Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347206 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1860 Dátum: 2011. Július 07. - 11:02:48 »
Rengeteg ilyen van.
De itt egész jól megvan oldva, színeztek rajta, stb, nem csak úgy egymás után pakolgatták a jeleneteket, mint a legtöbb hasonlóban.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1862 Dátum: 2011. Július 20. - 17:21:35 »
Sosem értettem miért kell egy ilyen jelenetet kivágni , nem is volt rossz.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1863 Dátum: 2011. Július 20. - 17:34:32 »
Elég....érdekes hajója van. AMúgy nem úgy volt, hogy a Krypton felrobbant?

Ilyenekre ment hát el a költségvetés. Sosem értettem, hogy arra a filmre hogy tudtak eltapsolni 250 milkát (ha jól tévedek) ami akkoriban rekord volt, mégsem látszódott a filmben ez a nagyon sok pénz.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1864 Dátum: 2011. Július 20. - 17:47:52 »
Én azt nem értem, mi került ezen 10 millába? Alig kicsivel jobb jelenetek, mint a 76-os Csillagok háborújában, egy makettes, vagy játék programozó 10 000-ből szerintem bármikor kihozta volna...
De a kivágást megértem. Ha Clark annyira sötét, hogy a kisbolygók és aszteroidák közt üveghajóval indul útnak...
mellesleg, minek neki hajó a repüléshez?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1865 Dátum: 2011. Július 20. - 18:17:57 »
Nem képes korlátlan ideig levegő nélkül az űrben tartózkodni ő sem. A tüdőkapacitása elég nagy, de egy több fényévnyi utat még ő sem tud megtenni.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1866 Dátum: 2011. Július 20. - 19:04:08 »
Elég....érdekes hajója van. AMúgy nem úgy volt, hogy a Krypton felrobbant?
Kristálytechnológia.
Fel is robban. Csak egy szelet mardt úgy látszik. Jó kis  poén a filmben, hogy ott egy bolygó felszín és később látjuk más szemszögből, hogy tulajdonképpen csak egy héj. Nekem tetszett.
Én azt nem értem, mi került ezen 10 millába? Alig kicsivel jobb jelenetek, mint a 76-os Csillagok háborújában, egy makettes, vagy játék programozó 10 000-ből szerintem bármikor kihozta volna...
De a kivágást megértem. Ha Clark annyira sötét, hogy a kisbolygók és aszteroidák közt üveghajóval indul útnak...
mellesleg, minek neki hajó a repüléshez?
Biztos ott is sikkasztják a pénzt mint mindenhol. Állati nagy maffiázás mehet ott ezekkel a bődületes nagy pénzekkel.
Talán a sugárzástól is véd a hajó.
Nekem jobban tetszik a képregényes változat, ahol a jelet ő találja ki és nem egy családi címer.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1867 Dátum: 2011. Július 20. - 20:45:43 »
A filmek magyarázata szerint azért van szuperereje, mert távol van a bolygójától, ott, ahol a nap tölti a sejtjeit. Szóval elvileg minél közelebb kerül a szülőbolygóhoz, annál jobban fogy el a szuperereje.

"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1868 Dátum: 2011. Július 20. - 20:48:33 »
Elég....érdekes hajója van. AMúgy nem úgy volt, hogy a Krypton felrobbant?
Kristálytechnológia.
Fel is robban. Csak egy szelet mardt úgy látszik. Jó kis  poén a filmben, hogy ott egy bolygó felszín és később látjuk más szemszögből, hogy tulajdonképpen csak egy héj. Nekem tetszett.
Én azt nem értem, mi került ezen 10 millába? Alig kicsivel jobb jelenetek, mint a 76-os Csillagok háborújában, egy makettes, vagy játék programozó 10 000-ből szerintem bármikor kihozta volna...
De a kivágást megértem. Ha Clark annyira sötét, hogy a kisbolygók és aszteroidák közt üveghajóval indul útnak...
mellesleg, minek neki hajó a repüléshez?
Biztos ott is sikkasztják a pénzt mint mindenhol. Állati nagy maffiázás mehet ott ezekkel a bődületes nagy pénzekkel.
Talán a sugárzástól is véd a hajó.
Nekem jobban tetszik a képregényes változat, ahol a jelet ő találja ki és nem egy családi címer.

Nos képregényben is családi címer, kivétel a Byrne féle átdolgozásnál, ott valóban ő találta is már a földön! ;)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1869 Dátum: 2011. Július 20. - 22:31:53 »
Én sajnos csak a Byrne félét ismerem. De talán azért is szimpatikusabb, mert túlságosan is egy földi talpas betűtípus.
A filmek magyarázata szerint azért van szuperereje, mert távol van a bolygójától, ott, ahol a nap tölti a sejtjeit. Szóval elvileg minél közelebb kerül a szülőbolygóhoz, annál jobban fogy el a szuperereje.
Ez igaz. akkor viszont nem értem, hogy amikor az Apokalipson bunyózik, akkor miért van ereje.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1870 Dátum: 2011. Július 21. - 02:17:51 »
Más volt a szülőbolygója és más a Föld csillagának  a sugárzási spektruma. A Kriptonon vörös nap világított , ez emberi mértékben "halandóvá" is teszi, míg a Föld sárga Napja emberfeletti erőt kölcsönöz neki. Gondolom az Apokalipszisnek is valami ilyesféle fiatalabb napja van, ezért van neki szuperereje.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1871 Dátum: 2011. Július 21. - 11:36:53 »
Ez a kristályhajó nagyon gagyin néz ki. Olyan, mint egy karácsonyfadísz, ráadásul 10 milkóból készült? :oh:
Tejet kérek! Csokisat!

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1872 Dátum: 2011. Július 21. - 21:49:39 »
Ez a kristályhajó nagyon gagyin néz ki. Olyan, mint egy karácsonyfadísz, ráadásul 10 milkóból készült? :oh:
A karácsonyfadísznek van inkább kristályalakja. Pontosabban csillag alakja. Ahogy a kristályoknak is.
Nem biztos, hogy 10 millióból készült, csak mert az indexen azt mondják. az RTL is bemutatta a batman videójáték trailerét, mintha filmbemutató lenne.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1873 Dátum: 2011. Július 21. - 21:51:01 »
Csak az RTL Klub filmes híreit szakbarbár dilettánsok szerkesztik, az indexét meg cinikus sznobok.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1874 Dátum: 2011. Július 21. - 23:57:02 »
És akkor melyik a rosszabb? :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1875 Dátum: 2011. Július 22. - 07:53:28 »
Az a tv2 volt. :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1876 Dátum: 2011. Július 22. - 09:12:20 »
És akkor melyik a rosszabb? :D
Előbbi. Sokkal.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1877 Dátum: 2011. Július 24. - 07:20:03 »
A Marvel visszakapta a Megtorló és a Penge jogait.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1878 Dátum: 2011. Július 24. - 08:03:28 »
Frenetikus...
Jöhet akkor a REBOOOTTTTT :oh: :roll:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1879 Dátum: 2011. Július 24. - 19:10:51 »
Lassan ez a reboot szó olyan lesz, mint valami káromkodás. :hehe:
Az lesz szép, ha rebootolják a Megtorlót, akkor már 4 verzió lesz belőle. :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.