Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887470 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3280 Dátum: 2009. Július 17. - 08:23:37 »
De, a Coolio-s rész az kivágott jelenet.
This is a joke. A real practical Joke.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3281 Dátum: 2009. Július 17. - 09:22:33 »
Bikaszem
Édes... jó... istenem...

Erre csak ennyit mondhatok:

Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3282 Dátum: 2009. Július 17. - 10:49:10 »
Biztos a Jenki Zulu a kedvenc filmje.  ;) Ha jól emlékszem, ott is annak fordították.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3283 Dátum: 2009. Július 17. - 21:53:00 »
De, a Coolio-s rész az kivágott jelenet.
Más a kivágott jelenet és más a rendezői változat. Ha látod Célpontot átmenni a fémdetektoron a reptéren, akkor a rendezői van meg. Ha nem, akkor nem.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3284 Dátum: 2009. Július 19. - 12:27:25 »
Hollo, kivégezlek! :violent: :hehe: ;)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 19. - 12:47:42 írta NERIDA »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3285 Dátum: 2009. Július 19. - 14:03:16 »
Pedig a golyózápor egy zseniális film, csak tudni kell helyén kezelni a dolgokat. Már eleve az a kezdés, hogy egy csöves egy répával írtja az ellent is elemi erejű röhögést vált ki az emberből. Oltári az a film a maga nemében.

Silver, megkaptam, válaszoltam is.

Sok minden számít itt a marketingen kívül még. A terminatorra sosem lenne akkora kereslet, mint egy Tfre. A tf olyan film volt anno, amire apu, anyu, kisgyerek beült, egy családi mozi volt. A terminator filmeg még korábban azért komolyabb színvonalat ütöttek meg jóval, az más kérdés, hogy a 4. rész majdnem a Tf színvonalára süllyedt. Meg sok ember még mindig ott tart, hogy ha nincs benne Arnnold, akkor nem is érdkeli őket. Mintha róla szólna a saga...nah ők látnak csak az orrukig.

"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3286 Dátum: 2009. Július 19. - 16:12:18 »
Pedig az 1-2 elsősorban róla szólt ugye, és rohadt jók voltak. Csak ha az ember el kezd gondolkozn az időparadoxon, meg hogy miért csak 1 féle T-800-as létezik, meg miért nem jön több időutazó, meg miért csak Connorék számítanak meg egyebek, akkor a Terminátor univerzum kiszélesítése óriási ellentmondásokat szül. Ezért nem érdemes, és ezért gondolják sokan, hogy Terminator csak Swarzival Terminator. A negyedik rés viszont ehhez mérten meglepően jó sikerül, szvsz.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3287 Dátum: 2009. Július 19. - 18:50:24 »
Nos, sajnos úgy tűnik akkor te is beleesel az általam előbb említett "az orrukig sem látnak" társaságba. Lehet nem követted nyomon a korábbi Terminatorral kapcsolatos eszmecserénket, de nincs semmiféle időparadoxon. A filmben is elmondták, de azt hittem eddig nyilvánvaló volt, miért csak egyféle t800-ast láttunk (illetve ez nem igaz így sem, mert a t1-ben volt egy másik is), de azt is elmondják, miért a t101-jött eddig vissza. Nem értem miért kéne több időutazónak jönnie...ha nem az időparadoxonokban gondolkoznál, ez a kérdés sem merülne fel. nem csak Connorék számítanak, de az sem baj...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3288 Dátum: 2009. Július 20. - 01:05:02 »
Bizony, nem követtem nyomon, így igazából most sem tudom a válaszokat.
De annyira mégse érdekel, pont amiatt, amit az előbb írtam. Így remélem legalább egy kicsit kilógok abból a társaságból.  :D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3289 Dátum: 2009. Augusztus 11. - 14:55:04 »
Hétvégén én is elvetődtem a MeganFoRmers 2-re   :hehe:

Alapjában véve kb ilyesmire számítottam, a poénokon jót röhögtem ( a heréket nem tudtam értékelni ) Az bökte a csőröm hogy Megatron hirtelen átment csicskába, valamint az is hogy az első részben simán gyakta Optinyuszit itt meg a nagy fővezér gond nélkül aprítgat 3 keményebb álcát is egyszerre akik közül az egyik maga Megatron. Megatron tank alakjából sem látszott túl sok...  :-\

De alapjából véve jól szórakoztam és egyszer sem néztem az órámra és alig várom hogy majd DVD-n eredeti hanggal is megnézhessem. Apropó hang, az új színész aki Optimusznak adja a hangját telitalálat, lényegesen jobban illik hozzá Opti mint az aki az első részben volt.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3290 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 18:23:45 »
Hát... Ki látta innen azt a részt a South Parkból, amikor az Indy 4-et értékelték? Na kb. ez jött le mindenkinek a MeganFoxmers 2 nél, de Butters szavaival élve: -Nem tudom, mi bajuk van, szerintem jó kis film volt...  :hehe:

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3291 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 20:18:58 »
Mi ennek a South Park-nak a címe? Hátha fenn van a sp.hostoffice.hu-n. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3292 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 20:33:08 »
Benya, 12. évad 8. rész, Nagy zűr nagy Kínával (The China Probrem), és fent van azon az oldalon.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3293 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 20:40:15 »
Oké, köszi. ;)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3294 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 21:30:35 »
Benya, 12. évad 8. rész, Nagy zűr nagy Kínával (The China Probrem), és fent van azon az oldalon.

Ben has returned !  :hehe:

Amugy nem tudja valaki melyik az utolsó évad amit ad pl az MTV ? Unom már mindig ugyanazokat a részeket nézni... biztos vannak újabb évadok is szinkronosan. Csőre Gábor mint Cartmen rulez !  ;D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3295 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 21:34:09 »
Reg. akartam a Southp- oldalon de a Merovingi nick már foglalt volt :o
Hát már semmi se szent :uhoh: ??? :hehe:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3296 Dátum: 2009. Augusztus 13. - 21:37:24 »
Zack Snydert kérdezték a Watchmen rendezői változatáról

Egy rendezőnek rengeteg kompromisszumot kell kötnie a gyártó filmstúdióval, és bizony néha háttérbe kell szorítania művészi ambícióit a piszkos pénzügyek miatt. Zack Snyder, a Watchmen rendezője a film februári bemutatója előtt megígérte, hogy egy különleges rendezői változattal is elő fog rukkolni a mozikban, ahol a filmet az általa elképzelt teljességében mutathatja meg.

Bár a Watchmen a mozikban elég gyengén hegedült, Snyder betartotta, amit ígért: július 17-én Los Angeles, Minneapolis, Dallas és New York egy-egy mozijában levetítették a film 25 perccel hosszabb rendezői változatát, amelyre a nézők reakciói igen pozitívak voltak.

 
Most az USA-ban 2009. július 21-én megjelent Watchmen Director's Cut DVD és Blu-ray lemezek kapcsán Snydert a watchmencomicmovie.com kérdezte.

- Ha valaki nem láthatta a rendezői változatot a moziban, mire számíthat, amikor otthon beteszi a lemezt a lejátszóba?


Valójában a Director's Cut az igazi mozi. Az emberek folyton azt kérdezgették tőlem, milyen jeleneteket kellett kivágni a filmből, de eddig nem tudtam ezeket megmutatni. Ez "a" mozi, ami a filmszínházas változatba egyszerűen nem fért bele, ezért hát muszáj volt megcsinálni a bővített változatot, amit mindenáron meg akartam mutatni. Ez teljesen más lett, és véleményem szerint a Director's Cut egy jobb mozi, egy kicsit watchmenesebb, ha egy szóban kellene kifejeznem magam.

- Néhány rajongó alaposan megfontolja, hogy megvegye-e a Director's Cut DVD-jét vagy Blu-ray lemezét, hiszen még idén decemberben (az USA-ban) piacra dobnak egy Ultimate Gyűjtői kiadványt is, amelyben helyet kap a Black Freighter története is (a Watchmen képregényben szereplő népszerű képregény). Nem kell a rajongóknak arra számítaniuk, hogy esetleg feleslegesen vennék most meg a rendezői változatot, ha ugyanazt majd a gyűjtői dobozban is megkapják?


Nem, nem így lesz. A gyűjtői kiadványban nem egy újabb megvágott film lesz, hanem a Black Freighter kalandokkal kibővített sztorit fogja tartalmazni. A forgatások alatt felvettünk jó pár jelenetet, hogy azt majd később esetleg egy még nagyobb volumenű verzióba is beleilleszthessük. És ez nagyon izgalmas, főleg a képregény-rajongók számára.

- Mely jeleneteket volt a legnehezebb kivágni a mozis verzióból?

Azt hiszem, Hollist. Ha már egyszer kivágod Hollis halálát és arra kényszerülsz, hogy az egész karaktert megnyírbáld, az nagyon nehéz, hiszen nagyon oda kellett figyelni, hogy ez a kurtítás mire hat ki, nehogy minden kártyavárként omoljon össze.

- Már a film előkészítési ideje alatt a rajongók hallatták hangjukat azt illetően, hogyan is kellene kinéznie a filmnek. A sztori jónéhány stúdiónál is járt és pár forgatókönyv is elkészült, mire a végleges gyártó és a megfelelő szövegkönyv egymásra talált. Önnek, mint rendezőnek mennyire kellett összpontosítania, hogy a saját elképzelései alapján készíthesse el a filmet és ne a stúdió vagy valaki más mondja meg Önnek, mit tegyen?

Csak próbáltam hagyni, hogy minden menjen a maga útján. Minden rendező elérkezik egyszer arra pontra, hogy engedjen a 48-ból és azután mások kérései szerint készítse tovább a filmet, de ilyet senki sem szeretne tenni igazából. Habár azt gondolom, sajnos épp elég ilyen filmet lehet látni a moziban. Ha viszont sikerül megszerezned az irányítást, az olyan mint videójátékot játszani. És azt hiszem nekem, ebben a mozgóképes-világban ilyen rendezőnek kell lennem: erősen fogni a gyeplőt és uralni a helyzetet.

- És most, hogy a Director's Cutot sikerült bemutatni és a rajongók jól fogadták azt, Ön elégedett?

Jól érzem magam, különösen hogy lehetőségem nyílt megfesteni a teljes képet. A legtöbb rajongó, aki a mozis változatot látva azt gondolta, hogy nem ezt várta a filmtől, most a rendezői változatot megtekintve elégedett volt.


Nálunk a mozis verzió egylemezes DVD változata mellett augusztus 18-án megjelenik háromféle duplalemezes DVD kiadás is: két különleges maszkos és egy fémdobozos kivitel is. Ezzel egyidőben egy duplalemezes Blu-ray kiadványt is meg lehet venni.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3297 Dátum: 2009. Augusztus 14. - 10:10:58 »
Érdekes volt, épp pár napja néztem meg újra a filmet (a mozis verziót), és még mindig marhára tetszik.
Az egyik legjobb képregényfilm, amit valaha is láttam.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3298 Dátum: 2009. Augusztus 14. - 10:25:18 »

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3299 Dátum: 2009. Augusztus 14. - 15:28:07 »
A MeganFoxmers 2. részében amugy nem értem minek szerepeltették azokat motor robotokat. Még addig sem mutatták őket hogy a néző azt mondja hogy hú de vagányan néznek ki...