Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 525980 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Batman
« Válasz #160 Dátum: 2014. április 07. - 08:36:22 »
Egyrészt nem értem Venom komám problémáját: kettőnkről tudom, hogy minden megjelenő cuccost kvázi gondolkodás nélkül megveszünk, függetlenül a tartalomtól, így nem értem, Neked mi a bajod azzal, hogy zsákba macskát kapsz. Azoknál már inkább megértem, akik a szűkösebb anyagiak miatt szelektálni kényszerülnek, így ők valsz nem fognak előfizetni, majd megveszik, ha tetszik a felhozatal.
Másrészről Tomit se értem: ez a torrent-es izé tényleg valós probléma? Tényleg befolyásolja az eladási számokat? Ezt a bogarat most ültették a fejedbe, vagy ez tapasztalat? Bocsi, de ez az érvelés nagyon meglepett, ami a titkolózást illeti.
Engem speciel marhára nem érdekel, mi lesz a Batman-be, úgy el vagyok maradva az olvasással, hogy az előfizumat is majd csak karácsonykor fogom elolvasni :(
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #161 Dátum: 2014. április 07. - 10:00:05 »
Hát… a Képes Kiadó állításuk szerinti két leggyorsabban elfogyott kiadványa a 300 és az Arkham Asylum volt. Mindkettő bőven, bőven 1000 feletti letöltésnél járt nálunk, és az már közvetlen a magyar változat volt. Ez a pozitív extrém példa.
A negatív extrém példa tőlük a Superman/Batman: Supergirl kötet, ami szintén 1000 felett járt, amikor levettük.
Ez alapján igazából abszolút semmit nem befolyásol.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Batman
« Válasz #162 Dátum: 2014. április 07. - 10:05:19 »
Akkor mondok egy ésszerűbb érvet, hogy miért lenne érdemes tudni, mi fog megjelenni a Batmanben.
Lehet, hogy hamarosan rendelek Amerikából pár képregényt, köztük Batmaneket is, s nem szeretnék úgy járni, mint a Marvel+-nál, hogy épp megvettem az Astonishing X-meneket és a Hulkokat is előtte, amiket kiadott Tomi.
Duplába nem szeretném, hogy meglegyenek (+ utána eladni se tudom majd az amerikai változatot, vagy csak nagyon nehezen hosszú évek elmúltával, ha véletlenül épp azokat a sztorikat venném meg).
Én mondjuk a Detective Comics #850/Batman #620 utáni számaira ill. Superman és Batman: Abszolút hatalom kötet utáni sztorijaira tippelek... 

Amúgy meg, aki eddig is csak letöltött képregényeket, az ezután se fogja nagyon megvenni őket...1-2 kivételtől eltekintve. Tele is van az internet olyan kérdésekkel, hogy hol tudom ezt, meg amazt letölteni ingyen (az emberek nagy része még arra is lusta, hogy megkeresse a szkennelt változatokat)...
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 07. - 10:11:27 írta D-TOX »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Batman
« Válasz #163 Dátum: 2014. április 07. - 11:22:49 »
Ami engem illet, én az utóbbi években csak letöltött képregényt olvastam,de ez májustól megváltozik! Valahogy a Batman sorozat pozitív hatással van rám ;D És az se érdekel ha például olyan történet jelenik meg amit már korábban olvastam angolul. Egyszerűen kell és kész :nezze:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Batman
« Válasz #164 Dátum: 2014. április 07. - 12:40:33 »
mikka , igazad van, tényleg megveszem amit kiadnak, de én úgy vagyok összerakva , hogy szeretem tudni mit is veszek, valahogy megnyugtat.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Batman
« Válasz #165 Dátum: 2014. április 07. - 13:54:07 »
Sajnos a jelenlegi életszituációmban nekem is szükségem van nyugtatóra, még csak a B6 vitaminnál tartok :)
Viccet félretéve, megértem, hogy mindenki tűkön ül és izgatott, nálam ez már elmúlt egy ideje képregények kapcsán :(
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

sziki

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 189
Re:Batman
« Válasz #166 Dátum: 2014. április 08. - 00:15:00 »
A Batman képregényt venni fogjuk, bárhogy is legyen. Egy csoda. :)

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Batman
« Válasz #167 Dátum: 2014. április 09. - 18:05:27 »
Mivel ugye a Batman is majdnem 25 éves lesz, ezért vajon a Batman különszám a Gyilkos tréfát tartalmazza majd? :hehe:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #168 Dátum: 2014. április 09. - 18:14:06 »
Nem, azzal megvárjuk az 50-et. :)

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Batman
« Válasz #169 Dátum: 2014. április 09. - 18:44:10 »
Nem, azzal megvárjuk az 50-et. :)
:lol:
 :bravo: a terelés nagymestere!  :hehe:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Dzsek

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Batman
« Válasz #170 Dátum: 2014. április 09. - 19:48:15 »
Megmondom őszintén, én szoktam letölteni képregényeket (pl. a superiort), DE, mellette megveszem minden megjelenő, magyar nyelvű Pókembert (képregény, különszám, kötetek, PPP), plusz folyamatosan szemezgetek olyannal is, amiben csak éppen megjelenik Póki. Miért? Két ok miatt: imádom PP-t; szeretném ezzel is támogatni a magyar képregényeket.

Amikor olvastam, hogy lesz Batman képregény, leszedtem párat belőle, mivel ismerem a karaktert, de fel kellett frissíteni az emlékezetemet. Ettől függetlenül fogom venni a füzetet, mert tudom, ez az egyetlen módja, hogy legyen M.O-n minőségi képregény. És mert BATMAN MAGYARUL! :)

u.i.: Ha eljutunk a Sup.-ig a Hihetetlen Pókemberben, nem fogom abbahagyni a vásárlást csak azért, mert korábban letöltöttem. Szóval, szerintem van előnye, hogy így is be lehet szerezni dolgokat - igaz, magyart sose szednék le, csak külföldit.
"Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belőle is szörny váljék(...)" - Nietzsche

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #171 Dátum: 2014. április 09. - 20:03:34 »
Dicséretes dolog, de sajnos nem mindenki ilyen.  ;)

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Batman
« Válasz #172 Dátum: 2014. április 09. - 23:42:36 »
Én se töltöm le a megjelenő képregényeket.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Batman
« Válasz #173 Dátum: 2014. április 10. - 12:32:28 »
Batman előzetes oldalak, borítók kint lesznek szintén az oldalon? Ha igen, mikorra várható?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #174 Dátum: 2014. április 10. - 18:49:02 »
Igen, és ugyanúgy megjelenés előtt pár nappal. A borító alighanem már május elején.

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Batman
« Válasz #175 Dátum: 2014. április 10. - 21:20:56 »
Dicséretes dolog, de sajnos nem mindenki ilyen.  ;)

Én megveszek mindent, pedig én már 2002-ben bőven Spidertom és képregény.net törzsolvasó voltam, és Tomi nagyon sok mindent lefordított, és meg is van minden lementve. De azért papíron mégiscsak más!
Egy igazi rajongónak nem elég elektronikusan, ha kiadva is elérhető!

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Batman
« Válasz #176 Dátum: 2014. április 11. - 12:44:05 »
Én megveszek mindent, pedig én már 2002-ben bőven Spidertom és képregény.net törzsolvasó voltam, és Tomi nagyon sok mindent lefordított, és meg is van minden lementve. De azért papíron mégiscsak más!
Egy igazi rajongónak nem elég elektronikusan, ha kiadva is elérhető!

Ez az igazi rajongói gondolkodás. Így kell. És én is hasonlóan vagyok vele. Akkor is megveszem a magyart, ha már az eredeti ott figyel a polcomon belőle. Ha valakit tényleg érdekel valami, akkor hajlandó áldozni is rá.
This is a joke. A real practical Joke.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #177 Dátum: 2014. április 13. - 13:58:34 »
Ez hihetetlen jó hír !!!
Egyébként a legelejétől fog indulni?

VÉGRE !!!
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 13. - 14:02:00 írta ZoliZoltán »
BATMAN,Spawn,Star Wars

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #178 Dátum: 2014. április 13. - 15:31:17 »
Minek a legelejétől? Batman egy háromnegyed száz éves figura. :)

edinem

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 72
Re:Batman
« Válasz #179 Dátum: 2014. április 13. - 16:15:54 »
De van eleje nem?  :P :D