Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347216 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Constant

  • Megtorló
  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Pszichopata
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2580 Dátum: 2014. December 06. - 16:06:01 »
Csp1 dvd 200(!) Ft az Auchanban. A Vasember 3 700. (Mátrix 1 700, Keresztapa 1-3 500 Ft/db).
CONSTANT IN TRANCE:
-Arctic Moon
-Armin van Buuren
-Above and Beyond
-Sophie Sugar
-Tranquility Base

Lord Constant Level Complete! :)

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2581 Dátum: 2014. December 06. - 17:51:00 »
Jön a Karácsony!  :D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2582 Dátum: 2014. December 07. - 00:07:45 »
Megnéztem újra a  Thor2-t.
-Amikor Janet megszállja az Éter, miért, a később Asgardban kapott ruhájában lebeg?
-Malekith miért szúrja meg a fekete katonáját és dugja a sebbe azt az éterdarabot, amikor egyáltalán nem motozták meg a foglyokat, a maszkot is rajta hagyták, az sem derült ki, esetleg az arcáról, hogy egy Sötét Elf álcában. A zsebébe is rakhatta volna...
-Van az a rész, amikor kiszöknek a rabok és Thor leugrik az erkélyről és röptében kapja el a kalapácsát. Nincs rajta köpeny, aztán amikor megfordul, már rajta van. Ez valalmi varázsköpeny, asgardi technológia?
Itt sincs köpeny az Avengersben csak a nyoma:

-Mi lett Odinnal? :headscratch:

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2583 Dátum: 2014. December 07. - 08:02:45 »
Az ilyen jellegű filmekben nem a bakikat,hanem a látvány leszel szíves nézni és élvezni!  :D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2584 Dátum: 2014. December 07. - 09:55:09 »
Legalább 8x kezdtem újraírni ezt a hszt, de talán így lesz a lehető legkisebb mértékben sértő. Vagy nem.
Rockatansky. Ha nincs ÉRTELMES válaszod, akkor inkább ne írj semmit.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2585 Dátum: 2014. December 07. - 12:44:56 »
Az ilyen jellegű filmekben nem a bakikat,hanem a látvány leszel szíves nézni és élvezni!  :D
Ja félreérthető voltam. Tetszett a film, ezért is néztem meg másodjára.Ezt az egy hibát és két kérdést, mind a jó dolgokon felül találtam.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2586 Dátum: 2014. December 24. - 12:40:05 »
Hm, Michael Keaton ilyen rucit viselt volna a Batman 3-ban...  :uhoh:

Sztem írtó gagyin nézett volna ki ez a filmvásznon... főleg ezzel a világos szürkével...  :-\
az amcsi fanok meg a kommentekben meg mondhatni el*&@#ztek a látványtól... hülyék ezek...  :drying:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2587 Dátum: 2014. December 24. - 13:07:23 »
Nem csoda, hogy nem vállalta. :)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2588 Dátum: 2014. December 24. - 16:29:27 »
Ez nem csak a gyurma színe?
(Amúgy ez két ruha)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2589 Dátum: 2014. December 24. - 19:02:13 »
A 3. tetszett volna.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2590 Dátum: 2015. Január 03. - 20:06:32 »
Csp1 dvd 200(!) Ft az Auchanban. A Vasember 3 700. (Mátrix 1 700, Keresztapa 1-3 500 Ft/db).

Dzsízösz. Ezek az árak.  :oh:

Megnéztem újra a  Thor2-t.
-Amikor Janet megszállja az Éter, miért, a később Asgardban kapott ruhájában lebeg?
-Malekith miért szúrja meg a fekete katonáját és dugja a sebbe azt az éterdarabot, amikor egyáltalán nem motozták meg a foglyokat, a maszkot is rajta hagyták, az sem derült ki, esetleg az arcáról, hogy egy Sötét Elf álcában. A zsebébe is rakhatta volna...
-Van az a rész, amikor kiszöknek a rabok és Thor leugrik az erkélyről és röptében kapja el a kalapácsát. Nincs rajta köpeny, aztán amikor megfordul, már rajta van. Ez valalmi varázsköpeny, asgardi technológia?
Itt sincs köpeny az Avengersben csak a nyoma:

-Mi lett Odinnal? :headscratch:

1. Megszállta teljesen az éter a teljes létét, tehát, nem kizárva, hogy a ruhán keresztül is minimálisan megelevenedik (főleg, hogy asgardi ruháról van szó).
2. Az elején beszélnek ezekről a dark elf harcosokról, hogy csak úgy tudnak ennyire erőssé válni a kövön keresztül, ha a halál szélén állnak, ezért ejt sebet vele Malekith rá (megoldva a zsebbedugást is :D )
3. Ez ilyen tipikus filmesbaki, mint az égen feltűnő repülő a Troy-ban. Nem kell különösebben belelátni.

Hol van Odin? Ezért történt, amit történt, hogy feltegye mindenki ezt a kérdést. Így a hype a 3.-ra már el is kezdődött a stáblista lejárta előtt.  8)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 04. - 17:21:28 írta Szilánkmentes »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2591 Dátum: 2015. Január 04. - 11:58:44 »
Köszi a válaszokat. A köpenyest amúgy nem úgy értettem, hogy baki, szerintem nem az. Valóban az asgardi textilipar egy remeke lehet. A mellékelt képen látható, hogy a Bosszúállókban is viselt ilyen "befűzőtt" köpenyt a vállán. Főleg mivel nem egy vágással később már köpenyben van, hanem a szemünk láttára jön elő.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2592 Dátum: 2015. Január 04. - 17:23:35 »
Erre nem is gondoltam, könnyen meglehet. Az a befűzött köpeny látvány úgy is tök jól néz ki.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2593 Dátum: 2015. Január 20. - 21:39:36 »
A Sin City 2-ben valamit nagyon elnéztek Marv maszkján. Röhejesen néz ki. Az elsőben nagyon jó volt.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2594 Dátum: 2015. Január 20. - 21:51:45 »
Jó hogy felhoztad, mert éppen a minap néztem meg én is. És valamit nagyon nem értek. Ez most folytatás vagy előzmény? Csak mert Hartigan meghalt, Manute szemét is itt nyomják ki, de közben Dwight a film vége felé néz ki úgy, mint az első részben.  :headscratch:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2595 Dátum: 2015. Január 20. - 21:56:14 »
A Sin City 2-ben valamit nagyon elnéztek Marv maszkján. Röhejesen néz ki. Az elsőben nagyon jó volt.
Gondolom Rourke is idősebb lett közben vagy 10 évvel, az is közrejátszott, szerintem jól meghízott közben (megint), ezért van végig ilyen püffedt arca, mert azt még a maszkkal sem tudták már eltakarni. De igazából szerintem nem csak ezt szúrták el benne.
Amúgy Marv egy iszonyúan túlhasznált karakter abban a filmben, komolyan mit keresett Nancy sztorijában? Elég lett volna neki az a kisebb szerep a Dame To Kill For történetben.
De a szenátor nyomatása, az, hogy akkor ez a töltelék történet is a Nehéz búcsú elé lett helyezve, annyira iszonyúan repetatív az a film 8gondolom akkor a képregény is, ha 3 egész történetet nem tudtak szerezni hozzá). Komolyan minden Sin City történet az első képregény előtt játszódik?
Egyetlen pozitívuma volt ennek a filmnek. Megtudtam, hogy Christopher Lloyd még mindig marha szórakoztató, és nem sokat változott az elmúlt 30 évben.

Jó hogy felhoztad, mert éppen a minap néztem meg én is. És valamit nagyon nem értek. Ez most folytatás vagy előzmény? Csak mert Hartigan meghalt, Manute szemét is itt nyomják ki, de közben Dwight a film vége felé néz ki úgy, mint az első részben.  :headscratch:
Se nem folytatás, se nem előzmény, igazából az első film eseményei közé ékelődik be. Ez a sorrend:
Sin City: That Yellow Bastard
Sin City: A Dame To Kill For: Just Another Saturday Night
Sin City: A Dame To Kill For: A Dame To Kill For
Sin City: A Dame To Kill For: The Long Bad Night
Sin City: A Dame To Kill For: Nancy’s Last Dance
Sin City: The Hard Goodbye
Sin City: The Big Fat Kill
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 20. - 22:03:29 írta Todd »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2596 Dátum: 2015. Január 20. - 22:07:23 »
Nekem a képregény tetszett.
A bemutatón pedig vékony volt Rourk. Miller viszont nagyon szét van hullva
http://www.imdb.com/media/rm3676750080/tt0458481?ref_=ttmd_md_nxt
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 21. - 22:01:34 írta VTomi »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2597 Dátum: 2015. Január 22. - 18:20:58 »
Akkor nem tudom. Machete viszont láthatóan jól érzi magát.  :D

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2598 Dátum: 2015. Február 14. - 00:25:09 »
A New York-i csata Pókemberrel:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2599 Dátum: 2015. Február 16. - 17:36:00 »
Van valami magyarázat arra az x-men dofp -ban hogy mi ez a sisak?

Mert volt Magnetonak egy sisakja, amit Shawtól szerzett, de az nem így nézett ki. Meg nem is lehet ugyan az, azért sem, mert azt magával vitte a First Class végén. Ezt meg egy vitrinben tartották az érme és Angyal szárnya mellett, amiket nem tudom miért kellett ilyen módon tartani.   :headscratch: