első filmben a Johnny Depp által alakított karaktert pedig Kyle Gallner kapta meg, akit a The Haunting In Connecticut horrorban látható (Amerikában) jelenleg.

Samuel Bayer dirigálhatja a remake-et, ő eddig leginkább klippeket készített.
http://www.slashfilm.com/2009/04/03/jackie-earle-haley-cast-as-freddy-in-nightmare-on-elm-street-reboot/

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2464 Dátum: 2009. április 04. - 14:19:34 »
Dumsztom sem volt, ki az a Kyle Gallner, de megláttam egy képet róla... Ez a Smallville-es Impulzus! :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2465 Dátum: 2009. április 04. - 14:27:47 »
Az első részben, dacára a későbbi sztárrá vált színészeknek (és a már ismerteknek - John Saxon), az egyetlen igazán jó a főszereplő lány volt, Heather Langenkampf. Amit az is bizonyít, hogy a 2. rész trágya volt nélküle, ellenben a 3. rész, amiben ismét szerepet kapott, megint jó lett. A többi felejtős. Na és helyette ki lesz?
Bár eleve fura, hogy egy ilyen klasszikust újráznak. A mai napig meg lehet nézni azt a filmet és még mindig jó, ellentétben a többi "kult" horrorfilmmel, amik szörnyen elavultak.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2466 Dátum: 2009. április 04. - 14:32:45 »
KhmaWolverinefilmstáblistájautánleszegybónuszjelenetkhm.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2467 Dátum: 2009. április 04. - 14:36:57 »
Eddig én is azt hittem, hogy folytatás lesz a Rémálom, nem pedig remake. Így már nem is nagyon érdekel, szerintem is felesleges újragyártani, mert ahogy kaine is mondta, a mai napig megállja a helyét a film.

KhmaWolverinefilmstáblistájautánleszegybónuszjelenetkhm.
És ebben mi az új? Az utóbbi időben mindegyik Marvel film végén volt bónusz jelenet.  :nemtudom:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2468 Dátum: 2009. április 04. - 16:34:01 »
Ez még engem is megrázott. Hugh Jackman ideg összeroppanás közeli állapotba került a Wolverine mozi nyilvánosságra hozatala miatt, és nyilvánosan elsírta magát. Tom Rothman a Fox részéről úgy kommentálta mindenben Hugh mellett állnak, aki immáron 10 éve szívét lelkét beleadta a figura megformálásába.
""Hugh was heartbroken and hurt when he found out," Rothman said. "He's lived with this thing for 10 years."

"You hear that, anonymous Wolverine leaker? You broke Hugh Jackman's heart."

Halkan jegyzem meg: nagyon remélem és őszintén bízom abban, hogy egy genyó Fox stábtag hozta nyilvánosságra a filmet, mert ha tényleg igaz, hogy szándékos felső utasítás volt a netre tétel, és Jackman is csak megjátssza a pityergő Rozsót és bedzsihádolok.
http://www.businessinsider.com/fox-believes-it-will-catch-wolverine-leaker-2009-4

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2469 Dátum: 2009. április 04. - 16:41:26 »
Ó, jaj, a szívem szakad meg. :smsarcasm:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2470 Dátum: 2009. április 04. - 18:06:15 »
Várható volt, hogy kiakad, még ha utasításra is teszi :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2471 Dátum: 2009. április 05. - 12:24:06 »
Friss ropogós Terminator Salvation TV Spot a ShoWest-ről
http://www.mediafire.com/?1ltztm5yly1
meg egy Trek
http://media.kino-govno.com/movies/s/startrek11/trailers/startrek11_tvspot4_1280.mp4

Összevont üzenet ideje: 2009. április 05. - 19:27:22
Még három Terminator video
http://latinoreview.com/news/terminator-salvation-tv-spots-6517
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 05. - 19:27:22 írta Ben Reilly »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2472 Dátum: 2009. április 05. - 19:59:48 »
A középső fasza.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2473 Dátum: 2009. április 06. - 08:46:42 »
Bár eleve fura, hogy egy ilyen klasszikust újráznak. A mai napig meg lehet nézni azt a filmet és még mindig jó, ellentétben a többi "kult" horrorfilmmel, amik szörnyen elavultak.
Egy rakás olyan filmet újráznak mostanában, ami tök jó az eredeti is (habár nem horror, de a nemrég felröppent Robocop, és Total Recall remakek ugyanez a kategória), és azért szerintem túlzás, hogy minden régi horror elavult, szerintem a Hellraiser (tudom neked nem tetszett), vagy a Thing mind a mai napig tökéletes. És tuti nem az elvakultság beszél belőlem, mert mindkettőt max egy éve láttam először életemben.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2474 Dátum: 2009. április 06. - 09:57:01 »
Thingből prequel ön kivételesen hála a magasságosnak, és nem remake.

A Robocop újrában én nagyon bízom, nem akárki fogja rendezni. :brow:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2475 Dátum: 2009. április 07. - 09:42:08 »
Hétfőn hivatalosan is elkezdődött a Vasember 2. forgatása, örvendezzünk.  :)
http://www.slashfilm.com/wp/wp-content/images/ironmanday1.jpg
Azt viszont Downey a forgatókönyv olvasópróbái után elmondta, hogy nem a Demon in the Bottle történetre épül a film mint ahogy sokan várták (a sztorit nem ismerők kedvéért, Tony Stark a sztori alatt alkoholista lesz, és ezért James Rhodes veszi át a Vasember páncélt, és ő megy el az első Titkos Háborúba is, majd onnan visszatérve valamivel később War-Machine lesz.)
A DitB sztorit csak a 3. részben dolgozzák fel, ezt viszont már Favreau mondta.

És még egy apróság, a T Salvation PG-13 besorolást kapott

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2476 Dátum: 2009. április 07. - 09:46:24 »
Hát akkor ezt is utolérte a mostani filmek végzete. Gyerekfilmet csináltak belőle.
Eddig se voltam túl bizakodó T 4 irányába, de most már végképp lehúzta a szememben magát a WC-n.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2477 Dátum: 2009. április 07. - 09:54:41 »
Ez még talán nem is olyan vészes, hiszen még mindig jobb mintha All Ages lett volna belőle. És attól még hogy nem horror lesz belőle, még jó lehet. Most komolyan nem hiszem, hogy attól jobb lenne a film, ha 16-os vagy 18+os besorolást kapott volna. Igazából csak az első rész volt olyan, amit anno is magasabb korbesorolás alá raktak.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2478 Dátum: 2009. április 07. - 10:28:18 »
Ha a végletekig leredukáljuk a filmet, és kivesszük belőle a tényt, hogy Terminator, akkor kapunk egy háborús filmet. És ha háborús film, akkor ajánlom figyelmetekbe a Black Hawk Down (Sólyom végveszélyben) ami az egyik legbrutálisabb, legvéresebb háborús témájú mozi, és akárcsak most a Terminator, az is PG-13-as besorolást kapott, pedig abban szépen szakadtak a végtagok és ömlött a művér. Vagy ott van a Saving private Ryan, aminek csak a partraszállós jelenetében több vér és bél folyik és robban szét, mint a 3 Terminator moziban összesen, és szintén PG-13 volt.
Ha jobban belegondolunk, a besorolás nem jelent az égvilágon semmit, csak olyan mint a középsuliban a pofára osztályozás.

és amíg el nem felejtem, új Trek spot
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 07. - 10:32:35 írta Ben Reilly »

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2479 Dátum: 2009. április 07. - 10:34:12 »
Ez akkor sem bíztató. Pl az AvP is megkapta ezt a besorolást... Annyi vér és horror is volt a filmben...  :spidey: