Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887272 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3300 Dátum: 2009. Augusztus 14. - 21:02:59 »
Új conceptek az oldalamon a Megan Fox 2 című filmből:
Na de csókolom, nincs is semmi a címszereplőről!  :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3301 Dátum: 2009. Augusztus 15. - 17:00:49 »
Kaine, te javíthatatlan vagy.  ;D

Watchmen conceptek az oldalamon:
http://www.benreilly.extra.hu/index.php?spgmGal=Watchmen/Concept

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3302 Dátum: 2009. Augusztus 15. - 17:44:45 »
Jó jó Watchmen. De hol vannak a Megan Fox conceptek ?  :nemtudom:  :hehe:

Pl erre a jelenetre hogy készült fel ?  :hehe: :hehe: :hehe:

http://images.psxextreme.com/wallpapers/ps3/megan_fox_01.jpg

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3303 Dátum: 2009. Augusztus 15. - 18:26:38 »
Pl erre a jelenetre hogy készült fel ?  :hehe: :hehe: :hehe:

sok rúzzsal és szoláriummal
(Hogy tud domborítani, fuuu  :shocking: )
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3304 Dátum: 2009. Augusztus 15. - 20:58:13 »
Milyen rúzs & soli ? Ez bonyolultabb ennél ! Minimum egy 20 fős team munkáját láthatod, köztük a személyi edzőjéét is  ;D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3305 Dátum: 2009. Augusztus 15. - 21:12:14 »
pedig én egyedül is szívesen beállítottam volna, nem kellett volna ekkora team.  8)
This is a joke. A real practical Joke.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3306 Dátum: 2009. Augusztus 16. - 12:05:52 »
Álmodik a nyomor :hehe:
Egyébként ajánlom figyelmetekebe :nezze:

És egy másik  változata is ;) :nezze:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3307 Dátum: 2009. Augusztus 16. - 15:18:04 »
Ez milyen illúzóromboló  :hehe: Randizz Megannal és megdöglesz  :lol:

Úgy látszik komoly filmek közelébe nem sikerül benyomni a csajt.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3308 Dátum: 2009. Augusztus 16. - 15:38:18 »
AZ, hogy komolyba nem, az egy dolog. Vannak színészek, akik csak popcornmozikban szerepeltek, attól még híresek lettek. De hogy ennek a filmnek már az előzetese minden képzeletet alulmúl...
Nem baj, a Twilight trailerénél is be kellett látnom, hogy a vámpírtémában igenis mindig tudnak az álomgyárban mélyebbre süllyedni az előző mélypontnál, szóval lassan már elérjük azt a pontot, amikor megint érdekelni fog, mert annyira vacak lesz, hogy átmegy jóba.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3309 Dátum: 2009. Augusztus 16. - 15:46:03 »
gaby, ez a Jennifes'body pontosan annak készült. Olyan gagyi lesz, hogy az már jó. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3310 Dátum: 2009. Augusztus 16. - 16:52:31 »
A trailerből még nem ez jött le. Igaz, közrejátszhat, hogy Hollywood fiatalsága, avagy a "tinigeneráció" színészi kvalitásainak összesítése megközelítőleg Steven Seagal képességeivel vetekszik. Vagyis: ebből a trailerből nekem ugyanaz jött le, mint az összes többi tinifilmnél, hogy ez nem sz*nak készül, hanem komolyan az ilyen korú közönségnek. Eddig azok közül, ami felvállaltan nagyon pocsék volt, a Hé, haver, hol a kocsimat láttam, és az még tetszett is. Igaz, ott fingós viccek és farkak mutogatása nélkül is képesek voltak blődségeket kitalálni, amik pedig manapság még a régen kedvenc műfajomnak számító paródiák "humorának" 90%-át alkotják. (Ja, meg még volt valami német marhaság, egy testvérpár testőrködött benne egy videojátékból előjött csajnak, az volt még olyan aranyosa annyira béna, hogy már tetszett. A siskebabnyársas életbölcsesség máig megragadt bennem belőle.)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3311 Dátum: 2009. Augusztus 16. - 20:23:52 »
A Hé haver hol a kocsim egy remekmű. Jóhogy tetszett. Abban már tényleg annyira fárasztó poénok vannak, hogy nem tudtam nem röhögni rajta. A csúcspontját egyértelműen az "okés, de mivan az én hátamra írva? Öcsém. Jó de mi van az én hátamra írva? Sirály. Jó, de mi van az én hátamra írva? Öcsém. jó,jó, de mivan az én hátamra írva? Sirály. Jó,jó, de..." résznél érte el számomra. A kedvenc poén belőle az, amikor az elején nézik asszem a majmok párzását (mármint Sean William Scott és Asthon Kutcher) ls kijön egy hájas, zordon pali, megkérdi, hogy nem hívta-e őt valaki telefonon, után fogja és lehugyozza a virágot, aztán viszsamegy, A 2 hülyegyerek meg összenéz:
"Te ez ki volt?
 Hát én azt hittem a te haverod" ;D

A 13-14 éves korosztálynak a GI Joe féle előzeteseket szánják,  ez a Jennifer's body még nekik is sok lenne, ha komolyan vennék.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3312 Dátum: 2009. Augusztus 16. - 21:35:24 »
A Hé haver hol a kocsim egy remekmű. Jóhogy tetszett. Abban már tényleg annyira fárasztó poénok vannak, hogy nem tudtam nem röhögni rajta.
Akkor ezek szerint nem láttad az Agymenők című klasszikust, ami az összes vígjátékot kenterbeveri.  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3313 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 00:51:25 »
De, láttam, de nem veri azért mindet. Jó és erősen fárasztó vígjáték az tény.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3314 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 08:05:25 »
Hát szerintem ebben a kategóriában, az agyzsibbasztó vígjátékokban az abszolút befutó a Diszkópatkányok. Az már tényleg annyira gagyi, hogy már jó.  ;D

Jennifer's body: Gondolom ez a film is az anyagi nyereségre és nem az Oscarra hajt. És most Megannal minden filmet el lehet adni.  ;)

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3315 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 11:03:27 »
Lehet, hogy a film megnézése után a lányok nem a Twilight-ból Edwardot, hanem ebből a filmből Megan-t fogják "imádni"? ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3316 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 11:05:47 »
Idézet
Hát szerintem ebben a kategóriában, az agyzsibbasztó vígjátékokban az abszolút befutó a Diszkópatkányok. Az már tényleg annyira gagyi, hogy már jó.
beletrafáltál, az a másik nagy király a Hé haver mellett, nálam simán ver minden ilyen filmet. Bármikor meg tudom nézni, egymás után többször is és sosem tudtam eddig még ráunni. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3317 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 17:25:03 »
Akkor ezek szerint nem láttad az Agymenők című klasszikust, ami az összes vígjátékot kenterbeveri.  :D
Szerintem is nagyon jó volt. Mel Smith és Gryf-Rhys Jones. A híres Show-zás műsor szereplői, azt néztétek anno?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3318 Dátum: 2009. Augusztus 18. - 07:19:51 »
Sajnos nem, mert ha jól tudom, akkor az csak kábelen ment.  :( Viszont Mel Smith-el sok helyen lehetett találkozni. Pl pár Bean kisfilmet is rendezett.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3319 Dátum: 2009. Augusztus 18. - 14:01:20 »
Nem is tudtam. De nem, nem kábelen ment, simán valamelyik fő csatornán, talán a Tv2-n. Nekem videón megvan néhány rész belőle.  :D Hatalmas!  :D