Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347205 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2660 Dátum: 2015. Szeptember 10. - 14:29:30 »
Amúgy azt se vágtam, hogy a Jövendő múltnapjaiban Prof azt mondja, hogy a 70-.es években még nem tud gondolatot olvasni... hát itt ebben a részben végig azt csinálta...  :roll:  :-\
Ott a drog miatt nem tudott gondolatokat olvasni. ;)
Egen, az igaz, de a Prof az elején azt mondta Lognak, hogy nem volt még meg a 70-es években az a képessége... én nem arra gondoltam abból, hogy a drog miatt...


Nekem a First Class a karakterek miatt nem jött be annyira. Mármint nem a színészi játékkal volt gond, hanem egyszerűen jobban kedvelem az X1-2-ben felvonultatott karaktereket, nekem ők az igazi X-Men.
Jah, én is mindig azt a csapat felállást várnám, amit magyar Képregényekből megismertem.  ;D (Vihar, Kitty, Vadóx, Kolosszus, Árnyék, Rozsó)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2661 Dátum: 2015. Október 01. - 19:08:13 »
Hmhm, ide tartozik ez vajon?

Elkezdtem nézni az új Robotzsaru filmet, egy ideje hallogattam, aztán jól el is felejtettem, d emost eszembe jutott, csak úgy kapkodom a fejem, mennyi sztár van benne, nem is tom mikor láttam utoljár ailyen filmet, ahol egymás ehgyén hátán ekkora sztárok vannak egy filmben  :D nem sok jót hallottam róla, szal kivi vagyok, mit tudtam elbarmolni...
Robi egyelőre rohadt jó, ennyiből nem ártott újra csinálni, ez a ráncfelvarrás igazán jót tett neki...

Amin viszont nem tok elmenni szó nélkül... azon meg se lepődök, hogy Lewis egy raszt változáson ment át... valahogy nem is hálivúdi film lett volna belőle, ha fehér marad, de bakker... férfit is csináltak belőle...??? baszki...  :roll: komolyan, ezzel nekem most totál egy Halálos Fegyver rész ugrott be... kinti filmekben a zsaru társak csak fekete és fehérek lehetnek? És ami a legjobb, hogy az ellenlábas, korrupt zsaruk is egy fehér és egy fekete emberből állnak, mintha ez vmi kötelező lépés lenne egy zsarus filmben...  :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2662 Dátum: 2015. Október 01. - 21:43:50 »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2663 Dátum: 2015. Október 01. - 21:58:26 »
nem sok jót hallottam róla, szal kivi vagyok, mit tudtam elbarmolni...
Robi egyelőre rohadt jó, ennyiből nem ártott újra csinálni, ez a ráncfelvarrás igazán jót tett neki...
Sajnos eléggé felejthetőre sikerült az a film. Konkrétan már szinte alig emlékszem rá. Látványosnak látványos, de kb ez minden amit el lehet róla mondani. Pedig a régit nagyon szerettem, de ez az új sajnos meg sem közelíti. És nem azért mondom, mert divat lefikázni az új filmeket, de ez sajnos tényleg gyenge. Robi új kinézete jó lett, bár a kéz miatt még mindig haragszom rájuk. Az iszonyatosan béna.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2664 Dátum: 2015. Október 01. - 22:09:38 »
Lennének benne jó ötletek, de sok ponton nagyon gyengén van megvalósítva.
Robonak amúgy is a fekete rucija sokkal bénább benne mint az ezüst fekete. Az nekem jobban tetszett, de a fekete olyan műanyag szerű, egy rendőr Batman.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2665 Dátum: 2015. Október 02. - 09:27:49 »
Ja, a fekete variáns télleg béna lett, sőt egy dizájn váltáson is átesett... ami nem igazán tetszett, főleg a mellrész körül... sokkal jobb volt az első teste...
De az durva, hogy mennyi maradt meg Murphyból... a kéz egy nagy WTF, tom, hogy már az előzetesben is zavart anno, de azt hittük, hogy lesz vmi magyarázata... a 80%nál járok, de eddig még semmi nem volt, valszeg már nem is lesz... nem értem, hogy azt miért kellett...   az arc és a sisak rész is furi, a régin tök jól megvolt csinálva a beépítés, itt látszik, hogy csak rá van rakva az a fekete cucc a fejére ...
A mozgás nagyon bejön viszont, főleg, hogy tud futni is.  :D
Ami sztem még rosszul sült el, hogy a család tudott róla, anno az a vívódás sokkal jobb volt, amikor Murphy utánuk sóvárgott, nem tudták hogy él... lehet, hogy drámaira szánták, hogy majd a gyerekkel hoki meccset akarnak nézni ezek után, de nekem akaratlanul is beugrott, hogy majd azt tervezgették, hogy ilyen robi alakban fogja kísérgetni a gyereket suliba, meg szülői értekezletre járni?   :hehe:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2666 Dátum: 2015. Október 04. - 19:02:59 »
Az itt elhangzottakkal, maximálisan egyet tudok érteni! ;D :



Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2667 Dátum: 2015. Október 04. - 20:14:07 »
Épp csütörtökön dobtam ide fel én is.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2668 Dátum: 2015. Október 04. - 20:20:47 »
Az a baj, hogy Singer kezét is fogja keményen a FOX, ezért is kapnak majd megint fekete bőrcuccot mind. Csak remélni tudom, hogy most majd láthatunk egy képregényesebb Jean-t is.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2669 Dátum: 2015. Október 04. - 21:25:20 »
Ez valahol téves... mivel az első dvd extráiban az első ruha próbán még Singer mondta, hogy a fekete egyen cucc jobban illik egy csapathoz, minthogy most mind különböző csili-vili színes göncben rohangáljanak... sztem tök igaza van...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2670 Dátum: 2015. Október 04. - 22:20:35 »
Mi mást is mondhatott volna, mivel Donner kiadta neki az ukázt.
Amúgy szerintem, nincs igaza, és remélem előbb utóbb mindenki, (így Rozsi is) megkapja végre a képregényes jelmezei közül az egyiket! ;) Ha nem is ezekkel a színészekkel, de másokkal, más körülmények (MFU) között, más rendezőkkel!

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2671 Dátum: 2015. Október 30. - 08:32:47 »
Na ki tudja, milyen nap van ma?

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2672 Dátum: 2015. Október 30. - 13:28:33 »
Nagy film! :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2673 Dátum: 2015. November 04. - 21:05:44 »
Most lehet utálni engem, de ez azért akárhogy nézem, köröket ver a mostani alkotásra:


:D

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2674 Dátum: 2015. November 05. - 05:29:52 »
Egy Zs-kategóriás remekmű.  :hehe:

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2675 Dátum: 2015. November 05. - 10:00:55 »
Ezt még nem láttam.Hál' isten. :headscratch: :hehe:
BATMAN,Spawn,Star Wars

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2676 Dátum: 2015. November 05. - 10:51:04 »
Nagy divat lett szidni a jelenlegi F4 reboot-ot, pedig akárhogy csűrik csavarják bizony nem lett olyan szörnyű mint amilyennek beállítják! A rasszváltást leszámítva tulajdonképp a forgatókönyvben volt a legtöbb hiba. Mert azt még én is nehezen nyeltem le mikor a film utolsó 30 percében volt egy középszerű csatajelenet és előtte pedig azzal ment el az idő,hogy Reed-et keresték meg Fátumot. Ezt egy normális adaptációban kb 10 perc alatt lezavarják itt meg 2 óra állt a rendelkezésükre mégse tudták kihasználni ezt a rengeteg időt...

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2677 Dátum: 2015. November 05. - 10:52:24 »
Már csak az alapján amit most leírtál róla szörnyű lehet. :lol:

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2678 Dátum: 2015. November 05. - 11:22:51 »
Már csak az alapján amit most leírtál róla szörnyű lehet. :lol:

Tudod mi a szörnyű? a Batman & Robin na az mindent visz ilyen téren ;D A Fantasztikus Négyesre inkább az eseménytelen jelzőt aggatnám, mert a sztori remek volt hála az Ultimate alapanyagnak,de az olyan hülyeségek mint Fátum eltűnése, majd felbukkanása a film utolsó fél órájában eléggé nehéz helyzetbe hozták a franchise-t. Igazából azt se értettem,hogy Reed a baleset után miért szökött meg a létesítményből, hisz senki sem kínozta vagy ilyesmi csupán vizsgálták a testén lévő elváltozásokat. Ha Trunk normálisan áll hozzá és nem vagdossák ki belőle a lényegi részeket ez egy frankó változata lett volna a Fantasztikusoknak...

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2679 Dátum: 2015. November 05. - 12:24:09 »
Tudod mi a szörnyű? a Batman & Robin na az mindent visz ilyen téren ;D
Kétségtelen, hogy ebben igazad van. ;)
« Utoljára szerkesztve: 2015. November 05. - 12:38:30 írta Todd »