Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982082 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #9500 Dátum: 2010. Június 29. - 21:17:47 »
Fazekas Attila által rajzolt  Star Wars képregényeket én 500/db ért szereztem be .

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #9501 Dátum: 2010. Június 29. - 21:53:20 »
és a végén ott van Hiden Christensen!!! :ohmy:
Mint micsoda?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #9502 Dátum: 2010. Június 29. - 21:59:03 »
Kicserélték az öreg Anakint rá, tudod, amikor elégeti Luke Vader holttestét, és szellemként megjelenik Obi-van, Yoda, meg Anakin. Az eredetiben az a színész volt ott, aki láthattunk a hatodik részben, mikor Luke leveszi a maszkot róla, de a legutolsó felújításban már HC van ott.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #9503 Dátum: 2010. Június 29. - 22:33:49 »
Hogy ez mekkora egy &@#$!

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #9504 Dátum: 2010. Június 29. - 22:38:24 »
Szerintem is gáz, de az új nemzedéknek ez kell, őt látták az új 3 részben... vagyis csak 2 részben  :P

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #9505 Dátum: 2010. Június 29. - 22:47:27 »
Szerintem nincs vele baj. A filmeket egyben véve sokkal erősebb hatást ér el így a zárás, hogy egy nagyon ismert alakban jelenik meg Anakin, mintha egy egyszer látott színész lenne ott.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #9506 Dátum: 2010. Június 29. - 22:56:49 »
Szerintem sem gáz. Egyébként több változás is van benne. Pl látszik Naboo is a hatodik végén, meg volt olyan jelenet, ahol a kivetítőn megjelenő Palpatine arcát is kicserélték arra, aki az első háromban játszotta. Az ötödikben volt még egy bővített jelenet is vele, amiben az uralkodó elárulta Vadernek, hogy Luke az ő fia.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #9507 Dátum: 2010. Június 29. - 23:00:05 »
Pff, még jó hogy az eredetiből ezeket kihagyták.
Am én olyanról is tudok, hogy Boba Fett Megmenekül a sivatagban, vagy ez csak egy továbbgondolás?

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #9508 Dátum: 2010. Június 29. - 23:05:36 »
Megmenekült, de az már a kiterjesztett univerzumban van.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #9509 Dátum: 2010. Június 29. - 23:13:31 »
Nekem Ő a kedvenc karakterem az univerzumból  :sweetheart:
1-2 Clone Leadert leszámítva  ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #9510 Dátum: 2010. Június 29. - 23:20:10 »
Akkor viszont kötelező megnézned az első felbukkanását is. :hehe:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #9511 Dátum: 2010. Június 29. - 23:21:40 »
Én csak arra emlékeztem a felújított verzióból, hogy Jabba is benne volt az elsőben.  :)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:OFF
« Válasz #9512 Dátum: 2010. Június 29. - 23:22:46 »
Azért az milyen már, hogy szerepelsz a világ leghíresebb filmttriógiájában. Te vagy a főszereplője. Te játszod dart vadert a legnagyobb arcot az univerzumban 3 részen keresztül, maszkban visz életet a karakterbe és a végén amikor az arcod is látszana, kivágnak és valaki mást tesznek oda.  ;D
zerintem nem kéne agyoncincálni azt a jó kis filmet. Olyat is hallottam, hogy a végén, Yoda Obi-Wan és Anakin mellett Qui-gon is ott áll. Ami azért is fura, mert Obi-Wan végig azt mondja, hogy az ő mestere Yoda volt...

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #9513 Dátum: 2010. Június 29. - 23:42:36 »
Azt azzal magyarázzák, hogy Yoda kis ideig mindenkinek a mestere, amíg "rendes" mestert nem kapnak. Ahogy az A klónok támadásában is volt.

Olyan változatról még nem hallottam, hogy Qui-gon is ott lenne a végén, szerintem nincs ilyen.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #9514 Dátum: 2010. Június 29. - 23:49:02 »
Tényleg nincs.

Azal sincs baj hogy Christensen áll a szellem alakok mellett. Akkor lenne gáz ha a maszk alatt is ő lenne a VI. részben  :hehe:

Amúgy nem ugyanaz volt Palpatine az I-I-III VI-ban ?  :headscratch: Én úgy tudom ugyanaz a színész játszotta.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:OFF
« Válasz #9515 Dátum: 2010. Június 29. - 23:59:48 »

Amúgy nem ugyanaz volt Palpatine az I-I-III VI-ban ?  :headscratch: Én úgy tudom ugyanaz a színész játszotta.

Bizony.  :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #9516 Dátum: 2010. Június 30. - 00:59:33 »
Igen, ugyanaz játszotta. Pont az volt a szerep egyik érdekessége, hogy 30 évvel később kellett eljátszania egy 20 évvel korábbi kiadását. ;)
Idézet
Azért az milyen már, hogy szerepelsz a világ leghíresebb filmttriógiájában. Te vagy a főszereplője. Te játszod dart vadert a legnagyobb arcot az univerzumban 3 részen keresztül, maszkban visz életet a karakterbe és a végén amikor az arcod is látszana, kivágnak és valaki mást tesznek oda.  
Ez is téves.
Darth Vader megformálásában már vagy 5-en vettek részt. Az ep 4,5,6-ban egy viszonylag ismeretlen színész játszotta, a hangját viszont james earl jones kölcsönözte néki. Aztán, ha jól tudom, egy megint más színész volt akkor, amikor levették róla a maszkot, és végül ott van ugyebár Hayden C. Hopp, ez így csak négy, de így is szép szám.

Idézet
Azt azzal magyarázzák, hogy Yoda kis ideig mindenkinek a mestere, amíg "rendes" mestert nem kapnak. Ahogy az A klónok támadásában is volt.
Ráadásul Yoda akkora spíler, meg bölcs volt, hogy kvázi az is a mesternek tekintette, aki rendszersen kért tőle tanácsot, vagy bemutatott neki az öreg törpe néhány fogást, pedig "hivatalosan" nem ő volt a mestere.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 30. - 01:04:34 írta pepo05 »
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #9517 Dátum: 2010. Június 30. - 07:26:38 »
Igen, ugyanaz játszotta. Pont az volt a szerep egyik érdekessége, hogy 30 évvel később kellett eljátszania egy 20 évvel korábbi kiadását. ;)
Jaja. Csak a legújabb feldolgozásban az új maszkkal szerepel abban a jelenetben. Tehát úgy néz ki, ahogy a harmadik rész végén.

Én csak arra emlékeztem a felújított verzióból, hogy Jabba is benne volt az elsőben.  :)
Igen, de az a '97-ben kiadott húsz éves évfordulóra felújított változatban került bele, sok más felújított és kihagyott jelenettel. Ezek pedig a harmadik mozifilm után kerültek bele.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 30. - 07:29:20 írta Sepi »

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:OFF
« Válasz #9518 Dátum: 2010. Június 30. - 09:13:24 »
Azt azzal magyarázzák, hogy Yoda kis ideig mindenkinek a mestere, amíg "rendes" mestert nem kapnak. Ahogy az A klónok támadásában is volt.

Olyan változatról még nem hallottam, hogy Qui-gon is ott lenne a végén, szerintem nincs ilyen.

A mester egyébként is egy fokozat (rang) a Jedi rendben, nemcsak Yodát szólítják folyamatosan mesternek, hanem pl. Mace Windu-t is.

Ha már az új Anakint odakopírozták, akkor Qui-gon-t is nyugodtan odatehették volna, ha már a történet szerint ő az első, aki szellem. :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #9519 Dátum: 2010. Június 30. - 11:02:12 »
Idézet
Jaja. Csak a legújabb feldolgozásban az új maszkkal szerepel abban a jelenetben. Tehát úgy néz ki, ahogy a harmadik rész végén.
Há énb már nem tudok kiigazodni ezeken, mert ez a mocskos LUcas 2 éve3nte kiad egy "felújított verziót". Amit én láttam, abban már voltak új jelenetek, szoborledöntés, ilyesmik, Anakin volt az ep6 végén, de az ep5-ben még az eredeti arccal nyomult Sidius.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"