Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887352 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2860 Dátum: 2009. Május 08. - 07:33:40 »
De akkor mi a sz*ré szólitották Wade-nek?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2861 Dátum: 2009. Május 08. - 08:12:53 »
He, és Strykerrnek miért nem volt szakálla, a helyszínek miért különböztek annyira az X2től? ;D
Elk*rták. Ennyi. :hehe:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2862 Dátum: 2009. Május 08. - 10:15:42 »
Miért problémázunk rajta, hogy a végén XI nem Wade Wilson volt-e? Ő volt az és kész. Genetikailag módosították (bár megjegyzem már az damantium beültetését is egy sokkal durvább beavatkozásként képzeltem volna el, ez a feltöltés elég nevetséges, de a genetikai műtét mindennke a megviccelése, amikor ollóval ott kalimpálnak körülötte...persze ez sok embernke nem tűnt fel biztosan) az egyik jelenetben, amikor még be van kötözve, világosan látszik, hogy az Ryan Reynolds szeme. Lehet klónozták, és  a klónt módosítottk, vagy ilyesmi, de akkor is Wade volt.

Bár amúgy azt nem értettem, miért ő volt a többi képesség befogadója. Azon is eltöprengtem, hogy egy akkora penge hogy fért be a karjába.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2863 Dátum: 2009. Május 08. - 10:52:17 »
Azon is eltöprengtem, hogy egy akkora penge hogy fért be a karjába.

ez nekem is eszembe jutott, de fel se hoztam. Az a penge majdnem kétszer hosszabb mint az alkarja, szóval vagy adamantiumot növeszt, vagy nem tudom én se, hogy a behajlított kezéből hogy tol ki egy akkora pengét. Vagy csak érzéki csalódás, és nem hosszabb.
This is a joke. A real practical Joke.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2864 Dátum: 2009. Május 08. - 12:22:35 »
Miért problémázunk rajta, hogy a végén XI nem Wade Wilson volt-e? Ő volt az és kész.
Én is ezt mondom, épp ezért probléma számomra, hogy egy alternatív vég szerint nem ő az.
Habár én asszem rájöttem, hogy mi rejtőzik a háttérben. A fox két lehetőséget is felvezet, és az alapján, hogy kinek melyik tetszik, majd eldönti, hogy XI akkor most Wade, vagy sem.
Mostanában kezdenek elterjedtté válni az ilyen húzások.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 08. - 15:35:44 írta Todd »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2865 Dátum: 2009. Május 08. - 17:07:07 »
A Terminator-hoz most egy 4 perces trailert adtak ki, amelynek HD verzióját itt letölthetitek:
http://movies.apple.com/movies/wb/terminatorsalvation/terminatorsalvation-4minclip_h480p.mov
további felbontások erről a trailerről és a youtube-os verzió Pepo filmes oldalán megtalálhatóak.
Viszont amit csak nálam nézhettek meg, azok új képek a Vasember 2 forgatásáról, amelyek külön érdekessége, hogy Nick Fury-ról is vannak képek:
http://www.benreilly.extra.hu/index.php?spgmGal=Hirek_a%20Spidertomra/vas

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2866 Dátum: 2009. Május 08. - 17:20:04 »
Éljen éljen, jó látni Furyt, így van esély arra, hogy nem csak a stáblista után fog feltűnni. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2867 Dátum: 2009. Május 08. - 20:16:03 »
Ja, és szerencsére ez a Nick Fury is Fick Fury-s.  :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2868 Dátum: 2009. Május 08. - 20:18:29 »
Jók a képek, látom mégis maradt Sámuel Dzsekó a szerepben.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2869 Dátum: 2009. Május 08. - 21:25:23 »
Pepo: oké, de te szakmai szemmel láttad. :)
Az a lényeg, hogyha csak egy klón volt, akkor a Deadpool filmben még lehet egy igazi képregényes Deadpool karakter. Ha ő volt az igazi, akkor kevésbé.  ;) Így aztán kifejezetten fontos, hogy az igazi volt-e, vagy nem.
A kard meg úgy fért a karjába, ahogy a karmok Rozsomákéba...


Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2870 Dátum: 2009. Május 08. - 22:00:31 »
Na sikerült nekem is megnéznem a filmet. :D Tetszett. Eleve nem nagy elvárásokkal ültem be a filmre, ahhoz képest hogy Rozsi film, szerintem korrekt lett. Várható volt hogy sokmindent megváltoztatnak a képregényekhez képest, de ez minden képregényadaptációnál így van, nem lepődtem meg rajta. (Ami meg Rozsi vadságának hiányát illeti, hát már az X-Men filmekben is meg volt szelidítve, úgyhogy itt sem vártam mást.) Az akciók jók voltak, a történet is kellően csavaros lett, a CGI néhol tényleg gyengusz volt, de azért kellően látványos volt a film. Kardfogú nagyon jó volt, sokkal jobb mint az X1-es verzió. Összességében szerintem jó volt a film. :) Viszont a stáblista utáni jelenetért tényleg nem érte meg bennmaradni... :drying:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2871 Dátum: 2009. Május 09. - 00:30:31 »
Meg volt szelidítve, de itt az üvöltözésen kívül semmi vad nincs benne.

kaine: Aha. csak Rozsi alkarjában vígan elfér az filmbeli méretű penge, deadpoolé a konkrétan kard méretű cucc.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2872 Dátum: 2009. Május 09. - 09:12:16 »
:spoiler: :spoiler: :spoiler:

Tegnap én is megnéztem a movie-t. Kifejezetten tetszett nem vártam többet (lehet ezért). A színészek és a karakterek jók voltak, pár keményebb fatalityvel fűszerezve ( a kedves öreg házaspárt elég váratlanul írták ki a sorozatból)

A történet elég komplexre sikeredett. Már magába is elég jó ötlet hogy Rozsi menti meg Summerset aki ugye ebből nem lát semmit hisz ha látná ő emlékezhetne rá...így meg majd szimplán utálni fogják egymást...

A helyszínek... Nos, azok egészen nyilván nem stimmelnek. Valószínű azért mert a 2. Rozsi filmben szerez majd magának valahogy karmokat Kardfog és az X-man 2-s kísérleti helyszínen az ő karomnyomai lesznek láthatók...mert hogy ugye ebben a részben nem nagyon vagdosta a falakat...
Vicces de épp akkor ment tegnap az egyik csatornán az X2 mikor Rozsi "visszaemlékezik" arra hogy a műtét után meztelenül menekül egy folyósón, meglátja a karmait amik erősen véresek és felüvölt, na ez erősen sántít, hogy lehetett ezt kihagyni az Originsből...  :nemtudom:

A kísérletes rész elment, egész jó volt (de lépjünk túl rajta hogy azzal hogy ha valakibe folyékony fémet nyomsz a teste pár pontján nem jelenti azt hogy ráépül a csontszerkezetére...) csak én komolyabb X-fegyveres kiképzésre (gyötrésekre,) és konkrét memória törlésre gondoltam (csinálhatta volna Emma vagy valami...) de hogy 2 golyót kap a fejébe... félre értés ne essék, nincs ezzel bajom csak felmerül hogy akkor Rozsi épp 2 golyóval a fejében rohangál a nagyvilágban és nem mellesleg 2 marha nagy lyukkal, amit az X1-beli megröntgenezése során észre kellett volna venni...

Xavier cameoja kifejezetten tetszett
Kardfog pláne :D
Ez a teleportálós figura nem egy rapper ? Valahonnan olyan ismerős  :hehe:
Haspók vs Logan, nincs azzal semmi baj hogy kiütötte, csak testre nem tudta megfogni nyilvánvaló okokból  :D De miután lefejelte az adamantiumos koponyájával meg volt fogva a csávó.
Wade Wilson. Nos egyetlen egy Deadpool-os képregényt sem olvastam így én könnyebben elfogadtam ezt a WaponXI-est. De azért érdekes hogy amikor először láttuk az asztalon feküdni be volt varrva a szája, mikor Rozsival harcolt akkor meg nem is volt neki...Nem tartom kizártnak hogy majd belemagyaráznak ebbe valamit és visszatér ez a Wade és WeaponXI vmi klón volt.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2873 Dátum: 2009. Május 09. - 10:24:49 »
kaine: Aha. csak Rozsi alkarjában vígan elfér az filmbeli méretű penge, deadpoolé a konkrétan kard méretű cucc.
Tudom, így is hülyeség (ezt azért írom, mert én is ismerem azon anatómiai okokat, amiért ez a verzió is elég merész), de szerintem nem csak az alkarjában van az a penge, hanem a felkarjában is.
Ne feledd, hogy ő csak egy fegyver, nem szükségszerü, hogy tudjon ember módjára mozogni, ha úgyis csak ölni küldik valahová (kivont karmokkal).

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2874 Dátum: 2009. Május 09. - 10:27:19 »
erre egyből gondoltam én is, csak ott a ib-bi, hogy kissé behajlított könyökkel húzza elő magából.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2875 Dátum: 2009. Május 09. - 10:28:41 »
Lehet, hogy az amx amennyire be tudja hajlítani a könyökét. ;)
Amúgyis DP úgy volt ratyi, ahogy van.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2876 Dátum: 2009. Május 09. - 10:34:27 »
:spoiler: :spoiler: :spoiler:
és konkrét memória törlésre gondoltam (csinálhatta volna Emma vagy valami...) de hogy 2 golyót kap a fejébe... félre értés ne essék, nincs ezzel bajom csak felmerül hogy akkor Rozsi épp 2 golyóval a fejében rohangál a nagyvilágban és nem mellesleg 2 marha nagy lyukkal, amit az X1-beli megröntgenezése során észre kellett volna venni...

Furi, de én is totál Emmát vártam, hogy majd ő törli ki az emlékeit.
Sőt volt egy olyan elképzelésem, hogy maga Xavier fogja ezt megtenni(Ben is mondott vmit, hogy elég meglepő lesz a Cameoja és titkon ezt vártam volna), kicsit feketítsük már be ezt a jóságos figurát (ha már az X3-ban is elkezdték, na meg a comicsról nem is beszélve), de végülis végig Emmára tipeltem..
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2877 Dátum: 2009. Május 09. - 10:40:04 »
Amúgy én is végig azt hittem, hogy Xavier lesz az.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2878 Dátum: 2009. Május 09. - 15:23:38 »
Ez a teleportálós figura nem egy rapper ? Valahonnan olyan ismerős  :hehe:

William J. Adams, művésznevén Will.i.am, a Fekete Szemű Borsó sramli és szalonzenekar frontembere. A filmben John Wraith-et játszotta

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2879 Dátum: 2009. Május 09. - 15:39:08 »
Ő az !  ;D Biztos voltam benne hogy rapper. BlackEyedPeas, csak a csaj nélkül nem ismerni meg őket.  :hehe: Amúgy az ő eredeti hangjára kifejezetten kiváncsi leszek, az előzetesben nagyon karakteres volt.