Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 982160 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:OFF
« Válasz #10400 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 15:49:52 »
Szép lányok
Naja az erdélyi lányoknak nincs párja.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Genzo

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 340
    • Genzo Comics
Re:OFF
« Válasz #10401 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 16:29:27 »
Nincs bizony. :) :no:


Genzo Comics - Ahol a képregények vannak becélozva

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #10402 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 16:32:21 »
Én csak egyet nem értek... szép lányok, sok lány, jó környezet... de Te nem is örülsz  egyik képen sem :-\

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #10403 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 16:34:37 »
Mer' beragadt a cipzár a gatyáján.

Genzo

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 340
    • Genzo Comics
Re:OFF
« Válasz #10404 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 16:41:06 »
Én csak egyet nem értek... szép lányok, sok lány, jó környezet... de Te nem is örülsz  egyik képen sem :-\

Az a boldog arcom, ami nagyban hasonlít a többihez. Szegál István Arckifejezés- és Mimikafejlesztő Szakiskolájába jártam évekig, éltanuló voltam.


Genzo Comics - Ahol a képregények vannak becélozva

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:OFF
« Válasz #10405 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 16:45:19 »
Pár filmjében szerepeltél is. Hullák felett merengtél az élet a világegyetem meg minden kérdéskörén.

Genzo

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 340
    • Genzo Comics
Re:OFF
« Válasz #10406 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 16:51:20 »
Igen, mi ezt tanulmányi kirándulásnak hívtuk.


Genzo Comics - Ahol a képregények vannak becélozva

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:OFF
« Válasz #10407 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 17:01:20 »
No, úgy látszik sikerült végre rendezni az internet-problémát! Ma voltam benn a Diginél (ők vették át a korábbi szolgáltatónk, a Tvnetwork összes ügyfelét), s új szerződést kötöttünk! Mivel erre nincs kiépítve a Digi hálózata, s valami régi mikro-izén kapjuk a netet, ezért az eddigi havi 5700Ft helyett csak 1500Ft-ot kell majd fizetnünk!!!
Ezt nem hittük volna! Remélhetőleg jól is fog majd működni a net...

Kaine, olvastam a Kneten, hogy nem mindenkinek küldött meghívót a szegedi könyvtár eddig. Megkeresed majd őket, hogy jönni akarsz a szegedi fesztiválra?

Jó hír, hogy javult a net problémád! Viszont én csupa rossz dolgokat hallottam a "mikro-izés" netről. És amúgy is ami általában hihetetlenül jól hangzik, az valójában nem is annyira jó.  :-\ Azért reméljük a legjobbakat.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:OFF
« Válasz #10408 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 17:06:46 »
Jópofi vagy, hogy keressek meg egy szegedi könyvtárat?  :D Azon belül is egy olyan valakit, aki ebben kompetens?

Hát a Google ma már csodákra képes  :D! Szegeden nincs olyan sok nagy könyvtár (kb. 2 nagy van)!
De erről lenne szó:
http://www.sk-szeged.hu/

Amúgy meg szerintem Zoli79 a másik fórumon biztos meg tudná mondani, hogy mely kollégát kellene célzottan megkeresni....nehogy utána késő legyen....
De egyébként én szívesen bemegyek a könyvtárba, s utánaérdeklődök ennek...ki szervezi, mi az elérhetősége stb.


No, úgy látszik sikerült végre rendezni az internet-problémát! Ma voltam benn a Diginél (ők vették át a korábbi.....

Jó hír, hogy javult a net problémád! Viszont én csupa rossz dolgokat hallottam a "mikro-izés" netről. És amúgy is ami általában hihetetlenül jól hangzik, az valójában nem is annyira jó.  :-\ Azért reméljük a legjobbakat.

Hát, megkérdeztük a többi szomszédot, hogy nekik milyen fajta cuccosuk van, de kb. mind azt mondta, hogy az még rossz (T-home és stb.)....Ha elmegy a netük, akkor se tv, se telefon....
Relatíve nekünk elég jó, mert habár néha-néha elmegy a net, de az elég rövid ideig tart (ezt lekopogom gyorsan, nehogy utána bedögöljön az egész).....
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 24. - 17:20:07 írta D-TOX »

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #10409 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 17:23:18 »
Idézet
Jópofi vagy, hogy keressek meg egy szegedi könyvtárat?   Azon belül is egy olyan valakit, aki ebben kompetens?

Látom D-tox már megtette, de én is felajánlom, hogy megpróbálok segíteni neked ebben, bemehetek a könyvtárhoz, hogy ki ott az illetékes ebben az ügyben. De tényleg az a legjobb ötlet, hogy Zolitól kellene valami telefonszámot kérni, amin lehet érdeklődni. ;)

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:OFF
« Válasz #10410 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 17:33:15 »
Akkor mikorra szervezzük a tüntetést a könyvtár elé  :D? Összegyűjtünk még pár embert, megkeressük az illetékest, és rávesszük, hogy szorítson egy kis helyet Kaine-nek.....a csorda-szellem olykor eléggé meggyőző tud lenni  :D.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #10411 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 17:37:35 »
Hamarosan nekem is megjavul a netem. Ha minden igaz, jövő héttől már nem kereskedelmi szolgáltatótól, hanem közvetetten (egy másik kolin keresztül) az egyetemi hálózatról fogok netezni.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:OFF
« Válasz #10412 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 18:19:43 »
Idézet
Akkor mikorra szervezzük a tüntetést a könyvtár elé  ? Összegyűjtünk még pár embert, megkeressük az illetékest, és rávesszük, hogy szorítson egy kis helyet Kaine-nek.....a csorda-szellem olykor eléggé meggyőző tud lenni  .
Jaja, már élesítem a kaszákat és a vasvillát a lincseléshez... :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #10413 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 22:21:25 »
Zozi: akkor azért vagy ilyen keveset!

Könyvtár: kaptam egy kontaktot, írtam neki.  ;)

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #10414 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 22:30:08 »
Zozi: akkor azért vagy ilyen keveset!
Nem. Netem lényegében mindig van, csak állandóan megszakad. Emiatt nem tudok ftp-zni, youtube-videókat nézni, nagyobb fájlokat letölteni... Azért vagyok kevesebbet, mert dolgozom egyetem mellett, és ez nagyon sok időmet elveszi.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #10415 Dátum: 2010. Szeptember 24. - 23:07:45 »
Na, milyen melót sikerült összehozni?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #10416 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 00:32:42 »
A szakmáját, és a képességeit figyelembe véve, szerintem az "összehozni" szó alaptalanul sugall halvány, bárminemű erőlködést. :)

Psycho-tól kérdezném, hogy befejezted már a TDK-t? ha igen, mennyi idő alatt és mennyit kellett rászánnod? Jövőhéten én is kezdek a Reumatológián...bár témám még nincs, szerintem valami sistemas sclerosishoz fog kapcsolódni.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #10417 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 12:55:28 »
Na, milyen melót sikerült összehozni?
Programozó vagyok egy cégnél.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:OFF
« Válasz #10418 Dátum: 2010. Szeptember 25. - 13:02:03 »
Pepo: Én nem olyan projectben vagyok, ami ilyen gyorsan véget ér, de kb. minden évben \félévben lesz valami részfeladatom, amit meg kell csinálnom. Most például egy adott gyógyszerre rezisztens sejtvonalakat kell létrehoznom. Rohadt sok időmet vette el \veszi el,de egyelőre élvezem, és a társaság is jó. Ha jössz börzére részletesebben el tudunk erről beszélgetni, és akkor már te is mesélhetsz a te munkádról. ;)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:OFF
« Válasz #10419 Dátum: 2010. Szeptember 26. - 17:25:55 »
Programozó vagyok egy cégnél.
Ezt most nem mondod. ;D