Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 525982 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

riley25

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 58
Re:Batman
« Válasz #400 Dátum: 2014. Június 10. - 13:46:16 »
Tomi az elképzelhető hogy egyszer megjelentesd a Hosszú Halloween-t egy különszámban, vagy esetleg a Frank Miller által írt a Sötét Lovag Visszatér-t?  :D

Kedvenc hozzászólástípusom. Adjuk ki, azt sem tudom mi az, de adjuk ki....

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #401 Dátum: 2014. Június 10. - 13:56:13 »
Hát, ez a kettő minden Top5 Batman listán ott van, szóval megértem, ha szeretnék olyanok is, akik nem ismerik, de nem ilyen egyszerű a dolog.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Batman
« Válasz #402 Dátum: 2014. Június 10. - 14:19:48 »
A terjedelme és a rajzolás miatt nem biztos hogy jó választás lenne pedig nekem a kedvenc történetem.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #403 Dátum: 2014. Június 10. - 14:40:41 »
Már én is kérdeztem pár sztorit privátban Kaine-től, hogy a különszámban helyt kaphatnának-e, de azt mondta még egyenlőre nem kérnek az ajánlgatásokból, meg is értem, hiszen korai még. Egyébként én is olvastam már jobb sztorikat is, mint a Son Of Batman, nem is értem miért éppen innen vesszük fel a fonalat. Persze, valamilyen szinten fontos esemény Batman életében, csak hát ismerve a közelgő többi Morrison sztorit, kicsit aggódok, milyen lesz a füzet további fogadtatása. Ezalatt a R.I.P.-re gondolok, ami egyenlő egy egész estés LSD élménnyel szerintem.

venom87

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 159
Re:Batman
« Válasz #404 Dátum: 2014. Június 10. - 15:23:13 »
Tomi az elképzelhető hogy egyszer megjelentesd a Hosszú Halloween-t egy különszámban, vagy esetleg a Frank Miller által írt a Sötét Lovag Visszatér-t?  :D

Kedvenc hozzászólástípusom. Adjuk ki, azt sem tudom mi az, de adjuk ki....

Azt nem mondtam hogy nem tudom hogy mi az,nyilván akkor nem kérdeztem volna rá!Csupán a terjedelméről nem tudtam  :drying: !

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #405 Dátum: 2014. Június 10. - 19:48:44 »
Vagyis nem tudtad, hogy mi az. A Long Halloween esetében jóformán minden leírás úgy kezdődik, hogy „a 13 részes történet/minisorozat.”
Mondjuk nem mintha valami teljesen egyedülálló jelenség lennél ezzel. Tömegek kérik folyton a Maximum Carnage-ot, csak éppenséggel a tizedük se olvasott utána legalább annyira, hogy tudja, az egy 14 füzetes sztori, amiből kettő duplaszám.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 10. - 19:51:49 írta talgaby »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Batman
« Válasz #406 Dátum: 2014. Június 12. - 13:13:13 »
No fene, igaz sajna nem sok köze van az alapanyaghoz  :roll: de csaphatnátok vmi reklámhadjáratot Kaine.
http://filmek.kepregeny.net/2014/06/11/batman-fia-megjelenes-borito/#comments
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #407 Dátum: 2014. Június 12. - 13:38:26 »
Állítólag pocsék a rajzfilm...

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Batman
« Válasz #408 Dátum: 2014. Június 12. - 14:01:34 »
Elmegy, ha nem ismered az eredeti sztorit  ;D :hehe:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Batman
« Válasz #409 Dátum: 2014. Június 15. - 20:29:52 »
Vagyis nem tudtad, hogy mi az. A Long Halloween esetében jóformán minden leírás úgy kezdődik, hogy „a 13 részes történet/minisorozat.”
Mondjuk nem mintha valami teljesen egyedülálló jelenség lennél ezzel. Tömegek kérik folyton a Maximum Carnage-ot, csak éppenséggel a tizedük se olvasott utána legalább annyira, hogy tudja, az egy 14 füzetes sztori, amiből kettő duplaszám.

Plusz, az egész történet egy mindfuck!! (Vérontó jön, megöl sok embert, Pókember megpróbálja kiütni egy aktuális szuperhaverjával, nem sikerül, holnap újra tábla). Annak idején én is szerettem volna magyarul látni, de azóta elolvastam, és már sehogy sem szeretném látni.  :yucky: Bocs az offért!
"Live for nothing or die for something, your call."

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #410 Dátum: 2014. Június 15. - 20:33:44 »
Nyugi, mindenki így van vele. Batmanből is ilyen volt egy időben az All Star Goddman Batman, aztán az emberek elolvasták. :)

venom87

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 159
Re:Batman
« Válasz #411 Dátum: 2014. Június 16. - 10:59:45 »
Én pár éve olvastam neten a Hosszú Halloween-t magyarra fordítva,de akkor ezek szerint az nem a teljes sztori volt!!!  :nemtudom:

Carnor

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 195
Re:Batman
« Válasz #412 Dátum: 2014. Június 16. - 22:04:03 »
Végre elolvasva a Batman   ;D
Jó volt-Jó volt, eleinte a Ragadozókkal szemben szkeptikus voltam de aztán nagyon megtetszett.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Batman
« Válasz #413 Dátum: 2014. Június 16. - 22:07:37 »
Én nagyon sajnálom, hogy az nem kötetben folytatódik. Igaz, akkor valószínű hamar vége lenne, mert az első kötet után nem lett folytatva, csak ilyen módon.  Ez a Batman így gyakorlatilag egy DC extra. Persze örülök, hogy van, de szerintem kevés.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #414 Dátum: 2014. Június 18. - 21:59:28 »
Végre elolvasva a Batman   ;D
Jó volt-Jó volt, eleinte a Ragadozókkal szemben szkeptikus voltam de aztán nagyon megtetszett.
Még mindig nem volt rá időm....(pedig már Feszten megvettem) :(
BATMAN,Spawn,Star Wars

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #415 Dátum: 2014. Június 25. - 13:28:38 »
Az új borító kikerült.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Batman
« Válasz #416 Dátum: 2014. Június 25. - 16:31:38 »
Szép a 2. szám borítója!
Vicces, pont úgy takar ki a Batman cím "B" betűjéből a nagy barna denevér, hogy szinte "R"-nek láttam legelőször. :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #417 Dátum: 2014. Június 25. - 19:01:17 »
Jó lett, maradjon is így a nyomtatásig! ;)

DaemonX

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Batman
« Válasz #418 Dátum: 2014. Június 28. - 01:00:08 »
Sziasztok! A Batman első száma még kapható nálatok? Ez amúgy egy teljesen új Batman sorozat? Nem annyira vagyok járatos a képregények világában, de mindig is szerettem őket.
Én eddig mindvégig abban a tudatban voltam, hogy az összes megjelent Batman képregény (javarészt) az eredeti 1939-es folytatása.

Persze azt is tudom, hogy gyakorta újraindítanak egy sorozatot. Ez a sorozat, amiről jelen esetben szó van, mikor indult? És ha van az első részből, hogyan tudom tőletek megrendelni? Előre is köszönöm a választ.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #419 Dátum: 2014. Június 28. - 11:16:55 »
Üdv itt!
Igen, kapható, de bármelyik újságosnál is megveheted. Megrendelni a marvelextraKUKACgmail.com címen lehet.
Némileg igazad van, szinte az összes Batman képregény az eredeti folytatása valamilyen szinten, de nem összefüggő folytatások. Általában mindig "új korszak" nyílik, amikor új író érkezik a címhez, és ezért mi is innen kezdtük el kiadni ezt a sorozatot.