Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347211 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #420 Dátum: 2008. Augusztus 28. - 19:50:55 »
Köszi a képet, Sepi, nagyon brutál.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #421 Dátum: 2008. Augusztus 28. - 19:51:20 »
Sün-Lény ;D

Az biztos hogy hónalj dezodorként eztán csak a sarokcsiszoló jöhetett nála szóba.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #422 Dátum: 2008. Augusztus 28. - 19:53:52 »
Még jó, hogy nem borotválkozik. :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #423 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 14:49:53 »
A minap előástam a régi Batman filmet, és megnéztem, hogy egy kicsit összehasonlítsam a mostanival. Ha nem a mai kor szemével nézem, akkor nem véletlen, hogy régen tetszett ez a film. Michael Keaton is jó volt szerepben, bár kicsit bárgyúnak tűnik civilben, de talán Bruce Wayne alakjához ez illett. Jack Nicholsonról már beszéltünk, zseniálisan adja Joker figuráját, nagyon nagy szinész, és benne jobban látom Jokernek azt az alakját, amit nagyon hiányoltam a mostani filmből. Főleg azok az ökörködések amik hiányoztak Heath játékából, amit egy ceruzás trükkel akartak visszaadni, de azt valljuk meg, hogy Jokerhez kevés. És amit már teljesen elfelejtettem, hogy Harvey Dent ebben a filmben is szerepelt, csak itt még feketebőrű. :)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #424 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 15:04:32 »
Főleg azok az ökörködések amik hiányoztak Heath játékából
Nekem is ez hiányzott. Zseniálisan játszott Heath, de nem volt elég vicces ahhoz, hogy igazi Joker legyen.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #425 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 16:33:46 »
n pedig sokat röhögtem rajta. De tény, hogy ő egy sokkla komolyabb Joker, ami egyáltalán nem baj. Jack inkább volt egy veszélyes bohóc,
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #426 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 20:46:45 »
Én rettegtem tőle a film alatt...magával ragadott. De nevetni nem tudtam, ahhoz túl ijesztő volt.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #427 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 21:19:16 »
Szerintem direkt nem csinálták olyan viccesre az új Jokert, így sokkal félelmetesebb. De nagyon király lett, már csak miatta is megérte megnézni a filmet. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #428 Dátum: 2008. Augusztus 30. - 12:11:41 »
Jóhogy direkt lett ilyen. :)
Ju: azért anniyra nem volt félelmetes így a kényelmes fotelből nézve. Számos jelenet volt, amikor az egész mozi röhögött:
a ceruzás, amikor megigazítja a haját, természetesen a  kórházas, vagy amikor ő is tapsolja Gordont.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #429 Dátum: 2008. Augusztus 30. - 14:13:27 »
Én a Viasat 3 - mon kezdtem el nézni a Batmant, de rövid idő után elkapcsoltam.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #430 Dátum: 2008. Augusztus 30. - 14:27:48 »
Melyiket? A régi klasszikus TV-sorozatot? Pedig az a legkirályabb Batman sorozat volt.  :D

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #431 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 16:21:13 »
A minap előástam a régi Batman filmet, és megnéztem, hogy egy kicsit összehasonlítsam a mostanival. Ha nem a mai kor szemével nézem, akkor nem véletlen, hogy régen tetszett ez a film. Michael Keaton is jó volt szerepben, bár kicsit bárgyúnak tűnik civilben, de talán Bruce Wayne alakjához ez illett. Jack Nicholsonról már beszéltünk, zseniálisan adja Joker figuráját, nagyon nagy szinész, és benne jobban látom Jokernek azt az alakját, amit nagyon hiányoltam a mostani filmből. Főleg azok az ökörködések amik hiányoztak Heath játékából, amit egy ceruzás trükkel akartak visszaadni, de azt valljuk meg, hogy Jokerhez kevés. És amit már teljesen elfelejtettem, hogy Harvey Dent ebben a filmben is szerepelt, csak itt még feketebőrű. :)

Ezt.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #432 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 16:23:43 »
Akkor pláne nem értem miért kapcsolát el onnan. Az igenis egy nagyon jó Batman film volt.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #433 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 16:25:33 »
Lehet, hogy teszek vele még egy próbát.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #434 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 19:17:08 »
Nem jó. Legjobb. És egyben korszakalkotó.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #435 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 20:52:17 »
Én a The Dark Knight fényében inkább úgy fogalmaznék, az egyik legjobb volt a Tim Burton-féle Batman. :D De egyébként imádtam én is, bármikor meg tudnám nézni újra. (Esetleg egy sokadik Marvel Klubon? ;D )
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #436 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 20:58:00 »
Azt majd inkább a DC Klubon. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #437 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 22:44:03 »
Na én is megjöttem végre a Batmanről. Jobb volt, mint reméltem, de fura mód nem Batman miatt. Egészen jó karakterek voltak benne (mindegyik jobb volt, mint Batman, de lehet, hogy csak azért, mert őt már jól ismerjük), de Joker fantasztikus volt. Nem hittem volna, hogy ennyire jó lesz Heather. Egyértelmű, hogy nem csinálhatták poénosabbra őt, mert akkor elkerülhetetlenül alulmaradt volna Nicholsonnal szemben. Muszáj volt egy teljesen más, de mégis képregényhű jellemet, vagy viselkedést adni neki. A magam részéről ez volt Joker, a Nicholson-féle inkább volt egy filmes bohóc másolat. Jokert sokkal inkább így képzeltem el a képregényekből, de Ledger még erre is rátett pár lapáttal, nagyon király volt. Dent is meggyőző volt még civilben, de Kétarcként már közel se annyira. A kinézete pedig szörnyű rossz: ilyen arccal vonaglania kéne a fájdalomtól, nemhogy még felborulni kocsikkal. Volt néhány ilyen hülye dolog a filmben, de annyi baj legyen. Szerencsére nem volt benne az előző filmet lerontó "kötelező szuperhős jelenet", és egyedül a moci előhúzása volt talán túl gizda.
Kétarc alighanem meghalt, ekkora zuhanástól, azt se tiszta, Batman miért nem. Ahogy Pepo írta a blogján, tényleg erős volt Dent motivációja, hisz közel se tűnt ez akkora lamúrnak, de sebaj.
Szerintetek Gordon kislánya lesz még egyszer Orákulum?  :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #438 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 22:47:10 »
Ha Robinból nem lesz fegyverhordozó Nolan filmjében, akkor a kislányból sem lesz tólószékes hacker. ;) ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #439 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 23:06:36 »
Kétarc alighanem meghalt, ekkora zuhanástól, azt se tiszta, Batman miért nem.
Szerintem Batman spéci denevérruhája tompíthatta valamennyire a becsapódást. Plusz ő amúgyis háztetőkről ugrál le és elég akrobatikus, valószínűleg sikerült jól esnie.

Ami Kétarc fájdalmát illeti, nem lehet hogy elhaltak az idegek a megégett bőr alatt és ezért nem érez fájdalmat az égett arcfelén? Én erre tippelek. Bár erre szerintem Pepo tudna inkább valami jó magyarázatot adni... :headscratch: 
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.