Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982061 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #10260 Dátum: 2010. Szeptember 16. - 20:02:47 »
Egyik volt osztálytársam pont ennyi idő után már 2 gyermekes anyuka, hozzáment egy nála huszonakárhány évvel idősebb faszihoz, asszem most várja (vagy már meg is szülte) a harmadik gyerekét és tuti nem fog elválni, mert valami Hit gyülekezetés szektában van... :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #10261 Dátum: 2010. Szeptember 16. - 21:22:29 »
Nőknél azért ez jóval hamarabb megy, mint a srácoknál.
D-Tox: akkor még a tanítványai voltatok, vagyis szót kellett fogadnotok. Most simán alakíthatjátok ti a programot, ahogy ti szeretnétek, ő már csak vendég ott.  ;)
Mi is vittünk fotóalbumokat, de csak körbeadtuk.
Ráadásul, ha nem visztek kivetítőt, akkor a feje tetejére állhat, akkor sem lesz kivetítés.  ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #10262 Dátum: 2010. Szeptember 16. - 22:29:59 »
Amúgy ilyenkor ugye ki kell állni az osztály elé és be kell számolni az elmúlt 5 év eredményeiről?

Amikor az én osztálytalálkozóm volt, és felhívtak a színpadra hogy elmeséljem mi történt velem az elmúlt években, nos felmentem, kifordítottam a nadrágom zsebeit (jelezve hogy nincs egy buznyákom sem), szétettem a kezem, és egy kurvaszó nélkül lesétáltam. Vastapsot kaptam.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #10263 Dátum: 2010. Szeptember 16. - 22:50:23 »
A mi osztálytalink is olyan volt, hogy mindenki egyesével felállt és mesélt, hogy mi történt vele. Én se sok mindent tudtam mondani. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #10264 Dátum: 2010. Szeptember 16. - 23:34:10 »
Szóval hagytátok, hogy még mindig az ofő diktáljon.  :hehe:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #10265 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 08:19:26 »
Én rohadtúl nem vágyok osztálytalálkozóra, mivel a technikusi 5 éve nekem abból állt, hogy össze voltam zárva egy csomó újgazdag öntelt pöcsfejjel, akineknek életük legnagyobb gondja az volt, hogy este hol igyák el a heti 10000 ft költőpénzüket.
Persze önként vállaltam ezt, mert olyan gettó általános iskolába jártam (jöhettél volna oda Kaine Silent Hill filmet forgatni, még otherworldnek is beillett volna), hogy onnan mindenképpen ki akartam törni, de attól még nem lenne kedvem azt hallgatni, ki hogyan vette át az apuci vállalkozását.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #10266 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 09:42:02 »
Egyik volt osztálytársam pont ennyi idő után már 2 gyermekes anyuka, hozzáment egy nála huszonakárhány évvel idősebb faszihoz, asszem most várja (vagy már meg is szülte) a harmadik gyerekét és tuti nem fog elválni, mert valami Hit gyülekezetés szektában van... :)
Ez igaz, hogy már más tészta, de az én mondandómat igazolja, meg, hogy nem teljesen komplett a hölgy. ;) Elválni lehet, hogy nem fog, de csak azért, mert még akkor sem tud szabadulni, ha rájön, mibe keveredett.

Amikor az én osztálytalálkozóm volt, és felhívtak a színpadra hogy elmeséljem mi történt velem az elmúlt években, nos felmentem, kifordítottam a nadrágom zsebeit (jelezve hogy nincs egy buznyákom sem), szétettem a kezem, és egy kurvaszó nélkül lesétáltam. Vastapsot kaptam.
:clap: Tőlem is. Zseniális lehetett. ;D

Én rohadtúl nem vágyok osztálytalálkozóra, mivel a technikusi 5 éve nekem abból állt, hogy össze voltam zárva egy csomó újgazdag öntelt pöcsfejjel, akineknek életük legnagyobb gondja az volt, hogy este hol igyák el a heti 10000 ft költőpénzüket.
Ez ismerős, csak én hülye picsákkal. ;) De legalább megvolt az az előnye, hogy bármit el lehetett tussolni, mert mégiscsak a suli egyetlen elit osztálya voltunk és a mi hírünk mindig makulátlan kellett maradjon. :D Aki meg nem szégyellte, az gyakorlatilag tényleg bármit megcsinálhatott. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #10267 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 11:56:36 »
Az utolsó mondatodra kérünk példákat.  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #10268 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 12:44:36 »
Úgy tűnik, rám áttételesen hat Ben képessége. Ma reggel megmagyarázhatatlan körülmények között elszállt három órára az a proxy szerver, amin keresztül az iroda netezik. Egy komplett telekommunikációs cég IT-részlege nem tudta, mi volt az oka.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:OFF
« Válasz #10269 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 12:53:20 »
Egy komplett telekommunikációs cég IT-részlege nem tudta, mi volt az oka.
A probléma volt ilyen nagy, vagy ennyire nem értenek hozzá?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #10270 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 12:59:18 »
Egy szó: Én! Ellenem tehetetlenek.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #10271 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 13:09:20 »
Múlt héten elvesztettem egy TiB adatot Ben jóvoltából. Az összes filmem, képregényem, backupom... Ami pótolhatatlan róla, azok a régi zenekaros felvételeim és robogirl képei (azon a partíción tartotta).
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #10272 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 13:10:49 »
Az a fura, hogy a képességem eddig csak rám vagy a barátaimra, ismerőseimre hatott. Ha rájövök hogyan fordíthatom a rossz emberek ellen, megállíthatatlan leszek.  :brow:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #10273 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 13:11:11 »
Nálunk a mosógép sz*rt be(n).  :hehe:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #10274 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 13:12:27 »
Nálunk a mosógép sz*rt be(n).  :hehe:

Mosógépbe még eddig csak hánytam. Azt is csak egyszer.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #10275 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 13:26:45 »
Az utolsó mondatodra kérünk példákat.  :D
Hát, az alap, amit már sokszor meséltem, hogy fél évig nem jártam tesiórára és senkinek nem tűnt fel és senki nem kérdezte, hol voltam, vagy miért, majd a végén felmentettek tesiből. :D A másik, hogy egy évig nem jártam angolórára, aminek nem tudom, hogy az angoltanár örült jobban, vagy én. ;) Ennek az a háttere, hogy bevittem a felsőfokú nyelvvizsgámat az igazgatóhoz, hogy akkor én most ilyen tudással nem járnék be bébiangolra. Na ilyenkor szűnt meg nálunk az a szabály, hogy már középfokúval is fel vagy mentve abból a nyelvből. :drying: Én meg úgy gondoltam, hogy ez nem fair, úgyhogy én meg nem jártam be órára, és szintúgy nem lett semmi "bajom" belőle. Egyik osztálytársam meg gyakorlatilag hetente 1-2x bejött, jó esetben úgy 2. órára, az osztályfőnök meg inkább igazolta vagy kihúzta a hiányzásait, minthogy kitudódjon és évet kelljen ismételnie. És ezt gyakorlatilag minden évben. :) Ezután jönnek a suliból kilógós történetek, amiknek megint nem volt semmi retorziója, meg hogy az irodalom- és történelemtanár jókedvében csak a neved nézte meg a dolgozaton, rossz kedvében meg azt alapján adott jegyet, hogy hány oldalt írtál, de teleírhattad bármivel, mert el aztán nem olvasta. Így aztán soha senki nem bukott meg, mindegy, hogy mennyit tudott vagy nem tudott, az érettségi átlagunk is valahol az egekben volt és az sem azért, mert mindenki olyan penge volt. ;) Én pl 4-est kaptam a töri érettségire, ami azért vicces, mert világ életemben utáltam, és egy percet nem tanultam rá az egész középiskola alatt. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #10276 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 13:31:00 »
Nahát! Az a lány is ilyen volt, aki közölte, hogy csak akkor hajlandó velem járni ha helyette én szakítok az aktuális barátjával. Mondanom sem kell hogy a srác és a haverjai úgy megvertek, hogy a taknyomon csúsztam a hazáig. De legalább a lányt sem kaptam meg.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:OFF
« Válasz #10277 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 13:34:48 »
Biztos én vagyok öreg, de ezek a példák inkább elszomorítanak engem. :-\ Ha ilyenek vannak, akkor nem csoda, hogy az oktatás a béka hátsója alatt van.

Nahát! Az a lány is ilyen volt, aki közölte, hogy csak akkor hajlandó velem járni ha helyette én szakítok az aktuális barátjával. Mondanom sem kell hogy a srác és a haverjai úgy megvertek, hogy a taknyomon csúsztam a hazáig. De legalább a lányt sem kaptam meg.
Egy kérdés mielőtt még röhögni kezdek. Ez tényleg megtörtént, ez esetben szolidalitás kartárs, vagy csak poén, mert annak nagyon üt. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #10278 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 13:35:44 »
Az én életem ilyen. Ha találkozunk személyesen magad is rájössz.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #10279 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 13:41:41 »
közölte, hogy csak akkor hajlandó velem járni ha helyette én szakítok az aktuális barátjával.
ÖÖ, és ezt a szöveget te bevetted? ;D Amúgy meg az a lány, aki így koptat le, alapból felejthető. Szerintem. :)