Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347206 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1620 Dátum: 2010. Augusztus 31. - 18:50:17 »
Nekem megvan dupla DVD-s változatba, de a második lemezen azt a rész kihagytam ahol a trükkök készítése van , nem akarom elrontani a filmbeli élményeket. Autós jelenetek csúcsok benne.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1621 Dátum: 2010. Augusztus 31. - 19:08:45 »
Én megnéztem a kis filmet az autós üldözés forgatásáról. Nagyon ötletesen csinálták meg.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1622 Dátum: 2010. Szeptember 01. - 12:55:18 »
Számomra a 360 fokos pályát leíró golyó még úgy is kiakasztó volt, hogy már az elején egyértelművé tették, hogy ez a film nem több jópofa akciózós ökörködésnél.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1623 Dátum: 2010. Szeptember 01. - 13:42:32 »
Számomra a 360 fokos pályát leíró golyó még úgy is kiakasztó volt, hogy már az elején egyértelművé tették, hogy ez a film nem több jópofa akciózós ökörködésnél.
Szerintem jó ötlet volt.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1624 Dátum: 2010. Szeptember 01. - 13:51:07 »
Inkább fájdalmas.  :roll:

Az ilyenek menjenek kézilabdázónak ne bérgyilkosnak  :hehe: Mekkora gólokat csavarhatnának  :lol:

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1625 Dátum: 2010. Szeptember 01. - 14:33:04 »
Képzeld el, hogyha minden film teljesen reális lenne... :roll: Kb. egy film se létezne, amit ma szeretünk. Az ember azért néz filmet többek között, hogy olyan dolgokat lásson, amiket a való életben nem. Legalábbis szerintem.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1626 Dátum: 2010. Szeptember 01. - 14:58:20 »
Ezt a véleményt én is osztom , de nekem most az jutott eszembe , hogy pont mi képregényesek akadunk ki egy ilyen filmen. Képregényfilmek ??

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1627 Dátum: 2010. Szeptember 01. - 15:07:04 »
Ez nem kiakadás csak ebben a "csuklóból becsavarom a golyót a sarkiközétbe a köztársasái elnök tükörterméből" megoldásban kb annyi eredetiség van mint egy fénymásolóban.

Filmképregény is lehet rossz.

Amúgy Angelina Jolie nagyon gázul nézett ki eben a filmben pedig beválalt egy dögösnek szánt hátsó totál plánt de pár évet elkésett vele sajna  :roll:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1628 Dátum: 2010. Szeptember 01. - 15:08:12 »
a második lemezen azt a rész kihagytam ahol a trükkök készítése van , nem akarom elrontani a filmbeli élményeket.
Én pedig ponthogy amrhára szeretem az ilyen werkfilmeket, szerintem semmit se von le egy film élményéből, ha tudja az ember a készítés körülményit.
Ma néztem pont meg a Silent Hill filmet, és utánna a werkfilmet is, nem először láttam már, de mindig lenyűgöz, hogy mennyire hagyománytisztelő filmes volt a rendező, és mindent amit lehetett a régi trükökkel oldott meg.
Annyi díszletet építettek, hogy 4-5 horrorfilmnek elég lett volna.

Genzo

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 340
    • Genzo Comics
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1629 Dátum: 2010. Szeptember 06. - 21:02:07 »
Keresgéltem az előbb valami jó kis Street Fighter képet, és az egyik oldalon kiszúrtam egyet, amin Kristin Kreuk (Lana a Smallvillebol) mellé volt téve Chun Li. Még el is kezdtem gondolkodni, hogy lesz új SF film, amiben Lana lesz Chun Li, el is játszottam a gondolattal, aztán utánanéztem, és rájöttem, hogy a SF Legend of Chun Li című filmszerűségben ő játszotta a címszerepet. Ebből kivehető, hogy mennyi maradt meg a filmből. Igaz, a SF-t tavaly néztem, Smallvillet pedig idén nyáron kezdtem el, de akkor is meg kellett volna ismerjem a csajt.  :cavinton:


Genzo Comics - Ahol a képregények vannak becélozva

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1630 Dátum: 2010. Szeptember 06. - 22:32:55 »
Állítólag már gondolkodnak új Sf filmen, ami végre hű is lesz a karakterekhez. Mért nem lehet olyanra csinálni mint az Sf2 animated moviet? Állati ahogy az elején holdfényes éjszakában, magasfüvű pusztán sagat és ryu harcolnak. Fúj a szél, hajlondoznak a fűszálak, aztán egy villámlás és egy találat valamelyik mukin. Az Sf2 V sorozat is nagyon jó, ellenben az Sf alpha, Sf alpha generations, Sf4-el. 

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1631 Dátum: 2010. Szeptember 11. - 00:10:18 »
Idézet
Képzeld el, hogyha minden film teljesen reális lenne... :roll: Kb. egy film se létezne, amit ma szeretünk. Az ember azért néz filmet többek között, hogy olyan dolgokat lásson, amiket a való életben nem. Legalábbis szerintem.
Elég rossz már neked, hogy a film arra jó, hogy olyan élményekben részesítsd magad, amit az életben nem tudsz átélni.

Mellesleg ha a film mindig reális lenne, nagyon sok film létezne, amit szeretünk. Ez a pörgő-forgó-táncoló golyó meg már tényleg  olyan messze van a realitástól, mind ide Jeruzsálem. Annyira kínosan cool akar lenni, hogy totálisan nevetségessé válik.

Én facepalm-oztam sokat azon a filmen. Ha a hihetetlen hülyeségek akciófilmjeként lett volna reklámozva, nem lett volna vele semmi bajom, de amilyen komoly fejeket, meg szövegeket levágtak hozzá...brrr. Pocsék az egész.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1632 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 17:33:35 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1633 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 18:19:52 »
Vannak köztük jók. Nem is tudtam, hogy az első F4-ből megjelent 20 perces bővített verzió is.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1634 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 19:21:38 »
Na ja ,de nincs lefordítva az a 20 perc.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1635 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 19:51:33 »
Szerintem ez nem fogja eltántorítani tőle Kaine-t. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1636 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 21:22:44 »
Szerintem se. :) De le van fordítva, csak nincs szinkronizálva, nem?

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1637 Dátum: 2010. Szeptember 14. - 08:51:34 »
De, feliratos. Nagyon sokan megvették és amikor megtudták , nagyon kiborultak.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1638 Dátum: 2010. Szeptember 14. - 09:17:42 »
Ugyanezt játszották el a Pókember 2.1-el. Sőt az X-Men film legelőször csak magyar felirattal volt kapható DVD-n, az X-Men 1.5 lett szinkronos.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1639 Dátum: 2010. Szeptember 14. - 09:33:07 »
Sőt az X-Men film legelőször csak magyar felirattal volt kapható DVD-n
Akkoriban még minden DVD csak feliratosan volt kapható. ;)