Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347208 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

DarthKrayt

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 42
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2540 Dátum: 2014. április 26. - 08:12:34 »
Szerintem meg a legjobb vasember film pont hogy a második rész

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2541 Dátum: 2014. Május 05. - 22:01:30 »
Ők jobbak lettek volna:


Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2542 Dátum: 2014. Május 13. - 00:13:55 »
Hétvégén eljutottam az első Rozsomák filmig. Nem tudom, ki találta ki, hogy Sabretooth a tesója legyen, de egészen tetszett az ötlet. :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2543 Dátum: 2014. Május 13. - 09:07:23 »
Az nekem is, és kb. ennyi is volt a pozitivum abban a filmben  ;D (na jó, az elején a háborús montázs, meg a végén a "csavar" tetszett, de minden más...  :roll:)
Amúgy ezt az ötletet valszeg az Originsből vették, legalábbis összemosták az ottani kölköt, meg Kardfogot.  :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2544 Dátum: 2014. Május 13. - 09:28:41 »
MOst a Coolon X-men maraton van és közben reklámozzák már a X:Dofp-ot. Anyummal le is ragadtunk. Azt kérdezte: "Mi ez? Schindler listája?"
Mondom: "Neheem, nézzük csak tovább"  :brow:

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2545 Dátum: 2014. Május 13. - 10:04:07 »
Az nekem is, és kb. ennyi is volt a pozitivum abban a filmben  ;D (na jó, az elején a háborús montázs, meg a végén a "csavar" tetszett, de minden más...  :roll:)
Szerintem popcorn mozinak jó volt, nem is vártam tőle többet. :)

Idézet
Amúgy ezt az ötletet valszeg az Originsből vették, legalábbis összemosták az ottani kölköt, meg Kardfogot.  :headscratch:
Az eleje totálisan az Originből van. Még az "elmegyek a fenébe fizikai munkásnak" vonal is. Összemosták a két kölyköt, és teljesen jól jött ki végül, ahhoz képest, hogy semmi jóra nem számítottam.

Mondom: "Neheem, nézzük csak tovább"  :brow:
:lol: Az X-menek nem "normális" képregényfilmek, legalábbis nekem azért komplexebbek, mélyebbek (na jó, az első kettő :D), úgyhogy könnyen lehet, hogy tetszett is neki. :lol: Én pl miattuk kezdtem el képregényeket olvasni. ;)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2546 Dátum: 2014. Május 13. - 14:02:35 »
Tetszett neki. Meg már látta is amúgy, csak régen. Nagyon ki van már művelve. Engem is meglep néha :)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2547 Dátum: 2014. Május 13. - 18:40:42 »
Király! :)

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2548 Dátum: 2014. Május 14. - 19:23:36 »
Nem is rossz ez a Hihetetlen Hulk! :P :roll:
BATMAN,Spawn,Star Wars

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2549 Dátum: 2014. Május 14. - 19:48:53 »
Lol. Persze, hogy nem.

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2550 Dátum: 2014. Június 01. - 10:18:05 »
Hétvégén eljutottam az első Rozsomák filmig. Nem tudom, ki találta ki, hogy Sabretooth a tesója legyen, de egészen tetszett az ötlet. :)
Tegnap én is újra megnéztem,nem volt ez annyira rossz,bár Deadpool megvalósítása nem lett jó,a színész sem passzolt a karakterhez,és sajnos vicces sem volt,pedig az elején ezt próbálták érzékeltetni...
És jóó sok kérdés felmerült bennem:Mennyire kapcsolódik ez a többi X-Men filmhez?És mikor játszódik?A Prof már úgy néz ki mint a jelenben,de Emma Frost még kb. tinédzser...az Elsőkben egykorúak.
Ja és mi baj volt Taylor Kitsch-csel mint Gambit?Szerintem jó volt,de most leváltották Channing Tatumra az új filmekre.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2551 Dátum: 2014. Június 01. - 13:41:49 »
Ezekre a kérdésekre a magyarázat mind a forgatókönyvírók figyelmetlenségében rejlik.  ;)
Amúgy kábé 10-15 évvel a trilógia elött játszódik a vége. Az eleje pedig 30 évvel a trilógia elött, csak érdekes módon, Stryker végig ugyanannyi idős.  :stupid: Az az Emma meg nem ugyanaz az Emma, az csak egy másik Emma nevű kristálybőrű mutáns, de nem Emma Frost, igen ez a hivatalos magyarázat...  :stupid: x2 Deadpool meg...  :stupid: x3
Szóval a rövid válasz az, hogy kapcsolódik is, meg nem is. Az új film kapcsán már kifejtettem erről a véleményem. A trilógiától felfelé a X filmes univerzum a trehányság csúcsa ilyen szempontból...
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 01. - 14:08:34 írta Todd »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2552 Dátum: 2014. Június 01. - 14:32:47 »
Hétvégén eljutottam az első Rozsomák filmig. Nem tudom, ki találta ki, hogy Sabretooth a tesója legyen, de egészen tetszett az ötlet. :)

Konkrétan ez volt az egyik leghaszontalanabb húzás amit az írók elkövettek. Próbáltak némi komolyságot és családi drámát belesuvasztani a filmbe csak épp ott b*szták el,hogy az Origins történetét kb 10 perc alatt ledarálták a film elején :stupid:
Azt a jelenetet sose fogom feldolgozni, mikor a kis Logan fekszik az ágyban és a bátyja valami bicskát élez sunyiban. Mondjuk ezzel még önmagában talán nem lenne gond,de a megvalósítással már igen! Abszolút nincs megmagyarázva a két testvér közti ellentét, csak azt látjuk,hogy az idősebbik ferde szemmel nézi az öccsét :drying: Na,de a párbeszéd kettejük között az ami úgy igazán felteszi az I-re a pontot ;D

Victor: Folyton köhögsz!
James: Te is sokat köhögtél.

LOL! Amikor belépett az apja, akkor azt vártam,hogy rögvest előkap egy Robitussin-t és felsorolja a gyógyszer jótékony hatásait :hehe:

Ami ezek után történik az szintén bullshit, főleg mikor Logan Jr. a nádszál vékony körmeivel nekimegy az igazi faterjának. A végén pedig futás következik az erdőben és soha többé nem kerül szóba a csúnya sötét múlt...
Megjegyzem sokkal célszerűbb lett volna az Ultimate eredettörténetet felhasználni, amiben nem testvérek hanem Logan fia Kardfog! Bár amekkora lámák voltak a készítők simán kinézem belőlük,hogy még egy ilyen jó sztorit is képesek lettek volna totál hazavágni :lol:

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2553 Dátum: 2014. Június 01. - 15:14:08 »
Az Originst azt...azt felejtsük el.

Carnor

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 195
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2554 Dátum: 2014. Június 01. - 16:26:12 »
Az Originst azt...azt felejtsük el.

Végül is rozsomáknak sikerült  :hehe:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2555 Dátum: 2014. Június 12. - 22:54:52 »
Néhány régi jelmez teszt 1988-ból:



:)

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2556 Dátum: 2014. Június 13. - 19:02:35 »
Ez a legjobb jelmez evör.
Tejet kérek! Csokisat!

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2557 Dátum: 2014. Június 13. - 21:29:44 »
Én is így gondolom, remélem egyszer még vissza tudják csábítani Keatont, mondjuk egy The Dark Knight Returns filmre. :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2558 Dátum: 2014. Június 14. - 10:48:51 »
Én is így gondolom, remélem egyszer még vissza tudják csábítani Keatont, mondjuk egy The Dark Knight Returns filmre. :)
Hát ha azt nem is, de egy erősen önreflexív kivénhedt szuperhős film a Birdman pont most készül vele.

« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 14. - 10:50:29 írta Todd »

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2559 Dátum: 2014. Június 14. - 12:28:41 »
Birdman. Hirtelen a régi Hanna Barbera rajzfilmre gondoltam. De jó is lenne azt megfilmesíteni. Vagy lehet, hogy nem is.