Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347206 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2260 Dátum: 2013. Március 10. - 21:07:05 »
Azelött meg volt az első FF film a film+on.  :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2261 Dátum: 2013. Március 10. - 21:25:56 »
Jól összehozták. :D

Ezt a kettőt meg jól megvágták... :roll:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2262 Dátum: 2013. Március 10. - 21:39:49 »
Láttátok már? Ahhoz képest, hogy fan, egész ügyi. És röhej, hogy a harc még jobban is van kivitelezve, mint a legtöbb mostani hálivúdi csili-vili filmekben. :D
Batman nem rossz, de a Kapi iszonyat gázul néz ki. :uhoh: Viszont a bunyó tényleg nem rossz. Az a vicc, hogy itt jobban bunyózik Batman, mint a Nolan-filmekben.

kezdem sajnalni, hogy nem lett harmadik resz.
Én nem sajnálom. :P Inkább a rebootra leszek kiváncsi. Már ha elkészül.

Ezt a kettőt meg jól megvágták... :roll:
Én nem nézem, de elképzelni nem tudom, mit kellett azon megvágni. :o
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2263 Dátum: 2013. Március 10. - 21:47:03 »
Hát nem is a rucijukra gondoltam, hanem a verekedések megkomponálására és a kivitelezésére, sztem lassan 2000 óta (mondjuk abból az időből se tok most felidézni egyet se, csak hasra ütés szerűen írtam, de az időpont tuti stimmel... :hehe:) nem volt normális verekedős film, ahol ilyen jól belátható szögből lett volna filmezve végig... :headscratch:

Hát amikor Doom kinyírja a kiskatonát a deszka megszerzésénél (pontosan nem emlékszem már, hogy is volt az a rész...), meg a tábornok kinyírása... ami télleg meglepő volt anno a moziban is. :D

Hát az új reboot nem tom milyen lenne... nem hiszem, hogy az is ilyen vicces lenne, mint ez a feldolgozás...  :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2264 Dátum: 2013. Március 10. - 22:15:14 »
Idézet
Hát nem is a rucijukra gondoltam
Értem, de ha komolyan venném a videót, akkor nálam már Kapi megjelenésénél bukna, és nem csak a ruha miatt, egyszerűen a testalkata sem megfelelő. Persze nyilván egy ilyen amatőr vidinél csak az volt a lényeg, hogy tudjon bunyózni.

sztem lassan 2000 óta (mondjuk abból az időből se tok most felidézni egyet se, csak hasra ütés szerűen írtam, de az időpont tuti stimmel... :hehe:) nem volt normális verekedős film, ahol ilyen jól belátható szögből lett volna filmezve végig... :headscratch:
Hát, azért ezt nem mondanám. Pl. Forbidden Kingdom, vagy a The Raid... :) Amatőr filmhez képest kiemelkedő munka, (sőt, némelyik filmsorozathoz képest is), de egyébként nem.

Idézet
Hát amikor Doom kinyírja a kiskatonát a deszka megszerzésénél (pontosan nem emlékszem már, hogy is volt az a rész...), meg a tábornok kinyírása... ami télleg meglepő volt anno a moziban is. :D
Erre már nem is emlékszem. :D De moziban se éreztem úgy, hogy durva film lenne.

Idézet
Hát az új reboot nem tom milyen lenne... nem hiszem, hogy az is ilyen vicces lenne, mint ez a feldolgozás...  :headscratch:
Én pont azt remélem, hogy komolyabb hangvételű darab lesz, mint az eddigiek.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2265 Dátum: 2013. Március 16. - 13:51:19 »
Az új változatban mozog egyáltalán Ben szemüldöke?



Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2266 Dátum: 2013. Március 17. - 14:49:25 »
Blade I alternatív befejezés


Terminator 2 eléggé megdöbbentő alternatív befejezése


Clerks alter befejezése

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2267 Dátum: 2013. április 04. - 19:06:51 »
Törölt jelenetek











Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2268 Dátum: 2013. április 04. - 19:15:59 »
A Kapis nem is olyan rossz.  :roll:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2269 Dátum: 2013. április 04. - 19:52:22 »
A vasemberes videóban aztán van minden...  :uhoh:
 
A Kapis nem is olyan rossz.  :roll:
Amikor megmenti a családot? Szvsz túl magasról zuhan le csak úgy és nem is nyikkan. aztán tök furán ugrik fel.
A pincérnősnél így már érthetőbb miért hálás a végén a csaj Kapinak. Jó hogy azt az értelmetlen kószálást kivágták. Nem is értem mit csinált ott.
« Utoljára szerkesztve: 2013. április 04. - 19:54:49 írta VTomi »

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2270 Dátum: 2013. április 07. - 22:07:10 »
Batman 1943-ból:



:)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2271 Dátum: 2013. április 07. - 22:37:03 »
Érdekes, hogy 4 évvel a képregény indulása után már tévéfilm lett belőle. :) Nem tudom, milyen volt Bat akkoriban a képregényben, de itt igen bénának mutatták, ahogy ketten leverik, majd lelökik egy háztetőről.  :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2272 Dátum: 2013. április 08. - 06:22:06 »
Képzeld el egy kora XX. századi Zorroként, aki ló helyett fából ácsolt repülőgépen és egy kupéban közlekedik.
És annyira nem meglepő, ekkoriban már szó szerint minden hatodik vagy hetedik amerikai évek óta naponta rohant haza Supermant hallgatni.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2273 Dátum: 2013. április 08. - 11:11:04 »
Így van, itt még Bob Kane és Bill Finger Batman képregényei voltak az alapok. A későbbi, 60-as évek béli Adam West féle, már jóval elrugaszkodott ezektől!

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2274 Dátum: 2013. április 08. - 13:14:12 »
A 60-as évekbeli Batman tv sorozat egy vígjáték sorozat volt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2275 Dátum: 2013. április 08. - 15:16:23 »
Abszolút nem, szerintem ez egy általános tévedés. Ma már tök poénnak tűnik, de abban az időben ilyenek voltak a komoly tévésorozatok. Nézz meg hasonlókat abból az időből, például ott a Zöld Lódarázs Bruce Lee-vel.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2276 Dátum: 2013. április 08. - 15:35:24 »
Hát azért szerintem azt, hogy Batman és Joker fürdőgatyát húz a ruhája fölé, és vizísíelésben versenyeznek, talán még a 60-as években sem volt komolyan véve... Legalábbis nagyon nehezen tudom elképzelni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2277 Dátum: 2013. április 08. - 15:43:15 »
Nem kell elképzelni, ismétlem, nézz meg hasonló zsánerű sorit abból az időből.  ;)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2278 Dátum: 2013. április 08. - 16:28:30 »
A 60-as évekből ott van a Star Trek, abban pl. érdekes módon nem csináltak ilyesmiket! :D
Szerintem az volt, hogy az akkori tv vezetősége nem merte bevállalni a 50-as évek előtti Batmant, és inkább a bohókás, rajzfilmes hatás mellett maradtak. Ne feledjük, még javában ott volt a képregényeket elítélő közvélemény hála  Fredric Wertham-nak!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2279 Dátum: 2013. április 08. - 19:15:37 »
Abszolút nem, szerintem ez egy általános tévedés. Ma már tök poénnak tűnik, de abban az időben ilyenek voltak a komoly tévésorozatok.
Ööö… nem. Az Adam West-féle hivatalosan is egy vígjáték/kalandsorozat, mert annak is szánták. Tény, hogy volt szó róla, hogy egy komolyabb kaland/akciósorozatot csinálnak, de ez elég hamar elvetődött. Ha komolyabb lett volna, akkor nem a késő délutáni idősávban adják (bár tény, hogy eredetileg a kora estibe gyártották, ezért is lettek az epizódok kétrészesek).