Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 525981 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Batman
« Válasz #1600 Dátum: 2016. Január 22. - 11:45:00 »
Nekem is megérkezett az új szám, nekem tetszik a borító, bár amint megláttam a belső batman borítót már meg is gondoltam magamat.
viszont a hátoldala olyan mintha egy kefével dörzsölték volna, vagy a padlón ide-oda húzták volna. elég csúnya karcolások vannak rajta. esetleg egy cseréről majd a börzén lehet szó?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1601 Dátum: 2016. Január 22. - 13:49:59 »
Persze. Mutatsz egy képet róla?

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Batman
« Válasz #1602 Dátum: 2016. Január 22. - 16:14:17 »
Ami ugrott, arról már beszélhetek. A Long Halloween lett volna 3 különszámban.

Ez szomorú, pedig sok jót hallottam róla. Na, de mindegy, majd ha esetleg filmben feldolgozzák a sztorit, akkor majd a DC fog könyörögni, hogy azt add ki :).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1603 Dátum: 2016. Január 22. - 16:31:36 »
Nem,  az a Marvel. :)

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Batman
« Válasz #1604 Dátum: 2016. Január 22. - 23:32:27 »
Nem,  az a Marvel. :)

Igaz :), a DC filmeknek egyre kevesebb közük van a képregényekhez sajnos.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Batman
« Válasz #1605 Dátum: 2016. Január 23. - 09:10:54 »
Hát azért merítenek abból is rengeteget...

sőt, most rebesgetik, hogy jön az újabb DC rebúút nyáron, aminek valszeg több köze lesz a filmes univerzumhoz...  :uhoh:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1606 Dátum: 2016. Január 23. - 19:17:17 »
A játékokból készült képregényekről, mi a véleményed Kaine? Megérné kiadni valamilyen formában? :headscratch:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Batman
« Válasz #1607 Dátum: 2016. Január 23. - 19:33:03 »
Fuh, az Arkhamokra gondolsz?
Fuh, azt ne... mármint nem rossz, rohadt jó kis kitöltő részek, de azért nem vmi nyomtatásra alkalmasak... nem véletlen digi formátumba nyomják ki őket előbb..
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1608 Dátum: 2016. Január 23. - 21:00:16 »
Csak azért kérdezem, mert én nem ismerem, csak a játékot. De ez a Victor Bogdanovic, tényleg hajaz picit Capullo-ra. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1609 Dátum: 2016. Január 23. - 21:23:03 »
Első a képregény. Amíg abból kéthavonta 1 van, addig hagyjuk a többit.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1610 Dátum: 2016. Január 23. - 21:27:38 »
Én csak azt kérdeztem, hogy ismered-e.
Persze, az eredeti a lényeg, és örülök is, a kéthavi, fél Batman-ek, plusz a különszámoknak! ;)
Pár éve még, azt se tudtam volna elképzelni, hogy újra lehet itthon, bármilyen DC képregény.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Batman
« Válasz #1611 Dátum: 2016. Január 24. - 10:46:34 »
Tenyleg csak azt kerdezted, kiadasrol szo se volt.  :lol:
A játékokból készült képregényekről, mi a véleményed Kaine? Megérné kiadni valamilyen formában? :headscratch:

jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:Batman
« Válasz #1612 Dátum: 2016. Január 24. - 13:03:13 »
Tyű, állati jó volt a Batman! Nekem nagyon bejövős ez a sztori, meg azt is szeretem amikor Bruce Wayne múltjából mutatnak jeleneteket.

Tony Daniel rajzai pompásak, felőlem lehetne örökös Batman-rajzoló is.  ;D A Ragadozók szintén elnyerte a tetszésemet, és ezt nem csak a mostani részre értem, hanem összességében az egész sorozatra.. A két oldalas poszter tutkó, és a Joker-doksi is jó tartalmas lett.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Batman
« Válasz #1613 Dátum: 2016. Január 24. - 15:48:59 »
A napokban kiolvastam a "Karácsonyi ének"-et és az új számot.

A Karácsonyi ének tényleg ütős volt. Ám az tetszett benne a legjobban, hogy a mesélő nem is a sztorit mesélte, hanem csak egy a történettel párhuzamosan futó sztorit mesélt el, így még ha szétszednénk akkor akár a képek, akár az elmesélt sztori külön külön is megállnák a helyüket, így egyben viszont, ha párhuzamot vonunk a kettő között, akkor még tovább hatványozódik az élmény :).
Remélem a későbbiekben is hasonlóan különleges történeteket kapunk a különszámokban :).

A 13-as számban se kellett csalódnom, sőt. A Batman egy pszichológiai remekmű. Tűkön ülve várom a végkifejletet :).
Ám a Ragadozóknak se kell szégyenkezniük: remek történet, gyönyörű rajzok és a végén a fordulat, ami lezárja az eddigi időszakot. Csak sajnos most duplán is búcsút kell vennünk: részben azért, mert más lesz helyettük (remélhetőleg tényleg csak ideiglenesen :) ), részben pedig azért, mert utánanéztem és ez az utolsó rész, amit Ed Benes rajzolt :(. Pedig a kedvenc rajzolóm volt. Bár lehet ennek sokan inkább örülnek :). De remélem akik a helyébe lépnek sem okoznak majd csalódást :).

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Batman
« Válasz #1614 Dátum: 2016. Január 24. - 18:28:12 »
Persze. Mutatsz egy képet róla?

élőben jobban ki jön, sajnos csak ilyen fényképet tudtam készíteni.
szerintem ez inkább a nyomda figyelmetlensége.
http://kepfeltoltes.hu/160124/batmanx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Batman
« Válasz #1615 Dátum: 2016. Január 24. - 19:31:09 »
Nem feltétlenül, lehet, hogy az újságosnál vagy a lapkernél karcolták össze. Vagy te előfizető vagy?

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1616 Dátum: 2016. Január 24. - 19:31:52 »
Uh, szép.... :uhoh:

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Batman
« Válasz #1617 Dátum: 2016. Január 24. - 19:46:15 »
Köszi mindenkinek a részletes véleményezést!!!
Remélem, nem fog csalódást okozni márciusban a Nyugodjék békében-ciklus befejezésének 2. része sem, amely természetesen kellően morrisonos. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1618 Dátum: 2016. Január 24. - 20:11:47 »
Tony Daniel rajzai pompásak, felőlem lehetne örökös Batman-rajzoló is. 
Már csak egy része van hátra, utána váltás lesz.
Idézet
A Ragadozók szintén elnyerte a tetszésemet, és ezt nem csak a mostani részre értem, hanem összességében az egész sorozatra.
Ők még visszatérnek az Íjász után.
Ám a Ragadozóknak se kell szégyenkezniük: remek történet, gyönyörű rajzok és a végén a fordulat, ami lezárja az eddigi időszakot. Csak sajnos most duplán is búcsút kell vennünk: részben azért, mert más lesz helyettük (remélhetőleg tényleg csak ideiglenesen :) ), részben pedig azért, mert utánanéztem és ez az utolsó rész, amit Ed Benes rajzolt :(. Pedig a kedvenc rajzolóm volt. Bár lehet ennek sokan inkább örülnek :). De remélem akik a helyébe lépnek sem okoznak majd csalódást :).
A következő egy ex-Pókember rajzoló lesz, Joe Bennett. Nem annyira fényképszerűen rajzol, de még mindig nagyon szépen.
élőben jobban ki jön, sajnos csak ilyen fényképet tudtam készíteni.
Oké, egyértelmű csere, hozd majd el a Börzére.  ;)

MolnarErik

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Batman
« Válasz #1619 Dátum: 2016. Január 24. - 20:41:17 »
Örülök, h a lányok még visszatérnek, mert a The Battle Within sztem Gail Simone egyik legjobbja. Bennett nagyon egyedi stílussal kezdett, töltöttgalamb lányok, színpadias mimika, de aztán valahogy ellaposodik.