Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347206 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #740 Dátum: 2009. április 17. - 15:54:07 »
Hát, nekem annyira nem jönnek be...

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #741 Dátum: 2009. április 17. - 16:00:15 »
Elég furák, pl nem így nézett ki Vader sityakja. :headscratch:

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #742 Dátum: 2009. április 17. - 16:57:50 »
Erősen nem.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #743 Dátum: 2009. április 17. - 19:35:37 »
Miért kellett neki külön posztert festeni? Ráadásul ilyen rosszakat?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #744 Dátum: 2009. április 17. - 19:38:07 »
Azért ne felejtsétek el, hogy milyen rendszer volt nálunk, amikor itthon bemutatták először.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #745 Dátum: 2009. április 17. - 19:41:55 »
Ez még mindig nem ok, hogy meg kellett másítani a posztereket.
legalábbis szerintem nem volt semmilyen kommunitsa, proletár, vagy kapitlista jelle az eredeti képeken, bár nyilván én ezt már nem tudom megítélni.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #746 Dátum: 2009. április 18. - 09:49:28 »
Inkább csak az akkor elég népszerű sci-fik borítógrafikáinak hangulatát tükrözi, ami egy elég értelmes reklámfogás egy akkor még tök ismeretlen film esetében.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #747 Dátum: 2009. április 18. - 10:31:36 »
Aham. Így azért meglepődtem a mozinézők. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #748 Dátum: 2009. április 18. - 11:22:11 »
De akkoriban minden film ilyen borzalmas posztereket kapott.
De amúgy mostanában az amerikaiak maguk kezdtek el rámozdulni ezekre a sz*rokra.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #749 Dátum: 2009. április 21. - 21:16:08 »
Na srácok, nem tom ki hogy volt vele, ha egyáltalán már megnézte valaki, de a hétvégén sikerült megszereznem a Megtolró Háborús övezetet(azóta van már szinkronosan is, én nem is hallottam, hogy jön ki dvd-n :o)
Nos, nekem rohadtul bejött, mondom, úgy, hogy annyira nem ismerem a karaktert, bár itt annyira nem is ő volt a főszerepben, inkább Fűrész( a comicsban is digó a szentem? vagy ez csak Hálivúd újabb mániája, ha már maffia, akkor csak olasz lehet az ipse? :headscratch:) de szó ami szó, sztem Ray nagyon jó volt, a fizimiskája tiszta olyan volt, mintha a mostani comicsokból kilépett volna Castle. Űber brutál film volt, volt benne jó pár igen kemény jelenet. Leszámítva egy-két B akciófilmes klisét (bejön jobbról egy gonosz Frank lő, az kidől, bejön balról egy gonosz, Frank ismét lő, az is kidől és így tovább kb 10 emberig...) volt még egyszer-kétszer ilyen, ez kicsit zavaró volt, de még talán elviselhető. A Fűrészt alakító fickó sztem nagyon jól alakított (mostanában tök jól elkapják a gonosz szereplőket ;D)
Szóval én merem ajánlani, legfeljebb lehúrogtok ;D de kezdem úgy érezni, hogy jobban tetszett mint a Thomasos verzió, pedig az is jó volt, de ebben minden volt, amit egy Megtolrós cucctól várnék. Igazából nem is értettem, hogy miért bukott meg... :nemtudom:
(Az elején lévő vacsorás jelenet nagyon frankó ;D)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #750 Dátum: 2009. április 21. - 21:28:35 »
Fűrész( a comicsban is digó a szentem? vagy ez csak Hálivúd újabb mániája, ha már maffia, akkor csak olasz lehet az ipse? :headscratch:)
Az, az olasz maffia egyik embere. (De amúgy Frank is olasz-amerikai.)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #751 Dátum: 2009. április 21. - 21:32:40 »
Fürészt Billy Russonak hívják a 616-os világon is.

Erről a dvd megjelenésről meg nekem is szólt egy ismerősöm néhány napja, hogy letölthető. De árusítani meg nem árusítják sehol... legalábbis én nem találtam, szóval nem is értem, hogy hol és mikor készült hozzá szinkron hang.
This is a joke. A real practical Joke.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #752 Dátum: 2009. április 21. - 21:39:20 »
Oh, köszi a gyors infót.

És egész jó a szinkron, Fűrész hangja Kőszegi Ákos, nagyon jó hozzá, csak pislogtam, de télleg remekül hozza, igaz csak egy jelenetet láttam vele, Frank meg Epres Attila lett, ő se rossz végülis.
Télleg furi, hogy csak így kiszivárgott... de már láttunk ilyet. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #753 Dátum: 2009. április 22. - 08:25:38 »
Ideje lenne már megnéznem, főleg, hogy most éppen nagyon megtorlós hangulatban vagyok, mióta a feszten megvettem az a TPB-t.
Azóta pótlásként folyamatosan a szintén Garth Ennis által jegyzett űber-beteg játékprogrammal játszom.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #754 Dátum: 2009. április 23. - 21:00:54 »
Nos, megnéztem az új Megtorlót, és azt kell hogy mondjam, ki*******ul jó lett.  :D Eddig még tényleg nem tudták jobban elkapni Megtorló lényegét, de kijelentem, hogy ebben a filmben ez maradéktalanul sikerült. Persze most mondhatjuk, hogy milyen lényeget, hiszen Frank egy agyatlan bosszúálló gyilkos, és valamilyen szinten ez igaz is, de azért van benne valami kis plusz is, és ezt a filmben is érezni. Szóval azt hiszem, eddig ez a legképregényhűbb film amit valaha láttam. Az eredet történet is már 99%-ban közel áll a képregénybélihez, és Ray Stevenson tökéletes Frank Castle volt. Le a kalappal. Komolyan nem értem, hogy miért ilyen hülyék az amerikaiak, és miért húzták le úgy a filmet. Persze beszéltük már mi is korábban, hogy a Megtorló alapsztorijából építkező akciófilmekkel tele volt a 80-as 90-es évek, így eléggé lerágott csont lett, de szerintem ez akkor is nagyon jó film.
Minden képregényrajongónak kötelező darab ez a film. Mert nem vitás, hogy a legjobb Megtorló adaptációval találkozhatunk.  :punisher:

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #755 Dátum: 2009. április 23. - 21:11:04 »
Én erősen azon vagyok hogy  F-alom a filmet. Beletekertem és amit láttam nem nagyon keltette fel a kiíváncsiságom. Punisher comic-ot meg nem olvastam nagyon.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #756 Dátum: 2009. április 23. - 21:39:19 »
Ne beletekerj, hanem nézd meg. Ha csak beletekerünk a filmekbe, akkor sok jó film tök szarnak tűnik. És egyébként én sem olvastam hú de sok Megtorló képregényt, az nem fontos a film megértéséhez.  ;)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #757 Dátum: 2009. április 23. - 22:16:45 »
Ja, nekem is tökre tetszett az egész film (mondtam, hogy nem értem miért bukott meg :-\) csak a Magyarban megjelent cuccot ismertem tőle, és az alapján képregény hűnek tűnik nagyon a film.
És a brutalitás miatt igen kemény akciófilm ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #758 Dátum: 2009. április 23. - 22:38:48 »
Ha kijön DVD-n, én is megnézem biztosan.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #759 Dátum: 2009. április 24. - 08:06:59 »
Persze beszéltük már mi is korábban, hogy a Megtorló alapsztorijából építkező akciófilmekkel tele volt a 80-as 90-es évek, így eléggé lerágott csont lett, de szerintem ez akkor is nagyon jó film.
Amúgy ez akkora hülyeség ez a hozzáállás (ezt nem rád értem Sepi, csak erröl jutott szembe), mert lehet, hogy akkor volt egy csomó ilyen film, de most gyakorlatilag alig van. Érdekes, az ilyen hülye akcióvígjátékokra senki se mondja, hogy lerágott csont, pedig havonta 10 olyat kapunk.