Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 526343 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1980 Dátum: 2016. December 05. - 20:31:25 »
A DC nemigen képviseltette magát ennél jobban nálunk. Egy képregény és kész. Persze kettővel indult, de ha már abban az időben is muszáj volt összevonni őket, majd megszüntetni, akkor most se várj csodát. A Marvellel cserébe úgy szárnyalunk,  ahogy soha előtte senki kis hazánkban.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1981 Dátum: 2016. December 05. - 20:42:25 »
De voltak, vannak próbálkozások a részetekről feléjük? Szoktátok jelezni, hogy talán ez és ez sokakat bevonzana, és igényelnék?
Szó se róla, már az is nagy szó, hogy két különszámot is megengedtek. A Ragadozók után, tényleg valami látványosabb sorozat kéne, ami sokakat bevonz. Például az 52-es sorozatok közül a Justice Leauge, Justice League Dark, Batgirl, ezek Batman közeliek.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #1982 Dátum: 2016. December 05. - 20:56:24 »
Majdnem mondanám, hogy ki akarná venni azt a Johns-féle JLA-t két számnál tovább, de aztán belegondoltam, hogy kis hazánk talán az egyetlen olyan ország ahol valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag el lehet tartani egy kiadványt amiben a Spawn megy. Szóval ugyanannak a közönségnek elég esélyesen tetszene az Amerikai Bicepszfeszítők és Morcosan Nézők Ligája.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1983 Dátum: 2016. December 05. - 21:04:31 »
De voltak, vannak próbálkozások a részetekről feléjük? Szoktátok jelezni, hogy talán ez és ez sokakat bevonzana, és igényelnék?
Nincsenek, mert a Batmanen kívül nincs olyen DC, ami sokakat vonzana.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1984 Dátum: 2016. December 05. - 21:08:08 »
A Justice League Dark-ért még dupla árat is fizetnék! ;D  Imádom, kellően sötét, és igen, párszor Batman és a rendes Igazság Liga tagok is feltűnnek benne. Olyan karakterekkel operál, mint Constantine, Zatanna, Deadman, Enchantress, Mocsárlény.....
És nem utolsósorban Mikel Janin rajzolta, méghozzá igencsak pofásan! ;)

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #1985 Dátum: 2016. December 06. - 05:42:09 »
Pedig szep lassan jon a Liga film!
Azt hittem a temaban jon majd a jovoben valami.
Gondolom minden uzlet tele lesz veluk!  :brow:
BATMAN,Spawn,Star Wars

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #1986 Dátum: 2016. December 06. - 07:31:25 »
A Ragadozók után, tényleg valami látványosabb sorozat kéne, ami sokakat bevonz. Például az 52-es sorozatok közül a Justice Leauge, Justice League Dark, Batgirl, ezek Batman közeliek.

Nightwing, még mindig. Sztoriba is vág, és ennél sokkal Batman közelibbet nem találsz. És, ha a Ragadozók erőltetése helyett elindult volna a Baglyok tanácsával párhuzamosan is futhatott volna, de ez a denevér már elrepült. :(

(Mikel Janin rajza nekem a Grayson-on tetszett meg, az is jó kis cím volt.)


BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Batman
« Válasz #1987 Dátum: 2016. December 20. - 15:48:03 »
Öhm, Tomi, bocsi, tom, hogy ez nem a kiadóhoz tartozó téma, de sztem vhol hozzád is kapcsolódik...
MIt szólsz/tok az Eaglemoss bejelentéséhez?
http://www.eaglemoss.com/hu-hu/kpregnyhsk/dc-comics-nagy-kpregnygyjtemny-2/

Dc Comics képregény kötetek fognak megjelenni, vagyis előfizetni lehet rájuk. Elég komoly tervek vannak készülőben...
Bár annyira nem értem a logikát... kiadják újra a Huhst, és itt jön Tomi/ Kingpinhez tartozó cucc... elvben jön a Bábel Tornya, meg a Batman fia... de bakker ezek megjelentek már a Kingpintől... lehet ezt így?

Kár, hogy ezeket tolják, inkább olyanokat kellene kiadni, amik itthon még nem voltak...  :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 20. - 15:50:40 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Batman
« Válasz #1988 Dátum: 2016. December 20. - 15:55:52 »
A leírás az olyan fordításokkal, mint a "Köpenyes Keresztes Vitéz", meg az "Az Akció Képregény 1. számának hasonmás kiadása" meggyőzött róla, hogy milyen nívós minőséget képviselő kötetekkel lesz itt dolgunk. :lol:

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #1989 Dátum: 2016. December 20. - 16:07:58 »
Kemény :O Én is csak néztem, hogy ez mi. De jó lenne, tudni, hogy minőségi cucc lesz vagy valami felejthető. Mert fölöslegesen nem fizetnék elő, de ha jó lesz lemaradni sem kellene. Dilemma :D

Amúgy BuB, ha a kinti oldalra mész, láthatod mik lesznek benne. (+2 spec kiadás)
https://shop.eaglemoss.com/dc-comics-graphic-novel-collection-

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #1990 Dátum: 2016. December 20. - 16:20:29 »
Állítólag nem is magyar lesz... :roll: :'(
BATMAN,Spawn,Star Wars

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1991 Dátum: 2016. December 20. - 16:26:53 »

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Batman
« Válasz #1992 Dátum: 2016. December 20. - 16:30:20 »
Kemény :O Én is csak néztem, hogy ez mi. De jó lenne, tudni, hogy minőségi cucc lesz vagy valami felejthető. Mert fölöslegesen nem fizetnék elő, de ha jó lesz lemaradni sem kellene. Dilemma :D

Amúgy BuB, ha a kinti oldalra mész, láthatod mik lesznek benne. (+2 spec kiadás)
https://shop.eaglemoss.com/dc-comics-graphic-novel-collection-

Hja. Csak odáig el is kell jutni. Az ólmos cucc is igen hamar abbamaradt...


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Batman
« Válasz #1993 Dátum: 2016. December 20. - 16:38:57 »
Hát annyira nem hamarn, 20-25 rész megért a cucc.  :D

Inkább az a baj, amit annál is csináltak,h ogy a végén már olyan gyakorisággal jött, hogy az átlagos halandó pénztárcája nem bírta... és ahogy nézem itt is ez lesz a gond...
nem tom, mire hajtanak ezek? mInél gyorsabban megszünjön a cuccuk?  :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #1994 Dátum: 2016. December 20. - 16:46:33 »
És már van az újságosoknál? :headscratch:
BATMAN,Spawn,Star Wars

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Batman
« Válasz #1995 Dátum: 2016. December 20. - 16:50:00 »
Na jó, de abból mennyi volt magyar? A végén már csak a kintről behozott cuccot vehetted meg ugyanannyiért, mint amibe belekerül a fordítás és a magyar nyomda költsége is.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Batman
« Válasz #1996 Dátum: 2016. December 20. - 17:34:04 »
Minél inkább foglalkozok  vele, egyre kevésbé érdekel. És nem csak az újra kiadások miatt. A maradék három meg eleve nem fogott meg. Közellenségeket például már rajzfilm formájában láttam. A Superman-es és Igazság Ligás meg túl alapjairól induló történeteknek tűnnek. A túlzott magyarított fordítás a reklámanyagban meg már kiakasztó. És kéthetente akarják ezeket nyomni. Ki tudná ezeket már rendszeresen megvenni? pff..
Ennél még JCS média kötetes kínálata is pozitívabb benyomással hatott.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1997 Dátum: 2016. December 20. - 17:58:37 »
Én nagy valószínűséggel adok nekik egy esélyt, annál is inkább, mivel az összes Képes Kiadós DC köteteim darabjaira hullottak szét. Azokat meg mára rohadt nehéz pótolni! ;)

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #1998 Dátum: 2016. December 20. - 18:25:58 »
Én nagy valószínűséggel adok nekik egy esélyt, annál is inkább, mivel az összes Képes Kiadós DC köteteim darabjaira hullottak szét. Azokat meg mára rohadt nehéz pótolni! ;)
Nekem mind jó állapotú,még. :)

Két hetente 3000 ?? Na ne már. :spidey:
BATMAN,Spawn,Star Wars

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Batman
« Válasz #1999 Dátum: 2016. December 20. - 18:44:00 »
Tiszta hülyék, már elnézést...  :-\
2 havonta is elég volna 3 ezer... nem hogy 2 hetente...


Minél inkább foglalkozok  vele, egyre kevésbé érdekel. És nem csak az újra kiadások miatt. A maradék három meg eleve nem fogott meg. Közellenségeket például már rajzfilm formájában láttam. A Superman-es és Igazság Ligás meg túl alapjairól induló történeteknek tűnnek. A túlzott magyarított fordítás a reklámanyagban meg már kiakasztó. És kéthetente akarják ezeket nyomni. Ki tudná ezeket már rendszeresen megvenni? pff..
Ennél még JCS média kötetes kínálata is pozitívabb benyomással hatott.
Öhm, az alapjairól való indulás sztem nem is árt, mivel hazánkban azért nincs annyira elterjedve a DC cucc...
A közellenséget meg láttad rajzfilmben... hát képregényben elég más.. mint minden rajzfilm adaptáció jó pár mellékszálat kihagyott...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL