Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347205 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2100 Dátum: 2012. Szeptember 04. - 19:34:31 »
Miről van itt szó? A farkas és a rozsomák állat közti különbséget magyarázza Jackman a riporternek?
Aha.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2101 Dátum: 2012. Szeptember 26. - 20:50:11 »
http://www.youtube.com/watch?v=fx939Mrddm4&feature=relmfu
Szirmai Gergő videói megvannak? Óriási a srác, mindenféle filmről csinál ilyen videókat, és hát néha becsúszik 1-1 képregényes is. Van Amerika Kapitány, Cowboyok és Űrlények meg Transformers.
Nincs mindig igaza (a képregényekkel csak minimális szinten lehet tisztában), de végig laza marad, ezért mindig szórakoztató. Az Am Kap végén pölö felteszi a kérdést, hogy a Hulk mégis hogy kerül oda, és ez végülis tényleg egy tük jogos kérdés volt addig, amig nem láttuk a filmet (vagy nem ismertük a képregényeket, márpedig ilyenből nyilván több van)

itt van az Avengers trailer: http://www.youtube.com/watch?v=D79AOzlipF0&feature=relmfu
és itt van a film is :D http://www.youtube.com/watch?v=3UooZX-QbKs&feature=relmfu
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 26. - 21:01:05 írta Ron És Nerida »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2102 Dátum: 2012. Október 18. - 18:35:26 »
 ;D   phead

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2103 Dátum: 2012. Október 18. - 20:58:21 »
Na ez az a mozgás, amit csak ő tud! :)

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2104 Dátum: 2012. Október 18. - 22:01:43 »
Imádom Weller-t! Zseniális színész. A Meztelen ebédben is mit játszik, hihetetlen!


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2105 Dátum: 2012. Október 19. - 18:38:59 »
ÉS a Dexter-ben! :)

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2106 Dátum: 2012. Október 19. - 20:23:48 »
Szirmai Gergő videói megvannak?

Jaja, ha olyan filmről van szó, ami érdekel, akkor megnézem. Mondjuk tényleg vannak képregényes bakijai (Sólyomszem -> Sasszem), de azért jópofa. Bár ez a "vicces kritika" dolog is külföldről lett átvéve, de ő legalább nem kínosan utánozva csinálja.

A Weller videó meg érdekes volt, tök durva, hogy tényleg csavarozgatták a jelmezét. :surp: Amúgy tényleg zseniálisan alakította a karaktert, pedig nem volt egy beszédes szerep, mégis maradandót nyújtott. Ebből lehet látni, hogy valóban jó színész.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2107 Dátum: 2012. Október 19. - 21:21:10 »
ÉS a Dexter-ben! :)
Azt nem ismerem. Vagy ez az a sorozatgyilkosos sorozat?


A Weller videó meg érdekes volt, tök durva, hogy tényleg csavarozgatták a jelmezét. :surp: Amúgy tényleg zseniálisan alakította a karaktert, pedig nem volt egy beszédes szerep, mégis maradandót nyújtott. Ebből lehet látni, hogy valóban jó színész.

Az arcával mit eljátszik. Félelmetes! Kedvenc jelenetem, mikor visszamegy a régi házába és előjönnek az emlékei. Az a mérhetetlen fájdalom és düh, ami kiül arra az arcra...
Egyszerűen zseniális színész!


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2108 Dátum: 2012. Október 19. - 21:51:24 »
ÉS a Dexter-ben! :)
Azt nem ismerem. Vagy ez az a sorozatgyilkosos sorozat?


Ismerd meg. És igen.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2109 Dátum: 2012. Október 19. - 23:09:29 »
Visszatérve Robóra, az első filmet a mozik, és a tv is vágva adott le, a brutális jelenetek miatt, csak saját felelősségre, íme Murphy halála vágatlanul:

http://www.youtube.com/watch?v=z38tZPxDekw&feature=related

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2110 Dátum: 2012. Október 19. - 23:45:43 »
Tök jó volt a videó Wellerrel! :D Tényleg jó színész, tökéletes választás volt Robi szerepére. Na meg a jelmez sem volt piskóta, nagyon jól megcsinálták a sminkesek a sisak nélküli fejét:

az első filmet a mozik, és a tv is vágva adott le, a brutális jelenetek miatt, csak saját felelősségre, íme Murphy halála vágatlanul
Hát, ez igazából nem sokban különbözött a vágott verziótól amit gyerekfejjel láttam... Talán csak annyi, hogy a vágott verzióban nem mutatták, ahogy leszakad az egész karja. De tényleg nagyon brutális a film.
Amúgy fura, hogy ennyi lövést bekapott és ilyen sokáig bírta... A golyóálló mellény megvédte a belső szerveit, vagy mi?
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2111 Dátum: 2012. Október 20. - 08:37:22 »
Igen, erről van szó, ezért játszanak vele a karja szétlövésével.
Persze még így is meghalt volna, ha nem lövik fejbe, akkor is.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2112 Dátum: 2012. Október 20. - 13:21:00 »
Tök jó volt a videó Wellerrel! :D Tényleg jó színész, tökéletes választás volt Robi szerepére. Na meg a jelmez sem volt piskóta, nagyon jól megcsinálták a sminkesek a sisak nélküli fejét:

az első filmet a mozik, és a tv is vágva adott le, a brutális jelenetek miatt, csak saját felelősségre, íme Murphy halála vágatlanul
Hát, ez igazából nem sokban különbözött a vágott verziótól amit gyerekfejjel láttam... Talán csak annyi, hogy a vágott verzióban nem mutatták, ahogy leszakad az egész karja. De tényleg nagyon brutális a film.
Amúgy fura, hogy ennyi lövést bekapott és ilyen sokáig bírta... A golyóálló mellény megvédte a belső szerveit, vagy mi?

Plusz a fejlövés is meg lett rövidítve a vágottban, itt hosszabb a snitt! ;)
Az ED 209-es jelenet hosszabb változata:

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/A9l9wxGFl4k" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2113 Dátum: 2012. Október 20. - 13:59:07 »
Ennyi lövést még a mellény se nagyon bír felfogni. Azért látványos jelenet. ;)
Tejet kérek! Csokisat!

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2114 Dátum: 2012. Október 20. - 14:08:51 »
Naná, hogy nem. Meg tuti jópár lövést kapott még a végtagjaiba is.
Tuti, hogy az új film fele ennyire se lesz durva. Amúgy fura, hogy sok ember a régit is amolyan könnyed dolognak hiszi. Én is mondjuk nem voltam még 10 se amikor láttam.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Október 20. - 17:45:14 írta Todd »

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2115 Dátum: 2012. Október 20. - 19:36:09 »
ÉS a Dexter-ben! :)
Azt nem ismerem. Vagy ez az a sorozatgyilkosos sorozat?


Ismerd meg. És igen.


Köszi!
Nem szeretem a sorozatokat, de azt mindenki dicséri. Teszek vele egy próbát. Azt hiszem meg is jelent nálunk.

Naná, hogy nem. Meg tuti jópár lövést kapott még a végtagjaiba is.
Tuti, hogy az új film fele ennyire se lesz durva. Amúgy fura, hogy sok ember a régit is amolyan könnyed dolognak hiszi. Én is mondjuk nem voltam még 10 se amikor láttam.

Még rámondásos VHS-en.  ;D Szép idők voltak...
Öregszik az ember...
De ahogy Nathan mondta, csak az az öreg aki annak érzi magát.  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2012. Október 20. - 19:43:09 írta Kit Walker »


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2116 Dátum: 2012. Október 23. - 21:12:22 »
Erre emlékeztek még? :D

« Utoljára szerkesztve: 2012. Október 23. - 21:18:27 írta balogh44 »

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2117 Dátum: 2012. Október 23. - 21:33:39 »
Ühüm.Nekem még az OST is megvolt.  :-[
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2118 Dátum: 2012. Október 24. - 08:25:22 »
Erre emlékeztek még? :D



Yes. Láttam mind a három filmet. Ha jól emlékszem csak az elsőt adták hazai mozikban, de lehet, hogy mind a hármat.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2119 Dátum: 2012. Október 24. - 19:45:00 »
Még sulimoziban láttam mindkettőt! Csak a harmadik nem jelent meg itthon, azt ha jól tudom csak az RTL Klub vásárolta meg, és csinált hozzá szinkront.
Szerintem maradandót csak az első rész hozott, sokkalta komolyabb volt, mint pl. a második, ami már viccesebbre sikeredett, és a maszkokat is megváltoztatták, furcsa mód mindkettőben inkább Rafi volt a középpontban. Sose felejtem el, mikor először láttam belőle részletet a Három Kívánság c. műsorban, először azt hittem bukósisakos ninják! :D