Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347208 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2000 Dátum: 2012. április 14. - 12:47:41 »
És már a Viasat 3 egyszer le is adta.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2001 Dátum: 2012. április 14. - 14:41:24 »
Miért nem jönnek elő előbb ezekkel, mint a Marvel? :)

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2002 Dátum: 2012. április 14. - 15:54:29 »
Mert akkor még nincs mivel összekevernie a nézőnek.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2003 Dátum: 2012. április 14. - 18:48:22 »
Ja, és akkor a kutya se fog rá klikkelni, letölteni, megnézni, ne agy isten megvenni!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2004 Dátum: 2012. Május 03. - 23:39:31 »
AMúgy a Battleship nyúlásuk miatt (wtf, hogy pont gy társasjátékból csinált akciófilm!!! kapcsán telt be a pohár) beperelte őket valamelyik nagy stúdió. Azt hiszem az Universal. Ha a stúdióknak van némi lobbijuk az ottani igazságszolgáltatásban, meg is fogják nyerni, mert jogosak az érveik.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2005 Dátum: 2012. Május 03. - 23:43:41 »
Hát az valószínű, hogy az Universal, mert ők készítették a filmet.

Egyébként egyik edzőtársam pont most futott bele a Thor imitátor féle Mighty Thorba, nem hitte el, hogy mi erről jókat mondtunk, 10 percig sem tudta nézni. :) Azóta persze kiköszörülte a csorbát.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2006 Dátum: 2012. Május 03. - 23:59:43 »
Hááát, szerintem az igazi Thor is egy erős 4-es csak. A 10ből.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2007 Dátum: 2012. Május 04. - 00:45:46 »
Van már 'Nácik a föld középpontjából' is, az Ironsky mintájára.
http://www.imdb.com/title/tt2130142/

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2008 Dátum: 2012. Május 04. - 00:49:02 »
Azért ez vaskos! :lol: Maga az Ironsky is amolyan Asylum produkciók által ihletett baromság, erre abból is csinálnak egy saját verziót. Hihetetlen. Ki ad erre pénzt? Ennyire nem veszik észre a trükköt az emberek, amikor leemelik a DVD polcról?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2009 Dátum: 2012. Május 04. - 09:16:43 »
Ha a stúdióknak van némi lobbijuk az ottani igazságszolgáltatásban, meg is fogják nyerni, mert jogosak az érveik.
Ha a stúdióknak lenne lobbijuk, rég érvényben lenne az ACTA. Te meg nem néznél, csak évente maximum három filmet a jegyárak mellett.
Amúgy ha tényleg létezik ez a feljelentés, nem értem, milyen alapon. Meg ilyen alapon beperelhetnénk a Vividet is, ők a saját változataiknál még a címet se cserélik le.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2010 Dátum: 2012. Május 04. - 11:09:55 »
Ennyire nem veszik észre a trükköt az emberek, amikor leemelik a DVD polcról?
Nem feltétlenül veszik észre, vagy jól hangzik a sztorija. Pl nekünk megvan az AVH, mert nem tudtam lebeszélni anyámat róla. :D
De nekem már az is eszembe jutott, hogy pénzmosásra használják az Asylumot. :hehe:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2011 Dátum: 2012. Május 04. - 12:52:47 »
Arra Uwe Bollt használják.  ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2012 Dátum: 2012. Május 04. - 18:52:58 »
Ennyire nem veszik észre a trükköt az emberek, amikor leemelik a DVD polcról?
Laikusok simán bedőlhetnek neki. A gyerek rinyál, hogy Thor DVD-t akar, szülő meg nézelődik a bótban, meglátja hogy Mighty Thor, "biztos ez az" felkiáltással bedobja a kosárba.

Hááát, szerintem az igazi Thor is egy erős 4-es csak. A 10ből.
Számomra hatalmas pozitív csalódás volt. Pedig nulla elvárással ültem le a film elé, ehhez képest nagyon megérintett, abszolút a kedvenc filmjeim között van.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2013 Dátum: 2012. Május 04. - 23:38:55 »
Idézet
[Ha a stúdióknak lenne lobbijuk, rég érvényben lenne az ACTA. Te meg nem néznél, csak évente maximum három filmet a jegyárak mellett.
Amúgy ha tényleg létezik ez a feljelentés, nem értem, milyen alapon. Meg ilyen alapon beperelhetnénk a Vividet is, ők a saját változataiknál még a címet se cserélik le.
Hát igen, ez egy eléggé komoly érv.
Asszem amúgy a filmdroidon olvastam...vagy nemtom. A lényeg, hogy valahogy úgy volt megfogalmazva a vád, hogy rossz fényt vet a produkcióra, hogy hasonló név, meg poszter alatt árulnak valami...olyat, amilyet. Magyarul, hogy bevételkiesést okoz nekik az Asylum. Gőzöm sincs, egy ilyen vád jogilag mennyire lehet megalapozott, a joghoz tök vagyok teljesen.

A Thor egy nagyon műanyag ízű, nagyon teátrális, olykor nagyon giccses zagyvaság. :) Nekem legalábbis ilyen volt.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 04. - 23:40:27 írta pepo05 »
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2014 Dátum: 2012. Május 05. - 14:24:06 »
Én minél többször látom a Thort annál jobban tetszik. Az asgardi részek egy idő után teljesen beszippantanak, a műanyag-fém földöntúli páncélokkal, a csillagködös éggel, ami egyik horizont felett kék, a másikon éjszakai. A világgal, ami nem bolygó, hanem galaxis szerű és rejtett párhuzamos dimenzió is (vagy mi :D). Teljesen figyelmen kívül hagyják a földi fizikát és ettől lesz igazán misztikus. Ahogy harc közben villognak a botok a varázslattól.

Aztán egyszer csak egy óriási kontraszttal egy sivatagi kisvárosban vagyunk. Akkor lóg ki a lóláb, amikor ezek a figurák besétálnak ebbe a városba. Akkor igaza van a shield ügynöknek a tetőn, tényleg olyanok, mintha egy jelmezbálban lennének.

Egyedül Volstagg figuráját nem bírom (amúgy szeretem Ray Stevensont). Annyira nevettséges, mintha Asterixet rakták volna be egy az egyben a filmbe. Arról nem is beszélve, hogy nem is áll jól Ray Stevensonnak a szerep.

A leges legnagyobb pozitívum az egész filmben, hogy simán elronthatták volna Lokit egy oylan rajzfilmes főgonosz motivációval, hogy ő akar lenni a király és kész. meg a világ ura stb stb. De nem! A birodalmat védte és jogosan. És okos volt. Furfangos terv állt a háttérben. Aztán még meg is fűszerezték pár nem várt eseménnyel: Odin össze esik, rájön, hogy valójában ő egy jégóriás.

Az Avengersből hiányoltam, valami nagyon furfangos tervet Lokitól.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2015 Dátum: 2012. Május 05. - 17:17:17 »
A nem Földi részek látvány szempontjából tényleg eléggé odavernek. ;) De hát ez kevés.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2016 Dátum: 2012. Május 05. - 19:04:11 »
Nekem bejött a film humora, a gőgös thor. Aztán ahogy fejlődik a jellem, ez eltűnik, és talán elveszti a sava-borsát. Ezért vagyok kíváncsi, hogy akkor a Thor 2-ben miből csinálnak majd humorforrást?

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2017 Dátum: 2012. Május 05. - 23:12:52 »
Igen a jellemfejlődéről nem is beszéltem a pozitívumok közt. Ez egy jó kis 'tékozló fiú hazatér' történet.

Lesz Thor2? Mi szükség rá?  Tetszik, de attól még egy aranyos kis töltelék filmnek tartom a Thort, ami szükséges volt az Avengershez.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2018 Dátum: 2012. Május 05. - 23:55:37 »
Miért ne lenne? 450 millió az 450  millió!

Én nagyon kíváncsian várom, a legnagyobb képregényfilmes kérdőjel, mert még épp annyira lehet jó, és az eddigiektől eltérő (mégiscsak egy fantasy karakter), mint amennyire rossz. Ez a folytatás magában hordozza az izgalom ígéretét, elvégre az első részek rendszerint eredettörténetek.

Mivel most az Avengers is bombasiker, mellette meg nem mellesleg még jó is, kb borítékolva van a folytatások anyagi sikere is, és akkor ha a 2. részek még rosszak is (bár miért lennének?), tuti, hogy mind Am Kap, mind  Thor trilógiává fog bűvülni.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 06. - 00:20:14 írta NERIDA »

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2019 Dátum: 2012. Május 06. - 00:09:23 »
A Kapi filmnek is lesz folytatása? Nem is tudtam.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.