Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982112 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #9100 Dátum: 2010. Május 15. - 15:12:34 »
Sci-fi érdeklődés ?? Szerintem mindenki látta már a Holdra szállási videókat legalább egyszer, abból beugorhatott volna.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:OFF
« Válasz #9101 Dátum: 2010. Május 15. - 15:18:19 »
Sci-fi érdeklődés ?? Szerintem mindenki látta már a Holdra szállási videókat legalább egyszer, abból beugorhatott volna.
Lehet, hogy látták, csak nem érdekelte őket.  ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #9102 Dátum: 2010. Május 15. - 18:07:19 »
Idézet
Vicces, hogy nem iskolázottság, hanem sci-fi érdeklődés kell inkább a jó válaszadáshoz a holdas kérdés.
ez nem érdeklődés, vagy nem érdeklődés kérdése. Ez szerintem benne van az alapintelligencia kategóriában. Direkt nem műveltséget írtam, mert a műveltség nagy részét tanulással kell elsajátítani. Azt viszont mindenki tudja, hogy van tömegvonzás, meg ilyesmi, szóval mindenkinek kellene annyi eszének lennie, hogy eszébe jut, a Hold is egy égitest, és hiába kisebb mint a Föld, attól még van tömegvonzása.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:OFF
« Válasz #9103 Dátum: 2010. Május 15. - 18:33:45 »
Megnéztem a vidit és hallom pont, hogy a lakótárs kint tesz vesz a konyhában, ezért gondoltam kilépek próbára teszem. Kinézek, kérdem, hallod mi történik, ha elengedsz egy tollat a Holdon a kezedből. Erre válasz "Hát ez egyszerü, lebegni fog". Mondom, köszi jól van  :hehe:
Geológus amúgy  :P

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #9104 Dátum: 2010. Május 17. - 14:12:58 »
Ben te miskolci vagy, hogy bírod a Skynet vízelárasztási támadását ?  :nemtudom:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #9105 Dátum: 2010. Május 17. - 14:38:14 »
Hát nem lesz könnyű megszokni a busz helyett a dzsunkát, de a kínai testvérvárosból már megérkeztek az agrármérnökök a rizsültetvény kiépítése miatt.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #9106 Dátum: 2010. Május 17. - 14:42:27 »
Hát nem lesz könnyű megszokni a busz helyett a dzsunkát
Pozitiv hozzáállás kérdése az egész :brow: Meg különben is,fő a változatosság ;)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:OFF
« Válasz #9107 Dátum: 2010. Május 17. - 14:44:43 »
Azt viszont mindenki tudja, hogy van tömegvonzás, meg ilyesmi, szóval mindenkinek kellene annyi eszének lennie, hogy eszébe jut, a Hold is egy égitest, és hiába kisebb mint a Föld, attól még van tömegvonzása.
Szerintem tévedsz. :) A fizika sajnos nem alaptantárgy, legalábbis még a mi időnkben nem kellett érettségizni belőle (így el se tudom képzelni, hogy manapság mi van) ennél fogva mindenki lesz@rja. De az viszont már tényleg nagyon durva, hogy a mentőkérdést sem tudták. Mert ha már a fizikát nem is vágják, de a saját (leendő) területükön legyenek pengék és mindent vágjanak...
de a kínai testvérvárosból
Miért Miskolc testvérvárosa Hong Kong?

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #9108 Dátum: 2010. Május 17. - 14:54:42 »
Azért elég durva képeket mutatnak a híradókban Miskolcról.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #9109 Dátum: 2010. Május 17. - 15:01:51 »
A legnagyobb gondot a talajvíz okozza és a Szinva patak. A Szinva átlag 5-20 cm-es, most méteres a vízállása, és erre nincs rendes vízelvezetés kiépítve mert senki sem gondolt rá anno, hogy valaha is szükség lesz rá. A környező települések nagy része egykor mocsaras területekre épült, amit nem megfelelően csapoltak le, és most az is feltört. Ahol én lakom, ott 6 utcában is az összes ház pincéjét elöntötte a talajvíz, van ahol le sem lehet menni a pincehelyiségbe mert 2-3 méteres a víz. Utána majd jönnek szép sorban a fertőzések, arról nem is beszélve hogy a teljes régióban odavan a termés, mert a rengeteg eső kimosta a növények gyökerét, vagy simán kirohasztott mindent.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #9110 Dátum: 2010. Május 17. - 15:04:56 »
Te nem áztál el ? Vagy a pincéd. Ahol az ellenállók dekkolnak...  :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #9111 Dátum: 2010. Május 17. - 15:07:20 »
Én egy régi építésű társasházban lakom, ami elég messze esik a kritikus zónától, viszont a mi kertünknek is annyi.  :) Legalább idén már nem kell kapálnom.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:OFF
« Válasz #9112 Dátum: 2010. Május 17. - 15:09:37 »
Csak aztán nehogy az egész víz megfagyjon mint a Holnaputánban. Mindenesetre ha jön a vihar szeme, akkor el kell égetned a képregényeidet, hogy befűccsetek :D Kezdve az többszörösen meglévő első számokkal  :hehe:
Sok szerencsét és vízelvonulást kívánok oda Miskolcra!

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:OFF
« Válasz #9113 Dátum: 2010. Május 17. - 15:16:38 »
A képregény elégetés érdekes lenne: "Inkább megfagyok! Inkább megfagyok!!!"  :hehe:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:OFF
« Válasz #9114 Dátum: 2010. Május 17. - 15:22:24 »
A képregény elégetés érdekes lenne: "Inkább megfagyok! Inkább megfagyok!!!"  :hehe:
Mint a filmben: a Guttenberg bibliát őrizgette és az adótörvényeket égették el. Azthiszem a Gyilkos viccet, Dell Otto albumot őrizném és Bagley meg Romita junior menne a leves alá :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #9115 Dátum: 2010. Május 17. - 15:24:12 »
Én a Mad Dog Ward-ot őrizném, az Ultimate-t képregényeimet vetném elsőként a tűzbe.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #9116 Dátum: 2010. Május 17. - 21:29:14 »
Pozitiv hozzáállás kérdése az egész :brow: Meg különben is,fő a változatosság ;)
:lol:
Én is sok rosszat hallottam a városról a rádióban. A Class fm segítséget ajánlott fel, de a polgármesteretek szerint nemigen van rá szükség, legfeljebb pár esőköpenyre.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #9117 Dátum: 2010. Május 17. - 21:42:18 »
de a polgármesteretek szerint nemigen van rá szükség, legfeljebb pár esőköpenyre.

A polgármester MSZP-s. Tudja jól, hogy az önkormányzati választásokat elbukja, így meg kicseszésből egy romhalmazt adhat át az utódjának. 

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:OFF
« Válasz #9118 Dátum: 2010. Május 19. - 21:55:05 »
A db.kepregeny.net nem működik nekem.
Tud valaki egy oldalt, ahol a magyarországon megjelent pókember, X-men, marvel extra, Superman, Batman, Superman&Batman listáját megtalálhatom? Esetleg a borítók képeivel együtt.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #9119 Dátum: 2010. Május 19. - 22:16:07 »
A wikipédián sok fen van (a Marvel Extra biztosan).
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?