Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 525980 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Batman
« Válasz #1640 Dátum: 2016. Március 08. - 11:09:18 »
Hehe, igaz.  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1641 Dátum: 2016. Március 08. - 23:41:45 »
Kinn vannak az előzetes oldalak.

Hoby

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 619
Re:Batman
« Válasz #1642 Dátum: 2016. Március 10. - 12:24:54 »
Asszem nálam ez az év képregényes híre: A Snyder-féle Batman Magyarországon!
Eddig nem vettem a Batman-t (bocsi kaine ;)), de most lesz egy plusz előfizetőd.
Amúgy ez azt jelenti, hogy jönnek más New52 sorozatok is? Szerintem a JL-t lenne értelme kiadni, mondjuk különszámként. Tökéletes sztori új olvasóknak is.
“Hard work pays off, dreams come true. Bad times don’t last, but BAD GUYS do.”

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #1643 Dátum: 2016. Március 10. - 12:41:09 »
Fantasztikus hír! Capullo rajzok :oh: Kedvencem ez a történet, köszi Kaine! :worship:
Kíváncsi vagyok mennyire fognak nőni az eladások, tuti lesz "pár" plusz vevőd. :)

(Szerintem, bár ez ugye szubjektív, de a JL borzasztó volt. Én a Red Hood and the Outlaws első ~9 számát és Lemire-Sorrentino Green Arrow részeit szerettem még nagyon, bár a leglogikusabb Nightwing lenne. De ezek úgyis mind tárgytalanok, mert most kezdődik a Zöld Íjász :) )

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Batman
« Válasz #1644 Dátum: 2016. Március 10. - 13:03:46 »
A Batman is olvashatatlan egy idő után. Számomra így értelmetlen az egész R.I.P kiadása, alapjában véve egy közepes vagy az alatti sztori, az utána jövő részek érdekesek. Egyszerűbb lett volna alapból a new52vel kezdeni  kiadást.

Hoby

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 619
Re:Batman
« Válasz #1645 Dátum: 2016. Március 10. - 13:07:57 »
Fantasztikus hír! Capullo rajzok :oh: Kedvencem ez a történet, köszi Kaine! :worship:
Kíváncsi vagyok mennyire fognak nőni az eladások, tuti lesz "pár" plusz vevőd. :)

(Szerintem, bár ez ugye szubjektív, de a JL borzasztó volt. Én a Red Hood and the Outlaws első ~9 számát és Lemire-Sorrentino Green Arrow részeit szerettem még nagyon, bár a leglogikusabb Nightwing lenne. De ezek úgyis mind tárgytalanok, mert most kezdődik a Zöld Íjász :) )

Szerintem nem volt az annyira rossz. Plusz Jim Lee gyönyörű rajzai és már is el lehet adni. ;)
Jó tudom, nem ilyen ilyen egyszerű, de ha megjelenne én tuti megvenném.
“Hard work pays off, dreams come true. Bad times don’t last, but BAD GUYS do.”

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1646 Dátum: 2016. Március 10. - 13:09:24 »
Eddig nem vettem a Batman-t (bocsi kaine ;)),
:D Nincs miért. :)
Idézet
Amúgy ez azt jelenti, hogy jönnek más New52 sorozatok is? Szerintem a JL-t lenne értelme kiadni, mondjuk különszámként. Tökéletes sztori új olvasóknak is.
Egyelőre még nem, mert a második történetek még maradnak egy ideig. Az idei két különszám már megvan, a következő évben lehet róla szó.
Számomra így értelmetlen az egész R.I.P kiadása, alapjában véve egy közepes vagy az alatti sztori, az utána jövő részek érdekesek.
Csakhogy azokban meg nincs Bruce Wayne. És 14 rész után még korai lenne olyan Batmannel folytatni, ahol más van helyette.
Idézet
Egyszerűbb lett volna alapból a new52vel kezdeni  kiadást.
Igen, de már elfelejtetted, mennyire nehéz volt egyáltalán elindítani ezt a sorozatot? Nem úgy megy ez, hogy én kitalálok valamit, aztán az lesz.  ;)

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Batman
« Válasz #1647 Dátum: 2016. Március 10. - 13:12:39 »
Hát ezt értem de nem azt mondtam hogy a Long Halloweennel érdemes kezdeni, hanem azzal amit a Dc akkor mindenhol nyomatott és promózott. :D Persze azt már mondtad hogy nem érdekli őket a kis piac.

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #1648 Dátum: 2016. Március 10. - 13:29:48 »
A Batman is olvashatatlan egy idő után.

Azért ezt nem mondanám. A Court of Owls és a Death of the Family szerintem nagyon jó, a Zero Year sem lett volna rossz, ha feszesebbre váják és 18(?) helyett mondjuk csak 12 részes lett volna. (Ez mondjuk egy tipikus Snyder hiba, hogy minden egy pár számmal hosszabb, mint kellene...) És talán itt volt Capullo rajza a legjobb. Az Endgame érdekes volt az ellentétes pólus (love-hate) vonal miatt és szerintem a Superheavy meg egy bátor koncepció, de meg tudom érteni akinek ez nem jött be. Biztos elfogult vagyok, de az olvashatatlantól szerintem messze van azért. :)

Szerintem nem volt az annyira rossz. Plusz Jim Lee gyönyörű rajzai és már is el lehet adni. ;)
Jó tudom, nem ilyen ilyen egyszerű, de ha megjelenne én tuti megvenném.

Hát nem tudom. Persze Jim Lee-vel el lehet adni a Hush miatt, de szerintem nagyon elmaradt a rajza az ottani minőségtől. Ettől függetlenül természetesen én is bezsákolnám :) Csak szerintem voltak jobbak is, bár az, hogy JL és közeledik a film is sokat nyom a latba :D

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Batman
« Válasz #1649 Dátum: 2016. Március 10. - 13:35:13 »
Nagyon várom a New52-t. :oh: Már Joker miatt is. Pont a nyitótörténete, amit ebből az érából elsőként olvastam.  ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #1650 Dátum: 2016. Március 10. - 18:20:00 »
Szerintem nem volt az annyira rossz. Plusz Jim Lee gyönyörű rajzai és már is el lehet adni. ;)
De, borzalmas volt, gyakorlatilag tökéletes példa lehetne mindazok számára, akik a szuperhősképregényeket ostoba izomemberek kisiskolásoknak szóló bugyuta történeteiként akarják beállítani.

Hoby

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 619
Re:Batman
« Válasz #1651 Dátum: 2016. Március 10. - 18:37:30 »
Lehet, hogy csak azért nem tűnik most annyira rossznak, mert az volt első DC képregény amit havonta kezdtem olvasni (a Batman volt a második). ;)

Ez mondjuk egy tipikus Snyder hiba, hogy minden egy pár számmal hosszabb, mint kellene...

Ez szerintem is így van. Pont a két Joker sztori a legrövidebb a sorozatban, és milyen jót is tesz nekik.
“Hard work pays off, dreams come true. Bad times don’t last, but BAD GUYS do.”

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #1652 Dátum: 2016. Március 10. - 18:50:52 »
Volt egy kétrészes, ami ugye rövidebb :P (És milyen frissen hatott a sok event között.) De igen, bármennyire szeretem is ezeket sztorikat, mindegyikből ha pár résszel rövidebb lett volna még jobb lett volna talán. Meg a sok tie-in is szerintem inkább sokszor elvett belőle. A Court of Owls-nál egész jól fel volt építve az event jelleg, de utána, főleg a Zero Year esetében már teljesen lényegtelenek voltak.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 10. - 18:59:12 írta Kilgores »

Hoby

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 619
Re:Batman
« Válasz #1653 Dátum: 2016. Március 10. - 20:52:57 »
Tényleg, az a kétrészes sztori is jó volt. A tie-ineket én el se olvastam, már évek óta egy eventnél se olvasom el, csak ha nagyon jókat hallok az adott sztoriról vagy ha tényleg nagyon-nagyon fontos.  ;)
“Hard work pays off, dreams come true. Bad times don’t last, but BAD GUYS do.”

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1654 Dátum: 2016. Március 10. - 21:02:34 »
Én már várom a New 52! féle Batman-t, a baglyos sztori azt mondják nagyon jó, és még utána is pár, na és persze, ne feledkezzünk meg a többi New 52!-es Batman sorozatokról se:


 :brow:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #1655 Dátum: 2016. Március 10. - 22:54:12 »
Nyugodtan megfeledkezhetünk róluk, mert a Batman & Robin és a Batman/Superman kivételével az égvilágon semmi nem volt bennük. A Dark Knight v2 pláne imádni való volt, mert Finch-csel dettó ugyanaz történt, mint minden egyes létező alkalommal, amikor önállóan akart készíteni egy sorozatot: előbb az írói teendőket vették el tőle, majd rajzolóként is kirúgták. Pedig itt még Jenkinst is a nyakába akasztották, hogy valami koherens sztorit kaparjanak össze. (Bár az eleje tényleg nem volt rossz, annyira még emlékszem belőle.)

Abban viszont igazad lehet, hogy előfordulhat, az oldalszám limitáltsága miatt egyszer-egyszer nem árthat kissé képbe hozni az olvasókat arról, mik történtek a többi „fő” címeken, mert néha ott is megestek fontosabb események.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 10. - 22:56:47 írta talgaby »

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Batman
« Válasz #1656 Dátum: 2016. Március 10. - 23:16:21 »
Gondolom, szívesen megírnád ezeket a kis felzárkóztató összefoglalókat.  ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #1657 Dátum: 2016. Március 10. - 23:20:07 »
Egyrészt igen, másrészt ezeknél marha sok idő, amíg megíródik egy. A legközelebb megjelenőnél például csak az olvasással elment több mint egy hét.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Batman
« Válasz #1658 Dátum: 2016. Március 11. - 21:54:20 »
Úgy látszik lemaradtam. Akkor a RIP utána  15. számtól a Batmannal ugrunk a New 52-re? Vagy miről is van szó?
Amúgy mások honnan veszik ezeket a bennfentes infókat? Mert úgy tűnik egyre többször maradok le az ilyesmiről :).

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Batman
« Válasz #1659 Dátum: 2016. Március 11. - 21:56:16 »
Egyébként ez a New 52 mit jelent?Mire vonatkozik az 52?