Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 347210 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1200 Dátum: 2010. Február 23. - 22:30:59 »
Beszállok én is.  :D Az első évadot elkezdtem nézni, amikor elkezdték, mert kivi voltam. Nem tetszett, elég gyengének éreztem. Ráadásul elég nehéz volt elfogadni Clark Kentnek ezt az újfiút, mert én nagyon szerettem Dean Caint Supermanként.
Úgyhogy néhány rész után nem is néztem tovább. Aztán jóval később ment utána valami sorozat (talán Sliders?), amit viszont néztem, de sose voltam itthon, így beprogramoztam. Arra viszonylag hamar rájöttem, hogy ebben az időszakban akár 20 perc eltérés is lehet az újságtól, így elé is és mögé is hagytam 20-20 percet. Ekkor jött az, hogy láttam a 2. sorozat Smallville-ből néhány végkifejletet.  :D Azok viszont egyre jobbak voltak, így végül megint elkezdtem nézni. Mire eljutottunk a 3. sorozathoz, már nagyon tetszett.
Az első évadban a kis néger haverja megtudta ugye, az jó volt. Minden rész nagyon tetszett, amikor új képességet fedezett fel magán - főleg a hőlátást.  ;D De imádtam azt is, amikor a képességei ki-bekapcsoltak, és segített az apjának felemelni a traktort - amit aztán egy mozdulattal elrepített pár kilométerre.  ;D Lanába majdnem egyből szerelmes lettem, Loist nem csípem kicsit se, úgyhogy most kisebbfajta sokként ért, hogy a 8. évadban már nincs benne. Nagyon jó volt az Igazság Liga rész is, illetve a (talán) 5. évad is, aminek az elején végre összejön Clark Lanával, ha csak rövid időre is.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1201 Dátum: 2010. Február 23. - 22:38:43 »
Arra viszonylag hamar rájöttem, hogy ebben az időszakban akár 20 perc eltérés is lehet az újságtól, így elé is és mögé is hagytam 20-20 percet.
Isten hozott a klubban. ;D Mondjuk a multkor hiába raktam rá + fél  órát, lemaradt a John Malkovichmenet utsó kb 20 perce... pöttyet mérges voltam... :-\



Amiket mondtál, azok mind rohadt jó részek. :D
A képesség ki be kapcsolás pont a múlthéten volt a Viasaton, anno az rohadtul tetszett már csak Perry White miatt is, de a traktoros rész most is ütött ;D főleg amikor Perry néz fel a levegőbe, majd a traktorra, majd megint az égbe  és kiönti az alkoholt az üvegből és erre Clark ott terem előtte a semmiből. :lol:

Lana sztem nagyon szép kis csajszi lett, de Lois se rossz. Akit én viszont nagyon rühellek az Chloé... nagyon idegesít a kis csaj...
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 23. - 22:40:48 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1202 Dátum: 2010. Február 23. - 22:45:42 »
Őt én se szerettem nagyon sokáig. Csak azóta bírom, amióta rájött Clark titkára.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1203 Dátum: 2010. Február 24. - 00:12:58 »
Bakker... Csak úgy szórjátok a spoilereket  :lol: :lol: :lol: De hát új vendég mosogat  :hehe: Hány éves is a Smallville első évada ?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1204 Dátum: 2010. Február 24. - 00:21:37 »
Én csak annyit láttam, amennyi a tévében is lement.  ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1205 Dátum: 2010. Február 24. - 06:13:43 »
Hány éves is a Smallville első évada ?

2001 októberében indult Amerikában.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1206 Dátum: 2010. Február 24. - 07:24:59 »
Én is csak annyit láttam, amit a 2-es leadott, vagyis itt ott nem, az említett Lana és Lex románc körül elég sok kimaradt.
Szerintem emiatt nem kedvelhettem még Choét, nem sok olyan részt adott le, amikor tudta a titkát, vagy igen? :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 24. - 07:57:42 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1207 Dátum: 2010. Február 24. - 07:55:56 »
A tv2 a 8-as évadig adta folyamatosan a sorozatot és igen Chloe elég régóta tudja, hogy Clark=Kal-El. Úgyhogy BuB nálad akkor tényleg elég sok rész kimaradhatott. ;D

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1208 Dátum: 2010. Február 24. - 07:59:45 »
Nálunk lement mind a hét évad , de mivel folyton ismételgették és belekeveredtem ,elkezdtem előröl megnézni minden egyes részt.Nekem nagyon tetszik Choé  mivel szerintem ő egy igen talpraesett karakter végig a filmben és igen meghatározó személy Kent életében.Most , hogy rájött a képességeire ami folyton fejlődik egyre jobb lesz.Ami még nekem nagyon bejött , a Liga tagjainak felbukkanása.A lányom kedvence ZÖLD ÍJÁSZ és FLASH , és egyre többet beszélgetünk róluk a feleségem is kedvet kapott a sorozathoz, így esténként az egész család azt nézi.Már a nyolcadik évadnál tartunk , igaz ez feliratos , de nem érdekel , nagyon jó részek. Összevetve engem nem érdekel mit csúsztatnak illetve használnak helytelenül  a sorozatba , nekem bejön .Folyamatosan szerzem a folytatást már 9. évad 13. része is megvan , és belenézve azt is szeretni fogom.Egyre több ismert karakter bukkan fel , ami még látványosabbá teszi a sorozatot.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1209 Dátum: 2010. Február 24. - 08:08:46 »
Nem Flash van a sorozatban, hanem Impulzus. ;D Egyébként szerintem sem gáz, hogy csúsztatnak, mivel nyugodtan vehetjük ezt egy alternatív világnak. És a köpeny, a szemüveg, Perry White, Krypto és még rengeteg ismerős elem feltűnik a sorozatban, csak kicsit máshogy, sokszor poénos formában. :) Nekem kedvencem Krypto, akit a sorozatban végülis Shelby-nek neveznek el. :)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1210 Dátum: 2010. Február 24. - 08:16:22 »
Igaz. Fejvadász zöld , piros ruha kollekciója.( ing , mellény)

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1211 Dátum: 2010. Február 24. - 08:23:29 »
Igen és Clark is mindig Piros- kék ruhában flangál (ahogy Kara is).  ;D

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1212 Dátum: 2010. Február 24. - 08:39:27 »
A 8. évadtól jön a fekete , kék inges korszak.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1213 Dátum: 2010. Február 24. - 11:38:38 »
A Zöld Íjászt én is bírom.  :) Nagy volt, amikor a kutyára a végén rápróbáltak egy piros takarót.  ;D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1214 Dátum: 2010. Február 24. - 11:49:26 »
De Karaval végülis mi lett? Kiírták?
Ő nagyon jól nézett ki. :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1215 Dátum: 2010. Február 24. - 11:54:12 »
Az ő jelmeze tetszik eddig a legjobban.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1216 Dátum: 2010. Február 24. - 12:13:35 »
Nem meztelenül játszott?  :D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1217 Dátum: 2010. Február 24. - 12:16:33 »
Volt olyan jelenete is  :oh: ,de csak a hátát vagy nyaktol fölfele mutatták  >:( :(
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1218 Dátum: 2010. Február 24. - 12:21:20 »
Fura volna egyszer egy börzén ha valaki ebben megjelenne.
http://www.hellocosplay.com/smallville-green-arrow-cosplay-costume-p-154.html

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1219 Dátum: 2010. Február 24. - 12:26:10 »
A két Birodalmi rohamosztagos után én már semmin sem lepődnék meg.