Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347206 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1000 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 17:09:37 »
Amúgy a DC-nál három egymást követő évben a legjobb minőségű sorozatnak kiáltották ki.
Ezek még a film előtt jelentek meg? Mert akkor úgy látszik, a film készítői pont ezeket a részeket nem olvasták. :hehe:
Előtte, alatta és utána is. De ha tényleg ennyire lövésetek sincs a karakterről, akkor menjetek a Zsákra és kezdjétek el olvasni a Macskanőt. Mert az hogy feminista célja lenne, azt hülyeség mondani.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1001 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 13:41:54 »
A filmes oldalamra felkerültek a Blood The Last Vampire conceptjei. Aki esetleg nem tudná miről van szó:

A conceptek legalább olyan rémisztőek mint a Constantine esetében, szóval erős idegzet és nedvszívó pelenka elengedhetetlen a megtekintésükhöz.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1002 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 17:55:43 »
Macskanő botrányosan rossz volt szerintem is. A Gothika elment egynek kategória, Halle jó volt benne teljesen.
Idézet
A Szörnyek Keringőjét nem láttam, csak az általam látott filmekből ítélkezem.
Ez mondjuk kicsiben olyan, mintha Al Pacinoról valaki úgy ítélkezne, hogy nem látta A sebhelyesarcút (személyes kedvencem), a Szemtől szembent, a Keresztapa trilógiát, a Carlito útját, csak a 88 percet, A törvény gyilkosát, a Giglit, vagy az Amerika háborúbant.
Tegnap láttam az egy asszony illatát, Al Pacino zseniális volt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1003 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 18:58:25 »
Új conceptekkel bővült a Batman & Robin film szekciója az oldalamon, ahogyan a Speed Racer is, és a Becstelen Brigantik című Tarantino film is megkezdte nálam a pályafutását és folyamatosan bővülni fog.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1004 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 20:34:15 »
Ja igen, az Egy asszony illata ki is maradt. Az is hatalmas alakítás volt tényleg. Ma este meg Vertigo! Alapmű, nézzétek.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1005 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 21:03:04 »
A Sebhelyesarcút látta valaki Pacinotól ?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1006 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 21:07:30 »
Én láttam, és a Vertigót is. Mindkettő jó volt.
Ben, ez a japán vámpíros film egész ígéretes. :)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1007 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 21:19:47 »
Manga adaptáció ?Vagy manga adaptáció !

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1008 Dátum: 2009. Augusztus 30. - 21:22:34 »
Csak a Blood anime nem volt nagy durranás. Eléggé popcorn kaka volt. :D

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1009 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 07:39:51 »
A film is olyan. :D Egy ötödrangú Penge (film) másolat. Maga a film nem is lenne olyan rossz (persze, aki a hollywood-i nagyköltségvetésű filmekhez szokott, az ne nagyon nézze meg  ;)), mondjuk a CG vér és a kicsit gyenge és a conceptekre nem igazán hasonlító vámpírok kicsit rontanak a képen. Ha jól emlékszem a nyitójelenet (a metrós) a rajzfilmben mintha sokkal durvább lett volna...

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1010 Dátum: 2009. Augusztus 31. - 10:07:17 »
Az anime film a maga idejében technikai csúcsokat mutatott és ahogy emlékszem, végig jól ötvözték a CGt a klasszikus rajzokkal. Ott a történetet sem akarták bonyolítani, szerintem nem is az volt a lényeg. ;) Az anime sorozat már más, én abbahagytam pár rész után. Persze lehet, hogy azt a mostani tizenéveseknek csinálták, mert olyan emo karakterek voltak benne, hogy kész. ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1011 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 18:20:32 »
 :wolvie2: Nos ami az X-Men Kezdetek: Rozsomák DVD-vel kapcsolatban várható:

Október 14.-én jelenik meg Mo.-n (gyengébbek kedvéért Magyarországon), az ára 3290 jó magyar pénz lesz, és ennyiért a 2 lemezes változathoz juthatunk hozzá. A világ kevésbé elmaradottabb tájain egy lemezes változat is kapható, de nálunk nem. Blu-Ray-en viszont megvehető, 7390-en pénzért.

Maradjunk egyelőre a DVD-nél. Felkerültek rá a kimaradt jelenetek, de a korábban ígértekkel ellentétben nem illeszthetőek be a filmbe, csak külön tekinthetőek meg, és a következők lesznek:
Young Storm (1:31) Mikor Logan látványosan kilép az X Fegyver egységből, távozásakor látható egy pici afro lány őszes fürtökkel
Victor At The Boxing Ring (:31) - vagyis Victor a küzdőtéren. Hmm...
Alternate Memory Erase Sequence (7:29) - vagyis egy változat Logan emlékezetének törlésére
Japanese Bar Scene (:43) - Rozsó piál és kesereg (csak az emósok meg ne találják)

A bónusz lemezen dokumentumfilm is helyett kapott. (a zárójelekben látható számok értelemszerűen a kisfilmek időtartamát jelölik  :) )

The Roots Of Wolverine: A Conversation With Stan Lee And Len Wein (16:18)  - Vagyis Stan és Len (aki a karakter kitalálója) koptatja a száját Rozsó gyökereiről, a karakterrel kapcsolatos elképzelésekről, az X-ekhez való csatlakozásáról és harcáról Hulk-kal.

Wolverine Unleashed: The Complete Origins (12:05) - Nem a képregény karakterével kapcsolatos filmecske, inkább a filmes Farkas létrejöttét bolygatják, kiemelve az adamantium és csont karmok közti különbségeket, és elvileg megmagyarázzák benne, hogy az X2-höz képest miért tértek el a Farkas filmben látott X Fegyverré alakítás jelenetével.
Azért mert hülyék, és nem nézték meg egyik X filmet sem, vagy csak simán tojtak az egészre, esetleg nem maradt a felvételére elég zsé a Warnertól lenyúlt Watchmenes pénzből.

Weapon X Mutant Files - Mutáns Akták. Ahogy vártam, felkerültek azok az előzetesekből már unalomig ismert trailerek, amelykben bemutatkoznak a fontosabb karakterek, csak pár perccel kibővültek:
Victor Creed/ Sabretooth (7:26)
William Stryker (4:27)
John Wraith (4:15)
Kayla Silverfox (3:28)
Fred Dukes/ Blob (7:22)
Bradley (3:19) Dominic Monaghan karaktere
Remy LeBeau/ Gambit (9:10)
Agent Zero (3:47)
Wade Wilson/ Deadpool (7:11)
Emma (Kayla húga) (3:27) a készítők egy megjegyzést is csatoltak ehhez, méghozzá pofátlanul azt, hogy ők soha és sehol nem erősítették meg, hogy ez az Emma, Emma Frost lenne

Fox Movie Channel Presents: World Premiere (6:22)  Ã–nfényezés a világpremieren, vörös szőnyeges interjúk, miazmás.

The Thrill Of The Chase: The Helicopter Sequence (5:53)
Több kameraállásból követhetjük nyomon a helikopteres harc mozzanatait.

Ennyi volna. A megvásárlása már rajtatok múlik


« Utoljára szerkesztve: 2009. Szeptember 17. - 18:22:05 írta Ben Reilly »

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1012 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 18:42:23 »
Hm, ezek alapján megéri beszerezni a dupla dvd-s változatot, de én még nem fogom megvenni a megjelenésénél, várok amíg egy kicsit olcsóbb lesz.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1013 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 18:57:38 »
Esetleg énis várok... nem valószínű hogy megveszem.. nem álmaim film netovábja :D

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1014 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 18:58:52 »
Nekem viszont nagyon tetszett. De a dvd-vel még várok.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1015 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 19:08:34 »
Valószínűleg várok hátha karácsonyra ajándékként megkapom.Tetszik az extra lemez tartalma.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1016 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 19:21:19 »
Japanese Bar Scene (:43) - Rozsó piál és kesereg (csak az emósok meg ne találják)
Érdekes, az a verziót amit kikölcsönöztem, az is ezzel végződött, így érdekes, hogy ez kimaradt jelenet.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1017 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 19:22:26 »
Ez eredetileg az egyik alternatív, stáblista utáni bónusz jelenet.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1018 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 19:23:27 »
Igen, akkor nekem az alternatív film van meg, mert nekem azzal végződött.  ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1019 Dátum: 2009. Szeptember 17. - 19:24:37 »
Nem azzal hogy Deadpool matat a buksija után?