Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 525986 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:Batman
« Válasz #560 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 11:46:26 »
Allan Grant az istencsászár!
Alan Grant nekem is nagy kedvenc, bár linkább a Judge Dredd miatt. ;)

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Batman
« Válasz #561 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 15:29:45 »
Elolvastam én is a Bábel Tornyát.
Hát mit mondjak, én mint DC laikus, nekem semmi bajom nem volt a történettel. Érdekes volt, jó volt, érthető volt, nem volt az a "húbameg" kategória, de hozta a kötelező színvonalat. Nekem a rajz csak néha-néha volt fura, nem okozott különösebb problémát. Ami zavart talán, hogy valahol már ismertem ezt a történetet, ha nem is ezen a címen. Arra a részre gondolok, hogy Batman különböző vészforgatókönyveket készít a Liga tagokról, majd azok rájönnek, és nem örülnek neki. Talán rajzfilmben, valamikor valahol, mintha lett volna hasonló. Ilyen szempontból nekem nem volt annyira újdonság a sztori.
Hozta a kötelező minőségi Kingpin minőséget.
SD. EJC.

kyd

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Batman
« Válasz #562 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 20:43:18 »
Üdv!
A képregény világban nem nagyon vagyok otthon de , nagyon örülök hogy végre újra van batman képregény illetve a ragadozókat folytatjátok, a kérdésem az lenne hogy a legutóbbi magyarul megjelent batman képregényekhez képest, (Hush) ez honnan veszi fel a fonalat?

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Batman
« Válasz #563 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 21:21:23 »
Októberben börze.Remélem be tudom szerezni.Meg még egy pár utána következőt!:)

A remény előbb hal meg mint ahogy az idős néni 5k alá vinné az árát  ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #564 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 21:50:37 »
Ne akarjunk lehetetlent. Az is a matematikai valószínűtlenség határát súrolja, hogy lefelé vigye az árát bárminek.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Batman
« Válasz #565 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 22:12:05 »
Ne akarjunk lehetetlent. Az is a matematikai valószínűtlenség határát súrolja, hogy lefelé vigye az árát bárminek.

Van benne valami :lol:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #566 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 22:51:34 »
Üdv!
A képregény világban nem nagyon vagyok otthon de , nagyon örülök hogy végre újra van batman képregény illetve a ragadozókat folytatjátok, a kérdésem az lenne hogy a legutóbbi magyarul megjelent batman képregényekhez képest, (Hush) ez honnan veszi fel a fonalat?

Szia!

A Hush után jelent meg olyan 4 évvel ugyanazon a címen.

kyd

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Batman
« Válasz #567 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 12:48:03 »
Üdv!
A képregény világban nem nagyon vagyok otthon de , nagyon örülök hogy végre újra van batman képregény illetve a ragadozókat folytatjátok, a kérdésem az lenne hogy a legutóbbi magyarul megjelent batman képregényekhez képest, (Hush) ez honnan veszi fel a fonalat?

Szia!

A Hush után jelent meg olyan 4 évvel ugyanazon a címen.

Köszi!

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Batman
« Válasz #568 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 05:59:24 »
Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, de végülis hogyan szerezte meg a főgenya Batman terveit? Volt szó róla, hogy ellopta, de ettől konkrétabban ezt nem tudjuk? Azért Batsytől nem lehet olyan egyszerű ellopni barmit is.
SD. EJC.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Batman
« Válasz #569 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 08:17:49 »
Hááát, elolvastam a kül.számot...csak KJ-t tudom ismételni, nem jött be  :(
Elkezdtem mesélni képregényben nem járatos kollégáimnak a sztorit, de mesélés közben már magam is rájöttem, hogy gáz a sztori. No mind1, pipa, lesz ez jobb is.
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Batman
« Válasz #570 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 10:58:13 »
Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, de végülis hogyan szerezte meg a főgenya Batman terveit? Volt szó róla, hogy ellopta, de ettől konkrétabban ezt nem tudjuk? Azért Batsytől nem lehet olyan egyszerű ellopni barmit is.

Igen, ez is kérdés.
Továbbá, azt olvastam itt a Fórumon, hogy Barry Allen ekkor halott (bár, nekem ő volt mindig Flash). Akkor ez a Wally hogyan került Flash szerepébe?
Másik kérdésem, hogy szintén a Fórumon olvastam, nem Hal Jordan itt a Zöld Lámpás, mivel valami csúnya dolgot művelt....Most viszont  egy Kyle nevű srác van a helyében. Azért azt a gyűrűt nem könnyű kiérdemelni, hogyhogy ismét a Földről lett az új tulajdonosa?

3 kérdés, ami megválaszolásra vár. Remélem, segít valaki.  :)

ryder

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Batman
« Válasz #571 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 12:59:06 »
Tisztelt Kiadó!

Nagyon örülök, hogy újra lehet Batman képregényeket kapni.  Mind a két számot megvettem, plusz a különszámot is. Érdeklődnék, hogy különszámnék esetleg tervben van-e, hogy megjelentessék Frank Miller the dark knight returns (a sötét lovag visszatér) című képregényét? Vagy egy másik híres Batman képregényt a Batman: The Long Halloween-t?
Személy szerint én nagyon örülnék neki, szerintem az itteniek is így vannak vele.  Sőt szerintem az is megvenné aki nem veszi a kéthavi Batman sorozat, de ezekre vevők lennének. Szoktam képregény börzékre járni, tudom, hogy az Önök kiadója is kint szokott lenni. Szerintem nem lenne rossz megjelentetni, vagy ha nem biztosak benne, hogy nagyon vennék akkor esetleg kérdőíves formában a képregényeseményeket statisztikát készíteni arról, hogy melyik Batman történetet látnák szívesen. A két havi megjelenéses egyik története (Batman fia) külföldön az is klasszikusnak számít. Szóval örültem, hogy ezzel indítanak, és remélem sok szám fog megjelenni belőle.
Szerintem ezeket most kell kiadni, mert nagyon sok szuperhősös film jelenik meg, ugye 2016-ban Batman film is amiben Superman is feltűnik. Szóval lehet, hogy abban az évben jó lenne megjelentetni, pl a Frank Milleres képregényt, hisz abban is nagy szerepet kap Superman, és esetleg olyan emberek is vennék, akik csak a filmeket nézik de néha-néha vesznek képregényt is, szóval azok is vennék meg a többi képregény fan is. Ez csak egy ötelet persze, én nem látom át a számok világát, az eladások és /vagy bevételek arányát. Sőt lehet, hogy ezt már korábban is írták Önöknek, de remélem azért elgondolkoznak ezen.

Üdv: egy rajongó

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Batman
« Válasz #572 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 13:04:12 »
Halt megszállta a Paralax, és sok rosszat tett  ;D Kyle pedig megkapta a gyűrűt, ő azért is különleges Lámpás, mert ő fél...
Nem tom lehet ajánlani a leírásinkat? Gondolom nem... így ha vkit érdekel konkrétabban írjon privit.  :headscratch: Ezek a leírások még elérhetőek nálunk.

Egen, a tervek ellopása sokkal ötletesebb volt a Doom rajzfilmben (JLA: Doom), de itt sztem annyiból el kell fogadni, hogy Ra's-nak van úgymond ki bejárása a barlangba, többször ment már a Detektívhez csak úgy, mondjuk attól még bajos lehet elemelni a számítógépről a dolgokat...

Wally Barry halála után lett Villám, előtte Kölyök Villám volt, mint a társa. Amúgy ezt nagyjából el is mondja a SUp/Bat 11. részében, de ott van egy leírás is Wally-ról.


A sztori amúgy elment, mondjuk végig a Doom zakatolt a fejemben, miközben olvastam, jól kicsvarták a sztorit... szinte semmit se őríztek meg ebből az alap szoriból...
ami zavart (a neveken túl, bocs ;D) hogy lehetet volna némi doku a karkaterekről, egy időbeni elhelyezés is jól jött volna, mert sztem ez olyan 2000-2004 körüli (?) történet lehetett? Tehát jóóval a jelenlegi sorozatunk előtt járunk időben, kicsit zavart, hogy nem tudom időben pontosan elhelyezni a történéseket.  :-X de valszeg ezzel csak egyedül voltam.  ;D

Mindenesetre nagy köszönet érte, jó volt magyarul is olvasni végre egy Liga sztorit, még ilyet.  :kingpin:  :worship:

U.I: amúgy legközelebb lehetne az Identitás Válság szorit, na ott télleg lehetne látni, hogy a Dc Hősei mennyivel és mennyire is különböznek a Marveltől, nagyon fa#$@ sztori, mondjuk sajnos pöttyet hosszú, így gondolom ez totál kiesik..
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Batman
« Válasz #573 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 15:11:12 »
Köszi a választ, BuB!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #574 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 17:50:00 »
Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, de végülis hogyan szerezte meg a főgenya Batman terveit?
Talia lopta el őket. Írtak erről egy különszámot, de az már nem fért bele kiadni.
különszámnék esetleg tervben van-e, hogy megjelentessék Frank Miller the dark knight returns (a sötét lovag visszatér) című képregényét? Vagy egy másik híres Batman képregényt a Batman: The Long Halloween-t?
Mind a kettővel az a fő baj, hogy nagyon hosszúak. Különösen a második. Három különszám kellene minimum hozzá, hogy megjelenhessen, annyit meg nem tudunk kiadni egyelőre.



ryder

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Batman
« Válasz #575 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 20:08:07 »

És a kéthavi számba betenni esetleg valamikor? Mondjuk ha az egyik történet szál véget ért.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 18. - 20:16:36 írta ryder »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #576 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 21:19:41 »
Nagyjából 5 évig biztosan tart a jelenlegi, azt nem szakítanám meg régi sztorival.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Batman
« Válasz #577 Dátum: 2014. Augusztus 20. - 10:28:26 »
Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, de végülis hogyan szerezte meg a főgenya Batman terveit?
Talia lopta el őket. Írtak erről egy különszámot, de az már nem fért bele kiadni.
Köszi! Rá nem gondoltam volna, de ő közel áll annyira Batmanhez, hogy simán el tudom képzelni, hogy magára hagyja egy másodpercre a barlangban, és akkor már meg is történt a baj.
SD. EJC.

kyd

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Batman
« Válasz #578 Dátum: 2014. Augusztus 22. - 19:42:08 »
Üdv!
Off! nem tudom hova kéne írnom ezért ide írok, ha most előfizetek a batman képregényre, akkor az előző(1,2) számokat is megkapom?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #579 Dátum: 2014. Augusztus 22. - 20:05:01 »
Helló!

Igen, ha kéred, akkor megkapod. Ha nem, akkor nem, ahogy neked jó.