Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347205 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2680 Dátum: 2015. November 05. - 12:37:37 »
Az akkoriban még elment... :roll:
BATMAN,Spawn,Star Wars

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2681 Dátum: 2015. November 05. - 12:40:40 »
Todd: én múlt héten láttam a filmet, tényleg az. ;D Az egy dolog, hogy a stúdió arconfosta a rajongókat, de ezt lehetett tudni előre. Viszont a film önmagában nézve is rossz.
Nagy divat lett szídni a jelenlegi F4 reboot-ot, pedig akárhogy csűrik csavarják bizony nem lett olyan szörnyű mint amilyennek beállítják!
Dehogynem. ;D De azt mindenhol elmondják, hogy a film első fele egész jó, és ezzel én is egyetértek. De amint megkapják a tagok a képességeiket, onnantól szétesik a film és tök értelmetlen lesz, valószínűleg ott vagdostak a legtöbbet belőle. Persze nézhető lett a film, nem mondom hogy nem az, inkább ezt nézném meg tízszer, mint a Macskanőt. Ha ezt a filmet B-kategóriásnak szánták volna, és kisköltségvetéssel készítették volna kizárólag DVD-re, akkor oké, még csettintettem is volna, hogy ahhoz képest nem rossz. De itt egy százmilliós költségvetésű, tehetséges színészekkel megtámogatott szuperprodukcióról beszélünk, ahol azért kissé magasabbak az elvárások. ;) Ezért tartják sokan szörnyűnek. De tényleg az a fájó pont, hogy lett volna benne potenciál, vannak benne pozitívumok, nekem a komoly hangvétel bejött, illetve az ultis eredettörténettel ki tudtam volna békülni (kivéve Fátumot). A film első fele jó, de a második fele egy szeméthalom lett, a nagy finálé pedig botrányosan gyenge és középszerű. Igazából én csak azért nem csalódtam a filmben, mert pontosan nulla elvárással ültem le elé. :lol:

Miles Teller nekem jobb Reed volt, mint Ioan Gruffud, viszont Chris Evans jobb Fáklya volt a mostaninál. Nem a bőrszín miatt, hanem mert az ő karaktere vicces és szórakoztató volt. Ben számomra nem sok vizet zavart, de legalább CGI volt, ez egyértelműen jó (igaz, ronda lett :hehe: ). Kate Mara szép nő, de Sue-nak túl rideg és érzelemmentes volt. Fátumot meg persze elbaszták, még jobban, mint a korábbi filmekben, itt csak egy sima tucatszörny lett, aki kb egy Doom vagy Quake-játékban jól mutatna, de ennyi.

Idézet
Reed-et keresték meg Fátumot.
Fátumot nem is keresték. :lol:

Idézet
Ha Trunk normálisan áll hozzá és nem vagdossák ki belőle a lényegi részeket ez egy frankó változata lett volna a Fantasztikusoknak...
Picit kijavítom: ha a filmet a Marvel stúdiója készíti egy jó rendezővel, akkor talán jó film lett volna. :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2682 Dátum: 2015. November 05. - 13:07:32 »
Tom Fireheart: Én se azt állítottam,hogy abszolút hibátlan a film, viszont akkor sem olyan szörnyű mint azt az amcsik és az IMDB állítják! Oké, a történet hamar kifullad és igazából nem vezet sehova ami egy ekkora költségvetésű produkciónál rohadt kínos,de filmnézés közben mégse jött rám a tipikus "Ez már nekem ciki" érzés. Ettől függetlenül én is szeretném ha visszakerülne a Marvel-hoz, mert erre valóban kár volt elpazarolni ennyi lóvét. Viszont egy rendezői változatot szívesen megnéznék belőle 8)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2683 Dátum: 2015. November 05. - 16:08:33 »
filmnézés közben mégse jött rám a tipikus "Ez már nekem ciki" érzés.
Hát a film második felénél én már ezt éreztem. :D

Idézet
Viszont egy rendezői változatot szívesen megnéznék belőle 8)
Azt én is. Már csak azért is, mert abból kiderülne, hogy a stúdiónak, vagy a rendezőnek van igaza a nagy egymásra mutogatásban. Bár én azt gyanítom, hogy mindkét fél hibás, de azért ha nagyjából rendben lett volna a teljes verzió, akkor csak nem avatkozott volna közbe ilyen durván a stúdió... :headscratch:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2684 Dátum: 2015. November 05. - 17:20:16 »
Akárkinek is van igaza, remélem a második részre összeszedik magukat és csinálnak egy tisztességes filmet. Azzal sem leszek túlságosan kibékülve a rasszváltás miatt,de egye fene nem ítélkezek előre! Viszont ha azt is elkúrják én végeztem a Fox-szal... :hehe:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2685 Dátum: 2015. November 05. - 19:12:14 »
Második rész...? Szerintem most nagggyon hosszú ideig jegelve lesz ez a projekt... Jó esetben akkor fogunk új filmet látni, ha visszaszállnak a jogok a Marvelre, vagy ha pont emiatt újabb filmet kell készítenie a Foxnak.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2686 Dátum: 2015. November 05. - 20:10:46 »
Nos mivel a napokban néztem, ezért írok is az F4-ről, de a helyére, az idei képregényfilmekhez. Gyertek, ugorjatok át!  :D

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2687 Dátum: 2015. November 24. - 08:25:01 »
Ez így a jó sorrend

X-men kezdetek farkas
X-men az elsők
X-men a kívűlállók
X-men 2
X-men az ellenállás vége
Farkas
X-men az eljövendő múlt napjai

??? :-[
BATMAN,Spawn,Star Wars

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2688 Dátum: 2015. November 24. - 08:58:39 »
Igen az, de ha ellentmondásokra bukkansz a filmek között, nem benned van a hiba, ne keress magyarázatokat, mert nincsenek.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2689 Dátum: 2015. November 24. - 09:26:58 »
Okés,igen ezekről már hallottam.  :roll: :headscratch:
BATMAN,Spawn,Star Wars

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2690 Dátum: 2015. November 24. - 12:12:04 »
Na megnéztem a Farkast(2009),annak idején még azért nem néztem meg,mert tökre le lett húzva mindenhol...csak rosszat hallottam róla.
Erre most megnézem...és teljesen jó film! :D

Még a végén Deadpool is feltámad. ;D
BATMAN,Spawn,Star Wars

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2691 Dátum: 2015. November 24. - 16:40:43 »
Maradjunk a Rozsomáknál!

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2692 Dátum: 2015. November 24. - 17:31:13 »
Van isten! A Fox meggondolta magát és mégsem készítik el a második F4 filmet, vagy legalábbis egy ideig jegelik a témát és valószínű a későbbiekben megint egy reboot-tal fognak próbálkozni... :hehe:

http://www.comicbookresources.com/article/report-fox-has-removed-fantastic-four-2-from-release-schedule

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2693 Dátum: 2015. November 24. - 17:39:35 »
Maradjunk a Rozsomáknál!
Jo hat persze,hogy ahajaigen.
Csak megis mar erted ,hogy mi van.
BATMAN,Spawn,Star Wars

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2694 Dátum: 2015. November 24. - 18:49:38 »
Nem igazán.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2695 Dátum: 2015. November 24. - 18:54:46 »
Én nem bánom, hogy a filmesek eltekintettek a Rozsomáktól, mivel mindenki aki nem ismeri a karaktert röhögőgörcsöt kap, ha meghallja ezt a nevet, plusz a képregényben is eléggé farkasra hajazó lett már rég a karakter. Farkasokkal flangál mindig, meg ki is derült róla, hogy amúgy ő egy ember farkas hibrid akármi.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2696 Dátum: 2015. November 24. - 19:04:59 »
Sokkal jobban is  hangzik,az teny.
BATMAN,Spawn,Star Wars

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2697 Dátum: 2015. November 24. - 19:27:01 »
Pedig nem véletlenül kapta ezt a nevet anno.Mármint a ROZSOMÁK nevet.Mert a természete is,meg az apró termetéhez társuló szívóssága és kitartása,illetve az,hogy ezáltal a tőle nagyobb és erősebb ellenfeleknek is nekiugrik,és akár még győzedelmeskedik,pont olyan,mint annak az állatnak,akiről a nevét kapta.Ez pedig a Rozsomák.Már hogy lenne jobban hangzó név a Farkas?Szerintem az nevetséges.
Gondolj csak bele!Mennyivel lenne jobb a Wolf,mint a Wolverine? Még kimondani is jobb.  ;D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2698 Dátum: 2015. November 24. - 19:55:32 »
Én nem bánom, hogy a filmesek eltekintettek a Rozsomáktól, mivel mindenki aki nem ismeri a karaktert röhögőgörcsöt kap, ha meghallja ezt a nevet, plusz a képregényben is eléggé farkasra hajazó lett már rég a karakter. Farkasokkal flangál mindig, meg ki is derült róla, hogy amúgy ő egy ember farkas hibrid akármi.
Képregényben is mindig Farkasokkal flangált, már a filmek előtt is.
Bár sose értettem miért... de vki mondta mert hogy ők falkában élnek a rozsomákok meg nem, így gondolom jobban mutat azok között...  :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #2699 Dátum: 2015. November 24. - 20:14:46 »
Pedig nem véletlenül kapta ezt a nevet anno.Mármint a ROZSOMÁK nevet.Mert a természete is,meg az apró termetéhez...
Pont mint a filmben, ott is apró a termete ugye. ;D
Gondolj csak bele!Mennyivel lenne jobb a Wolf,mint a Wolverine? Még kimondani is jobb.  ;D
De itt a Rozsomák kontra Farkasról van szó. ;)
Képregényben is mindig Farkasokkal flangált, már a filmek előtt is.
Szerintem nem a falka miatt, hanem azért, mert az, hogy egy Rozsomákkal flangál inkább lenne vicces, mint menő. :lol: