Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 525970 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Batman
« Válasz #640 Dátum: 2014. Szeptember 10. - 20:33:38 »
Jók lettek a képek,várom már nagyon!  ;D

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Batman
« Válasz #641 Dátum: 2014. Szeptember 16. - 23:04:44 »
Állati jó volt a Batman! Egyetlen problémám van (mondhatni a szokásos): őrült kevés. Annyira olvasnám még tovább!

Damien nem piskóta. Csóri Szellem nem lesz klasszikus bőregér-gonosz... ;D Robint is szépen lerendezte. Morrison állati jól írja (ezt is). Ezek az apró beszólások nagyon sokat hozzátesznek a füzethez, például az előző szám végén az "Apám! ... Magasabbnak hittelek." és társai hihetetlen módon ülnekt. Kíváncsi vagyok hogy az amúgy is ultra-szociális Batman hogyan nevel kvázi normális értékrenddel bíró embert egy szociopatából. Mert bár Bruce skizofrén módjára megcsillantotta hogy mekkora társasági forma, nem hiszem hogy a milliomos alteregót Damien tisztelné.
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Batman
« Válasz #642 Dátum: 2014. Szeptember 17. - 08:33:23 »
Remélhetőleg a héten megérkezik nekem is.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #643 Dátum: 2014. Szeptember 17. - 19:14:09 »
Batman 3. szám:


A jó: Ez a szám már jóval Batmanesebb-re sikeredet, már ami az első sztorinkat illeti. Jó volt látni a két kölyök viszonyát.  :hehe:
A Ragadozómadarak sztorija nem volt valami érdekfeszítő, mindenesetre a csajok egymás közti szövege nagyot ütött. :)
A kivitelezés mint mindig most is tökéletes!
A rossz: Nem vagyok benne biztos, hogy ez a tuskihúzó jó választás volt Kubert-nek. Elégé leegyszerűsíti Kubert ceruza rajzait, legalábbis nem olyan, mint mikor Danny Miki tusolta az ő rajzait.
Összegzés: Kétségtelen, hogy most Batman sztorija vitte el a lapot, reméljük a következő számban Vadásznő kicsit többet szerepel majd! ;)
Értékelésem: 3/5.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember 17. - 19:47:05 írta balogh44 »

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #644 Dátum: 2014. Szeptember 17. - 19:27:01 »
Batman 3. szám:

A jó: Ez a szám már jóval Batmanesebb-re sikeredet, már ami az első sztorinkat illeti. Jó volt látni a két kölyök viszonyát.  :hehe:
A Ragadozómadarak sztorija nem volt valami érdekfeszítő, mindenesetre a csajok egymás közti szövege nagyot ütött. :)
A kivitelezés mint mindig most is tökéletes!
A rossz: Nem vagyok benne biztos, hogy ez a tuskihúzó jó választás volt Kubert-nek. Elégé leegyszerűsíti Kubert ceruza rajzait, legalábbis nem olyan, mint mikor Danny Miki tusolta az ő rajzait.
Összegzés: Kétségtelen, hogy most Batman sztorija vitte el a lapot, reméljük a következő számban Vadásznő kicsit többet szerepel majd! ;)
Értékelésem: 3/5.

De Danny Mikiből csak egy van :/ iszonyatos, amit az az ember művel most Capulloval! (akkor már fco-t se hagyjuk ki :) ). Egyébként most elgondolkoztattál, mert eddig nem igazán tetszett a rajz, és én Kubertnek tudtam be, de tényleg lehet, hogy a kihúzás az, ami nekem is szúrta a szemem..  :headscratch:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #645 Dátum: 2014. Szeptember 17. - 19:45:05 »
 Ha van rá módod, nézd meg, az itthon is megjelent pár Paninis Újvilág X-Ment, abban Andy Kubert csinált pár sztorit a tesója mellett. Ott sokkalta részletesebb, aprólékosabb a rajza. ;) Igen, bizony sok múlik ki is a tuskihúzó. Azt szeretem, ha a tusrajzoló nem erőlteti rá a saját stílusát az eredeti ceruza rajzra. Ott van például Tom Mandrake, aki úgymond "Mandrake"-esíti bármely rajzoló munkáját, de a felismerhetetlenségig! Félre értés ne essék, bírom a munkáit, nagyon jó Batman rajzolónak tartom, de csak ha a ceruza rajz is az ő műve! ;)


zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Batman
« Válasz #646 Dátum: 2014. Szeptember 17. - 20:09:07 »
Ma hála az égnek én is kezembe vehettem az új Batmant!  :hehe:
Nagyon jó lett! Tetszik mindkét sztori, a következő szám borítója,meg nagyon állat!!!  ;D :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #647 Dátum: 2014. Szeptember 17. - 20:26:10 »
A következő résztől a Vadásznő is főszereplő lesz.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Batman
« Válasz #648 Dátum: 2014. Szeptember 17. - 20:49:33 »
nekem is itt a batman, köszönöm szépen! várom a folytatást, a borító is nagyon jó/lesz

kyd

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Batman
« Válasz #649 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 14:54:10 »
Üdv!
Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de a Batman fia rajzfilmet, a képregény elolvasása előtt érdesem megnézni, vagy teljesen mindegy?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #650 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 15:17:41 »
A rajzfilm jóval gyengébb a képregénynél, ennek tudatában döntsd el. Nem ugyanaz a kettő.

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #651 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 15:21:09 »
Szerintem előbb a képregény.. A rajzfilm tényleg nem sikerült túl erősre, és ha azzal kezdenéd lehet a képregényt sem élveznéd annyira.

kyd

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Batman
« Válasz #652 Dátum: 2014. Szeptember 24. - 15:48:05 »
Kösz a válaszokat, akkor a rajzfilmet inkább hanyagolom a képregény végig.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Batman
« Válasz #653 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 17:51:58 »
Nekem az első két számban egyértelműen a Ragadozók vitte a pálmát, ám a mostani számmal ez megfordult.
A Batman nagyon felpörgött és igen izgalmas lett. Az eddig kicsit primitívnek és egysíkúnak ható történet mintha most kezdene igazán beindulni. Tim és Damien rivalizálására meg arra, hogy már az elején gyilkolászni fog a kölyök nem számítotam, vagy legalábbis nem ilyen jól megvalósítva. Csak valahogy úgy éreztem, mintha hiányozna valami az előző és a mostani rész közül, mert az úgy végződött, hogy a lekötözött Batman torkáhzo szorítja Damien a kardot, itt meg Batman már hazavitte a fiát. Persze össze lehet kötni, de mégis hiányérzetem volt.
A Ragadozók sztori még mindig izgalmas és kreatív, igen intelligens és összesezedett történettel, csak a mostani rész mintha kicsit leült volna. Bár lehet csak azért, mert a Batman most nagyon belehúzott :).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #654 Dátum: 2014. Szeptember 25. - 18:45:35 »
Nekem nagyon tetszett ez a szöveg benne: "Szabályosan rosszul leszek, ha arra gondolok, mennyi jót tehetnének."  :)

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Batman
« Válasz #655 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 21:43:19 »
Ez a kiadvány, eddig táátszik!  ;D

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Batman
« Válasz #656 Dátum: 2014. Szeptember 27. - 13:09:29 »
Most,h láttam a Gotham első részét, jutott eszembe egy kérdés. Bruce megtudta valaha is, h ki ölte meg a szüleit? Most csak a képregény érdekel.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Batman
« Válasz #657 Dátum: 2014. Szeptember 27. - 13:15:47 »
Úgy tudom a képregényben is Joe Chill volt a gyilkos neve, mint ahogy Nolan filmjében.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Batman
« Válasz #658 Dátum: 2014. Szeptember 29. - 21:22:58 »
Na végeztem az eddigi Batman sztorikkal és azt kell mondjam, tetszettek.

A Batman száll érdekesen alakul a Damien szál miatt érdekes lesz megfigyelni a két srác közötti ellentétet a jövőbeli sztorik során.
Bár kissé furának tartom, hogy a No. 1. Lady Shiva és a No. 1. Batman által tanított Timet csak úgy elkeni a sokkal fiatalabb Damien :roll:
A Ragadozókkal megbarátkoztam, de még azon a véleményen vagyok, hogy 2 Batman jobb lett volna...

És a különszám, nekem személy szerint nagyon bejött a Bábel tornya történet, a sztori élvezetes és pörgős volt, és a történetvezetés is nagyon tetszett. Jól megvoltak magyarázva a történések ez a nyelv és írás összezavarós dolog a bibliai párhuzammal nagyon bejött,
az ötlet zseniális volt. Batman vészhelyzeti terveinek megléte számomra nem volt meglepő, simán kinéztem volna belőle, de a megvalósítások nagyon jók voltak a legjobban az  Aquamanes tetszett, (hidrofóbiássá tenni a hőst akit a víz éltet, zseniális).
Az is jó volt hogy ki hogyan reagált Batman tetteire és a végén a szavazás, na meg az utolsó oldal, na az mindent visz :oh:

Ezért is köszönet Tomi  :kingpin:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #659 Dátum: 2014. Szeptember 29. - 23:49:42 »
Nem ebben volt a Tim doksi? Beleírtam, hogy Tim a képzése ellenére a Robinok közül a legkevésbé ügyes harcos, viszont messze a legjobb nyomozó.