Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 525980 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1580 Dátum: 2016. Január 08. - 13:30:42 »
A 14. számtól jön.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #1581 Dátum: 2016. Január 08. - 14:23:39 »
Nagyon királyok vagytok !!!  :D :D :D :D :D :D :D
BATMAN,Spawn,Star Wars

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1582 Dátum: 2016. Január 15. - 22:55:50 »
Kinn van a Batman 13. előzetese.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1583 Dátum: 2016. Január 18. - 20:38:31 »
Idézek az Kingpin FB oldaláról, remélem Kaine nem haragszik érte:

"A múlt hét végén megszületett a megállapodás a DC-vel a további tervekről. Velük kicsit könnyebb egyezkedni, viszont jóval több pénzt kérnek. És mivel a dollár ára is durván emelkedett egy év alatt (több, mint 25%-ot), a következő éves Batman kiadásoknak egészen biztosan emelkedni fog az ára.
Visszaállunk vele a normál kéthavi kiadásra, vagyis idén nem lesz nyári begyorsítás. Ennek ellensúlyozásaképp kettő különszámot fogunk kiadni, aminek talán azok örülnek majd jobban, akik CSAK Batmant szeretnének a képregényben."


A két Batman különszámnak örülök, és reméljük azért az áremelés sem lesz annyira vészes! ;)

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Batman
« Válasz #1584 Dátum: 2016. Január 19. - 11:06:37 »
A két Batman különszámnak örülök, és reméljük azért az áremelés sem lesz annyira vészes! ;)

Engem nem zavar az áremelés és a két különszámnak is örülök, csak az szomorít el, hogy megint csak 6 rész lesz. Annyira jó volt tavaly nyáron, hogy havonta jött az új Batman :(.
Amúgy, ha az áremelés miatt nem csökkennek nagyon az eladások, akkor van esély rá, hogy a 4. évadban újra 10 szám legyen?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1585 Dátum: 2016. Január 19. - 15:03:47 »
Nem hiszem. Kipróbáltuk, nem ment. De csak 9 volt. Most 8 lesz.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #1586 Dátum: 2016. Január 19. - 17:43:24 »
Tegnap olvastam.Nagyon állat hír a két Különszám!
Emelés meg....évekig úgy voltam,hogy nem igaz,hogy itthon nincs Batman.Ha egyszer lesz akármennyi is lesz mindig venni fogom. :)
BATMAN,Spawn,Star Wars

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Batman
« Válasz #1587 Dátum: 2016. Január 20. - 13:23:24 »
Nem hiszem. Kipróbáltuk, nem ment.

Az ilyesmit mondjuk nem tudom megérteni. Mármint tudom, hogy rossz a gazdasági helyzet és az embereknek nincs sok pénzük, de ha valaki alapból gyűjti a Batmant, akkor az az évi +3x850 Ft már tényleg nem sok. Az ember azt gondolná, hogy az ilyen bővítéseknek örülnek a rajongók és nem hagyják abba a gyűjtést emiatt. Vagy esetleg arról lehet szó, hogy nem figyeltek oda és ezért nem tudtak a nyári duplázásról és ezért a kimaradt rész miatt hagyták abba? Mindenesetre fura.
Remélem mindezek ellensúlyozására jó vaskos különszámok lesznek :).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1588 Dátum: 2016. Január 20. - 14:41:46 »
Azért gondolj azokra is, akik a többit is gyűjtik, és esetleg ez van az utolsó helyen, vagy szülőket, akik nem győzik.
Nem, sajnos. Az eredeti terv szerint lett volna egy 64 oldalas és egy 120 oldalas, de az utóbbit le kellett fújni, mert olyan árat mondtak rá, hogy a fülünk is kettéállt. Úgyhogy két 64 oldalas lesz.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Batman
« Válasz #1589 Dátum: 2016. Január 20. - 14:50:45 »
És elmondod hogy mi volt az?   :D    Vagy még próbálkozol vele azért később?
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #1590 Dátum: 2016. Január 20. - 15:10:00 »
Idézet
És elmondod hogy mi volt az?
Üdvözlet, te biztosan új vagy errefelé. ;D Mikor mond el nekünk Tomi bármit is?  :P

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Batman
« Válasz #1591 Dátum: 2016. Január 20. - 16:02:35 »
Tom, hogy erre mi a válasz  ;D
de gondoltam ha már annyira "kútba esett" (?), akkor hátha kapunk vmi infót, hogy mi volt az amit ennyire arany áron akarták oda adni.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1592 Dátum: 2016. Január 20. - 16:40:39 »
Ami ugrott, arról már beszélhetek. A Long Halloween lett volna 3 különszámban.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Batman
« Válasz #1593 Dátum: 2016. Január 20. - 19:30:48 »
Uuuuuhhhh...  :o :o
De kár...  :'( :'(
Azt hittem arra a grafika (pedig szokható cucc)  miatt nincs esély, hogy megjelenjen.

(amúgy épp most akartam HD-ba rakni  :hehe: )
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1594 Dátum: 2016. Január 20. - 20:13:32 »
BATMAN #13.:

Jó: A minőség továbbra is jó, sőt, talán még jobb mint eddig, legalábbis az én példányomon szerencsére kevesebb nyomdai por landolt. Külön örültem egy frissebb Joker dokumentációnak is, rég volt róla anyag. A Batman történet, most picit zavaros volt, nem egészen világos, hogy a teázós keleti rész, mikor is történt. :headscratch: Reméljük a soron következő finálé helyre teszi a dolgokat, szó se róla rajzilag nagyon ott van a történet! A Ragadozók pont akkor fejeződött be amikor érdekelt volna a folytatás... :D Ed Benes ért a "formákhoz", az tuti.  :hehe:
Rossz: A borító nekem nem tetszik, olyan csili-vili, nem passzol egy Batman képregényhez, legalábbis amit én annak tartok. De nem akarok ezen lovagolni, azért szerintem Kaine tudta előre, hogy sokaknál ez biztosíték kicsapásos lesz. ;D
Összegezve: Egy kétoldalas poszterrel ellátott Batman/Ragadozók szám, várjuk  a finálét! Kérdés: A két különszám, egy történet lesz két részre bontva, vagy két különböző?
Értékelésem: 7/10

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1595 Dátum: 2016. Január 20. - 21:18:53 »
Két különböző. Köszi a véleményezést.

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Batman
« Válasz #1596 Dátum: 2016. Január 20. - 21:24:15 »
Köszi az értékelést!
Ha megnézed, azok a jelenetek, amelyek a múltban vagy vki fejében játszódnak, mindig más színűek, főként ff.
A teázós jelenet természetesen jóval korábban játszódik, amikor Bruce még nem tudott a Fekete Kesztyűről, de az után, miután dr. Hurt elültette a fejében a hipnotikus parancsszót az izolációs kísérlet idején.
A másikra majd kaine válaszol, nem akarom elvenni a kenyerét. :)
És lám...

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1597 Dátum: 2016. Január 20. - 21:43:05 »
Ezért is szerettem a régebbi képregényeket, mert ott legalább odaírták hogy "régebben", vagy hogy "akkor" meg hogy "most", de itt nincs ilyesmi. Lényegében olyan hatást kelt bennem, hogy ez a beszélgetés, tán le se zajlott, csak Bruce fejében. :headscratch:
Örülök, ha két különböző lesz.  :kingpin:
Ja, és Ati, tetszik ez a színes vonalkód dobozka, ilyesmi mehetne a többi képregényre is néha.... ;)
« Utoljára szerkesztve: 2016. Január 20. - 21:56:05 írta balogh44 »

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Batman
« Válasz #1598 Dátum: 2016. Január 20. - 23:38:27 »
Nem baj az, ha nincs mindig szájba rágva, de itt talán tényleg kicsit túlbonyolított...

Örülök, h tetszik, az eredeti Raga-címlapon is ilyen volt, átvettem.
Vigyázni kell, mert nem minden színt szabad a vonalkód-leolvasó miatt, de ahol jól mutat, alkalmazom még.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #1599 Dátum: 2016. Január 21. - 05:29:35 »
Pont a Long Halloween....no mindegy. :(
BATMAN,Spawn,Star Wars