Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347367 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2180 Dátum: 2012. December 21. - 17:50:04 »
De hát te említetted meg.  :roll:  ;)


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2181 Dátum: 2012. December 21. - 17:55:57 »
Azért, mert inkább közöltem a tényt azzal a kommenttel, hogy 'get over it', így más nem tudja elsütni negatív értelemben. :) Abban a pillanatban logikus volt. ;)

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2182 Dátum: 2012. December 21. - 17:58:57 »
Ja, akkor azért volt az a pólós cucc. Azt hittem poén.  :roll:
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 21. - 19:00:13 írta Fantomex »
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2183 Dátum: 2012. December 21. - 18:41:39 »
Azért, azért. :)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2184 Dátum: 2012. December 21. - 22:09:03 »
A III. Richárd-ban is jó volt.
Nekem az a beszólása tetszett nagyon Mckellennek, amit a Davinchi kód kapcsán nyilatkozott, valahogy így:
"Tudjuk, hogy az egyháznak nagyon nem tetszik a feltételezés, hogy Jézus esetleg házas volt, de nézzék a jobbik oldalát. Így legalább biztosak lehetnek benne, hogy nem volt meleg. Mert a homoszexualitás másik, amit nagyon nem szeretnek."
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 21. - 22:13:00 írta VTomi »

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2185 Dátum: 2012. December 22. - 00:27:15 »
Nekem az a beszólása tetszett nagyon Mckellennek, amit a Davinchi kód kapcsán nyilatkozott, valahogy így:
"Tudjuk, hogy az egyháznak nagyon nem tetszik a feltételezés, hogy Jézus esetleg házas volt, de nézzék a jobbik oldalát. Így legalább biztosak lehetnek benne, hogy nem volt meleg. Mert a homoszexualitás másik, amit nagyon nem szeretnek."
És milyen igaza van! ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2186 Dátum: 2012. December 22. - 03:57:49 »
McKellen állati jó fej ember! :)

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2187 Dátum: 2012. December 23. - 10:06:48 »
Megnéztem a maradék két X filmet is, és valamit nem értek. Az Elsők-ben a végén Xaivert ugye eltalálja az Erik által eltérített egyik golyó. Ott fiatal, és onnantól lesz kerekesszékes. De a Farkasban a végén már idősebb képében jelenik meg, úgy ahogy az X1-2-3-ban, de itt szintén meg kerekes székes. Holott, az előző részben, már fiatalon kerekesszékbe kerül. Hogy van az, hogy ot idősen nem kerekesszékben köszönti a szökötteket?
A másik, hogy a Farkasban egy szigeten van ez az átváltoztató hely, a labor, ahol az adamantiumot beleöntik. Az X3-ban pedig egy tó alatt, egy gátban.
Akkor most melyik az igaz? A gát, vagy a külön sziget?
SD. EJC.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2188 Dátum: 2012. December 23. - 10:26:37 »
Sok ilyen logikai baki van még, ezeken lépj túl, mi is ugyanezeket a kérdéseket tettük fel... talán majd az egészre magyarázat lesz az új rész, lehet ezzel az időutazással megkavarnak mindent...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2189 Dátum: 2012. December 23. - 10:59:37 »
Ennek az a magyarázata, hogy nem előzményfilm a First class, hanem reboot. Nem kell benne összefüggéseket keresni, mert újraindították a szériát, mint a Pókembernél és ahogy állítólag az F4-nél is teszik.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2190 Dátum: 2012. December 23. - 13:54:23 »
Ja! Tehát akkor az Elsők reboot, a Farkas is reboot. És most csinálják a Farkas2-t, ami megint reboot? AMi rebootolja a Farkas1-et.
Hú, ez aztán szép, már nem azért....
Csak azért nem néz ki reboot szerűnek, mert a szereplők ugyanazok benne. A Farkas, meg a Mistic (a kék animációjára gondolok) illetve az X prof. Mert a Póknál a rebootban meg  mindenki új, a régiekből Stan Lee maradt az ő kis cameojával.
SD. EJC.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2191 Dátum: 2012. December 23. - 14:16:25 »
Ja! Tehát akkor az Elsők reboot, a Farkas is reboot. És most csinálják a Farkas2-t, ami megint reboot? AMi rebootolja a Farkas1-et.
Hú, ez aztán szép, már nem azért....
Csak azért nem néz ki reboot szerűnek, mert a szereplők ugyanazok benne. A Farkas, meg a Mistic (a kék animációjára gondolok) illetve az X prof. Mert a Póknál a rebootban meg  mindenki új, a régiekből Stan Lee maradt az ő kis cameojával.

Nem a Rozsomák film nem reboot.  ( UN. Spin off )Baromi nagy bukta volt, és most rebootolják, de ugyanúgy Jackman lesz a főszereplő, 1: mert nála nem találtak jobbat, 2: valószínű köti a szerződés a filmkészítőket. Ebből az okból kifolyólag lehet az is hogy játszottak a First classben is. Ha ugyanis a színész aláír egy teszem azt 6 filmre szóló szerződést egy karakterre, akkor bele kell tenni a filmbe. De az is elképzelhető, hogy a rendező csak brahiból rakta bele a filmbe. Hidd el, a First class reboot, sehol nem fog csatlakozni az előző 3 filmhez.

De amúgy a Wolvie film miért is lenne reboot? Az mit rebootol?
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 23. - 14:23:13 írta Kit Walker »


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2192 Dátum: 2012. December 23. - 14:26:38 »
vagyis egy időrendbe/univerzumba állítható az Origins:Wolverine,x1,2,3. A First Class külön van, mert reboot, és a folytatásnak (Days of future past) sem lesz köze a régi szériához. amúgy egy laikus nézőnek nem is szúr szemet az a pár különbség, ami nem stimmel folytonosságban.
A The Wolverine, meg úgy folytatja az Origins:W -t, mint a Hihetetlen Hulk a Hulkot, vagy a Punisher:War Zone a Punishert, laza szálakkal, akár folytatás is lehetne, de inkább reboot?

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2193 Dátum: 2012. December 23. - 14:40:00 »
vagyis egy időrendbe/univerzumba állítható az Origins:Wolverine,x1,2,3. A First Class külön van, mert reboot, és a folytatásnak (Days of future past) sem lesz köze a régi szériához. amúgy egy laikus nézőnek nem is szúr szemet az a pár különbség, ami nem stimmel folytonosságban.
A The Wolverine, meg úgy folytatja az Origins:W -t, mint a Hihetetlen Hulk a Hulkot, vagy a Punisher:War Zone a Punishert, laza szálakkal, akár folytatás is lehetne, de inkább reboot?

Lényegében igen. Így időrendbe rakható, de az OW és az X filmek közt is akad összeegyeztethetetlen dolog.
Az új Wolvie film pedig valóban az általad említett sorba fog beállni. Bár a két Hulk közt szerintem nem nagyon fedezhető fel laza szál, hisz ha jólemlékszem, az IH-ban újra el is mesélik az eredettörténetet. De ez igaz a Punisherre is. Szerintem abból a WZ jobb volt.
Amúgy a laikusok is észrevettek egy-két bakit az említett filmekben, a képregényfanok pedig egyenesen vérért kiáltottak.  :hehe:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2194 Dátum: 2012. December 23. - 14:47:02 »
Szerintem abból a WZ jobb volt.

Hoppá, egy dolog amiben egyetértünk.  :lol:

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2195 Dátum: 2012. December 23. - 14:56:49 »
Szerintem abból a WZ jobb volt.

Hoppá, egy dolog amiben egyetértünk.  :lol:

Akkor már nem is tetszik! :lol:
Amúgy a 89-es volt a legjobb. DL nagyon elkapta a karaktert.  :hehe:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2196 Dátum: 2012. December 23. - 17:49:57 »
A másik, hogy a Farkasban egy szigeten van ez az átváltoztató hely, a labor, ahol az adamantiumot beleöntik. Az X3-ban pedig egy tó alatt, egy gátban.
Akkor most melyik az igaz? A gát, vagy a külön sziget?
A Rozsi filmben is a duzzasztógátnál, a Sós-tónál nyomják bele az adamantiumot. ( egy jelenetnél látszik a háttérben a gát is, amikor Logan megszökik. ) A sziget az ahol "Deadpoolt" létrehozzák. ( ezért kell Gambit , mert Rozsi nem tudja hol a hely. )

A First class olyan mintha csak az első 2 film előzménye lenne ( ugye Singer :roll: meg azért itt is van pár kisebb ellentmondás ). Olyan pletykák keringenek, hogy a The days of future past -ban  fogják megmagyarázni az ellentmondásokat.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2197 Dátum: 2012. December 23. - 18:01:18 »
Ja, én is erre tippeltem, meg sztem sokan mások.

BTW: legyen bármekkora ellentmondás az FC-ben, én nem tekintem rebootnak... mert azt eleve kurta nagy hírveréssel kezdték volna, plusz mindenhol azt hangoztatték volna, hogy az lesz, de szó nem volt erről egy hírben, leírásban sem. Meg ha már reboot, akkor az totálisan szakítani az addigi dolgokkal, lásd Pókember, Superman, batman filmek, és nem maradnának benne közös pontok. Itt meg volt pár, Logan (Hugh), Rebecca, a ház, Mystic kinézete és egyetlen egy ismert mutkó se tűnt fel, ami jobban bekavart volna a régebbi filmek időrendjébe.
Szóval, sztem csak Singer simán szart a 3. részre, meg a Wolvie filmre. :headscratch: Most meg majd az új időutazásos sztorival köszörülik a csorbát, mert sztem sokan voltak akik ugyanígy höbörögtek a történet pontatlanságán...
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 23. - 18:02:59 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2198 Dátum: 2012. December 23. - 18:22:45 »
Azokat a hatalmas bakikat, ellentmondásokat amik a régi trilógia és az új film közt van lehetetlen megmagyarázni.
Azt meg nem értem, honnan vettétek, hogy egy régi és egy új filmben nem játszhat ugyanaz a színész???  :headscratch:  :roll:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2199 Dátum: 2012. December 23. - 18:54:19 »
Mondtam, hogy pletyka, egy állítólagos Singer nyilatkozatra alapozzuk a feltevést, nem  "csupán" a színészek egyezésére. :drying:
http://filmtrailer.hu/filmhirek/x-men-days-of-future-past-a-mutansok-es-az-alternativ-jovot/