Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887314 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2940 Dátum: 2009. Május 15. - 14:47:39 »
Elég...tömör ez az Álca.


pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2942 Dátum: 2009. Május 15. - 22:10:05 »
csak az első 3-4 új, de azokért köszi. Jól néznek ki, főleg az összeszerelős, meg a Marcus-os.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2943 Dátum: 2009. Május 16. - 16:47:33 »
Ma néztem meg én is Rozsit. Annyira már nem, de azért
 :spoiler:
Az első, ami feltűnt, hogy 50 évvel öregítették. Rendben, azt hittem rosszul emlékszem. Utána gyorsan lezavarták a gyerekkoros részt. Valahogy túl kapkodósnak éreztem ott mindent. A háborús képek jók voltak, de itt nem éreztem Logan állatiasságát, pedig itt még lett is volna rá oka.
Afrika: Haspók soványságán elég nagyot néztem, de érdekes volt. :) Az adamantium tényleg az űrből jött? :o Az X2-ben nem azt mondják, hogy Stryker fejlesztette ki? Mindegy.
Logan névváltása nekem egyértelműnek tűnt, nevet változtatott, nem lovagoltam rajta tovább. A legendás részen én is gondolkoztam, lehet, utána nézek majd neten. Az adamantiumbeültetés furcsa volt. teljesen más helyszín, nem is így volt a visszaemlékezésekben, a karomra nem is emlékeztem a falon, de valamelyikőtök említette. amin még itt néztem, hogy kétszer fejbe lőtte az a kínai, és nem esett össze. X2-ben hogy tudott akkor összeesni egy golyótól? Más kaliber? :headscratch: Ami viszont a legjobban szúrta itt a szememet: ez nem a Sós-tó volt, de még nem is víztározó. :stupid: a másik, amin még néztem, hogy Stryker azt mondja a kínainak, hogy vágja le a fejét. Hogy? Ő mondta 7 perccel előtte, hogy elpusztíthatatlan. :stupid:
Az öreges rész nem zavart, vicces volt az a jelenet a fürdőszobában. :D A haspókos bunyó is jó volt. A Gambit-es jelenet viszont annyira nem tetszett, nem kellett volna oda Kardfog. Olyan érzésem volt, mintha félbe hagytak volna valamit: Bunyó Gambittel, hogy hol van a sziget- lecsapják- bunyó Kardfogúval- valahonnan előkerül Gambit, mert volt ideje felmászni egy épület tetejére és kedve is volt onnan szétrúgni pár segget- Kardfogú elmenekül- nem Kardfogút üldözi, hogy hol a sziget, inkább gyepálja Gambitet, mintha mi sem történt volna... He? :headscratch:
A sziget nem volt rossz, hogy Silverfox is a programm tagja meglepett. :) Deadpool viszont nem tetszett, nem őt kellett volna megtenni ilyen dromedár állatnak, bár fúgonosznak jó volt, csak ne nevezték volna meg. Viszont visszatérve a témára: Lehet az is, hogy ez tényleg Deadpool volt, de nem Wade. Ez valami gép, valahonnan előkerül Wade, megtetszik neki a név és felveszi. ;)
Ami kicsit szőrszálhasogatás, hogy Scott honnan a frászból tudta, merre menjenek? Xavier cameoja jó volt, de hogy nézett már ki. Tudom, hogy új szemüveg kell, de nem hiszem, hogy ennyire rossz az. Valamit nagyon elbaltáztak a fiatalításon. A másik: Az a legalább 15 mutáns hogy fért be abba a kis helikoterbe? :twisted:
A vége érdekes volt, az X1-es Kardfogú-Rozsomák-ra visszatérve én úgy látom, hogy Kardfogú nem tudta, hogy Logannek amnéziája van, és ahogy ő mondta: "Csak én ölhetlek meg", "Ettől még nem változik meg semmi". Utána már csak mindig egymásnak estek a filmben, nem? Nem is dumáltak. ;)
A feliratok utáni jelenet meg annyira izgalmas volt, hogy muszály volt bennmaradni. ;D

Ha minden ilyen hülye hibától eltekintek, akkor tetszett. A CGI-vel kevés helyen volt bajom, az akciójelenetek tetszettek, még izgi is volt valamilyen szinten. Kikapcsolt aggyal, melegben bármikor megnézhető és élvezhető. Remélem, ha tényleg lesz folytatása, az még jobb lesz. :D 10/7.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2944 Dátum: 2009. Május 16. - 17:02:21 »
 :spoiler: :spoiler: :spoiler:

Az adamantium tényleg az űrből jött? :o Az X2-ben nem azt mondják, hogy Stryker fejlesztette ki?

A jelek szerint igen, viszont igazad van mert Stryker elmeséli az adamantium megmunkálás "trükkjét" mi szerint forrón kell tartani az anyagot mert ha megszilárdul elpusztíthatatlan... De ha egy meteor becsapódik a Földbe ( r-go meteorit lesz) akkor valószínűleg kapott annyit a légkörben hogy egyszer már felhevüljön. De ezt azért kimagyarázhatják azzal hogy az a darab a magja volt a meteoritnak és az nem hevült fel annyira... szal van itt kérdés dögivel

Az adamantiumbeültetés furcsa volt. teljesen más helyszín, nem is így volt a visszaemlékezésekben, a karomra nem is emlékeztem a falon, de valamelyikőtök említette.

Igen, tuti ott volt a falon lsd X2. Rozsi hozzáér és "beugrik neki" pár dolog. Sajnálom hogy levegőnek nézték ezeket, nagyon hatásos jelenet volt mikor megáll a folyósón véres karmokkal és üvöltözik... kár.

amin még itt néztem, hogy kétszer fejbe lőtte az a kínai, és nem esett össze. X2-ben hogy tudott akkor összeesni egy golyótól? Más kaliber?

Lehet itt csak elcsúsztak a koponyáján a lövések, Zero felülről lőtt rá nem szemből.

:headscratch: Ami viszont a legjobban szúrta itt a szememet: ez nem a Sós-tó volt, de még nem is víztározó. :stupid:

Hát ja.

a másik, amin még néztem, hogy Stryker azt mondja a kínainak, hogy vágja le a fejét. Hogy? Ő mondta 7 perccel előtte, hogy elpusztíthatatlan. :stupid:

A Hegylakó is meghal ha levágják a fejét.  :hehe:

Ami kicsit szőrszálhasogatás, hogy Scott honnan a frászból tudta, merre menjenek?

A Prof súgta neki... vagy mire gondolsz ?


Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2945 Dátum: 2009. Május 16. - 17:06:27 »
Ahogy Silver is mondja, Scott-ot Xavier vezette a kijárathoz telepatikusan. Kétszer néztem meg a filmet, és így utólag azt kell mondjam kalap xar az egész.
Viszont... ma voltam a Star Trek-en, és ha igazán jó filmet akartok nézzétek meg. Fantasztikusan jól sikerült.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2946 Dátum: 2009. Május 16. - 17:09:53 »
a másik, amin még néztem, hogy Stryker azt mondja a kínainak, hogy vágja le a fejét. Hogy? Ő mondta 7 perccel előtte, hogy elpusztíthatatlan. :stupid:

A Hegylakó is meghal ha levágják a fejét.  :hehe:
De neki nincs is adamantium a csontjában. Úgy kicsit nehéz levágni egy fejet. ;)

Ami kicsit szőrszálhasogatás, hogy Scott honnan a frászból tudta, merre menjenek?

A Prof súgta neki... vagy mire gondolsz ?


Ahogy Silver is mondja, Scott-ot Xavier vezette a kijárathoz telepatikusan. Kétszer néztem meg a filmet, és így utólag azt kell mondjam kalap xar az egész.
Viszont... ma voltam a Star Trek-en, és ha igazán jó filmet akartok nézzétek meg. Fantasztikusan jól sikerült.
Igen arra gondoltam. Hiszek nektek, és végülis logikus. ;)
A Trek tervbe van véve. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2947 Dátum: 2009. Május 16. - 17:13:24 »
Az jó. Én már a Trek film első 5 perce után elbőgtem magam. Nem vicc, tényleg sírtam rajta.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2948 Dátum: 2009. Május 16. - 17:37:37 »
Neeeee már  :D Ez komoly ?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2949 Dátum: 2009. Május 16. - 17:39:16 »
Jim Kirk születésének körülményei olyan csodálatosan tragikusak, hogy muszáj volt pityeregnem.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2950 Dátum: 2009. Május 16. - 20:37:08 »
:spoiler:
 amin még itt néztem, hogy kétszer fejbe lőtte az a kínai, és nem esett össze. X2-ben hogy tudott akkor összeesni egy golyótól? Más kaliber? :headscratch:

Ja, valszeg ez lenne az igazi történés, csak lepattan róla, mert elég érdekes volt az X2-ben, hogy percekre kidőlt... de gondolom csak így tudták meg oldani, hogy a többiek is "szóhoz jussanak" ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2951 Dátum: 2009. Május 16. - 21:23:46 »

Jim Kirk születésének körülményei olyan csodálatosan tragikusak, hogy muszáj volt pityeregnem.

Gondolom az apjának az 5 perces kapitányságára gondolsz. Amugy nem láttam a filmet.  8) De határozottan érdekel.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2952 Dátum: 2009. Május 16. - 21:27:41 »
Gondolom az apjának az 5 perces kapitányságára gondolsz.

George Kirk 12 percig volt a USS Kelvin kapitánya.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2953 Dátum: 2009. Május 16. - 21:37:07 »
Az x2-ben, lehet hogy azért esett össze, mert a rendőr pont az egyik lukon lőtte fejbe, és ezért nem pattant le. :)
Egyébként meg amerika kapitány hasonlóan kemény pajzsáról sem pattannak le a dolgok elvileg, mert elnyelik az ütközés erejét, vagy valami ilyesmit magyaráztak bele néha.
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2954 Dátum: 2009. Május 16. - 21:48:24 »
Az x2-ben, lehet hogy azért esett össze, mert a rendőr pont az egyik lukon lőtte fejbe, és ezért nem pattant le. :)

Na látod ez egy jó magyarázat ! lenne... de sajna mikor begyógyul a sebe a golyó is kiesik a sebből ha jól emlékszem.  :headscratch: Az a baj hogy elég sok nem elegáns dolgot hagytak így csak odahányva. A StarWars-ban (majdnem) gyönyörűen elvarrtak mindent. Amugy hihetetlen hogy a Sithek bosszúja most négy éves... hogy megy az idő...

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2955 Dátum: 2009. Május 16. - 22:00:55 »
Idézet
Én már a Trek film első 5 perce után elbőgtem magam. Nem vicc, tényleg sírtam rajta.

Én mindig mondtam, hogy szánalmas vagy, na de ennyire? ;D Nekem spec nem volt megható, inkább klisés volt, de azért az teszett, hogy a csatajelenetekben is felhasználták a BSG effeketeket és végre nem csak fényvillanásokat látunk a pajzson, hanem keményen a burkolaton robbannak a torpedók. :brow:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2956 Dátum: 2009. Május 16. - 22:04:18 »
Idézet
Én már a Trek film első 5 perce után elbőgtem magam. Nem vicc, tényleg sírtam rajta.

Én mindig mondtam, hogy szánalmas vagy, na de ennyire? ;D

 :drying: Fészkeljen rád egy pingvin.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2957 Dátum: 2009. Május 16. - 22:05:23 »
Kösz már meg volt. :D Én ilyenkor inkább azt szoktam mondani, hogy kakilj sünit... ;D

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2958 Dátum: 2009. Május 16. - 23:40:46 »
..de farfekvésest ;D

Amúgy teljesen megértem Bent.
Tudom mit élt át mert engem is nagyon meghatott az a rész.
A Kapcsolatfelvétel óta ez a legjobb Star Trek film.Még ilyet, de sokat!!! :oh:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #2959 Dátum: 2009. Május 17. - 10:01:53 »
Csorbi az én emberem.  :worship: És most annál is inkább örül a szívem, mert KIRK APJA LESZ VÉGÜL IS THOR.
http://justjared.buzznet.com/2009/05/16/chris-hemsworth-thor/
http://www.slashfilm.com/2009/05/16/chris-hemsworth-is-thor/
http://www.cinematical.com/2009/05/16/chris-hemsworth-is-marvels-thor/
http://www.firstshowing.net/2009/05/16/chris-hemsworth-officially-cast-as-kenneth-branaghs-thor/
Korábban Brad Pitt és Channing Tatum neve mellett tucatnyi más színész neve is merült fel címszereplőnek, mikor kiderült, hogy a Marvel filmet készít az egyik legismertebb képregényhőséből, Thorból. 16.-án viszont biztossá vált ki alakítja majd a Villámistent, ez pedig nem más, miint Chris Hemsworth. Eddig egy-két sorozatban tűnt fel eddig és a Star Trek mozifilmben játszotta George Kirk-öt.  :bociszem:

Korábban Matthew Vaughn volt a kiszemelt rendező, ám ő teljesen más történetet képzelt el, amit a Marvel, ezért megváltak tőle, helyére Kenneth Branagh került. Branagh és Kevin Feige közös választása volt Hemsworth, aki nem csak a Thorban fog játszani, hanem az Avengers mozifilmben is feltűnik majd.. Josh Hartnett neve is a produkció körül kering, az ő szerepeltetése még egyáltalán nem biztos, de ha benne van a buliban, akkor a színész Lokit testesítheti meg.

A Thor pörölye 2011 június 17.-én repül a mozikba.