Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347205 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1140 Dátum: 2010. Január 20. - 21:20:55 »
Köszönöm . Jók.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1141 Dátum: 2010. Január 20. - 21:39:36 »
Klassz lett Todd,
amúgy venom te hol csináltatnál polót?
énis szeretnék valami jó pókisat esetleg szitálva, hogy ne jöjjön ki az első mosástól és ne gyűrődjön a matrica a mosógépbe ;)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1142 Dátum: 2010. Január 20. - 22:18:04 »
Egy ilyen Megtorlós vagy BlackSSpidey póló nekem is bejönne. vagányul mutatnak.  8)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1143 Dátum: 2010. Január 24. - 13:19:07 »
A Comix című filmet (Kővári György) meg lehet valahogy szerezni, vagy zaklassam vele közvetlenül a készítőt?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1144 Dátum: 2010. Január 24. - 20:41:43 »
Melyik az?

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1145 Dátum: 2010. Január 24. - 21:43:55 »
Az a magyar dokumentumfilm a képregényekről. Az Eduárd pincéjében volt a bemutatója, ott voltunk mind a ketten.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1146 Dátum: 2010. Január 24. - 22:08:24 »
Arra tippeltem, igen. Nem emlékszem,, hogy én megvettem-e, ha igen, kölcsönadhatom, ha nem, tőle biztosan megrendelheted.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1147 Dátum: 2010. Január 25. - 07:15:22 »
Klassz lett Todd,
amúgy venom te hol csináltatnál polót?
énis szeretnék valami jó pókisat esetleg szitálva, hogy ne jöjjön ki az első mosástól és ne gyűrődjön a matrica a mosógépbe ;)

Nálunk van egy hely ahol csinálnak ilyet, de még nem mertem belevágni  egy pólóba sem. Kb 2500ft ért nyomtatják rá pólóra.

Összevont üzenet ideje: [time]2010. január 25. - 07:18:04[/time]
A Comix című filmet (Kővári György) meg lehet valahogy szerezni, vagy zaklassam vele közvetlenül a készítőt?

Nekem is megvan már egy jó ideje ,börzén lehetett  venni , én is ott vettem,de szerintem rendelni is tudsz tőle.Nekem nagyon tetszett .Várom a folytatást mivel meg lett igérve.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 25. - 07:22:50 írta venom75 »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1148 Dátum: 2010. Február 21. - 17:57:39 »
Egyszer volt hol nem van, élt a Missouri állambéli Grandview városában egy házaspár, Mr. és Mrs. Henderson akiknek született egy kretén fiuk. A gyerek immár felnőve 2008-ban jegyet váltott a Dark Knight premier vetítésére, majd a kezdés előtt ízlésesen felállította digitális kameráját a vetítővászonnal szemben, hogy rögzítse a filmet. Tette mindezt azért, hogy a felvételt aztán DVD-n sokszorosítsa és anyagi haszonra tegyen szert a kalózpéldányok által. Az MPAA nyomozói azonban bíróság elé állították, és 2 év letöltendő börtönbüntetéssel jutalmazták tettéért, a jogerős ítélet most született meg.
http://www.mpaa.org/press_releases/missouri%20man%20sentenced%20to%20two%20years%20in%20federal%20prison%20for%20camcord%20movie%20theft.pdf
 ;D  

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1149 Dátum: 2010. Február 21. - 18:49:02 »
Most az jutott eszembe az ilyesmivel kapcsolatban hogy van értelme felvenni moziban a filmet ?  :nemtudom: Vársz vazze 2-3 hónapot és már majdnem gyári minőségben letudod szedni a netről...

Vagy jogy működik ez ?  :hehe:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1150 Dátum: 2010. Február 21. - 18:51:21 »
Hát lehet ilyen felvevő ember volt. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1151 Dátum: 2010. Február 21. - 20:42:35 »
Mozi után most néztem meg először a Watchment. Szinkronosan és nagyon féltem, hogy tuti elcseszték a szinkront. De aztán nagyon meglepődtem, milyen eszméletlen jó lett. Kellemes csalódás.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1152 Dátum: 2010. Február 21. - 21:43:33 »
Épp ideje volt egy példát statuáló ítéletnek. Most talán elgondolkodnak páran, hogy megéri-e csak azért, hogy sztárok legyenek névtelenül.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1153 Dátum: 2010. Február 21. - 21:48:52 »
Főleg, hogy tök hülyeség az egész. Emlékszem, hogy még régen volt ennek a moziban lekamerázott filmeknek nagy slágere, amikor még a DVD nem is létezett. Akkor még persze örült az ember, ha így is hozzájutott egy-egy filmhez. Manapság meg megint kezd visszatérni ez a hülye sláger. De én még akkor sem szedek le kamerás filmet, ha nagyon-nagyon kiváncsi vagyok egy filmre. Inkább várok vele, és később megnézem eredetiben, minthogy az elményt elrontsa egy kaki felvétel amibe beleröhögnek, mászkálnak, finganak, stb. Aki ilyet akar kamerázni, az meg is érdemli hogy lecsukják érte. Majd a sitten megkamerázzák a végbelét.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1154 Dátum: 2010. Február 21. - 21:54:38 »
Képregényes filmeket moziban nézek , majd otthon csakis műsorosról. Sepivel egyetértésben , senki ne rontsa el az én élményem a kaki felvétellel.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1155 Dátum: 2010. Február 21. - 21:58:02 »
Pontosan. Én csak egyetlenegy kamerás filmet láttam, de olyan kaki volt a hangja, hogy a felét nem értettem a visszhangtól.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1156 Dátum: 2010. Február 21. - 22:32:56 »
De én még akkor sem szedek le kamerás filmet, ha nagyon-nagyon kiváncsi vagyok egy filmre. Inkább várok vele, és később megnézem eredetiben, minthogy az elményt elrontsa egy kaki felvétel amibe beleröhögnek, mászkálnak, finganak, stb.

Ezekről nem is szólva... Semmi értelme kamerázgatni a moziban...

Mozi után most néztem meg először a Watchment. Szinkronosan és nagyon féltem, hogy tuti elcseszték a szinkront. De aztán nagyon meglepődtem, milyen eszméletlen jó lett. Kellemes csalódás.

Mikor nekem is meglett DVD-n beletekertem és elborzadtam pl hogy Bagoly nem más mint Stohl "mindenkimagyarhangja" Buci. De épp múlt héten néztem meg és nem volt semmi bajom a szinkronnal, vhogy működött az egész. De pl Manhattan egy kicsit sem visszhangzik de nem volt végtelen szokhatatlan.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1157 Dátum: 2010. Február 22. - 10:56:18 »
és kicsit sem sokalljátok a két évet, itthon gyilkosságért kapsz ennyit.
Szerintem ez elég nagy f*szság, főleg most példaértékű büntetés, ezentúl mindenkire ennyit szabnak ki?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1158 Dátum: 2010. Február 22. - 11:08:17 »
és kicsit sem sokalljátok a két évet, itthon gyilkosságért kapsz ennyit.

Itthon. De Amerikában precedens jog van, vagyis minden ítéletet úgy hoznak meg, hogy figyelembe veszik, hogy hasonló cselekedetekért milyen büntetést kaptak mások. Mivel ebben a kategóriában ez az első ilyen precedens értékű ítélet, minden eztán hozott ítéletet ennek a mintájára fognak kiszabni, de ez nem azt jelenti, hogy a kalózok nyakába ezentúl hajigálni fogják a 2 év börtönt. Csak elrettentésül született az ítélet, és a paraszt meg is érdemli. Bár ebből a két évből is jó ha 1-et letölt majd.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1159 Dátum: 2010. Február 22. - 11:43:05 »
Én is sokallom ezt a büntetést. Ne azért kapjon valaki börtönbüntetést, mert elrettentő ítélet. Ez egy f>#&@ság. Azért börtönbe menni, mert felvett egy filmet? :nemtudom: Az oké, hogy nem kell felvenni a filmet a moziban, meg tényleg semmit nem lehet látni az olyan felvételeken, de akkor is börtön?!? Amikor a gázoló, ittas vezető és randalírozó embereket meg pénzbírsággal elengedik. :stupid:
Bár ebből a két évből is jó ha 1-et letölt majd.
Hát gondolom ez a kamerás srácot nem vigasztalja, mert az az egy év is lehet nagyon hosszú a sok molesztáló, anyagyilkos, perverz homokos között. ;)