Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 346943 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1420 Dátum: 2010. Május 24. - 17:38:06 »
Semmilyen saját Rozsomákot nem szeretnék külön kiadni. Szerintem a karakter nem elég jó önmagában, csak csapatban. Amit mellesleg a film is bizonyított, de a képregények is.
Ez bezony igaz, szinte alig élveztem saját sztoriját. Viszont amikor csaptban van, minden egyes mozzanatát bírom. :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1421 Dátum: 2010. Május 24. - 17:47:38 »
Erre csinálnak egy punk agyontetkózott rozsit, ebbe meg pláne nem tudja beleélni magát az ember.
Valahol nagyon nem figyeltél, mert az akire te gondolsz, az Daken, Rozsomák fia. Csak a Dark Reign alatt a Dark Avengersben felvette magára Rozsomák régi kosztumét és Rozsomákként volt a csapat tagja. Úgy mint Venom Pókemberként.

Ja és a Wolverine First Class minden szempontból tökéletes kiadásra. :)

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1422 Dátum: 2010. Május 24. - 17:54:34 »
Ha meg azt vesszük csapatban elég gyenge. Sőt h úgy mondjam egy thor, ezüst utazó, hulk, őrszem, fekete villám, főnix stb. világban nemsok követ mozdít meg. Tulajdonképpen másra nem is jó mint h mindig megmondja a tutit. Talán a hulk vs. wolverine rajzfilmben mutatták meg tényleg olyannak ami miatt mégis veszélyes: ez pedig a hihetetlen robbanékonysága-gyorsasága. Addig állandóan csak mutogatta a karmait meg nyomta a nagymenő "én vagyok a legjobb" szöveget. Az ilyeneket fejelik le elsőnek a kocsmákban :P a filmben is úgy kellett volna mozognia mint a játékban, nem csak a manikűrösnek csillogtatni a karmokat :brow:

Összevont üzenet ideje: 2010. Május 24. - 18:03:17
Tudom h daken akihiro a rozsi fia, de tulképpen ő a 2. rozsomák ugyanúgy mint az ultimateben a jimmy hudson. Én azt hittem h dakennel az céljuk h újítsanak rozsi fizimiskáján. Végülis logikus h a 70-80as évek pajeszos chopperes lázadóját felcseréljék a mai dark-punk-goth megtudoménis még milyen irányzatok elvetemült fattyára. Aztán ezek szerint nem jött be. Szerintem akkor is jobban passzolna egy alkohol problémákkal rendelkező törzséből kirúgott indián a karakterhez persze PAJESZ nélkül ;D Egyébként ez a szerencsétlen rozsomák már minden volt: hősszerelmes, alkesz, szamuráj, cowboy stb. Márpedig szerintem a természet egységét hirdető zen-buddhizmus nehezen egyeztethető össze a "részegen összeverek mindenkit" életmóddal ;D
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 24. - 18:03:17 írta barghest »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1423 Dátum: 2010. Május 24. - 20:31:17 »
Dakennél én azt nem értem (egyrészt, hogy minek kell erőltetni... :drying:) másrészt a hülye tetkóit... hogy marad meg neki a tetkója... akkora baromság...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1424 Dátum: 2010. Május 24. - 20:35:34 »
Másrészt meg a mohawk frizura már nem annyira menő, akkor már csinálták volna emosra ;D de tetszik a h a testalkata az a szálkás pszichopata típus, látszik h nem fát vágott egész életében mint a rozsi. Lehet h hennája van és hetente újra festeti ;)

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1425 Dátum: 2010. Május 25. - 08:01:33 »
Rozsomák miért Farkas? Vihar miért Ciklon? ;D ;D ;D Nem hiszem el, hogy 10 év után ez még mindig téma. :)
Egyébként ez a szerencsétlen rozsomák már minden volt: hősszerelmes, alkesz, szamuráj, cowboy stb. Márpedig szerintem a természet egységét hirdető zen-buddhizmus nehezen egyeztethető össze a "részegen összeverek mindenkit" életmóddal ;D
Mivel anno Chris C. próbált jellemfejlődést belevinni a karakterbe (csakúgy, mint Magneto-ba) az, hogy azóta mennyire idióta módon szétbarmolták a munkásságát nem az ő (és a karakter) hibája.
Dakennél én azt nem értem (egyrészt, hogy minek kell erőltetni... :drying:) másrészt a hülye tetkóit... hogy marad meg neki a tetkója... akkora baromság...
Miért ne maradhatnának meg a tetkói?  :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 25. - 08:06:44 írta holloo »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1426 Dátum: 2010. Május 25. - 10:34:45 »
Mert a szervezetének ki kellene vetnie magából az idegen fémrészecskéket. Ráadásul őt is annyit szeletelték/lőtték/stb. szét, hogy egyszerűen már a 80%-át ki kellett volna, hogy erőszakos módon szedjék belőle, és a tetkók nem nőnek vissza.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1427 Dátum: 2010. Május 25. - 10:36:24 »
Lehet, hogy csak filctollal visszarajzolja magának.  ;D

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1428 Dátum: 2010. Május 25. - 10:52:56 »
A szeletelés az oké, de alapból miért ne lehetnének tetkói? Összeforr a bőre alatta ott marad a tinta. :headscratch: Mert az lényegében nem sérülés. Vagy a fene tudja... :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 25. - 10:58:31 írta holloo »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1429 Dátum: 2010. Május 25. - 11:13:58 »
Vagy... a tetkó azelőtt került rá, hogy aktivizálódott volna benne a mutáns gén, és így az öngyógyító képessége a tetoválásait is a teste részeként kezeli.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1430 Dátum: 2010. Május 25. - 12:02:30 »
Emlékeim szerint születése óta aktív benne a képesség.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1431 Dátum: 2010. Május 25. - 12:37:09 »
Tehát akkor még az anyaméhben kellett őt tetoválni.  ;D

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1432 Dátum: 2010. Május 25. - 12:57:05 »
Adamantium filctoll.  :brow:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1433 Dátum: 2010. Május 25. - 16:36:05 »
Idézet
A szeletelés az oké, de alapból miért ne lehetnének tetkói? Összeforr a bőre alatta ott marad a tinta.
És ha egy vágás mélyen behatol a bőre alá? Nem lenne egy túl szokatlan dolog a számára. Az összeforrt szövetek meg a tintarészecskék nélkül fornak össze, tehát minden egyes mély vágás egy csúnya heget kellene csináljon a tetoválásaiba..vagy ha azt vesszük, hogy minden szövete tökéletesen visszaépül, akkor is egy festék nélküli csíknak kellene maradnia egy-egy mély vágás helyén.

Magyarul a tetkó egy cool látványkellék, ami nem mellesleg figyelmetlenség is az alkotók részéről.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1434 Dátum: 2010. Május 25. - 18:16:43 »
És szentségelés a kihúzókéról.

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1435 Dátum: 2010. Május 26. - 15:20:31 »
És mért ne lehetne henna tetkó helyett? Elég menő az is manapság és kb 2-3 hetente elég ha átrajzolják, különösebb tehetség sem kell hozzá mert nem rázkódik/ nem rezzen össze a páciens közben. De szerintem sokkal jobb lett volna ha egy  magneto vs. x professzor sakkjátszma lenne a tetkója ;D és még a kihúzók is örülhetnének mert mindig másként ábrázolhatnák az állást :twisted:

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1436 Dátum: 2010. Május 27. - 09:45:58 »
És mért ne lehetne henna tetkó helyett?
Végülis, ha van minden alkalommal 8 órája, hogy megvárja amíg befogja a bőrét... :lol:

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1437 Dátum: 2010. Május 27. - 10:35:31 »
De ebben az a szép, hogy már régen átmentünk a Képregénykarakterek topikba a tetkós kérdéssel, erre itt is erről megy a vita.  ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1438 Dátum: 2010. Május 27. - 11:28:06 »
A Spidertomon minden topic off topic.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1439 Dátum: 2010. Május 27. - 11:36:56 »
Kivéve az Off topicot. Azt csak mutatóba tartjuk.