Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887020 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3420 Dátum: 2010. Február 14. - 15:26:07 »
Akkor ezt figyelembe véve itt az új Kevin Smith film.
http://www.indavideo.hu/video/CopOut

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3421 Dátum: 2010. Február 14. - 18:48:25 »
Jól emlékszel, de a házigazdánk memóriájára hagyatkozni... :roll: :lol:
;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3422 Dátum: 2010. Február 16. - 13:26:11 »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3423 Dátum: 2010. Február 16. - 13:45:04 »
Nem hiszem, hogy Kevin S. sokkal kövérebb lenne, mint az amerikaiak többsége. Fura ez a hír.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3424 Dátum: 2010. Február 16. - 13:53:44 »
Szerintem vicces. ;D Nekem sem tűnik amúgy kövérnek, de erről lehet, hogy az üléseket kéne megkérdezni. :hehe:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3425 Dátum: 2010. Február 16. - 13:56:22 »
de erről lehet, hogy az üléseket kéne megkérdezni. :hehe:

A kivétel erősíti a szabályt.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3426 Dátum: 2010. Február 16. - 14:02:18 »
Mein god! :o

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3427 Dátum: 2010. Február 16. - 14:06:04 »
Imádom az összeesküvés elméleteket, szóval szerintem ez a Kev Smith féle repülős hír csak néphülyítés, és egy kis burkolt ingyenreklám a rendezőnek, mert nemsokára mozikba kerül az új zsaruvígjátéka Bruce "Armageddon" Willis-sel.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3428 Dátum: 2010. Február 17. - 02:31:08 »
john "unbrakebla" mclane  :lol:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3429 Dátum: 2010. Február 25. - 21:30:56 »
A minap megnéztem a Vakító Fehérség (Whiteout) című képregényfilmet. Mivel a képregényt pár oldal után letettem (egyszerűen nem bírom a fekete-fehér darkos-thilleres-sin-city-stílusú képregényeket) az eredeti művel nem tudom összehasonlítani. Főleg azért is raktam le pár oldal után, mert úgy voltam vele, hogy majd inkább filmet nézem meg. Nos, a film maga, csak egy szokványos krimi, amiben az igazi kuriózum maga a helyszín. Az antarktisz különös aurát teremt a film köré (lehet hogy azért is, mert az egyik régi nagy kedvenc horrorom, a Dolog is itt játszódott). Lehet, hogy ha valamelyik nagyvárosban játszódott volna, akkor közel sem lett volna ennyire jó. A szereplőkre nem lehet panasz, jól játszották a szerepüket, mindössze annyi volt a baj, hogy a film közepétől eléggé kiszámíthatóvá vált a történet. Már akkor két emberre kezdtem gyanakodni, mint főkolompos, és be is jött a tippem, hogy ki lehet a gyilkos. Mindent összevetve, egy olyan 4/5-ös film, megéri megnézni, de műfajából adódóan nagy durranást ne várjon senki.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3430 Dátum: 2010. Február 26. - 00:45:41 »
Szerintem egy unalmas, megalapozatlan és hiteltelen fordulatokra épülő tucatkrimi, amit még a helyszín adta lehetőségek sem mentettek meg a gyors elfelejtéstől. Már nem is emlékszem, mi volt a film nagy részében, csak arra, hogy milyen erőltetett volt az első 10 percben Beckinsale vetkőzős jelenete.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3431 Dátum: 2010. Február 26. - 06:46:45 »
Én is megnéztem , de nekem sem jelentett semmi extrát ,valahogy többet vártam. Egyre többet csalódok filmekben.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3432 Dátum: 2010. Február 26. - 08:32:42 »
Szerintem egy unalmas, megalapozatlan és hiteltelen fordulatokra épülő tucatkrimi,
Ezért mondtam, hogy a műfajából adódóan se várjon senki nagy durranást. ;) Viszont ez egy képregényes krimi, és bár nem tudom összehasonlítani az eredetivel, de biztos az is ilyen volt, és azért a képregény nem egy mai darab. Arról már nem tehet, hogy azóta ennyire elklisésedett ez a műfaj is.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3433 Dátum: 2010. Február 26. - 11:28:27 »
Állítólag az eredeti sem volt sokkal jobb sztori szempontjából, a rajza és a hangulata azonban nagyon sokat dobott rajta.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3434 Dátum: 2010. Február 26. - 14:22:34 »
Beletekertem de letöröltem a gépről.  :nemtudom:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3435 Dátum: 2010. Február 26. - 14:47:38 »
Sebaj, de legalább jobb volt, mint a Vaccsmen.  :hehe:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3436 Dátum: 2010. Február 26. - 21:26:14 »
milyen erőltetett volt az első 10 percben Beckinsale vetkőzős jelenete.
Szerintem ez paradoxon.  :hehe:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3437 Dátum: 2010. Március 13. - 12:14:02 »
Megnéztem a Hasonmást. A sztori alapján jobbat is elő lehetett volna adni. Mert, hogy a sztori meg a csattanó szerintem tisztességesen meg volt írva, mégsem ütött a dolgog.
-Amit nem értettem, hogy ha a burkok használata biztonságos, akkor mi volt a baja Bruce Willisnek, a helikopter lezuhanós akció után? Még kórházba is vitték.
-A másik, meg hogyha mindenkinek a burka rá van hangolva az agyhullámaira, akkor mégis hogyan tudták csak úgy használni mások burkait? Vagy ezt csak a törvény tiltotta?
-tetszettek a funkcionális robotok, mint pl a katonák és a házmester csereteste. Több ilyet vártam volna. Volt egy focimeccs plakát a háttérben és azt vártam, hogy kemény amerikai focis gépeket láthatok. Vagy erős építőmunkások, ilyesmik.
- Mi valóságunkkkal kicsit összekötötték a filmet, amikor berakták azelején azt az exoskeletonos videót amit a vasember fórumra is belinkelt valaki: http://www.youtube.com/watch?v=sJ4J69EEpu4
-Én nem raktam volna a testek feltalálójának a szerepébe James Cromwellt mert az Én a robotban is ő volt a robotok atyja és folyton az a film jutott eszembe.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3438 Dátum: 2010. Március 13. - 12:24:56 »
Nekem tetszett ez a film, főleg a csattanó a végén. Egyébként a hasonmások érdekesen párhuzamba állíthatók az emberek fórumos személyiségével, nem?
Idézet
-Amit nem értettem, hogy ha a burkok használata biztonságos, akkor mi volt a baja Bruce Willisnek, a helikopter lezuhanós akció után? Még kórházba is vitték.
Ahogy emlékszem, meglőtték a fegyverrel, de még idejében kiszállt a testéből, így a sérülése nem lett halálos.

Idézet
-Én nem raktam volna a testek feltalálójának a szerepébe James Cromwellt mert az Én a robotban is ő volt a robotok atyja és folyton az a film jutott eszembe.
Az olyan rossz film volt, hogy szerencsére már szinte semmire nem emlékszem belőle.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #3439 Dátum: 2010. Március 13. - 12:28:53 »
Hát ez a fórumos párhuzam az első mondatnál belémhasított ;D Amikr azt mondja, hogy gépeken keresztül éljük az életünket. A Gamer még jobban rávilágít erre.

Ja hogy akkor mégis csak hatott rá egy kicsit a szuper asztaliporszívóra emlékeztető fegyver :D

Én szeretem az I, robot-ot. egyik kedvenc filmem.