Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347206 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2520 Dátum: 2014. Február 17. - 21:17:53 »




Erről a jelmezről nincs valami értelmesebb, mondjuk egész alakos kép? Nagyon frankónak tűnik erről a kis részletről, jók a színei, az anyaga.  ;)

Csak ezt találtam a neten, nekem is jobban bejön, plusz Cavill haja is Supisabb. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2521 Dátum: 2014. Február 17. - 21:19:22 »
Erről a jelmezről nincs valami értelmesebb, mondjuk egész alakos kép? Nagyon frankónak tűnik erről a kis részletről, jók a színei, az anyaga.  ;)
Ja, nem tűnik rossznak ez a jelmez. Van élet az apró pici részekből összeálló rucikon kívül is.
Pedig nekem a 3. rész is nagyon tetszett, de abban gondolom egyetértünk hogy a 2. mindent visz ;)
Ez így van.
A harmadik volt viszont az egyetlen, amit már elsőre sem tudtam teljesen komolyan venni. Sok durva ellentmondás volt benne, ami igazából van máshol is,de itt már nem éreztem azt, hogy ezt a cselekmény elvinné. Az elején a tudost a vérátömlesztés miatt hiszik halottnak, mármint, mióta vér alapján azonosítják a hullákat? A börtön nagyon tré volt, egy sokkal kevésbé edzett ember is könnyedén mászna ott ki (miért kellett ott egyáltalán ugrani?? jól láthatóan meg lehetett volna kapaszkodni azon a felületen), az atombombás rész a végén szintén röhejes, az Alfrédos éttermes meg baromi erőltetett.
Az első kettő anno totál magával ragadott, eszembe se jutott ilyen dolgokkal foglalkozni közben. Pedig az a mikróhullámú cucc, az igazából nagyon vicces, stopperrel se biztos, hogy tudnám mérni, valójában egy ilyen dolog mellett hány másodpercig maradna életben egy ember.  :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 17. - 21:25:02 írta Todd »


Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2523 Dátum: 2014. Február 18. - 09:54:14 »

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2524 Dátum: 2014. Február 18. - 19:04:39 »
..és Ben visszatért! Köszönjünk szépen!  :oh:
Őszintén, nekem jobban tetszik ez a ruha, mint az új Supi filmes dizájn.  ;) Talán a színei miatt, ez a világosabb, élénkebb árnyalat jobban illik Supihoz szerintem.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2525 Dátum: 2014. Február 18. - 19:20:15 »
Nekem furi, kicsit a Batman hanglokátoros ruci ugrott be  :D és még mindig érdekes elgondolás, hogy Supinak páncélt adnak. :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2526 Dátum: 2014. Február 18. - 19:28:31 »
..és Ben visszatért! Köszönjünk szépen!  :oh:

Ben bácsi fórum-impotens. Sosem megy el...

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2527 Dátum: 2014. Február 18. - 20:23:21 »
Amatőrök


http://www.thinkmcflythink.com/storage/Superman_Routh_Flyby%202.jpg?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1387419539726

http://baderna.com.br/superman-flyby-e-superman-lives-filmes-do-homem-de-aco-que-nunca-aconteceram/

A kar része mintha másmilyen lenne a Cavill-os képen, de lehet hogy ugyanaz, láttam ezeket én is, de nem voltam benne biztos hogy ugyanaz a ruha. Igen, szerintem is lehetett volna a mostani filmben világosabb.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2528 Dátum: 2014. Február 18. - 21:06:59 »
Hát picit fura hogy ilyen páncélozott, de amúgy nem rossz. :D A Returnsos fakó rucinál sokkal jobb lett volna... Meg Cavill is jobb lett volna, mint Routh...
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2529 Dátum: 2014. április 06. - 10:58:23 »
Jájj! :)
Megjegyzem, szerintem a Daredevil és a GR első rész jó volt tetszett.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2530 Dátum: 2014. április 06. - 13:32:46 »
Szerintem is tök jó volt mindkettő.
Viszont az összeállításból hiányzott a 76-os Pókember. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2531 Dátum: 2014. április 06. - 18:39:25 »
Ma meglestem a Thor 2-t. Jó volt ez könnyed, látványos, erős közepes, pont amit egy ilyen filmtől vár az ember. Nincs komoly mélysége, de másfél órára elszórakoztat a moziban, és 590 Ft-ot simán megért. Asszem máskor is várni fogok pár hónapot egy egy filmmel.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2532 Dátum: 2014. április 08. - 13:03:10 »
Kimaradt a Dr. Strange, a Generation X és a szintén soha le nem adott Power Pack. A Pókembert talán nem vették filmnek, bár annak kéne, hiszen a Reb Brown-féle Captain America I-II-höz hasonlóan sorozatpilot volt, amit átvagdostak tévéfilmmé.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2533 Dátum: 2014. április 13. - 16:07:29 »
Ohohoh... All Hail the King valaki?  :D
He, úgy néz ki a Marvel kiköszörüli a csorbát amit csinált Mandarinnal... kár hogy ezt egy jó darabig nem fogjuk látni... (gondolom én, hogy ha valaha lenne egy Vas4 abban kerülne terítékre :headscratch:)
És még Hammer is feltűnt benne  ;D

Szerk:
Ihaj, most nézek kicsit jobban utána, hogy milyen One Shotok vannak még, Carterről tudtam, meg vmi Itemről a Bosszúállók csatateréről...
de van még egy Útban Thor pörölyéért, Coulsonnal, meg egy tanácsadó, amiben az az ipse van, akit Kapi az új film elején megmentett...
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 13. - 16:14:01 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2534 Dátum: 2014. április 13. - 18:41:39 »
Ohohoh... All Hail the King valaki?  :D
He, úgy néz ki a Marvel kiköszörüli a csorbát amit csinált Mandarinnal... kár hogy ezt egy jó darabig nem fogjuk látni... (gondolom én, hogy ha valaha lenne egy Vas4 abban kerülne terítékre :headscratch:)
És még Hammer is feltűnt benne  ;D

Szerk:
Ihaj, most nézek kicsit jobban utána, hogy milyen One Shotok vannak még, Carterről tudtam, meg vmi Itemről a Bosszúállók csatateréről...
de van még egy Útban Thor pörölyéért, Coulsonnal, meg egy tanácsadó, amiben az az ipse van, akit Kapi az új film elején megmentett...

Itt szépen (és látványosan) össze van szedve :)
http://trakt.tv/user/Geekritique/lists/marvel-cinematic-universe-timeline

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2535 Dátum: 2014. április 13. - 19:52:34 »
Hu, ez rohadt jó.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2536 Dátum: 2014. április 25. - 12:10:18 »

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2537 Dátum: 2014. április 25. - 14:24:28 »
Az eddigi (9) MCU filmek értékelése.

http://moviepilot.com/posts/2014/04/22/ranking-the-marvel-movies-from-best-to-worst-1364508?lt_source=external,manual

Nagyjából egyetértek, kivéve az Iron Man 3-at.  :uhoh: Az inkább Beverly Hills Cop volt, mint Iron Man film. De értékelem, hogy a cikk elején leszögezik, hogy ez vélemény és, ha nem tetszik, alkossunk sajátot.  ;D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2538 Dátum: 2014. április 25. - 16:11:01 »
Nagyjából nekem is egyezik, max az iron man 3-at raktam volna utoljára, de a kettővel nem volt sok bajom, pölö a két gonosz kurta jó arc volt, szerepelhettek volna többet is benne  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2539 Dátum: 2014. április 25. - 16:14:29 »
Nem volt hibátlan film a Vas2, de annyira rossz sem, mint sokan mondják. Ez a rész pedig az, amiről a későbbi képregényfilm a címét kapta (kick ass  ;D)