Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887272 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2840 Dátum: 2009. Május 06. - 17:54:51 »
Vegyetek peldat rolam. ;D

(Csak utana ne feljetsetek el bekoszonni a forumra.)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2841 Dátum: 2009. Május 06. - 17:57:41 »
Én bár ateista vagyok, egyezséget kötöttem Istennel mint Joey, 30 éves korom után nem öregszem, így születésnapot sem fogok tartani. Viszont eddig én is gyakran mentem moziba születésnapi buli helyett, volt hogy 4-5 filmet is megnéztem egy ilyen alkalommal, utána pizzazás hányásig.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2842 Dátum: 2009. Május 06. - 18:53:31 »
Hát, nem kell félteni azért. Én ma estem ünnepelem. ko lesz. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2843 Dátum: 2009. Május 06. - 19:00:42 »
Én bár ateista vagyok, egyezséget kötöttem Istennel mint Joey, 30 éves korom után nem öregszem, így születésnapot sem fogok tartani. Viszont eddig én is gyakran mentem moziba születésnapi buli helyett, volt hogy 4-5 filmet is megnéztem egy ilyen alkalommal, utána pizzazás hányásig.

4-5 filmet moziba egy alkalommal ?  :o :o :o Az dúúúrva...

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2844 Dátum: 2009. Május 06. - 19:08:40 »
BuB ez @#?÷>$  jó!! ;) Bárcsak ilyen fordítás lett volna...

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2845 Dátum: 2009. Május 06. - 19:12:54 »
Hát, nem kell félteni azért. Én ma estem ünnepelem. ko lesz. :D
Lefekvés előtt írj a fórumra, kéééérlek. :bociszem: Annyira szeretném már látni, hogy milyen lehetek mások számára.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2846 Dátum: 2009. Május 06. - 19:40:01 »
Én bár ateista vagyok, egyezséget kötöttem Istennel mint Joey, 30 éves korom után nem öregszem, így születésnapot sem fogok tartani. Viszont eddig én is gyakran mentem moziba születésnapi buli helyett, volt hogy 4-5 filmet is megnéztem egy ilyen alkalommal, utána pizzazás hányásig.

4-5 filmet moziba egy alkalommal ?  :o :o :o Az dúúúrva...

Nem egy nagy teljesítmény... csak sajna költséges.  :-\

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2847 Dátum: 2009. Május 06. - 19:59:09 »
Na most értem haza a Rozsomák moziról. :D
A spoiler-es hsz-eket még nem olvastam vissza, de röviden annyit, hogy nekem nagyon tetszett! Rozsis volt: volt benne szivar és motorozás is, csak hogy párat említsek. :) Jackman jól alakított, és szerintem azért Wade/Deadpool sem volt annyira rossz, sőt! Bírtam őt az elején, tényleg be nem állt a szája. :hehe: Aztán Stryker a film végére ügyesen megoldotta, hogy ne beszéljen. :D Szóval számomra 10/10-es a skálán.
Dióhéjban ennyi, majd még valamikor leírom a filmről bővebben a véleményem.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2848 Dátum: 2009. Május 06. - 21:28:36 »
Az eredetiben tuti Rozsomák van Kaine, mert valahol olvastam, hogy szidták a forditókat, hogy akkormost a rozsomákos legendát is átírják farkasra.
Na de hát ez nem rozsomákos legenda, hanem farkasos! A farkasok üvöltenek a holdra, nem a rozsomákok.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2849 Dátum: 2009. Május 06. - 21:31:38 »
Jó, de agymosást kapott, azt se tudta hogy fiú vagy lány. Így máris érthető.  ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2850 Dátum: 2009. Május 06. - 21:44:02 »
http://origo.hu/filmklub/20090505-japanban-folytatodik-az-xmen-kezdetek-farkas-hugh-jackman-a-ghostopolisban.html
http://origo.hu/filmklub/20090504-magyar-boxoffice-xmen-kezdetek-farkas-kettos-jatek-isten-hozott-az.html

Összevont üzenet ideje: 2009. Május 06. - 21:53:28
ma olvastam, hogy elvileg 3 véget csináltak a filmhez.

ending 1 wolverine in a bar drinking to forget.

ending 2 weapon XI's hand comes out of the rubble and sets on top of the head i think its eyes open and then it goes shhh.

ending 3 almost the same as 2 except a guy in a long dark coat stands over the head picks it up and (i think) and says "who the hell are you supposed to be?" the camera shows it is Wade Wilson holding the head and isn't weapon XI.

« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 06. - 21:53:28 írta kaine »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2851 Dátum: 2009. Május 07. - 08:05:15 »
A 3.-at nem igazán értem, Wade megtalálja weapon xi fejét, mi a sz*r van akkor most? :headscratch:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2852 Dátum: 2009. Május 07. - 11:33:30 »
Lehet a 3. csak kamu.
Vagy a franc se érti már ezt a Wade vs Deadpool párharcot. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2853 Dátum: 2009. Május 07. - 11:55:14 »
Ejnye gyerekek, nem tudtok ti bulizni. A születésnapot nem szabad mozizással tölteni, pláne ilyen fiatalon. Erre bőven ráértek majd 35-40 fölött.  ;)
Ki mondta, hogy utánna nem volt meg a piálás is? ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2854 Dátum: 2009. Május 07. - 12:36:49 »
Nem olvastam zozi, de még ha olvastam volna is korábban, akkor se találtam volna meg a gépen a bekapcsoló gombot. :D
MOst meg fájhat a fejem ezerrel. Viselni kell a  következményeket.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2855 Dátum: 2009. Május 07. - 15:20:18 »
A nagy korsó, nagy másnapossággal jár...

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2856 Dátum: 2009. Május 07. - 15:44:00 »
Ezt a 3 befejezést meg lehet nézni valahol a neten? :headscratch: Érdekelne.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2857 Dátum: 2009. Május 07. - 15:45:47 »
Youtube. Bevésed, hogy wolverine alternate ending.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2858 Dátum: 2009. Május 07. - 15:48:21 »
Már bevéstem, de nem találtam. Valaki belinkelné légyszi mindhármat?

Összevont üzenet ideje: 2009. Május 07. - 14:11:22
Visszaolvastam a spoiler-es hsz-eket, és 1-2 dolgot én is hozzáfűznék:

:spoiler:

Nem volt rossz, de Deadpool minimum 5 pont mínusz a 10-es skálán (néma Deadpool, ez komoly  :headscratch:).
Sajnos az a valaki Deadpool, akit korábban Ben belinkelt, és késöbb megnyugtatott, hogy mégse az. De sajnos az első hírei voltak az igazak.

Hát igen, a film végén elég keverék Deadpool-t kaptunk, de nekem bejött. Ez biztos azért van, mert még nem olvastam Deadpool képregényt, csak annyit tudtam a karakterről, hogy sokat dumál és be nem áll a szája. A film elején tényleg így is volt (nem bántam hogy nem volt rajta a piros-fekete ruci, meg amúgy is, senkin se volt különleges ruha Stryker csapatában), aztán a végére ebből úgymond poént csináltak. Szóval azért annyira nem rossz, mint ahogy ti azt beállítjátok. ;)

Nekem is eszembe jutott, hogy Ben még pár hete megcáfolta, hogy nem ő lesz DP, és aztán mégis! :D A film elején az a jelenete Wade-nek nagyon jó volt, amikor a golyókat ütögette vissza  a kardjával. :D

Deadpool viszont nekem nagyon tetszett. Egyértelmű volt, hogy maszkja nem lesz, ha már az X-eknek sem volt, de mint karakter nekem nagyon bejött. Azt mondanám, hogy amit filmen ki lehetett hozni belőle, az itt volt. Alighanem azért nem beszélt a végén, hogy ne legyen szimpibb karakter, mint Rozso.  :D Hisz az elején még dumált. Király, hogy megmaradt a neve Deadpoolnak, és az is, hogy a legtöbb embernek tetszett, akik nem ismerték.  :)
Na, akkor ezekszerint a Deadpool-os álláspontomban egyetértek veled, Kaine, nekem is nagyon tetszett. ;) Igaz nem ismerem annyira a karaktert, de ez a filmes elég jó lett.

De szerintem ezzel a filmmel ponthogy nem a lezárását kellett volna meglépni a figurának, hanem inkább a felvezetését. Értsd úgy, hogy a fim végén vált volna Deadpoollá, és az esetleges önálló film már ezután jött volna.
Ez mondjuk igaz, bár már annyiszor említették a filmben, hogy "levágni a fejét", hogy egyszer meg is kellett történnie. :D És elég hatásos lett, az is biztos.

Idézetet írta: Todd
Az egész öreg tatáéknál töltött rész egy giccsparádé volt.
Szerintem azért annyira nem volt rossz. Kellett pár könnyedebb jelenet is a filmbe, hogy aztán újra elkezdődjön az akció. Rozsinak valahol meg kellett pihennie. ;)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 07. - 19:13:56 írta benya11 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2859 Dátum: 2009. Május 07. - 23:10:26 »
A 3.-at nem igazán értem, Wade megtalálja weapon xi fejét, mi a sz*r van akkor most? :headscratch:
Ez csak annyit bizonyítana, hogy a végső pali, a Weapon XI és Deadpool (Wade Wilson) nem ugyanaz a személy.  ;)