Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982097 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Genzo

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 340
    • Genzo Comics
Re:OFF
« Válasz #10340 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 07:50:02 »
Az egyetem nem tudom meddig tart, de a sulis tanév szept.15 (vagy az ahhoz közel eső hétfő, idén pl 13.) és jún. 15 között van azoknak, akik nem végzősök, mert az érettségi a tanévzárás után szokott lenni.


Genzo Comics - Ahol a képregények vannak becélozva

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #10341 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 08:16:20 »
Doh... Mero ne is hallgass rá. A végén még kitalálja hogy az Enterprise sem létezik.
Az nem is. De ha kinézek az ablakon, most is látom a házunk elött az ezeréves solymot, Benya már utazott is benne. ;)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #10342 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 09:57:12 »
Hát, az elég meleg téma, hisz sima kirúgás jár érte.  :D
Hát, nálunk nem... :D De akkor ráteszek még egy lapáttal: a gimi másik férfitanára meg a felettem levő évfolyamból járt az egyik lánnyal. ;) Több férfi nem volt. Illetve nem számított annak... ;D

Ju megnéztél te már engem alaposan? Annak is örültem volna ha csak a haját megfoghatom. Kevesebbért is bully elé ugrottam volna.
Én se voltam a suli legnépszerűbb lánya, sőt... szóval értelek, de akkoris. ;) Ha egy flört/randi/stb nem természetesen jön, akkor semmi értelme, egy ilyen lány (meg úgy alapból semmilyen lány) miatt meg nem éri meg lealacsonyítanod magad és feladni a méltóságod. Valójában te sem lennél boldog, ha nem őszintén menne veled randizni.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #10343 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 10:31:19 »
Azért belőled valahogy nem tudom kinézni, hogy te lettél volna az osztály lúzere, és igazán nem Ben renoméját akarom leépíteni (azt már úgyis megtették mások  ;D), de nem hiszem, hogy neki túlzottan sok viszonyítási alapja lett volna a jó randi terén.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:OFF
« Válasz #10344 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 11:34:46 »
de nem hiszem, hogy neki túlzottan sok viszonyítási alapja lett volna a jó randi terén.
Áúú, ez a beszólás már nekem is fájt.  :fatestapolo: :shocking: :omg: :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #10345 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 14:30:58 »
Csak sajnos igaz. Az összes olyan esetben amikor jól sült el a randi és hmm... megkaptam ami nekem jár... mindig a lány kezdeményezett. Ha én néztem ki valakit abból ritkán lett valami.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #10346 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 18:54:43 »
Azért belőled valahogy nem tudom kinézni, hogy te lettél volna az osztály lúzere
Akkor most nem kezdem el mesélni, hogy de, valami olyasmi. ;D
De valahogy én mindig úgy voltam vele, hogy vagy kellek az adott srácnak, vagy nem; és ha randizom vele, akkor az kölcsönös legyen, különben csak rosszul érezném magam később. De igazából nem is ez a lényeg. Csak az, hogy jó felismerned, ha felültetnek, és onnan nem tovább rontani a helyzetet, mert az az ember, aki így viselkedik veled, kizárt, hogy érdeklődik irántad és ez attól fog a legkevésbé változni, ha az ő szabályai szerint játszol. Vagyis ez a lány a büdös életben nem ment volna el veled, de ettől még nem te vagy a hülye; ha teljesíted azt, amit feltételül szab meg, akkor sem fog veled járni, csak túl gyáva volt ahhoz, hogy ezt megmondja. :drying:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #10347 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 20:43:56 »
Csak Ben miatt írok egy alternatív valóságos verziót.  :D
Nagyon-nagyon tetszettél a lánynak, teljesen odavolt érted. De a barátnői mind azt mondták, hogy "á, ez a gyerek egy lúzer, mit akarsz tőle?". De a lány annyira szeretett, hogy azért is be akarta bizonyítani, hogy igenis tökös gyerek vagy, ezért odament hozzád, és megmondta, hogy ha oda mersz menni az eddigi barátjához (akit ki nem állhat, mióta téged meglátott), és megmondani neki, hogy dobja, mert mostantól veled akar járni, azzal teljesen bizonyítod magad. Odamentél a sráchoz, de az jól elvert, mire a lánynak vihogva mondták a többiek, hogy "na látod!" A lány pedig vigasztalhatatlanul, szomorúan, lehajtott fejjel ment el, miközben végig azt motyogta maga elé: "Pedig úgy szerettem volna, ha megfogja a hajam."

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #10348 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 21:19:52 »
Sepi,visszakötötték a netet? Ezek szerint átköltöztél?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #10349 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 22:19:00 »
Még nem kötötték vissza a netem, most a régi melóhelyemről netezek. Bejöttem éjszakára dolgozni. De már átköltöztem és a netem is folyamatban van.  ;)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #10350 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 22:46:04 »
Ach so.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #10351 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 09:40:38 »
Képzeljétek, milyen mázlim volt: rendeltünk egy nagy 100 dolláros csomagot a twaf-ról, és nem tudták elküldeni az egyik füzetet, amit rendeltünk. Viszont a pénzt addigra már levonták és annyira elszégyelték magukat, hogy után visszautalták a teljes csomag postaköltségét, vagyis gyakorlatilag ingyen kiszállították Szegedre a csomagot és így a nick & dent akciónak köszönhetően 2000 ft-ért vettem teljesen jó állapotú Hulk: Prelude the Planet Hulk tpb-t és egy Annihilation Conquest Book One tpb-t. :)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #10352 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 11:48:31 »
Na ilyen itthon sose fog előfordulni.  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #10353 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 15:39:04 »
A Milehighnál velem is előfordult, hogy kihagytak egy 60-as évekbeli Pókembert, és elhitték, amikor reklamáltam, úgyhogy ingyen utánam küldték.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #10354 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 17:34:28 »
Hugom tegnap jött haza Bonn-ból, cserediák kapcsolattal volt kint a sulijával, egy hetet, nagyon jól érezte magát, egy klassz lehetőség volt.
Az ajándék sem maradt el, gondolt az itthon maradottakra, viszont én nem csak gumicukrot kaptam hanem egy vagány "Im Netz von Spider-Man" című képregényt is.
Az egész 100 oldalas, panini kiadású 26. számú német füzet, benne:
  • The Short Halloween - Amazing Juli 2009
  • Exit Interview - Amazing Family 6
  • Identity Crisis
  • My Brother's Son
  • Violent Visions
  • If I Was Spider-Man
  • The Blessing
  • Fight at the Museum - Amazing 600 - September 2009
  • Bridge and Tunnel - Amazing Family 3 - Februar 2009


Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:OFF
« Válasz #10355 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 17:39:42 »
Wow ! Még sose találkoztam német képregénnyel, hozhatott volna nekem is.  :hehe:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #10356 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 18:44:24 »
Mennyire irigyellek ilyenkor. :D

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:OFF
« Válasz #10357 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 18:54:27 »
Jól néz ki, Kanaszta. ;)

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #10358 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 20:17:22 »
Az nem is. De ha kinézek az ablakon, most is látom a házunk elött az ezeréves solymot, Benya már utazott is benne. ;)
Igen, az egyik börze után. Amúgy nem rossz kis verda. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #10359 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 21:17:27 »
Heh, német Web of Spider-Man.  :D Tök jó.  :D