Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 525989 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #3080 Dátum: 2020. április 30. - 12:00:20 »
Hát, hogy ez csak találgatás, és hogy épp nem vásároltuk meg a jogokat a következő egy évre. Pont erről volt szó valahol, hogy ezek a multik egyszer csak kivonulnak, és addigra már nem marad a nyomukban semmi, amivel folytatni lehetne.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Batman
« Válasz #3081 Dátum: 2020. április 30. - 14:44:26 »
Hát, hogy ez csak találgatás, és hogy épp nem vásároltuk meg a jogokat a következő egy évre. Pont erről volt szó valahol, hogy ezek a multik egyszer csak kivonulnak, és addigra már nem marad a nyomukban semmi, amivel folytatni lehetne.

Igen, nekem is ez volt az első gondolatom.

gabo04

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Batman
« Válasz #3082 Dátum: 2020. Május 01. - 20:43:44 »
és ha megnézitek a Szukits vagy a Fumax oldalát, akkor látható hogy a legutóbbi DC Eaglemoss kötetek majdnem 5000 forintba kerülnek.

Mondjuk nem értem miért kerülnek ennyibe, az Új Istenek 1-2-t még a Szukitstól rendeltem kb 1 hónapja, akkor még 3290-ért!  :headscratch:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Batman
« Válasz #3083 Dátum: 2020. Május 02. - 06:24:21 »
Ennyit "erősödött" a forint a karantén alatt.  ;)

gabo04

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Batman
« Válasz #3084 Dátum: 2020. Május 02. - 11:37:50 »
De viszont ennyiért én sem fogom már venni őket, kicsit erős!

Taddeo

  • Humanoid létforma
  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Batman
« Válasz #3085 Dátum: 2020. Május 02. - 18:04:41 »
Én eddig is csak hébe-hóba vettem ilyen kiadványokat (szeretem Batman-t, de ennyit azért már...  :roll: ), mostantól se lesz belőle rendszer, arra itt van a  :kingpin:  (mondjuk kár, hogy a fősori kiadása pont most ér véget, és csak különszámok lesznek (a Lobo-s nekem amúgy bejött  :P ).

NyMRooD

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re:Batman
« Válasz #3086 Dátum: 2020. Május 03. - 11:52:10 »
Hát, hogy ez csak találgatás, és hogy épp nem vásároltuk meg a jogokat a következő egy évre. Pont erről volt szó valahol, hogy ezek a multik egyszer csak kivonulnak, és addigra már nem marad a nyomukban semmi, amivel folytatni lehetne.

Nem lesz emelés, Vladi utalt rá moly.hu-n, egyszerűen ezekből náluk és szukits-nál csak pár darab maradt és egyenlőre nem tudni, hogy mikor kaphatnak újabb készletet.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #3087 Dátum: 2020. Május 03. - 15:00:34 »
Ja, én úgy tudtam, ezek fix árasak.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Batman
« Válasz #3088 Dátum: 2020. Május 03. - 15:04:35 »
Legalábbis a borítón a 3290-es árak vannak, csak ők gondolták, hogy tőlük ennyiért is vihető.  ;)

mgyuri

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 25
Re:Batman
« Válasz #3089 Dátum: 2020. Május 04. - 12:45:56 »
Ja, én úgy tudtam, ezek fix árasak.
fix árasak, de ahogy el kezd fogyni, felemelik az árat. :)

gabo04

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re:Batman
« Válasz #3090 Dátum: 2020. Május 05. - 22:08:48 »
Még jó hogy az emelés előtt megrendeltem tőlük! A 86. szám ismét 2 hetet csúszik, nincs minden rendben! Már csakazért veszem mert nekiálltam, a Legendás Batmannak már neki sem álltam!

WillWayne

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Batman
« Válasz #3091 Dátum: 2020. Május 21. - 21:40:18 »
Július még messze van, de mi lesz a következő batmanben?
Milyen "önálló történetek" lesznek még idén? Ezekről eddig még nem volt szó. Lesznek olyanok is, amik megjelentek már a DC-, vagy Batman-sorban, vagy csak jelentéktelen sztorik lesznek?

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #3092 Dátum: 2020. Május 21. - 21:47:15 »
Miért gondolod hogy eddig csak a jelentéktelenek maradtak ki? Én úgy tudom erre az évre már megvan a kiadási terve a Kingpin-nek! Én is várom egyébként a bejelentéseket, szó volt a Gázláng sztoriról is pl. Norm Breyfogle, stb... Szóval vannak ott még minőségi kiadásra váró kis sztorik! ;)

WillWayne

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Batman
« Válasz #3093 Dátum: 2020. Május 21. - 22:28:40 »
Miért gondolod hogy eddig csak a jelentéktelenek maradtak ki? Én úgy tudom erre az évre már megvan a kiadási terve a Kingpin-nek! Én is várom egyébként a bejelentéseket, szó volt a Gázláng sztoriról is pl. Norm Breyfogle, stb... Szóval vannak ott még minőségi kiadásra váró kis sztorik! ;)

Persze lehet még találni jó sztorikat, csak ha azért hagyták abba a Rebirth érát, nehogy a másik két sorban is megjelenjenek, ott meg vagy a "legjobb" és "legfontosabb" sztorik jönnek ki, akkor vajon mi marad, csak közepes vagy lényegtelen sztorik. Kicsit elvesztettem a bizalmam a hazai batman megjelenésekben, mert két év alatt két sort is abbahagytak. Most majd jönnek a nagy összevisszaságok, amik valahol tök jók, csak ugyanezt tudja a másik két sor is. De ott legalább van gerinckép.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #3094 Dátum: 2020. Május 21. - 22:35:20 »
Azért egy kis bizalmat szavazz ennek a kiadónak légyszíves! Nem lesznek átfedések, legalábbis szerintem azon vannak, van a kiadó hogy ne legyen átfedés, és azért tartalmas kiadványok jöjjenek ki! Plusz most már változó formátumok is lesznek, TPB, HC, vagy füzet. Attól függően mit kíván meg az adott képregény történet.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #3095 Dátum: 2020. Május 21. - 22:52:47 »
Persze lehet még találni jó sztorikat, csak ha azért hagyták abba a Rebirth érát, nehogy a másik két sorban is megjelenjenek, ott meg vagy a "legjobb" és "legfontosabb" sztorik jönnek ki
Itt elvesztettél. Nem tudom, ki állította össze azt a DC sort, de ha azok lennének a legjobb sztorik, már rég nem létezne a DC kiadó.

WillWayne

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Batman
« Válasz #3096 Dátum: 2020. Május 21. - 22:56:36 »
Azért egy kis bizalmat szavazz ennek a kiadónak légyszíves! Nem lesznek átfedések, legalábbis szerintem azon vannak, van a kiadó hogy ne legyen átfedés, és azért tartalmas kiadványok jöjjenek ki! Plusz most már változó formátumok is lesznek, TPB, HC, vagy füzet. Attól függően mit kíván meg az adott képregény történet.

Pont ez az, hogy ha ott megjelennek az emlékezetesebb sztorik, akkor itt sok jó nem marad, csak amolyan batman/lobo szintű "legalább van batman füzet, örüljetek". Amikor válogatni kell nem a legjobbak jelennek meg a kingpinnél - pókemberből se. Ez lesz tp meg hc is ezt bizonyítja. Mint egy gyerek a fa alatt, hogy örülj, hogy van valami, és ne törődj azzal mi. Ez kábé az olvasók semmibevétele.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #3097 Dátum: 2020. Május 22. - 00:01:57 »
Igen, barátom, a Kingpin kiadó és én pontosan arról vagyunk ismertek és hírhedtek, hogy semmibe vesszük az olvasóinkat.  ;)

WillWayne

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Batman
« Válasz #3098 Dátum: 2020. Május 22. - 06:37:28 »
és megint kitérő válasz...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #3099 Dátum: 2020. Május 22. - 10:59:18 »
Ezt most saját magadra írtad, ugye?